Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-08-26
Kauno bendruomnės Baltijos kelio minėjime 
Penktadienį, rugpjūčio 23 dieną, visa Lietuva paminėjo Baltijos kelio 30-ąsias metines. Ta proga išvakarėse istorinėje Kauno Prezidentūroje įvyko Molotovo-Ribentropo pakto 80-mečio ir Baltijos kelio 30-mečio paminėjimas.
2019-08-22
Romainių tinklinis kviečia 
Romainių bendruomenės centras kviečia paplūdimio tinklinio mėgėjus į tradicines varžybas Romainių sporto aikštyne. Pirmosios - senjorų paplūdimio tinklinio varžybos vyks rugpjūčio 31 - rugsėjo 1 d., Kauno miesto ir Kauno rajono - rugsėjo 7-8 dienomis, Lietuvos bendruomenių - rugsėjo 14 d. KVIEČIAME.
2019-08-21
Bendruomenių forumas Kaune 
„Kaunas ir Kauno rajonas - Europos kultūros sostinė 2022“ bendruomenių programa „Visi kaip vienas“ inicijuoja renginį, kviesiantį įvairias bendruomenes, menininkus, kūrybininkus, fasilitatorius ir kuratorius iš visos Europos. Forumas vyks 2019 m. rugsėjo 6 d. (penktadienis), 9:30 – 17:00 (su kavos ir pietų pertraukėlėmis) Rokų laisvalaikio salės kiemo erdvė, Nemuno g. 14, Rokai, Kauno raj.

2019-08-21
Kaune paskelbti seniūnaičių rinkimai 
Kauno miesto savivaldybė paskelbė seniūnaičių rinkimus. kaip teigia Vietos savivaldos įstatymas, seniūnaitis apibūdinams kaip gyvenamosios vietos bendruomenės atstovas, kurio uždavinys - rūpintis bndruomenės interesais ir atstovauti bendruomenei seniūnijoje, savivaldybėje bei savivaldybės teritorijoje veikiančioje valstybės įstaigose.
2019-08-19
Panemunės šventė ir šv. Roko atlaidai 
Tradiciniai šv. Roko atlaidai ir Panemunės šventė vyko savitgaly Panemunės šile. Šiemet Panemunė su savo bendruomene mini Panėmunės vardo paminėjimo 460-ąsias metines. Ir kokios šventės bei tradicijos be Panemunės bendruomenės centro pirmininko Gedimino Žukausko, kurio dėka tos tradicijos ir puoselėjamos Panemunėje.
2019-08-19
Bendruomenių plaukimas "Nemunas vienija" įspūdžiai 
Nuotaikingas, bet su labai rimta misija, Kauno bendruomenių žygis baidarėmis Nemuno keliu - "Nemunas vienija" -, mums dar kartą priminė apie bendruomenių vaidmenį miestų ir valstybės gyvenime. Apie mūsų visų teisę gauti informaciją, dalyvauti kuriant savo miestą.

2019-08-13
Papūdimio tinklinio turnyrai Panemunėje ir Romainiuose 
Panemunėje ir Romainiuose rugpjūčio - rugsėjo mėnesį prasideda paplūdimio tinklinio turnyriai. Taip Panemunės 2019 m. Panemunės šv. Roko Taurės pliažinio tinklinio varžybos vyks rugpjūčio 17 d. nuo 10 val., o Romainių bendruomenės centro kauno miesto ir rajono komandų paplūdimio tinklinio turnyras vyks rugsėjo 7-8 dienomis. KVIEČIAME BENDRUOMENIŲ KOMANDAS REGISTRUOTIS IR DALYVAUTI.
2019-08-13
Naujųjų Romainių bendruomenės išvyka į Birštoną 
Dalinamės bendruomenės Naujieji Romainiai akimirkomis iš smagios kelionės į Birštoną ir Gyvą kalną rugpjūčio 11 d. Bendruomenės nariai su vaikais užlipo į apžvalgos bokštą, Vytauto piliakalnį, Birštone Kneipo sode ėjo sveikatingumo taku.
2019-08-06
SADM skelbia NVO finansavimo konkursus jau rugsėjo mėn. 
Šiais metais Socialinės apsaugos ir darbo ministerija rekordiškai anksti pradeda skelbti ministerijos ir jai pavaldžių institucijų organizuojamų nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo konkursus. Pagal ministro Lino Kukuraičio pasirašytą įsakymą, didelė dalis konkursų bus skelbiami jau rugsėjo mėnesį.
2019-08-06
Aplinkos ministerijos atsakymos dėl Liepos 3 dienos rezoliucijos 
Aplinkos ministerija atsiuntė atsakymą į liepos 3 dienos Seime organizuotos ir įvykusios LVBOS ir Seimo narės Gintarės Skaistės diskusijos "Kaip priimant sprendimus išgristi bendruoemnių balsą" rezoliuciją, kuriame dalyvavo atstovai iš įvairių Lietuvos bendruomenių.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple