Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2021-01-11
Kvietimas teikti paraiškas sporto infrastruktūrai gerinti 
Kvietimas skirtas atrinkti ir finansuoti projektus, gerinančius sąlygas ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę remontuojant, atnaujinant (modernizuojant) ir (arba) rekonstruojant esamų sporto bazių infrastruktūrą. Kveičiame dalyvauti.
2020-12-22
Kalėdinis sveikinimas  
Tegul šventinė nuotaika,
pripildžiusi širdis šviesos, džiaugsmo
ir viltingo laukimo,
neapleidžia Jūsų visus metus.
Lai ateinančiais metais
Jus lydi puikios idėjos,
energija ir gerovė.
Te bus tai naujų galimybių
ir sėkmingo bendradarbiavimo metai.
2020-12-17
Kaunas skelbia konkursą "Iniciatyvos Kaunui" 2021 m. 
Nevyriausybinės organizacijos ir Kauno bendruomenės skatinamos prisidėti prie vaikams ir jaunimui draugiško miesto kūrimo, socialinių, sporto ir sveikatinimo paslaugų bei kultūros renginių plėtros. Programa „Iniciatyvos Kaunui“ skelbia pirmuosius kvietimus 2021 metų projektinėms veikloms. Perspektyviausioms idėjoms numatytas savivaldybės finansavimas. Paraiškų laukiama iki sausio 13 d.

2020-12-16
Šilainių dainų albumas "Virsmas" 
Skelbiame Kauno Šilainių bendruomenės centro projektinio dainų albumo "Virsmas" nuorodą.
Kviečiame pasidžiaugti visus, lankančius mūsų tinklapį, maloniomis dainomis ir vaizdo efektais, kuriuos sukūrė profesionalūs media atstovai.
2020-12-15
Aleksoto mažoji olimpiada 
020 metų gruodžio 10 dieną Aleksoto bendruomenės centrui ir Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijai organizuojant, buvo surengta Mažoji Aleksoto olimpiada. Nuotoliniu būdu suburtas renginys leido Kauno priešmokyklinio amžiaus vaikams išbandyti save, draugiškai varžytis, mokytis bendradarbiauti.
2020-12-15
Eigulių bendruomenės centro veikla 
Šiais metais Eigulių bendruomenės centras vykdė projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ (toliau – „Prisijungusi Lietuva“), kurio tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis ir internetu, taip pat jo teikiamomis galimybėmis, iniciatoriai pakvietė bendruomenes sudalyvauti konkurse "Bendruomenių įtinklinimas".
2020-12-10
Adventinių giesmių vakaras Petrašiūnuose 
Gruodžio 15 d. 19.30 val. Petrašiūnų bendruomenės centras kviečia į muzikinį vakarą "Man rūpi Kalėdos" ir pasiklausyti maestro Arvydo Paulausko atliekamų adventinių ir kalėdinių giesmių. Muzikinis vakaras bus transliuojamas Petrašiūnų BC facebuk puslapyje. Kviečiame!
2020-12-10
”Ramiai ir atsargiai melodijai davėme laisvę“  
Kauno Šilainių bendruomenės centro kūrybinių dirbtuvių projekto veikla ,,Eilėraščio virsmas daina" artėja į pabaigą. Atliktas didžiulis kūrybinis darbas, kurio rezultatą išvysime jau visai netrukus. Šios dirbtuvės subūrė jaunus vykdytojus ir vyresnius rašančius, dainuojančius žmones kūrybinei, mokomajai, tobulėjimo ir pažinimo veiklai.
2020-12-09
Projekto "Prisijungusi Lietuva" rezultatai ir balsavimas 
Kviečiame įvertinti bendruomenių projektus ir labiausiai patikusias idėjas projekte „Prisijungusi Lietuva“, kurios branduolys yra gyvenamosios vietovės bendruomenės ir jas supantys žmonės.. Bendruomenių konkurse dalyvauja mūsų asociacijos nariai: Vilijampolės BC "Veršva", Kauno Dainavos bendruomenės centras "Draugystė", Eigulių bendruomenės centras, Asociacija Narsiečių bendruomenė.
2020-12-09
Kviečiame dalinti gerais darbais 
VšĮ "Geri norai LT" savo puslapyje kviečia savo gerąsias patirtis dalintis socialiniuose tinkluose ir prisidėti prie pilietinių organizacijų Lietuvos regionuose sėkmės. Taip padėsite skleisti žinią apie bendruomenių veiklas, kurios galbūt įkvėps ir paskatins kitus drąsiau imtis socialinių iniciatyvų.

6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
© 2011-2021 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple