Kauno bendruomenių centrų asociacija

Socialinio verslumo ir finansinio savarankiškumo mokymai nevyriausybinėms organizacijoms ir bendruomenėms

Lapkričio 2 d. Prienų rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko nemokami socialinio verslumo ir finansinio savarankiškumo mokymai nevyriausybinėms organizacijoms (NVO) ir bendruomenėms. Mokymus užsakė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, vykdė VšĮ Socialinių inovacijų plėtros centras. Lektorius – verslo konsultantas, koučingo specialistas, VU ekonomikos bakalauras, bankininkystės magistras, verslininkas Andrius Olechnovičius. Jis nuo 2012 metų vadovauja verslo konsultacijų bendrovei „Aš kitaip“ (www.askitaip.lt).
     Mokymuose dalyvavo per trisdešimt Prienų rajono savivaldybės bendruomenių pirmininkų, skėtinių NVO atstovų iš Raseinių, Kauno, Ukmergės ir Trakų rajonų. Tarp auditorijos ir lektoriaus iš karto užsimezgė dialogas. Į rūpimus klausimus tiesiogiai nebuvo atsakyta. Auditorija buvo mokoma pažiūrėti į save iš šalies, iš galimų rėmėjų, dalyvių pusės, kad galėtų adekvačiai įvertinti situaciją. Mokymuose buvo aiškinama, kaip konkrečią socialinio verslumo idėją vystyti ir įgyvendinti. Lektoriaus nuomone, resursai yra mūsų viduje, reikia tik kiekvienai organizacijai teisingai įsivardyti savo tikslus, išgryninti idėją, paversti ją preke, o tada ryžtingai įgyvendinti.

Mokymai parodė, kad teorija ir praktika – puikus derinys.


Mokymuose dalyvavo KBC tarbos narė A. Didžgalvienė ir administratorė M. Bindokaitė.
   

Prienų rajono savivaldybės Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus informacija: http://www.prienai.lt/go.php/lit/Prienu-rajono-savivaldybeje-vyko-socialinio-verslumo-ir-finansinio-savarankiskumo-mokymai-nevyriausybinems-organizacijoms-ir-bendruomenems/4024

2015-11-07

Visos naujienos

© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple