Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-01-11
L. Kukuraitis: „Bendruomenės privalo būti stiprinamos“ 
Vakar, sausio 10 d. Lietuvos veitos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė R. Kneizevičienė, tarybos nariai, KBCA tarybos pirmininkas R. Navickas kartu su kitų nevyriausybinių organizacijų savivaldybių, seniūnijų, valstybės institucijų atstovais, dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje aptarime apie galimybes tobulinti bendruomenių stiprinimo modelį.
2017-01-11
Kviečiame į Laisvės gynėjų dienos minėjimą 
„Laisvė nėra tironijos ar priespaudos nebuvimas. Laisvė ir nėra leidimas daryti kas patinka. Laisvė skirta tiesai ir išsiskleidžia tada, kai žmonija ieško tiesos ir gyvena ta tiesa“
Šv. Jonas Paulius II. Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapijos vardu, klebonas kun. Andrius Alminas maloniai kviečia dalyvauti Laisvės Gynėjų dienos minėjime ne tik Šilainių Romainių ir Sargėnų bendruomenes, bet ir visus kauniečius
2017-01-05
Paskelbti pirmieji programos "Iniciatyvos Kaunui" prioritetai 
Kauno miesto savivaldybė 2016 m. gruodžio 30 d. paskelbė 2017 metų iniciatyvų programą "Iniciatyvos Kaunui“. Kaip skelbia kaunas.lt puslapis, ši programa, kviečia nevyriausybines organizacijas ir miesto bendruomenes prisidėti prie Kauno problemų sprendimo, siūlant iniciatyvas ir teikiant paraiškas. Šios programos metu miestas finansuoja ne organizacijas, bet projektus, kurie sprendžia aktualias problemas ir yra orientuoti į aiškius rezultatus".
2016-12-30
Kalėdos Akacijų alėjoje 
Aleksoto bendruomenės centro moterys kaip ir kasmet gražiai padirbėjo, ruošdamos dovanėles seneliams, gyvenantiems Aleksoto Akacijų alėjos senelių namuose. Susiruošė, pasikvietė Kalėdų senelį ir atvyko į svečius pas senelius. Tai buvo džiaugsmo!
2016-12-22
BC "Draugystė" gerumo akcija 
Kasmet Dainavos bendruomenės centro "Draugystė" aktyvas, vadovaujamas pirmininkės Danutės Macenkaitės, artėjant šv.Kalėdoms darželio “Nežiniukas” vaikus, turinčius negalią.Šį darželį BC lanko ir globoja jau 10 metų. Kasmet yra ruošiama akcija “Dalinkime gerumą”, kurios tikslas aplankyti irsuteikti džiaugsmo likimo nuskriaustiems mažiesiems ir jiems dovanoti ne ir rėmėjų skirtas dovanėles, ir dėmesį bei šilumą.
2016-12-22
Kaledinis sveikinimas 
Kalėdiniai sveikinimai visiems bendruomenių centrams, bičiuliams, kolegoms ir rėmėjams.
Ramių, viltingų ir džiaugsmingų šv, Kalėdų!
2016-12-22
Naujųjų Romainių bendruomenės akcija 
Bendruomenė "Naujieji Romainiai" šią savaitę vykdė labai prasmingą akciją " Jei gali, paaukok laiko kitam". Bendruomenės Kalėdų senelis aplankė Gerumo namų gyventojus ir išdalino visiems namų gyventojams po dovanėlę. Džiugu, kad mūsų bendruomenių nariai rūpinasi kitais ir dalinasi gerumu su tais, kurie jau nebeturi artimųjų ir namų.
2016-12-21
Bendruomenių susitikimas Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete 
Gruodžio 21 dieną LVBOS atstovai dalyvavo LR Seime Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto posėdyje, kuriame buvo svarstoma du klausimai, susiję su vietos bendruomenėmis: Dėl bendruomeninės veiklos finansavimo modelio 2017 metais bei vietos bendruomenių ir bendruomeninių organizacijų veiklos teisinio reguliavimo tobulinimo gairių.
2016-12-20
Advento vakaronė Lampėdžiuose 
Gruodžio 18 d. Lampėdžiuose buvo surengta tradicinė Advento vakaronė. Po šv. Mišių, kurias aukojo Vilijampolės kunigas, vyko Lampėdžių poečių Jadvygos Juodienės ir Monikos Motiejūnienės eilių apie žiemą, adventą, susikaupimą, švento kūdikėlio gimimą skaitymas. Eiles skaitė Laima Dzvonkienė. Koncertinę dalį paruošė jaunieji lampėdiškiai.
2016-12-19
CodeAcademy.lt konkursas: Dovanok ne daiktus, o ateitį! 
Programavimo, tinklalapių dizaino, interneto rinkodaros ir kitus kursus nuo rudens Vilniuje vykdanti „CodeAcademy“ mokykla kviečia ne pelno organizacijas teikti paraiškas nemokamiems svetainių sukūrimo ar atnaujinimo darbams. Mokykla nori padėti organizacijoms ir draugijoms, ištisus metus padedančioms beglobiams gyvūnams, remiančioms skurstančius, prisidedančioms prie Lietuvos jaunimo ugdymo, labdaros organizacijoms ir kt. Dažnai tokios organizacijos tiesiog neturi galimybės sukurti ar atnaujinti savo internetinę svetainę.

15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple