Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-05-27
Kaip bendruomenės šventė kaimynų dieną 
Šiais metais Kaimynų diena Kaune prasidėjo gegužės 24 d. - didele kauniečių Kiemų švente prie Soboro ir Laisvės alėjoje. Kiemų šventės iniciatorius - menininkas, kiemo galerijos įkūrėjas Vytenis Jakas, jau antrus metus kviečia burtis prie bendro stalo.
2018-05-25
Sveikiname su Kaimynų diena! 
Ar bendraujate su savo kaimynais? Ar bent pasisveikinate su jais susitikę? Kiekvienas Europos miestas susiduria su augančiu socialiniu abejingumu ir solidarumo tarp piliečių trūkumu. Bendrauti su užsienyje gyvenančiais žmonėmis mums paprasčiau, negu pasikalbėti su gretimais ar kitapus gatvės gyvenančiais kaimynais. Europos kaimynų diena – renginys, skirtas skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Renginys tą pačią dieną bus organizuojamas visoje Europoje. Juo siekiama, kad Europos žmonės geriau pažintų vieni kitus. Žmonės raginami tiesiog savo kieme, gatvėje ar sode suruošti nedidelę šventę.
2018-05-23
Susipažinti su kaimynais kviečia Kauno Viešoji biblioteka 
Mūsų kaimynai, su kuriais gražiai bendraujame - Kauno apskr. viešoji biblioteka, kviečia visus savo kaimynus į svečius arbatos puodeliui ir ekskursijai po biblioteką. Kaimynai žaliakalniečiai, atsiliepkite ir dalyvaukime: bus puiki proga susispažinti
2018-05-22
LR Vyriausybės konsultacijos su gyventojais, ruošiant demografijos strategijos planą  
LR Vyriausybė rengia Demografijos, migracijos ir integracijos 2018–2030 m. strategijos veiksmų planą, kuriame numatomos priemonės, reikalingos įgyvendinti Strategijos tikslus. Viena iš krypčių – skatinti vyresnio amžiaus žmonių integraciją į visuomenę.
2018-05-18
Kaimynų diena bendruomenėse 
Gegužės 25 d. švenčiama tarptautinė Kaimynų diena. Tądien kaimynai renkasi kartu kiemuose, susėdę susipažįsta, pasidalina naujienomis, dainuoja.
Kauno bendruomenių centrai tradiciškai pažymi Kaimynų dieną ir šiemet taip pat kviečia susiburti kiemuose ir gatvėse, organizuoja popietes, pasisėdėjimo vakarones. Kaimynų dieną numato įvęsti Aleksoto, Panemunės, A. Šančių, Sargėnų, BC "Draugystė" ir kiti centrai.
2018-05-15
Kviečiame registruotis Antanus į Šimtmečio Antanines 
Tęsiasi registracija į Lietuvos Atkūrimo 100-mečiui skirtą Kazlų Rūdos rajono Antanavo bendruomenės ir Vokietijos Kaselio miesto lietuvų bendruomenės bendrą renginį ŠIMTMEČIO ANTANINES ANTANAVE, kuris vyks birželio 9 dieną Antanave.
Kviečiame Bendruomenių centrų Antanus!
2018-05-15
Vietos bendruomenių įstatymo projekto svarstymas 
Gegužės 11 dieną Seimo narė Guoda Burokienė organizavo diskusiją apie naujai kuriamą bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymą. Susitikime dalyvavo miesto ir kaimo bendruomenių atstovai: R. Kneizevičienė, R. Navickas, A. Melianas, J. Augustinavičienė, P. Saulevičius, A. Račkauskas, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas.
2018-05-15
Projektų konkursas "Mes - bendruomenė" 
Kviečiame paraginti savo bendruomenes dalyvauti šimtmečio konkurse! Šimtmečio bendruomenių svajonėms išpildyti skirsime 70 000 eur. Daugiau nei 20 sėkmingai įgyvendintų projektų vietos gyventojų, ypač jaunimo, kokybiškam laisvalaikiui ir užimtumui: laipiojimo uolų erdvė, jachtų dirbtuvės, per dešimt laisvalaikio ir treniravimosi zonų – toks ketvirtus metus vykstančios programos „Mes – bendruomenė“ rezultatas.
2018-05-10
Metų kaimyno rinkimai 
Gegužės 26-ąją minima Tarptautinė kaimynų diena, todėl gegužę skelbiame kaimynų mėnesiu ir kviečiame išrinkti metų kaimyną! Trečius metus tęsiamos iniciatyvos „Metų kaimyno rinkimai“ tikslas – pastebėti draugiškus, iniciatyvius, veiklius kaimynus ir juos įvertinti.
2018-05-09
Kvietimas į akciją "STOP medžių kirtimui" Kaune 
Kviečiame kauniečius jungtis prie vilniečių ir visos Lietuvos skelbiamos akcijos "STOP medžių kirtimui Lietuvoje".
Gegužės 18 d. kauniečiai jungiasi prie Vilniečių iniciatyvos „STOP Medžių kirtimui Lietuvoje“. Meninė - socialinė akcija vyks prie Kauno miesto savivaldybės, 13.00val. - 15.00 val.
Kviečiame ir Kauno bendruomenininkus prisijungti prie šios akcijos.

9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple