Kauno bendruomenių centrų asociacija

Dalyvavome akcijoje "Pasveikink Lietuvą"

Lietuvos ir užsienio lietuvių bendruomenės drauge su LR Seimo nariais Simonu Gentvilu ir Andrium Bagdonu kviečia visus dalyvauti kultūrinėje iniciatyvoje "Pasveikink Lietuvą". Prie jos prisijungė ir Kauno bendruomenių centrų asociacija, kurios nariai vasario 26 d. dalyvavo įrašant sveikinimus šiam renginiui.

Susitelkime visi drauge kaip viena didelė šeima ir viena lietuvių bendruomenė. Lietuvos ir užsienio lietuvių bendruomenės drauge su LR Seimo nariais Simonu Gentvilu ir Andrium Bagdonu kviečia visus dalyvauti kultūrinėje iniciatyvoje "Pasveikink Lietuvą".

Kovo 10 dieną 21 val. kviečiame visus drauge švęsti Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės Atkūrimo dienos paminėjimą.

Renginio metu visus sveikins LR Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Seimo nariai, Lietuvos bendruomeninių organizacijų atstovai iš Suvalkijos, Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos, Vilniaus, Kauno Klaipėdos miestų ir užsienio lietuvių bendruomenės.

Iniciatyvos partneriai: Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, Vilniaus bendruomeninių organizacijų sąjunga, Kauno bendruomenių centrų asociacija, Klaipėdos bendruomenių sąjunga.

Kviečiame visus pasidalinti šiuo įvykiu, pakviesti savo draugus ir pažįstamus. Švęskime drauge ir parodykime visam pasauliui šiltą ir lietuvišką bendruomeniškumą.

Į renginį kviečia ir seimo nario Simono Gentvilo patarėja Reda Kneizevičienė.

2021-03-04

Visos naujienos

© 2011-2021 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple