Kauno bendruomenių centrų asociacija

Policijos šventė ir Renginiai bendruomenių centruose

KVIEČIAME VISAS BENDRUOMENES!
2016 m. rugsėjo 24 d. respublikinė policijos ir visuomenės šventė Kaune. Nuo 12 val. šventė vyks prie Kauno pilies.
Programoje - kvapą gniaužianti rinktinės "ARAS" nusikaltėlių sulaikymo operacija, pasitelkiant VSAT sraigtasparnį, įspūdingi policijos kinologų ir jų augintinių triukai, Raitosios policijos raitelių akrobatiniai šuoliai per liepsnojančias kliūtis, taktinis Lietuvos policijos mokyklos kursantų ir dėstytojų pasirodymas.
Šventės metuveiks policijos ekspozicijos, bus galima išbandyti policijos naudojamą techniką, apžiūrėti senovinius automobilius, pasigaminti atšvaitus. Vaikų laukia daugybė atrakcijų ir konkursų, policijos bičiulis Amsis dalins balionus, saldainius, policijos suvenyrus.

Kviečiame visus ateiti ir kartu su policija paminėti Angelų Sargų dieną.

Apžvelgiant mūsų bendruomenių centrų renginius, jie išsirikiuotų sekančia tvarka:

Rugsėjo 11 d., 14 val., Kauno Rudens mugėje koncertuos ir Sargėnų ir Vytėnų BC kapela "Šilas". Kviečiame pasiklausyti. Smulkiau apie mugę: http://kaunomuge.lt/programa/

Rugsėjo 17 d. nuo 12 val. Romainių sporto aikštyne vyks Bendruomenių tinklinio varžybos. Į jas kviečiamos ne tik Šilainių seniūnijos bendruomenių centrų komandos, bet ir kitų Kauno bendruomenių komandos. Komandos registruojamos iki rugsėjo 16 d. elektroniniu paštu: bcromainiai@gmail.com

Rugsėjo 18 VDU Botanikos sode, Žilibero g. 6, vyks tradicinė Aleksoto šventė, į kurią kviečiami ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariai. Bendruomenių centrų dalyvavimo registracija bus paskelbta atskirai.

Rugsėjo 24 d. nuo 11 val. Milikonių mokyklos stadione šurmuliuos VšĮ Šilainių bendruomenės renginys: bendruomenių šventė ir Kauno miesto bendruomenių meno mėgėjų  kolektyvų varžytuves „Šilainių rudenėlis - 2016“. Šventės metu taip pat vyks ir liaudies meno dirbinių paroda – mugė. Dalyvauti šilainiškiai kviečia ir kitus bendruomenių centrus.

Spalio 1 d. vyks tradinis Romantinės dainos festivalis. Šią informaciją dar tikslinsime.

2016-09-08

Visos naujienos

© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple