Kauno bendruomenių centrų asociacija

Panemunės šile įsikūrė šv. Pranciškus

Ketvirtadienį Panemunės šile pašventinta šv. Pranciškaus koplytėlė, kurią Panemunės bendruomenės centro nariai įkurdino ant pušies kamieno.

Sutvarkyti kauniečių mėgiamą gamtos kampelį ir šalia senojo Kurhauzo griuvėsių Panemunės šile įrengti koplytėlę su vienu populiariausių pasaulio šventųjų sutarė „Žolinčių akademijos“ prezidentė Danutė Kunčienė, Panemunės bendruomenės centras, neseniai atšventęs 14 metų veiklos sukaktį,  bei Panemunės seniūnija.

Šventėje dalyvavo moterų ansamblis „Žemyna“, savo pasirodymu džiugino Šilo pradinės mokyklos mergaičių kanklininkių ansamblis. Koplytėlės kūrėjas, iš Prienų kilęs dievadirbys Tomas Stambrauskas, teigė, jog šv. Pranciškaus koplytėlę kūrė mėnesį, o sunkiausias darbas buvo ją nudažyti.

Bendrai maldai šile pakvietė ir koplytėlę pašventino Šv. Jurgio Kankinio konvento gvardijonas – kunigas Saulius Paulius Bytautas.

Tai jau ne pirmas toks Panemunės bendruomenės įgyvendintas projektas. Savo lėšomis ir jėgomis bendruomenė yra pastačiusi paminklą Jonui Basanavičiui, stengiasi atsodinti vėjo išvartytus medžius Panemunės šile.

 

Panemunės bendruomenės centro informacija

2017-06-01

Visos naujienos

© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple