Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-09-01
Sveikiname su Rugsėjo 1-ąja! 
Visiems bendruomenininkams, jų šeimoms, moksleiviams ir studentams siunčiame sveikinimus Rugsėjo 1-osios proga. Į naujus mokslo metus ženkite kupini ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis. Linkime, kad smalsumas, žinių troškimas ir jaunatviška energija sėkmingai įveiktų visus iššūkius! Siekite žinių, nesustokite, mokykitės ir pažinkite, būkite kartu.
2017-08-29
ROMAINIŲ PAPLŪDIMIO TINKLINIO TURNYRAS 
2017 m. rugpjūčio 17, 21, 22 ir 23 d. d. vyko jau tradiciniu tampantis Romainių paplūdimio tinklinio turnyras. Turnyre dalyvauti pareiškė norą vienuolika komandų. Komandos burtų tvarka buvo suskirstytos į du pogrupius „A“ ir „B“. Varžybos pogrupiuose vyko sistema „ratu“, tai yra visos komandos tarpusavyje susitiko po vieną kartą. Pasibaigus varžyboms pogrupiuose, 1-2 vietas užėmusios komandos žaidė su kito pogrupio 1-2 vietas užėmusiomis komandomis dėl nugalėtojo vardo ir prizinių vietų
2017-08-21
Panemunės šventė ir šv. Roko atlaidai 
Panemuniškiai šį savaitgalį šventė šv. Roko atlaidus, kurį organizavo Panemunės bendruomenės centras ,,Šv. Rokas Panemunėje". Renginys tradicinis, bendruomenės centro organizuojamas jau keturiolikti metai. Šeštadienį Basanavičiaus šilo bibliotekos kieme klausėmės ,,Viešios" dainuojamų romansų ,,Panemunės pušų stygos".
2017-08-16
Žolinė bendruomenė centre "Draugystė" 
Kovo 11-sios g. 43-iasis namas iš kitų šalia esančių daugiabučių išsiskiria sena tradicija kieme švęsti Žolinę. Namo kieme stovi koplytstulpis, kurį išdrožė ir pastatė buvęs namo bendrijos pirmininkas, politinis kalinys ir tremtinys, a.a. Albinas Staugaitis. Nenuilstanti ir energingoji ansamblio „Sūduva“ vadovė Teresė Varnagirienė rugpjūčio 15 d. sukvietė šio ir aplinkinių namų gyventojus paminėti Žolinių šventę.
2017-08-16
Šv. Roko atlaidai ir panemuniečių šventė 
Kauno miesto Panemunės bendruomenės centras ir Panemunės bendruomenė kviečia į tradicinius šv. Roko atlaidus ir panemuniečių šventę rugpjūčio 19 ir 20 dienomis, Vaidilos g. 27. Šventė vyks šalia Švč. Mergelės Marijos bažnyčios, šile.
2017-08-07
Socialinių inovacijų forndas kviečia jaunimą į Mentorystės socialiniam verslui mokymus 
Kviečiame jaunimą, kuriam aktualu naujos galimybės savarankiškai veiklai, saviraiškai, įsiliejimas į jaunatvišką Kauno miesto veiklą, socialinio verslo galimybės, dalyvauti mokymuose. Juose įgausite naujų žinių, praktinės patirties, kaip vykdyti socialinį verslą, susirasite draugų, bendraminčių, gausite neįkainojamos patirties.
2017-08-07
Paskelbti kvietimai teikti paraiškas programai „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" 
Kauno m. savivaldybė paskelbė kvietimą teikti paraiškas programai „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse. Kvietimai yra parengti kiekvienai seniūnijai atskirai, remiantis išplėstinių seniūnaičių sueigų protokolais. 2017 m. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atnaujino ir patvirtino projektų finansavimo programą „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, kurios pagrindinis tikslas yra skatinti gyvenamųjų vietovių (jų dalių ar kelių gyvenamųjų vietovių) bendruomenių savarankiškumą tenkinant viešuosius jų poreikius
2017-08-04
Kviečia "Jaunimo lyderių akademija" 
Kviečiame vietos bendruomenes deleguoti savo jaunimo atstovus į jaunimo lyderių akademiją. Labai laukiami bendruomenių savanoriai, kurie norėtų pasidalinti su jaunimu savo bendruomeninės veiklos sėkmės istorijomis.
Registruojame į stovyklas iki rugpjūčio 20 d.
Jeigu susidomėjote, skambinkite +37061121453, +370 600 05936 arba rašykite lvbosajunga@gmail.com.
2017-08-04
Romainių BC vėl kviečia į tinklinio varžybas 
RUGPJŪČIO 12 -13 d. ROMAINIŲ TINKLINIO PIRMENYBĖS
Varžybos vyks paplūdimio tinklinio aikštelėje (prie bokšto)
Dalyvauti kviečiame visus Romainių gyventojus.
Amžius neribojamas. Komandos sudėtis - du žaidėjai (komandos gali būti mišrios).
REGISTRUOTIS: j.palevicius@gmail.com; tel. informacijai 8611 53895
2017-08-03
Kauno m. savivaldybė kviečia teikti paraiškas 2017 m. užimtumo didinimo programai 
Kauno miesto savivaldybė paskelbė kvietimą teikti paraiškas gyventojų užinmtumo didinimo programai.Programos tikslas – didinti darbo jėgos kvalifikacijos atitiktį darbo rinkos reikmėms, laisvus darbo rinkos išteklius integruoti į darbo rinką ir joje išlaikyti, suteikti profesinius ir praktinius įgūdžius. T. y., gauti savivaldybės paramą įdarbinant asmenis ir ugdant jų profesines kompetencijas.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2011-2017 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple