Kauno bendruomenių centrų asociacija

Rinkimų debatai "Šviesuvoje"

Debatų su kandidatais į Kauno miesto mero postą maratonas tęsiasi. Jau įvyko kandidatų susitikimai su verslininkais, Kauno bendruomenių centrų asociacija, pavieniai susitikimai įvyko PBC "Dainava", vasario 20 d. susitikimai vyks Eiguliuose ir Aleksote.
Šiandien 7 kandidatai ir du jų atstovai dalyvavo debatuose su Vilijampolės BC "Veršva", asociacijos "Šviesuva" ir Vilijampolės gyventojais.
Kandidatai pristatė savo programas ir atsakė į klausimus. Kandidatų programose buvo žadamos pertvarkos ir pasikeitimai, didesnė darbuotojų kompetencija, miesto viešųjų erdvių ir socialinių problemų sprendimas.
Susitikime didžiąją klausytojų daugumą sudarė senjorai, todėl klausimai lietė jų buitį, gydymą, socialines garantijas, transporto problemas Vilijampolėje. Daugiausiai klausimų sulaukė V. Matijošaitis, G. Labanauskas ir A. Kupčinsko atstovas V. Bancevičius. Pastarieji atsakė į klausimus apie viešojo transporto, senjorų problemas, miesto gatvių ir stotelių būklę. Buvo paliesta ir seniūnaičių problemos. Aktyviai diskusijoje dalyvavo K. Pūkas.
Kandidatas į merus V. Šustauskas, nors ir pavėlavęs, diskusijoje nedalyvavo.
Palinkėkime kandidatams sėkmės ir noro įsiklausyti į miestiečių norus.

2015-02-19

Visos naujienos

© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple