Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-12-11
Kai suvienija bendras tikslas 
Gruodžio 10 d. "BC ?Draugystė" primininkė Danutė Macenkaitė kartu su Šilainių bendruomenės centro pirmininke Rima Andriulionienė ir tautinio ansamblio „Sūduva“ dainininkais aplankė K. Griniaus slaugos ir palaikomojo gydymo ligininėje besigydančius ir gyvenančius senjorus.
2019-12-11
Panemunės bendruomenės advento vakaronė 
Adventas - laikotarpis, skirtas nueito kelio apmąstymui. Ar esame teisingame kelyje? Ar tikslinga nešti naštą, kurią kartais patys sau užsikrauname? Ar galime tapti mažų ir didelių stebuklų savo artimui kūrėjais? Gruodžio 12 dienos Panemunės bendruomenės centre organizuota graži Advento vakaronė.
2019-12-10
Naujųjų Romainių bendruomenės gerumo akcija  
Šiltas, nuoširdus bendravimas tarp jaunų ir į gyvenimo rudenį įžengusių žmonių Gerumo namuose sukūrė tikrą šventinį stebuklą. Čia jautėmės laukiami. Mus pasitiko papuošti namai, padabinta Kalėdinė eglė ir pasiruošimo šventei šurmulys.
2019-12-08
Gražus kūrybinis bendruomenės ir aktorių bendradarbiavimas 
Šiais metais prasidėjo labai gražus kūrybinis Kauno Šilainių bendruomenės centro (KŠBC) ir Kauno aktorių bendradarbiavimas. Kartu su folkloro ansambliu "Slaunos su škarpetkutėmis" Jau sukūrė 4 mėgėjiškus projektus, kurių vienas nuskambėjo ir Romantinės dainos festivaluje.
2019-12-08
Adventinių vainikų edukacija Šilainių BC 
Gruodžio 7 dienos popietę Šilainių biblioteka tapo Kalėdinėmis dirbtuvėmis. Onkologinėmis ligomis sergančių moterų paramos grupė kūrė Kalėdines puokštes. Labai smagu gražioje erdvėje, puikioje draugijoje, turint gausybę priemonių ir švelnias žalias šakas, gamintis sau Kalėdinę puošmeną.
2019-12-08
Kalėdinės eglutės įžiebimas ir renginys Romainiuose 
Gruodžio 7 dieną buvo įžiebta Romainių kalėdinę eglutę. Nepaisant stipraus vėjo ir darganos, į šventę susirinko didelis būrys romainiškių. Šventės metu Kalėdų senelis su savo šaunia padėjėja Kalėdų belaukiančius vaikučius apdalijo dovanomis.
2019-12-06
Seimas priėmė naują NVO plėtros įstatymą 
Dalinamės džiugia naujiena - vakar, gruodžio 5 dieną, Seimas pagaliau, po ilgų svarstymų ir NVO koalicijos pasiūlymų dėka priėmė naują NVO plėtros įstatymą. Būtina naująjį įstatymą perskaityti, nes jame daug pasikeitimų ir atsiranda NVO paramos fondas.

2019-12-05
Fizinio aktyvumo projekto pristatymas Aleksoto bendruomenėms 
Kviečiame aleksotiškius senjorus ir šeimas su vaikais ateiti į pirmąjį Fizinio aktyvumo projekto "Sportuoja vaikai, sportuoja šeima, sportuoja visa bendruomenė" pristatymą, kuris vyks Aleksoto seniūnijos salėje (Veiverių g. 132). Pristatant projektą dalyvaus mankštų ir šokių trenerės, plaukimo trenerė, Socialinių inovacijų fondo ir Kauno bendruomenių centrų atstovai. Pradžia - 16 val.
2019-12-04
Kviečia Eigulių-Žaliakalnio bendruomenės centras 
Gruodžio 6 d. nuo 15 iki 19 val. A. Žikevičiaus mokykloje vyks rankdarbių, tautodailės, dailės ir literatūros mugė, koncertuos ansamblis "Smaragdas". Kviečiame.
2019-12-02
Nacionaliniame NVO forume 2019 
2019 metų lapkričio 28 dieną Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras (NIPC) organizavo nacionalinį nevyriausybinių organizacijų forumą, kuriame su valstybės, savivaldybių institucijų ir NVO atstovais kėlė klausimą, ar NVO vis dar yra NSO - neatpažintas skraidantis objektas - Lietuvoje, ar jau valstybės pripažintas rimtas dalyvaujamosios demokratijos kūrimo ir viešųjų paslaugų teikimo partneris?

9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple