Kauno bendruomenių centrų asociacija

Kauno Šilainių BC edukaciniai užsiėmimai

Kauno Šilainių bendruomenės centras, vykdydamas Kauno m. savivaldybės finansuojamą projektą, organizavo vėlimo mokymus ir kavos seminarą "Kavos skrudinimo ypatumai ir galimybės mieste".

Šiandien, spalio 17 d. pavakary, abiejų bendruomenių atstovai rinkosi Kavos dirbtuvėse, Šiaurės pr. 44, Kauno mieste, į seminarą "Kavos skrudinimo ypatumai ir galimybės mieste". Kavos dirbtuvių valdytoja V. Simanaitienė noriai papasakojo kaip pomėgis kavai tapo verslu; kokios verslo kūrimo galimybės, sunkumai; kaip ir kur auga kava ,kokie  jos rinkimo būdai, kaip kava pasiekia pardavimo šalį. Sužinojome kokia kava geriausia, kokios populiariausios rūšys, kodėl skiriasi perkamos kavos kaina, skonis, kvapas ... Susipažinome su kavos skrudinimo procesu, apžiūrėjome kaip atrodo kavos pupelės atskiruose skrudinimo etapuose ir ragavome šviežiai plikytas kavas. Seminaras buvo informatyvus ir naudingas. Dalyviai po seminaro žino kaip rinktis kavą ir kokius klausimus užduoti pardavėjui, kad nusipirktų gerą kavą savo naudojimui.  KŠBC nariai susipažino su "Eivenos" nariais, aptarė veiklas, pasišnekučiavo. Kavos dirbtuvių šeimininkė pasirūpino, kad pasibuvimas po seminaro būtų saldus, skanus ir šiltas. Dėkojame Veronikai Simanaitienei už jaukią aplinką, nuoširdumą, žinias ir dovanas.

2017m. spalio mėn. 18 d. pavakary labai svetingai ir šiltai buvome sutikti šeimininkų "Jumi veltinio studijoje" , įsikūrusioje Savanorių pr. 64 Kaune. 13  darbui nusiteikusių bendruomenės narių susirinko į " Pirštinių, riešinių vėlimo" seminarą. Išklausę teorinę pirštinių, riešinių vėlimo dalį, apmąstę modelį, spalvas ir puošybą, pasigaminę šabloną, gavę vilną ir priemones pasinėrėme į vėlimo procesą...  Vėlimo darbams vadovavo, prižiūrėjo, padėjo, taisė, patarė ir darbus tobulino patyrę vėlimo specialistai Jurgita Migonienė ir Kęstutis Migonis. Ne pirmi metai žavimės jų veltais darbais, o apsilankius studijoje kyla noras dar daug ko išmokti... Kepuraitės, skraistės, suknios, suknelės, šilkas, tūriniai dabai, paveikslai- tiek šiandien dar galėtumėm bandyti mokintis pas Jurgitą.  Tik fantazijose galima siekti panašiai velti... Labai dėkingi Jurgitai ir Kęstučiui, kad savo labai užimtame darbų sraute, rado laiko ir pasidalino savo žiniomis, darbu ir patarimais veliant pirštines ir riešines. Darbai gavosi puikūs, patys gražiausi ir nepakartojami. Visos dalyvės buvo patenkintos rezultatais, drauge linksmai ir naudingai praleistu laiku, gauta galimybe šventėms artimam žmogui po egle padėti savo rankomis nuveltas pirštines ar riešines.  Iki N. Metų laiko dar yra, jei kibsim į darbą - galim nudžiuginti daug žmonių....

Seminarai pravesti, vykdant  savivaldybės finansuojamą Viešųjų paslaugų teikimo projektą Socialinio verslumo įgalinimas, pasirašytą 2017-05-16 d. sutartimi Nr. SRB-0367. Projektas vykdomas kartu su naujaisiais partneriais - Onkologinėmis ligomis sergančių moterų draugija "Eivena". 


2017-10-30

Visos naujienos

© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple