Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-07-22
Kviečiame į Kauno bendruomenių eitynes 
Visas Kauno bendruomenes ir bendruomenėms save nepriskiriančius asmenis, kuriems rūpi visuomenės teisė pilnavertiškai dalyvauti miesto kūrimo procesuose, kviečiame į eiseną už demokratiją! Eitynės vyks liepos 29 dieną.
Eisena prasidės 18 val. prie Šančių mokyklos (Vokiečių g. 164). Eisime Nemuno pakrantės dviračių taku iki Geležinkelio tilto kartu su tarptautine pasipriešinimo ritmų grupe Rythms of Resistance (ROR).
2019-07-18
"Kur skubi, mano vasara?" 
Šilainių bendruomenės centras ir poetė Julija Augustauskienė, V. Kudirkos viešoji biblioteka ir Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjunga kviečia susitikti su poezija, muzika ir paroda renginyje "Kur skubi, mano vasara?" Maloniai kviečiame.
2019-07-17
Dėl Orhuso konvencijos įgyvendinimo Lietuvoje ataskaitos 
Aplinkos ministerija pradeda rengti Jungtinių tautų Europos ekonominės komisijos konvencijos dėl teisės gauti informaciją, visuomenės dalyvavimo priimant sprendimus ir teisės kreiptis į teismus aplinkos klausimais (Orhuso konvencija) nacionalinė 2017-2019 metų įgyvendinimo ataskaitą. Kviečiame teikti pastabas dėl konvencijos pažeidimų Lietuvoje.
2019-07-15
Baidarių žygis nuo Šančių iki Lampėdžių 
Rugpjūčio mėn.15 dieną, ketvirtadienį. per Žolinę planuojamas Kauno bendruomenių žygis Nemunu baidarėmis "Nemunas vienija". Plauksime nuo Kauno HE iki Lampėdžių. Kol kas maršrutas dar dėliojimas, bet organizatoriai prašo planuoti iš anksto ir pranešti apie dalyvavimą.
2019-07-15
Naujos BIVP programos po 2020 metų aptarimas 
Liepos 11 d. LVBOS pirmininkas Ramūnas Navickas dalyvavo LR Vidaus reikalų ministerijos organizuotoje apskritojo stalo diskusijoje "Bendruomenės inicijuota vietos plėtra: 2021-2027 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų investavimo kryptys".
2019-07-15
XVIII-as Aleksoto dviračių žygis 
Aleksoto bendruomenės centras tvirtai laikosi tradicijos ir kasmet organizuoja tradicinį Aleksoto dviračių žygį. Šiais metais tai jau XVIII-tas žygis, prasidėjęs prie seniūnijos ir tęsėsi iki Aleksoto parko. Žygyje dalyvavo gausus būrys aleksotiškių ir miestiečių.
2019-07-15
Petrašiūnų seniūnijos bendruomenių susitikimas su Kauno sav. atstovais 
Liepos 9 dieną Kauno miesto savivaldybė pakvietė į susitikimą Petrašiūnų seniūnijos bendruomenių atstovus, seniūnaičius. Pokalbyje buvo pateikta 15 klausimų. Savivaldybės atsakymus petrašiūniečiai pateikė savo FB paskyroje "Petrašiūnų bendruomenės centras", juos perkėlėme čia.
2019-07-15
Romainių bendruomenių susitikimas su Kauno savivaldybės atstovais  
Liepos 2 d. Romainių bendruomenės, kurių yra keturios, buvo pakviestos į savivaldybę susitikti su vicemere Rasa Šnapštiene ir administracijos atstovais, Pokalbyje buvo aptarti gyventojų lūkesčiai ir miesto planai šioje Kauno dalyje. Čia veikiančių bendruomenių organizacijų atstovai išgirdo atsakymus į juos dominusius klausimus. Toliau cituojame Naujųjų Romainių bendruomenės įspūdžius.
2019-07-15
"Sidabrinės linijos" pasiūlymas savanoriams 
Gavome pasiūlymą iš M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo, kuris vykdo iniciatyvą „Sidabrinė linija“.Tai yra nemokama bendravimo ir pagalbos linija vienišiems garbaus amžiaus žmonėms. Siūloma galimybė turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti.
2019-07-09
Kauno savivaldybė paskelbė kvietimą teikti paraiškas 
Pagaliau šiandien, išlaikiusi ir užtęsusi visus įmanomus pagal aprašą terminus, Kauno savivaldybė paskelbė ir, ko gero, dar ne visi pamatė, kad: paskelbti kvietimai teikti paraiškas Kauno miesto savivaldybei pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple