Kauno bendruomenių centrų asociacija

Liepos 6-ąją kauniečiai kviečiami kartu giedoti Tautišką giesmę

Kaune šį sekmadienį, švenčiant Valstybės dieną, Kaunas prisijungs prie tradicinės, jau šeštosios Tautiškos giesmės giedojimo akcijos. Visi kauniečiai kviečiami rinktis prie Kauno pilies ir drauge sugiedoti himną festivalio „Operetė Kauno pilyje" metu. Himnas visame pasaulyje bus giedamas nuo 21 val.Užgimusi minint Lietuvos tūkstantmetį, ši unikali mūsų tautos iniciatyva, palaikoma pavienių žmonių ir aktyvių bendruomenių, jau tapo tradicija, kuria pagrįstai galim didžiuotis. Tai mus visus vienijantis įvykis ir gyvas įrodymas, kad ir nedidelė tauta gali daryti didelius ir reikšmingus dalykus.
„Tautiškos giesmės“ aplink pasaulį idėja paprasta – kur bebūtum, ką bedarytum, jei Lietuva Tavo gimtinė, lygiai 21 val. jos garbei giedok „Tautišką giesmę“. Ko gero, toks paprastumas ir leido jai įsitvirtinti žmonių širdyse – himno giedojimas Valstybės dieną tapo pasididžiavimo savo šalimi ir savo kilme diena ne tik Lietuvoje, bet ir lietuvių bendruomenėse daugiau nei pusšimtyje pasaulio šalių.  
Puoselėkime mūsų laikų tradiciją ir kartu su po visą pasaulį pabirusiais lietuviais liepos 6 d. lygiai 21 val. gyvenamosios vietos laiku giedokime „Tautišką giesmę.
Kaune šį sekmadienį, švenčiant Valstybės dieną, Kaunas prisijungs prie tradicinės, jau šeštosios Tautiškos giesmės giedojimo akcijos. Visi kauniečiai kviečiami rinktis prie Kauno pilies ir drauge sugiedoti himną festivalio „Operetė Kauno pilyje" metu. Himnas visame pasaulyje bus giedamas nuo 21 val.

2014-07-02

Visos naujienos

© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple