Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-09-11
Romainių sporto aikštyne karaliauja TINKLINIS!  
Rugsėjo 1-ąją į Romainių sporto aikštyną rinkosi Romainių bendruomenių tinklinio komandos. Jų pagrindinis tikslas buvo išsiaiškinti stipriausias bendruomenių komandas, kurios rugsėjo 15d. Romainių aikštyne rungtyniaus Lietuvos bendruomenių paplūdimio tinklinio pirmenybėse. Į varžybas atvyko šešios komandos, kurios burtų tvarka buvo paskirstytos į du pogrupius „A“ ir „B“.
2018-09-05
Aleksotas kviečia į savo šventę 
Aleksotas švenčia Lietuvos atkūrimo šimtmetį! Aleksoto šventė vyks jau aštuonioliktą rugsėjį! Kviečiame ir labai laukiame Jūsų!
Šventė vyks rugsėjo 16 d. nuo14 val. Kauno VDU Botanikos sode, Ž. E. Žilibero g. 6,
2018-08-23
Panemunės šventė 
Panemunėje nugriaudėjo, nuošė jubiliejinis bendruomenės 15 -mečio renginys ,,šv. Rokas Panemunėje". Romansų vakare ,,Sutikau tave žydinčio pavasario kloniuose" virpino širdis Viliaus Kaminsko eilės, jautrieji ansamblio ,,Smilga" lietuviški romansai. Antrą dieną šv. Roko atlaidai Panemunės bažnyčioje, mugė ir didysis koncertas ,,Kauno Panemunė - su Lietuva širdyje" J.Basanavičiaus šile. Skambėjo Sabinos Martinaitytės ir Audronės Eitmanavičiūtės talentingiausių studentų giesmės mišių metu ir operečių melodijos didžiojoje scenoje.
2018-08-23
Kauno savivaldybė paskelbė programą „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ 
Kaip praneša Kauno m. savivaldybė, šiandien paskelbti kvietimai teikti paraiškas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtinta projektų finansavimo programai “Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”, kurios pagrindinis tikslas yra skatinti gyvenamųjų vietovių (jų dalių ar kelių gyvenamųjų vietovių) bendruomenių savarankiškumą tenkinant socialinius jų narių (gyventojų) poreikius, stiprinti narių (gyventojų) tarpusavio pasitikėjimą, bendruomeninę veiklą, sudaryti sąlygas bendruomeninėms.
2018-08-20
Lietuvos bendruomenių paplūdimio tinklinio varžybos 
Jau esame paskelbę apie Romainių paplūdimio tinklinio varžybas, kurios vyks rugsėjo 1 d. Romainių aikštyne, Dabar skelbiame ir kviečiame dalyvauti Lietuvos vietos bendruomenių paplūdimio tinklinio varžybose. Šių varžybų tikslas yra žmonių skatinimas rūpintis savo sveikata, būti geros nuotaikos, būti žvaliems, vienyti bendruomenes sportinėje veikloje.
2018-08-16
Romainių "Kamuoliadienis" 
Rugpjūčio 13 d. bendruomenė "Naujieji Romainiai" kartu su vaikų sporto klubu "Startukas" organizavo linksmą, nuotaikingą sportinę šventę "Kamuoliadienįis".
Renginyje dalyvavo Kauno Bendruomenės pareigūnai, kurie gyventojams teikė prevencinę informaciją, žymėjo gyventojų vertingus daiktus. Visi atvykę pažymėti vertingų daiktų, galėjo dalyvauti smagioje loterijoje. Pralaimėjusių nebuvo.
2018-08-16
Romainių paplūdimio tinklinio varžybos  
Romainių mikrorajono gyventojai kviečiami dalyvauti rugsėjo 1 d. paplūdimio tinklinio varžybose. Registracija vykdoma treneriui Juozui Palevičiui el. paštu: j.palevicius@gmail.com.
Varžybose gali dalyvauti ir jauni, ir seni. Nemokantys žaisti bus apmokomi.
Kviečiame!
2018-08-10
Panemunės bendruomenės centrui - 15 metų 
Rugpjūčio mėn. Panemunės bendruomenės centrui sukanka 15 metų. Per šį laikotarpį panemuniečiai pasirodė esą labai gyvybingi, užsiima įvairia veikla: rūpinasi Panemunės šilu, Nemuno krantinėmis, aplinkosauga, kasmet organizuoja susitikimus su įdomiais žmonėmis ir valdžios atstovais, domisi savo istorija, išleido knygą apie Panemunę. Panemunės BC garsus kasmet organizuojama Panemunės švente.
2018-08-03
Projektų konkursas „Smurto artimoje aplinkoje prevencija“ 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Europos socialinio fondo agentūra kviečia nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas Europos Sąjungos lėšomis finansuojamam projektų konkursui „Smurto artimoje aplinkoje prevencija“.
Numatoma remti informacinių veiklų, skirtų smurto artimoje aplinkoje prevencijai, organizavimą, mokymų organizavimą specialistams, teikiantiems kompleksinę pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims...
2018-08-03
SADM paskelbė pajamų skaičiuoklę 
Nuo 2019 m. įsigalios įstatymų pakeitimai, po kurių keisis kai kurie mokesčiai ir galutinis darbo užmokestis. Gyventojai taip pat galės rinktis kaupti po 3 proc. nuo darbo užmokesčio asmeninei pensijai II pensijų pakopoje, pradėti kaupti nuo 1,8 proc. ir per penkerius metus pasiekti 3 proc. arba iš viso nekaupti. Šie pasirinkimai taip pat turės įtakos pajamoms „į rankas“. Kad visuomenei būtų paprasta ir aišku suprasti, kas keičiasi, Finansų ministerija kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, „Sodra“ bei Valstybine mokesčių inspekcija pristato pajamų skaičiuoklę – tikslų ir išsamų įrankį ateinantiems trejiems metams.

6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple