Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-07-04
Ansamblių festivalis Kaunėnų bendruomenėje 
Birželio 29 dieną Kaunėnų bendruomenė Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos aktų salėje organizavo mėgėjiškų ansamblių festivalį – konkursą ,,Kaune, buvęs sostine Lietuvos, teskamba tau dainos mūsų tautos“. Šventiniame koncerte žiūrovus džiugino šeši kolektyvai iš Marijampolės, Kaunėnų bendruomenės, Kauno senjorų klubo, Sargėnų ir Vytėnų BC.
2019-06-27
Diskusija Seime "Kaip priimant sprendimus išgirsti bendruomenių balsą?" 
Kartu su Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga organizuojama diskusija „Kaip priimant sprendimus išgirsti bendruomenių balsą?“, kuri vyks liepos 3 dieną (trečiadienį) 13 val. LR Seimo Konstitucijos salėje, numatyta aptarti bendruomenių įtraukimo į sprendimų priėmimą klausimus, siekiant užtikrinti kokybišką ir savalaikį savivaldybės ir bendruomenių bendradarbiavimą.
2019-06-25
Kviečiame į Romainių Joninių tinklinio varžybas  
ROMAINIŲ JONINIŲ TURNYRAS❗️
Visus, visus mėgstančius žaisti tinklinį, jaunus ir pagyvenusius, vyrus ir moteris - š. m. birželio 29 d. 11.00 kviečiame į ROMAINIŲ tinklinio aikštelę į ROMAINIŲ JONINIŲ TINKLINIO TURNYRĄ. Turnyre kviečiami dalyvauti Romainių, Šilainių, Kauno m.,rajono gyventojai ir Lietuvos senjorai. Turnyro dalyviai skirstomi į tris grupes:
2019-06-25
NVO sektoriaus stiprinimas 
Trečiadienį, birželio 19 d. Vyriausybė pritarė siūlymui tobulinti nevyriausybinių organizacijų veiklos teisinį reguliavimą. Numatomais pakeitimais siekiama sustiprinti NVO sektorių ir sudaryti sąlygas įkurti NVO fondą. Įgyvendinus šiuos pakeitimus, bus įmanoma aiškiai ir tiksliai apskaičiuoti, kiek juridinių asmenų, turinčių nevyriausybinės organizacijos statusą, veikia šalyje, kiek finansavimo iš biudžeto lėšų joms tenka...
2019-06-25
Joninės miesto bendruomenių centruose 
Šiais metais Joninės kauno mieste buvo švenčiamos tik prie Kauno pilies. Bendruomenių centrai dėl kasmet vis mažėjančio finansavimo ar tiesio nebeturint lėšų ir nesant savivaldybės palaikymui, Jonines šventė Aleksote, Marvelės slėnyje, Lampėdžiuose ir Žemuose Šančiuose. Tradicines Jonines šiais metais neorganizavo Eigulių bendruomenės centras, į kurių šventę Čečėnijos aikštėje susirinkdavo šimtai vietos gyventojų..
2019-06-25
Aleksotiškiai dalyvavo Pakruojo gėlių kilimų konkurse 
Pirmą kartą vykstančiame gėlių kilimų festivalyje Pakruojyje dalyvavo Aleksoto bendruomenės centro moterys floristės. Aleksoto moterų florisčių komandai vadovavo Janina Stasiukynienė, jai talkino Jūratė Maurušatienė, Kristina Alesienė, Birutė Stanionienė, Aurelija Kudirkienė, Virginija Pranckevičienė ir visa gausi palaikymo komanda su Aleksoto seniūne Liukrecija Navickiene.
2019-06-25
Kvietimas į Aleksoto dviračių žygį 
Ruoškite dviračius! Tradicinis Aleksoto dviračių žygis startuos 2019 m.liepos 14 d. (sekmadienį) 10 val. nuo seniūnijos. Išbandysime naujus Aleksoto dviračių takus.
2019-06-21
Apie savanorišką veiklą su NVO "Socialinis sufleris" 
Birželio 21 d. Kaunas 2022 Tempo biure įvyko programos "Sociali Breeze" pristatymas Kauno m. nevyriausybinėms organizacijom.Kaune ši programa prasidės rugsėjo mėn., joje pareiškė norą dalyvauti 16 mokyklų. Susitikime visas dėmesys buvo skirtas savanorystei, savanoriškos veiklos plėtojimui, galimybei mokytis, kontaktų pasikeitimui ir iškilusioms problemoms spręsti. Susitikimo metu aptarti Kaune savanorystės srityje veikiančių organizacijų darbas ir strateginė partnerystė
2019-06-21
Vaikų stovykla M. K. Čiurlionio muziejuje 
Kauno bendruomenių centrų asociacija gavome Nacionalinio M. K. Čiurlionio muziejaus pranešimą ir kvietimą, kuriuo ir dalinamės.
VASAROS „STOVYKLĖLĖ“ VAIKAMS GARSIŲ KAUNIEČIŲ NAMUOSE
Vasara – kelionių ir atradimų metas. Liepos mėnesį kviečiame 10–14 metų vaikus į keturių dienų „kelionę“. Jos metu galėsite apsilankyti garsių ir Lietuvai nusipelniusių kauniečių namuose.
2019-06-19
Vaikų stovyklos bendruomenių centruose 
Nors ir vasaros atostogos, bet Palemono padalinio biblioteka pilna vaikų - startavo vaikų vasaros stovykla. Džiaugiamės mūsų bendruomenės pareigūnės Rasos Zinkevičienės edukacijos programa vaikams. Stovyklos bibliotekojw vyksta ir Vilijampolėje, "Švyturio" bibliotekoje.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple