Kauno bendruomenių centrų asociacija

Kauno Saugiausia seniūnija 2016 konkurso rezultatai

Penktadienio popietę (vasario 17 d.) Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje apdovanoti konkurso „Saugi seniūnija – saugus Kaunas 2016“ dalyviai ir saugiausia 2016 m. seniūnija, kuria išrinkta – Šilainių seniūnija. Ne vienerius metus vyksiančio konkurso komisijai teko nelengva užduotis – seniūnijos uoliai dirbo kuriant saugesnę aplinką Kauno mieste.

Komisija saugiausią Kauno miesto seniūniją išrinko atsižvelgdama į daugelį kriterijų, tarp jų: seniūnijos iniciatyva organizuotų susitikimų saugumo tematika bei kartu su policija arba bendruomenių centrais įgyvendintų saugumą skatinančių ir užtikrinančių priemonių skaičių; seniūnijoje įgyvendintų priemonių, skirtų saugios kaimynystės idėjos propagavimui, aprašymai ir seniūnijos teritorijoje susikūrusių saugios kaimynystės grupių ir jų narių skaičių.

Taip pat įvertino seniūnijos organizuotuose renginiuose, priemonėse saugumo tematika dalyvavusių gyventojų skaičių; straipsnių apie teigiamą patirtį kuriant saugią aplinką seniūnijoje spaudoje, reportažų per televiziją, radiją, bendruomenių centrų leidiniuose ir kt. skaičius bei seniūnijoje įgyvendintų projektų, skirtų saugios aplinkos puoselėjimui, novatoriškumas ir tęstinumas.
Ne vienerius metus vyksiančio konkurso komisijai teko nelengva užduotis – seniūnijos uoliai dirbo kuriant saugesnę aplinką Kauno mieste. Komisijoje nariai, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) viršininko pavaduotojas Darius Pliavga, Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas, Prevencijos skyriaus viršininkė Joana Gudelytė, Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė, Kauno miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas, Kauno bendruomenių centrų asociacijos administratorė Marija Bindokaitė bei Kauno seniūnaičių asociacijos vadovė Brigita Bingelytė, vieningai nusprendė, kad renkant 2016 m. saugiausią seniūniją vadovausis ne tik numatytais kriterijais, bet ir atsižvelgs į pačios seniūnijos, jos gyventojų iniciatyvumą ir iniciatyvas kuriant saugesnę aplinką, įgyvendinant saugumą užtikrinančias priemones. Susumavus rezultatus, vieningai išrinkta Šilainių seniūnija.

Apdovanojimų metu susirinkusiuosius sveikinę Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas D. Pliavga ir R. Stukas, ne tik dėkojo seniūnams už ypatingą ir matomą indėlį kuriant saugesnes teritorijas Kaune, bet paminėjo, kad kartu su Kauno miesto savivaldybės administracija kitais metais tobulins konkurso nuostatus, stengsis į rinkimus įtraukti ir pačius gyventojus, kad galutiniai rezultatai būtų kuo objektyvesni.

Prie sveikinimo žodžių prisidėjo ir Kauno miesto savivaldybės dovaną seniūnijai nugalėtojai įteikė ir Kauno miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Rabačius. „Prisiminus 1994-iuosus, laikus, kuomet galiojo kitokie įstatymai, sunku buvo ir pagalvoti, kad kažkada vyks panašūs apdovanojimai. Šiandien tikrai turime kuo pasidžiaugti. Ačiū seniūnams už jų iniciatyvas ir matomus darbus“, - mintimis dalinosi jis.

Prie kavos puodelio seniūnai, Kauno miesto komisariatų viršininkai ir bendruomenės pareigūnai ne tik pasidžiaugė apdovanojimais, sveikino Šilainių seniūną, bet taip pat aptarė ir vykdomus darbus, artimiausius planus.

Informacija pateikta pagal Kauno apskr. VPK informaciją: http://www.kaunas.policija.lt/ww/index.php/lt/6364-silaini-seniunija-saugi-seniunija-saugus-kaunas-2016-nugaletoja

ir "Kas vyksta Kaune" portalo informaciją: http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/02/17/miestas/isrinkta-saugiausia-kauno-miesto-seniunija/

 

2017-02-19

Visos naujienos

© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple