Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-06-11
Kaunėnų bendruomenės kvietimas 
Kaunėnų bendruomenė kviečia visu kartu paminėti Gedulo ir Vilties dieną. Renginys vyks birželio 14 d. 16 val. Parko padalinyje, P. Lukšio g. 60. Programoje Vidos Grimalauskienės paskaita "Tą nelemtą dieną" ir koncertas, kuriame koncertuos ansamblis Ąžuolynas ir Kaunėnų moterų ansamblis.
Renginio organizatoriai: Kaunėnų bendruomenės centras , pirmininkas Antanas Visockas ir Parko biblioteka.
2019-06-07
Kvietimas į SADM Strateginio planavimo renginį 
Birželio 17 dieną nuo 10:00-14:00 val. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, A. Vivulskio g. 13, Vilniuje organizuojamas strateginis susitikimas skirtas planuoti ir diskutuoti ateinančių 3 metų bendruomeninės veiklos finansavimo modelį ir prioritetus. Renginyje kviečiame dalyvauti savivaldybių ir bendruomeninių organizacijų atstovus.
2019-06-07
Kvietimai teikti paraiškas 
Lietuvos vartotojų institutas kviečia nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas subdotacijoms. Subdotacijų tikslas – didinti vartotojų informuotumą apie maisto švaistymą namų ūkiuose bei jo prevenciją. Kviečiame nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas subdotacijoms. Subdotacijų tikslas – didinti vartotojų informuotumą apie maisto švaistymą namų ūkiuose bei jo prevenciją.
2019-06-05
Petrašiūniečių projektas laimėjo pirmą vietą 
Džiugu, kad 1-ąją vietą VRM iniciatyvų konkurse laimėjo Petrašiūnų bendruomenės centras! Iniciatyvų konkursas buvo paskelbtas š. m. vasario mėn., į kurį kvietėme visus mūsų bendruomenių centrus. Konkursas apėmė tęstines iniciatyvas, kurios prisidėtų prie nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos, viešojo saugumo užtikrinimo bendruomenės gyvenamojoje teritorijoje (ar jos dalyje)...

2019-06-04
Narsiečių bendruomenės laimėjimas 
Asociacija Narsiečių bendruomenė dalyvavo šių metų Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos „Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos“ konkurse. Narsiečių bendruomenė konkursui pateikė temą: „Saugios kaimynystės“ skatinimas ir plėtojimas pasitelkiant socialinius tinklus".
2019-06-04
Kaimynų diena Lampėdžiuose 
Kaimynų šventė Lampėdžiuose šiemet vyko kiek neįprastu laiku - geužės 30 d.
Paskutinį pavasario ketvirtadienį Lampėdžiuose buvo tradiciškai švenčiama Kaimynų diena. Sudėdę prie bendro stalo visi kartu draugiškai pabendravom, užtraukėm bendras dainas.
2019-06-04
Draugystė tęsiasi 
Miestai partneriai Brno ir Kaunas bendrauja jau virš 20 metų, o draugystė tarp Aleksoto ir Jehnicų seniūnijų užsimezgė 2007 metais. Jau 12 metų kaip keliaujame vieni pas kitus, dalinamės patirtimi, kultūra, bendruomenės telkimu. Šiais metais Aleksoto bendruomenės centro aktyvas bei Aleksoto seniūnijos atstovai vėl buvo pakviesti į Brno.
2019-06-04
Narsiečių bendruomenės naujienos 
Narsiečių bendruomenė Vyčio Kryžiaus gatvėje šalia Liepų alėjos pastatytė knygų namelį. Knygų namelis (angl. Little Free Library) buvo sugalvotas Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir ši iniciatyva išplito po visą pasaulį. Į namelį knygų atneša patys žmonės. Siūloma taikyti principą – knygą paėmiau, kitą knygą atnešiau.
2019-05-27
Europos kultūros sostinės forumas Kaune 
Europos kultūros sostinės forumas – tai „Kaunas 2022“ inicijuojamas kasmetinis renginys, Kaune sutelkiantis įvairių kūrybinių sričių lyderius iš visos Europos. Forumas skirtas žinioms, įkvėpimui, naujoms pažintims ir bendradarbiavimo galimybėms atrasti. Vienas svarbiausių šios iniciatyvos tikslų – paskatinti kultūros ir kitų sričių (verslo, mokslo, politikos) bendradarbiavimą.
2019-05-26
Kaimynų diena mūsų bendruomenių centruose 
Vėjuotą 2019 m. gegužės 25 d. popietę asociacija Narsiečių bendruomenė sukvietė Narsiečių mikrorajono gyventojus kartu švęsti Kaimynų dieną. Atsiliepdami į Kauno savivaldybės kvietimą prisidėti prie pasaulinio užterštumo mažinimo ir švarios aplinkos išsaugojimo, bendruomenės organizatoriai šventės dalyvių paprašė atsinešti daugkartinio naudojimosi indais ir įrankiais.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple