Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-12-05
Viljampolės BC "Veršva" sveikatinimo renginiai 
Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ įgyvendinamas projektą „Mus vienija bendra veikla“, pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiklos plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. lapkričio 29 d. organizavo konferenciją „Sveika gyvensena“.
2018-12-02
Lampedžių bendruomenės kalėdiniai užsiėmimai 
Jau penktadienį (lapkričio 29), likus savaitei iki oficialios Lampėdžių eglės uždegimo šventės, darbininkai pastatė eglutę. Eglutė iš Klemkų kiemo atvežta į skverą Lampėdžių pradžioje, kur šiemet džiugins visus lampėdiškius ir svečius Kalėdiniu laikotarpiu. Dėkojame Andriui Cechanavičiui ir Griausliams už Eglutės pervežimo ir pastatymo talką.

2018-12-02
Lietuvos NVO mugės įspūdžiai 
Gruodžio 1 d. prie Lietuvos Prezidentūros vyko tradicinė NVO kalėdinė mugė, kurioje dalyvavo Aleksoto ir "Dainavos" bendruomenių centrai. Abiejų bendruomenių dalyviai mugėje prekiavo savo darbeliais, saldumynais, kava arbata, bendravo su Lietuvos Prezidente D. Grybauskaite ir garsiąja anglų aktore Helen Mirren.
2018-12-02
Romainių eglės įžiebimo šventė 
Romainiuose jau gruodžio pirmąją dieną prasidėjo Kalėdų šventimas. Įžiebta didžioji eglutė, kuri atkeliavo iš Raudondvario medelyno. Romainiškius sveikino Kalėdų Senelis, pasakų burtininkė darė stebuklus, o Sniego Seniai - besmegeniai šoko su vaikais ir dalijo mielas dovanėles: saldainių krepšelius, knygutes nuo Seimo Kalėdų Senelio, Kalėdines atvirutes iš,,Paletti" rėmėjų, kurias parūpino ,,Draugystės' 'BC pirmininkė Danutė Maceikaitė, bilietus-kvietimus į Kalėdinį koncertą, į Žalgirio areną.
2018-11-29
Šilainių kalėdinės eglutės uždegimas 
Nuo gruodžio 1 dienos mūsų bendruomenių centrai ruošiakalėdinių eglučių uždegimo šventes seniūnijose. Gruodžio 1 d. jos sužibės Romainiuose, gruodžio 6 d. Aleksote, gruodžio 8 d. Šilainiuose prie Santaros mokyklos. KVIEČIAME.
2018-11-26
Sveikatos mokykla Panemunėje 
Panemunės bendruomenės centre vyksta informatyvios ir jaukios sveikatos mokyklos popietės.
Viena iš jų įvyko lapkričio 23 d. Panemunės darželio vaikučių ir Panemunės bendruomenės folkloro ansamblio armonikierių dueto jautri muzikinė programa, kupina salė klausytojų,
2018-11-25
Festivalis Eigulių-Žaliakalnio bendruomenės centre 
Lapkričio 23 d. A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje įvyko festivalis konkursas, skirtas Vytauto Kernagio atminimui "Gyvi išliks dainoj... Jis - tai Lietuva, jos laisvė".
Festivalį organizavo naujieji KBCA nariai - Eigulių-Žaliakalnio bendruomenės centras.
2018-11-25
Paskelbti NVO, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų atrankos konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (toliau – Ministerija), siekdama padėti šeimoms savarankiškai ir konstruktyviai funkcionuoti, kurti santykius, pagrįstus šeimos narių savitarpio pagalba, pagarba ir atsakomybe, skelbia Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų atrankos konkursą 2019 m.
2018-11-25
NVO koalicijos posėdis Kazlų Rūdoje 
Lapkričio 23-24 dienomis Kazlų Rūdos savivaldybėje įvyko nacionalinės NVO koalicijos išvažiuojamasis posėdis, kurio pagrindinis tikslas buvo susipažinti su švietimo paslaugas teikiančiomis NVO, aptarti NVO teisės aktų projektus bei aptarti pasiruošimą NVO forumui, kuris vyks gruodžio 10 d. Vilniuje.
2018-11-25
"Tolima artima Japonija" Aleksoto bendruomenės centre 
Aleksoto seniūnijos salėje lapkričio 14 ir 21 d.d. vyko paskaitos iš ciklo "Tolima artima Japonija" apie kaligrafiją ir apie kimono. Trečioji - paskutinioji paskaita apie origami įvyks lapkričio 28 d. 15 val. Aleksoto seniūnijos salėje.

11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple