Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-12-20
Kauno bendruomenių centrų asociacijos seminarai narių aktyvui 
Nuo spalio mėnesio Kauno bendruomenių centrų asociacija (KBCA) praveda savo narių aktyvui seminarus apie Lietuvos vietos benddruomenes, viešųjų paslaugų teikimo ir perdavmo bendruomenėms problematiką, socialinio verslo ir paslaugų teikimo nevyriausybinėse organizacijose pavyzdžius.
2019-12-20
Privačiųjų interesų deklaravimas 2020 metais 
Nuo 2020-01-01: įsigalioja nauji reikalavimai privačius interesus deklaruojantiems asmenims pagal Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą (VPIDĮ). Pagal VPIDĮ 4 straipsnio 3.8 punktą šio įstatymo nuostatos dėl privačių interesų deklaravimo taikomos - perkančiosios organizacijos ar perkančiojo subjekto (toliau kartu – perkantysis subjektas) vadovams, perkančiojo subjekto pirkimų komisijų nariams, perkančiojo subjekto vadovo paskirtiems atlikti supaprastintus pirkimus...
2019-12-19
Krašto apsaugos ministerija skelbia NVO veiklos programų finansavimą 
Krašto apsaugos ministerija (KAM) skelbia prioritetines 2020 metų KAM bendradarbiavimo su asociacijomis ir viešosiomis įstaigomis temas, asociacijos ir viešosios įstaigos kviečiamos teikti veiklos programų paraiškas. Ministerija kviečia organizacijas teikti paraiškas savo veiklos sumanymams iš dalies finansuoti KAM lėšomis. Paraiškų laukiame iki 2020 metų sausio 23 dienos.
2019-12-18
Aktualu NVO, kurios vis dar yra perkančiosios organizacijos ir apie interesų deklaravimą 
Skelbiame NVO informacijos ir paramos centro informaciją, kuri aktuali ir vietos bendruomenių organizacijoms. Kalbame apie tai daug metų ir norime dar kartą akcentuoti, jog NVO nėra laikomos perkančiosiomis organizacijomis (PO).
2019-12-18
Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Aktyvių piliečių fondui 
Iki vasario 28 dienos Lietuvos nevyriausybinės organizacijos kviečiamos teikti paraiškas Aktyvių piliečių fondui. Šiame fonde – 9 mln. eurų, kuriuos Lietuvos nevyriausybiniam sektoriui skyrė Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai. Tai yra Islandijos Respublikos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės indėlis mažinant ekonominius ir socialinius skirtumus bei stiprinant dvišalius santykius su 15 ES šalių Vidurio ir Pietryčių Europoje bei Baltijos šalyse.
2019-12-17
Vaišvydavos bendruomenės centre vyksta kūrybinės dirbtuvės 
Nuo lapkričio mėnesio Vaišvydavos bendruomenės centre vyksta įvairios kūrybinės dirbtuvės: kalėdinių angelų iš molio lipdymas, sodų pynimas, žaisliukų kūryba, kvapų kūryba, Visus užsiėmimus veda tatutodailininkai.
2019-12-17
Lampėdžių adventinė vakaronė 
Sekmadienį lampėdiškiai tradiciškai susibūrė į Advento vakaronę. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo Vilijampolės kunigas. Jis paaiškino, kad Kalėdų laukimas taip pat yra šventė. Kaip ūkininkas kankriai laukia, kada sunoks metų derlius, taip ir krikščionys laukia švento kūdikėlio gimimo stebūklo.
2019-12-17
Šventinis ataskaitinis vakaras Šilainiuose 
Vakar, gruodžio 16 d., Santaros gimnazijoje įvyko metinis ataskaitinis asociacijos Kauno Šilainių bendruomenės centras susirinkimas ir šventinis renginys "Metų veikloms pasibaigus...".
2019-12-16
Narsiečių Talentai 2019 ir Padėkos vakaras 
Gruodžio 14 d. menų fabrike Potiomkinas įvyko Narsiečių Talentų renginys. Asociacija Narsiečių bendruomenė šių metų projekte „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ visą dėmesį skyrė Narsiečių jaunimui. Renginyje pasirodė 10 Narsiečių talentų
2019-12-16
Lietuvos Respublikos prezidento sveikinimas 
Lietuvos respublikos Prezidento Gitano Nausėdos ir jo žmonos Dianos Nausėdienės kalėdinis sveikinimas Lietuvos bendruomenėms.

6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple