Kauno bendruomenių centrų asociacija

Tautos namuose prisistatė Aleksoto ir Vilijampolės bendruomenės

Bendruomenių ir šeimų metų renginiai tęsiasi. Birželio 12 d. Kultūros centre "Tautos namai" savo bendruomenes pristatė Aleksoto ir Vilijampolės seniūnai Lukrecija Navickienė ir Algimantas Mickevičius.
Aleksoto pasirodymą pradėjo Naugardiškių bendruomenė ir jos pirmininkė N.Šeštokienė su ansambliu "Versmės", vėliau savo bendruomenių organizacijas pristate Marvelės bendruomenės pirmininkė E. Kavaliauskaitė ir "Santarvės" bendruomenės pirmininkas B. Palubinskas. Aleksotiškių pasirodymą vainikavo Aleksoto bendruomenės centro meno kolektyvai: kapela "Svirbė" ir moterų linijinių šokių grupė, išjudinę visus žiūrovus. Po savo linksmo pasirodymo, aleksotiškiai estafetę perdavė Vilijampolės ir Lampėdžių bendruomenėms.

Vilijampolės seniūnijos bendruomenių pasirodymą pradėjo džiazo trimitininkas R. Černevičius ir linksmoji Hana Šumilaitė, kuri vedė pristatymo renginį.
Lampėdžių bendruomenės centrą pristatė moterų ansamblis „Laumės pėda“  (vadovė – L. Dzvonkienė). Kauno Vilijampolės „Veršvų“ bendruomenės centrą – ansamblis „Santaka“ (vadovė – J. Šimaitienė). BC „Veršva“ klubo „Būkime sveiki“ prezidentė A. Laucienė pristatė savo rankų darbo kurtas sukneles, kurias demonstravo "gražios moterys savo amžiaus kategorijoje". Kartu su R. Tubutiene Angelina Laucienė atliko kelis muzikinius kūrinius, R. Černevičius grojo trimitu. Scenoje pasirodė folkloro ansamblis „Sodyba“ (vadovė – J. Špakauskienė). Vilijampolės seniūnijos Veršvų seniūnaitijos seniūnaitė S. Mickutė deklamavo eiles apie Veršvų piliakalnį, rusų dainas dainavo V. Pimonovas. Po atlikėjų ir kolektyvų pasirodymų už gražų renginį visiems padėkojo ir scenoje Vilijampolės seniūniją atstovavusiems atlikėjams padėkas įteikė Vilijampolės seniūnas – A. Mickevičius.
Abiejų seniūnijų seniūnai nusifotografavo su savo bendruomenėmis.

Labai gaila, kad Kauno miesto gyventojai buvo neinformuoti apie šį renginį: vienintelis skelbimas buvo tik "Tautos namų" svetainėje, nebuvo skelbimo Kauno savivaldybės svetainėje. Renginyje dalyvavo Gričiupio seniūnijos seniūnė J. Žakevičienė ir Centro seniūnijos seniūnas M. Švaikauskas, Seimo narys R. Kupčinskas ir kauno m. sav. tarybos narys V. Gudėnas.
Sekantis seniūnijų bendruomenių pristatymas vyks rugsėjo 11 d. Jame prisistatys Šilainių, Žaliakalnio ir Centro seniūnijos ir bendruomenės.

Prisitatymų grafikas:

DATA, LAIKAS

SENIŪNIJOS

 

Birželio 12 d., 18 val.

Aleksoto ir Vilijampolės  seniūnijos ir bendruomenės

Rugsėjo 11 d., 18 val.

Šilainių, Žaliakalnio ir Centro  seniūnijos ir bendruomenės

Spalio 9 d., 18 val.

Panemunės ir Petrašiūnų seniūnijos

Lapkričio 13 d., 18 val.

Dainavos ir Eigulių seniūnijos

Gruodžio 4 d., 18 val.

Šančių ir Gričiupio seniūnijos ir  bendruomenės

 

2014-06-21

Visos naujienos

© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple