Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-10-06
Forumas apie visuomenės dalyvavimo vaidmenį svarstant kultūros paveldą 
Spalio 4 d. Seimo Konstitucijos salėje vyko forumas "Viešoji komunikacija ir bendruomenių vaidmuo saugant kultūros paveldą“, kurį organizavo Valstybinė kultūros paveldo komisija kartu su Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga. Forume dalyvavo ir KBCA atstovai, pirmininkas prof. Ramūnas Navickas skaitė pranešimą apie bendruomenių centrų pastangas saugant kultūros paveldą.
2017-10-03
Kviečiame Kauno bendruomenes į socialinių tinklų valdymo mokymus 
Spalio 10 d. Vilniuje, Lazdynų Žibutės kavinėje, vyks seniai planuoti ir laukti mokymai - praktinis seminaras „Socialiniai tinklai – įrankiai vietos bendruomenių veiklai viešinti“. Mokymuose susipažinsite su socialinių tinklų įvairove, jų administravimu ir įgysite praktinių įgūdžių jiems administruoti. Viena iš mokymų seminaro galių - bendruomeninės televizijos kūrimas. Apie ją papasakos Vilniaus Užupio bendruomenės "asas" Algimantas Lekevičius.
2017-10-03
Palemono bendruomenės centras kviečia  
Spalio 8 dieną (sekmadienį) Palemono parapija švęs Palemono bažnyčios titulinius atlaidus, skirtus Švc. Mergelės Marijos Rožančiaus Karalienės garbei.
Ta proga bažnyčioje svečiuosis ir 12 val. Šv. Mišiose giedos Česlovo Sasnausko kamerinis choras (vadovas Mindaugas Radzevičius). Choras po šv. Mišių atliks koncertinę programą.
Kviečiame dalyvauti.
2017-10-01
Forumas „Viešoji komunikacija ir bendruomenių vaidmuo saugant kultūros paveldą“ 
Valstybinė kultūros paveldo komisija, atsižvelgdama į pastaruoju metu paveldosaugos sistemoje vykstančius prieštaringus procesus, sulaukiančius neigiamo visuomenės dėmesio, kartu su Seimo Kultūros komitetu ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga, vienijančia miestų ir kaimų vietos bendruomenes, spalio 4 d. nuo 13 val. Seime organizuoja forumą „Viešoji komunikacija ir bendruomenių vaidmuo saugant kultūros paveldą“.
2017-10-01
Pažintis su mediacijos praktika 
Rugsėjo 29 d. pirmą kartą mūsų bendruomenių centrų aktyvas susipažino su mediacija ir jos taikymu praktikoje. KBCA, vykdydama Kauno m. sav. biudžeto lėšomis finansuojamą projektą "Bendruomenių veiklos plėtra stiprinant gebėjimus ir plečiant bendradarbiavimą su miesto institucijomis ir organizacijomis" Nr. SR-0392, sutartis 2017-05-19, organizavo mokymus "Teisiniai ir praktiniai pagrindai, sprendžiant konfliktines situacijas, taikant mediacijos metodą".
2017-10-01
Projektų administravimo ir apskaitos mokymai 
Spalio 19 ir 21 dieną Kauno bendruomenių centrų asociacija pradėjo vykdyti mokymų seminarų ciklą, skirtą projektų valdymui, administravimui ir apskaitos tvarkymui.
Mokymai yra 2016 m. KBCA projekto, skirto bendruomenių ir nevyriausybinių organziacijų institucinių gebėjimų stiprinimui, yra tęstiniai mokymai ir skirti pačių projektų (jau gavus biudžetinį finansavimą) administravimo ir apskaitos dokumentų tvarkymui, pavyzdžiams ir praktinėms užduotims įsisavinti.
2017-09-26
Lietuvos kaimo parlamento įspūdžiai 
Rugsėjo 22-23 d.d. Ukmergės r. Taujėnų dvare Lietuvos kaimo bendruomenių ir Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos sušaukė Lietuvos kaimo parlamento III sesiją. Sesijoje kaimo bendruomenių atstovai iš 41 Lietuvos rajono, kaime veikiančių organizacijų bei Lietuvos valdžios institucijų atstovai diskutavo, kokios kaimo problemos yra šiuo metu aktualiausios, kokiomis priemonėmis jas spręsti.
2017-09-25
Paskutinis Romainių vasaros tinklinio turnyras 
Rugsėjo 17 ir 18 dienomis Romainiuose vyko paskutinis šios vasaros paplūdimio tinklinio turnyras. Turnyro organizatorius - Romainių bendruomenės centras. Turnyre dalyvavo 11 suaugusiųjų žaidėjų komandų ir 2 veteranų komandos. Komandos žaidė net septynias valandas.
2017-09-22
Vilijampolės BC "Veršva" imasi verslo 
Vilijampolės bendruomenės centro "Veršva" moterys įkūrė savo Amatų klubą, kuriame jos mokosi įvairiausių rankdarbių. Nenorėdamos būti našta, siekdamos išlaikyti savo klubą pačios, moterys nusprendė prekiauti savo gaminiais. 2016 m. jos sėkmingai pasirodė miesto, Lietuvos Bendruomenių mugėje, Nidos bendruomeių festivalyje.
2017-09-20
Aleksoto šventė, skirta 15 veiklos metų 
Rugsėjo 17 d. VDU Botanikos sode šurmuliavo gražia tradicija tapusio renginio „Aleksoto šventė“ dalyviai. Šių metų šventė buvo skirta Aleksoto bendruomenės centro 15 metų veiklai ir Tautinio kostiumo metams paminėti. Susirinko gausus būrys dalyvių ir žiūrovų. Žavi aplinka, puikūs atlikėjai, gausybė įvairių pramogų mažiems ir dideliems, švytintys žiūrovų veidai liudijo, kad šventė pavyko.

9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple