Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-11-29
LVBOS Mažos vertės viešųjų pirkimų mokymai  
Lapkričio 28 d. Kaune įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) mokymai "Mažos vertės viešųjų pirkimai bendruomenėse", kuriuos vedė lektorė iš Sudūvos VVG Kristina Mačiokienė, turinti didelę praktinę patirtį viešųjų pirkimų srityje.
2017-11-29
Kviečiame į susitikimą su Liudu Mažyliu 
Gruodžio 6 d. Panemunės bendruomenės centrą kviečia į susitikimą su prof. Liudu Mažyliu ir daininku solistu Liudu Mikalausku.
Susitikimas "Šiuolaikės Lietuvos kūrėjai" vyks šv. Mato gimnazijos salėje, 16 val.
Maloniai kviečiame ir laukiame.
2017-11-28
X-asis Romantinės dainos festivalis "Menu tave..." 
Gruodžio 3 d. 14 val. prasidės jau X-asis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis, kurio metu išaiškės geriausias 2017 metų ansamblis. Festivalis vyks Renginių Oazėje, Baltų pr.16, Kaune.
2017-11-26
Kaip bendruomenės gali padėti, mažinant smurtą artimojoje aplinkoje 
Penktadienio popietę (lapkričio 24 d.) į Kauno apygardos prokuratūros salę susirinko gausus Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnų skyriaus pareigūnų, Kauno m. bendruomenių centrų ir nevyriausybinių organizacijų atstovų, Žaliakalnio seniūnijos seniūnas B. Girdauskas, Kauno bendruomenių centrų asociacijos atstovų būrys, kad bendroje diskusijoje - seminare pasidalinti patirtimi, kaip suvaldyti smurto atvejus artimojoje aplinkoje.
2017-11-23
Seminaras - diskusija "Smurto artimoje aplinkoje valdymas ir vietos bendruomenės pozicija" 
Kauno bendruomenių centrų asociacija kartu Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnais ir Kauno apyg. prokuratūra lapkričio 24 d. (penktadienį) 14 val. kviečia bendruomenių centrus, nevyriausybines organizacijas, policijos rėmėjus, kauniečius dalyvauti seminare diskusijoje "Smurto artimoje aplinkoje valdymas ir vietos bendruomenės pozicija". Semnaras vyks Kauno apyg. prokuratūros salėje, Laisvės al
2017-11-23
BC "Draugystė" kvietimas į lapkričio 25 d. vakarą 
Maloniai Jus kviečiame š. m. lapkričio mėn. 25 d. 14 val. į linksmą popietę, skirtą Senjorams. Su gera nuotaika ir šypsena atvykite į S.Daukanto mokyklos aktų salę (Taikos pr. 68).
„Juokas ilgina gyvenimą“ – visiems susirinkusiems garsiai ištars šmaikščioji ilgametė „Grok, Jurgeli“ šeimininkė Stefa Navardaitienė.

2017-11-17
Vakaronė Lampėdžių bibliotekoje 
Trečiadienio popietę Lampėdžių bibliotekininkė Milda Vitulskienė sukvietė gyventojus į Šiaurės šalių literatūros popietę. Skaitymo tema stiprių žmonių gyvenimas atšiauriose Šiaurės salose.
Vakaronėje skaitovė filologė Audronė Lapienienė skaitė Suomių rašytojos Ulos-Lenos Lunberg novelę "Ledas".
2017-11-17
Pirmos pagalbos teikimo kursai Aleksote 
Lapkričio 16 d. Aleksoto seniūnijos salėje vyko pirmosios pagalbos teikimo kursai, kuriuos pravedė Lietuvos paramedikų asociacijos prezidentas Rytis Malašauskas su komanda. Kursai buvo tikrai labai įdomūs ir vertingi, su galimybe patiems pasipraktikuoti, kaip elgtis vienoje ar kitoje kritinėje situacijoje.
2017-11-17
Jumoro knygos pristatymas Šilainių bibliotekoje 
Kauno Šilainių bendruomenės centras lapkričio 20 d. 17.30 val. kviečia į Šilainių biblioteką, kurioje vyks nuotaikingos naujos poečių klubo "Auksinė Rožė" prezidento Algirdo Radvilavičiaus ir Vidos Gustatitytės - Bubnienės jumoro ir satyros knygų "Gyvenimas gerėja" ir "Iš tuščio į kiaurą" pristatymas.
2017-11-14
Naujųjų Romainių Šiaurietiško ėjimo festivalis 
Šeštadienį lietus palaukė, kol vyko šiaurietiško ėjimo renginys Romainiuose. Eidami Romainių šilo takais,smagiai bendravome, klausėmės Romainių istorijos ir džiaugėmės gaiviu rudens oru.

6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple