Kauno bendruomenių centrų asociacija

„Seniūnaičių rinkimai 2023. Trijų kadencijų pamokos bendruomenei"

Gegužės 5 dieną vyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga organizuota konferencija. „Seniūnaičių rinkimai 2023. Trijų kadencijų pamokos bendruomenei”, kurią organizavo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga. Konferencijoje dalyvavo Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas ir sargėnų ir Vytėnų  bei Aukštųjų Šančių bendruomenių centrų atstovai.
Vidaus reikalų ministerijos Viešojo administravimo ir vietos savivaldos politikos grupės vyresnysis patarėjas Pauliaus Skardžius pristatė pranešimą tema „Seniūnaitis ir bendruomenė - partneriai ar konkurentai“. Prof. dr. Saulius Nefas skaitė pranešimą „Bendruomeniškumas pagal H. Tamą ir ar seniūnaičiai tikrai seniūnų “ausys ir akys”? Patirtimi ir problemomis dalinosi Klaipėdos, Vilniaus, Kauno rajono seniūnaitės.
Didelio konferencijos dalyvių dėmesio sulaukė Donato Gurevičiaus - Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, Civilinės saugos skyriaus, Viršininko Vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos programos pristatymas: Atsakomybė per dalyvavimą, mokymąsi, pasirengimą.
Konferencijos dalyviai kėlė klausimus ir pasisakė diskusijose, apie seniūnaičių veiklą ir perspektyvas, apie seniūnijų seniūnų, bendruomeninių organizacijų ir seniūnaičių bendradarbiavimą, kuriose dalyvavo LR Seimo narys Kęstutis Vilkauskas, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Rolandas Bružas.
Dalyviai pabrėžė tokių konferencijų būtinumą, pasidalintos informacijos ir gerosios praktikos naudą.
Paruošta pagal dalyvių atsiliepimus facebook paskyrose. 

2023-05-09

Visos naujienos

© 2011-2024 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple