Kauno bendruomenių centrų asociacija

Šventė "Šilainių rudenėlis"

Praėjusį šeštadienį, rugsėjo 24 dieną, nugriaudėjo jau tradicine tapusi bendruomenių šventė "Šilainių rudenėlis". Šventėje dalyvavo virš šimto dalyvių ir kelis kartus daugiau žiūrovų. Renginį organizavo VŠĮ "Šilainių bendruomenės centras", direktorius seniūnaitis Jonas Marcinkus, o šventės scenarijaus autorė ir vedėja - kaip visada, nuostabi ir šmaikšti scenos virtuozė Violeta Visockienė. Sveikinimo žodžius Šilainių seniūnijos bendruomenei tarė Seimo nariai, Kauno miesto savivaldybės administracijos vadovai, miesto tarybos nariai.

Po sveikinimo kalbų prasidėjo meno kolektyvų varžytuvės. Šventėje dalyvavoKauno Šilainių BC folkloro ansamblis ,,Slaunos su škarpetkutėm“, Romainių vokalinis ansamblis ,,Rūta“, Sargėnų-Vytėnų BC kapela ,,Šilas”, Dainavos BC kolektyvas ,,Brydė’’, Petrašiūnų BC choras ,,Monte PACIS”, Šilainių senjorų klubo kapela ,,Berželis’’, Retro grupė ,,Randevu”. Meno kolektyvai tarpusavyje varžėsi, kuris iš jų sulauks garsiausių aplodismentų. Skambėjo lietuvių liaudies melodijos, romansai, savos kūrybos dainos. Tuo pat metu vyko liaudies menininkų ir kultūros paveldo gaminių mugė, o į šventę kartu su tėveliais atėję vaikučiai džiaugėsi UAB "Namų priežiūros centras" filialo "Šilainių būstas", kuriam vadovauja direktorė Jolanta Volteraitytė, organizuotu piešinių konkursu.

Šventės metu, Šilainių seniūnijos bendruomenių vadovai apdovanojo aktyviausius ir iškiliausius bendruomenių narius už jų indėlį į bendruomenių veiklos stiprinimą. Nuskambėjus paskutiniams šventės akordams, renginio organizatorius, VŠĮ "Šilainių bendruomenės centras", direktorius seniūnaitis Jonas Marcinkus apdovanojo šventėje dalyvavusius meno kolektyvus padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis, taip pat įteikė padėkos raštus aktyviausių Šilainių seniūnijos bendruomenių vadovams ir šios šventės rėmėjams.

Gražaus ir smagaus renginio nuotraukos: https://www.facebook.com/jonasmarcinkus2/photos/?tab=album&album_id=1805470073104429

 VšĮ "Šilainių bendruomenės centras informacija

2016-09-26

Visos naujienos

© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple