Kauno bendruomenių centrų asociacija

Aleksoto paplūdimio tinklinio turnyras

Spalio 1 d. Aleksoto bendruomenės centras, vykdydamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programos “Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse” finansuojamą projektą “Iš praeities į ateitį su Aleksoto bendruomene" (sutartis Nr. SRB 466, 2022 09 12), Aleksoto parke pirmą kartą organizavo Aleksoto jaunimo paplūdimio tinklinio varžybas.

Šeštadienio rytas kiek išgasdino: pliaupė stiprus lietus, tačiau prieš pat varžybų pradžią nustojo lyti, o į varžybas, nepabūgusios lietaus, susirinko penkios Aleksoto jaunimo paplūdimio tinklinio komandos. Užvirė atkaklios kovos, jaunuoliai pademonstravo gerus tinklinio įgūdžius, per kelias varžybų valandas išaiškėjo turnyro nugalėtojai.

Jais tapo komanda “Transformeriai” (Nojus Cholodovas ir Rytis Nacevičius), antrąją vietą užėmė komanda “Lapukai” (Iveta Masiulytė ir Gabrielė Linaburgytė), trečiąją – komanda “Vištytis” (Povilas Šlapkauskas ir Matas Brazauskas).

Varžybų dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, diplomais, o čempionai – ir turnyro taurėmis. Varžybose šauniai teisėjavo “Marito” klubo teisėjai Voldemaras ir Andrius Lauraičiai, nuoširdus ačiū jiems. Visų turnyro dalyvių nuomone, toks turnyras turėtų tapti tradiciniu ir ateityje.

 

Aleksoto BC informacija ir nuotraukos.

Daugiau nuotraukų čia.

2022-10-03

Visos naujienos

© 2011-2022 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple