Kauno bendruomenių centrų asociacija

Aplinkos ministerija kviečia į socialinių partnerių penktadienius

Aplinkos viceministrė Rėda Brandišauskienė kviečia ministerijos socialinius partnerius ir ekspertus, su kuriais tenka dirbti statybų, teritorijų planavimo, urbanistikos, architektūros, būsto ir pastatų energetinio efektyvumo didinimo srityse, efektyviai plėtoti bendradarbiavimą.

Atsižvelgus į socialinių partnerių aktyvų norą dalyvauti diskusijose dėl planuojamų Aplinkos ministerijos darbų, siūlomos tokios tolimesnio bendradarbiavimo formos.

Socialinių partnerių penktadienis. Kartą per mėnesį planuojama rengti Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo departamento „atvirų durų“ dieną. Jos metu bus apžvelgiama departamento veikla ir artimiausi darbai, vyks pristatymai ir diskusijos atskiromis temomis pagal iš anksto sudarytą programą. Tai leis efektyviai išnaudoti konkrečiam klausimui skirtą laiką ir būti išgirstiems, kritikuoti bei diskutuoti su vadovybe ir ministerijos specialistais. Susitikimai bus atviri visuomenei.

Socialinių partnerių penktadieniai numatomi š. m. balandžio 14 d., gegužės 5 d., birželio 2 d., liepos 14 d., rugpjūčio 25 d., rugsėjo 15 d., spalio 6 d., lapkričio 10 d., gruodžio 1 d. Ministerija kviečia partnerius ir ekspertus siūlyti temas ir rezervuoti laiką (9:00, 10:00, 11:00 ar 13:00 val.) jiems rūpimiems klausimams aptarti, taip pat prisijungti į diskusijas kitų pasiūlytomis temomis. Informacija apie penktadienių programą bus teikiama el. paštu ir Aplinkos ministerijos interneto svetainėje.

Jeigu ši nauja bendradarbiavimo forma pasiteisins Statybų ir teritorijų planavimo departamento veiklos srityje, kitais mėnesio penktadieniais panašią praktiką taikys ir kiti ministerijos padaliniai.

Atskiri susitikimai/pasitarimai su socialiniais partneriais bus planuojami išskirtiniais atvejais, kai reikia pratęsti bendrą darbą dėl jau aptarto klausimo arba klausimas yra ypatingai skubus ir aktualus visuomenei.

Parengtų teisės aktų projektų pateikimas derinti iki tvirtinimo bus vykdomas siunčiant projektus įvertinti socialiniams partneriams.

Norint pasiūlyti temas socialinių partnerių penktadieniams, papildyti ministerijos partnerių ir ekspertų sąrašą ar patikslinti duomenis, prašome kreiptis į Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo departamento Būsto skyriaus vyr. specialistę Vilmą Vaičiūnienę (el. p. vilma.vaiciuniene@am.lt, tel. 8 706 63573).

Aplinkos ministerija labai vertina ir dėkoja socialiniams partneriams už rodomą iniciatyvą, keliamus klausimus, konstruktyvią kritiką ir teikiamus siūlymus.

 

Aplinkos ministerijos Komunikacijos skyriaus informacija: http://www.am.lt/VI/index.php#a/18269

 

2017-03-31

Visos naujienos

© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple