Draugiški ryšiai su Vyštyčio bendruomene

Pagal projektą ,,Bendrystės galia"finansuojamą SADM (Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos) rugpjūčio 23 dieną Sargėnų ir Vytėnų bendruomenė vyko į susitikimą suVištyčio kaimo bendruomene.
Mus pasitiko Vištyčio kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma Menčinskienė .Aplankėme aktyvių bendruomenės narių Irenos ir Martyno Kačkauskų įkurtos meno galerijos ,,ŠVYTINTI ŽEMĖ ". 2 metus ieškota įdėjų ir 5 metus kurta meno galerija-įspūdingas reginys. Po to vykome į parką kur buvo atidengiamas Vilkaviškio rajono tautodailininko Raimundo Blažaičio padarytas koplystulpis ,,500 metų PAPRŪSEI" .
Susitikime sveikinimo ir padėkos žodžiais kalbėjo Vištyčio seniūnas Anatolijus Lesnickas, Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė, tarybos narys Bronislavas Polita.
Po to vykome į Šaltalankių giraitėje esantį parką, kuriame vyko vietos bendruomenė ,,ŠEIMŲ FESTIVALIS". Gausiai susirinkusieji aktyviai bendravo, dalinosi atostogų įspūdžiais ir patirtimi. Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centro nariai taip pat aktyviai dalyvavo muzikinėje programoje.
Šventėje meninę programą dovanojo:
Vištyčio KN kapela ,,VIŠTYTIS"
Girėnų KN kapela ,,VERSMĖ"
Sargėnų ir Vytėnų BC ansamblis ,,ŠLAMUTIS"
Kenersong- Žydrūno Kavaliausko ir Igorio Šajevo muzikinė grupė.
Nuotaikingos muzikos orkestras su Linu Švirinu.
Joanos Bartaškienės vadovaujama šokėjų grupė džiugino spalvingu ir įdomiu pasirodymu.
Vištyčio miestelis prie ežero LIETUVOS pakraštyje - džiuginanti ir išpuoselėta aplinka, gamtos grožis, darbštūs ir bendruomeniški gyventojai su bendruomenės pirmininke Vilma Menčinskiene priešakyje - paliko gražų prisiminimą mūsų bendruomenei..
Daugiau nuotraukų yra čia.
Sargėnų ir Vytėnų BC pirmininkė Danutė Teišerskienė.
2025-08-25
Visos naujienos