Kauno bendruomenių centrų asociacija

Nevyriausybinės organizacijos "Psichikos sveikatos perspektyvos" pranešimas spaudai

Nevyriausybinė organizacija "Psichikos sveikatos perspektyvos", kartu su Lietuvos neįgaliųjų forumu ir Vaikų teisių koalicija šiandien kviečia atkreipti dėmesį, kad iki šiol nieko nežinome apie trečius metus vykdomą žmonių su negalia (o taip pat ir vaikų su negalia!) globos namų reformą. Negaudamos jokių duomenų, NVO negali įgyvendinti pertvarkos stebėsenos ir vertinimo, nors šią funkciją pagal pertvarkos veiksmų planą turi atlikti.
Jau praėjo daugiau nei dveji metai, kai buvo patvirtintas globos sistemos pertvarkos veiksmų planas, numatantis perėjimą nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų neįgaliesiems ir likusiems be tėvų globos vaikams.
Psichikos sveikatos perspektyvos parengė trumpą vaizdo klipą, kuriuo siekia pradėti diskusiją apie globos namų reformos eigą ir jos tikslus – t.y. aiškiai atsakyti, kas jau padaryta, kada globos institucijų nebeliks, ir kokios bendruomeninės paslaugos jas pakeis, - sakoma pranšime spaudai BNS.

Vaizdo klipą galite peržiūrėti: https://youtu.be/ZbDe8_vpyPM

Daugiau informacijos apie globos namų sistemos pertvarką ir nevyriausybinių organizacijų reikalavimus rasite pranešime spaudai http://sc.bns.lt/view/item.php?id=199933

Kviečiame NVO pasižiūrėti vaizdo klipą ir perskaityti NVO reikalavimus spaudos pranešime ir pasidalinti šia žinia su kitais.

2016-03-14

Visos naujienos

© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple