Kauno bendruomenių centrų asociacija

Aleksoto BC ansamblio "Svirbė" jubiliejus

Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis šventė dešimtmečio jubiliejų. Jubiliejinis koncertas „Dainuok, širdie“ vyko Kauno filharmonijoje.
Jau valandą iki koncerto pradžios pradėjo rinktis žiūrovai, ansambliečių artimieji ir svečiai. Ansamblis „Svirbė“  jubiliejui paruošė dviejų dalių programą: pirmoje dalyje buvo atliekamos liaudies dainos ir šokiai, o antroje dalyje – buvo atliekama "retro“ programa, kurioje skambėjo prieškario romansai ir buvo šokami tų laikų šokiai. Kiekvieną ansamblio kūrinį lydėjo audringi plojimai. Koncerto pertraukos metu žiūrovus žavėjo mūsų puikusis armonikierius Rimantas.

Pasveikinti „Svirbę“ jubiliejaus proga iš Druskininkų atvyko Jaskonių ir Naujasodės kaimo bendruomenė bei kapela „Malūnėlis“, Marijampolės Kristijono Donelaičio draugija bei folkloro ansamblis „Senapilė“, ansamblių vadovai iš Veiverių, o taip pat Aleksoto seniūnijoje veikiantys kolektyvai – šokių klubas „Vėjūnė“, VDU Kauno botanikos sodo Draugų klubas. Kolektyvo veikla pasidžiaugė Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, padėkos raštais apdovanojusi ansamblio vadovus. Dar ilgai netilo jubiliejaus klegesys Kauno filharmonijoje.

2016-10-26

Visos naujienos

© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple