Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-08-03
Kauno m. savivaldybė kviečia teikti paraiškas 2017 m. užimtumo didinimo programai 
Kauno miesto savivaldybė paskelbė kvietimą teikti paraiškas gyventojų užinmtumo didinimo programai.Programos tikslas – didinti darbo jėgos kvalifikacijos atitiktį darbo rinkos reikmėms, laisvus darbo rinkos išteklius integruoti į darbo rinką ir joje išlaikyti, suteikti profesinius ir praktinius įgūdžius. T. y., gauti savivaldybės paramą įdarbinant asmenis ir ugdant jų profesines kompetencijas.
2017-08-02
Pradedamas vykdyti Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos projektas 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga, siekdama vienyti visos Lietuvos vietos bendruomenių skėtines organizacijas ir stiprinti jų kompetencijas bei partnerystę, rugjpjūčio 1 dieną pradėjo vykdyti projektą „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos narių stiprinimas ir plėtra“, kuris finansuojamas pagal SADM Programos “ NVO ir bendruomenių plėtros“ priemonę „Finansuoti konkurso būdu atrinktus NVO ir Bendruomenines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektus“.
2017-07-31
Projektas "Kauno piliakalniai mena..." 
Toliau vyksta Kauno kultūros centro "Tautos namai" ir Kauno bendruomenių centrų bendras projektas "Kauno piliakalniai mena", kuriame numatytas renginių ciklas prie Kaune esančių piliakalnių. Projektas skirtas Piliakalnių metams. Renginiuose dalyvauja įvairūs meno kolektyvai, istorikai.
2017-07-26
Bendruomenės "Naujieji Romainiai" šventė šeimoms 
Liepos 24 d. bendruomenė "Naujieji Romainiai" organizavo linksmą šventę šeimoms "Burbuliatorius". Veiklos ir džiaugsmo buvo visiems: ir tėveliams, ir mažiesiems.
2017-07-26
Neeilinis LVBOS tarybos posėdis Kaune 
Liepos 25 dieną įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos posėdis, kuriame buvo pristatyti neeilinės NVO tarybos priimti sprendimai, pristatytas parengtas SADM raštas dėl vietos bendruomenių programos įgyvendinimo bei aptartas pasiruošimas įgyvendinti skėtinių organizacijų projektą. LVBOS nuo rugpjūčio 1 dienos pradės įgyvendinti SADM finansuojamą projektą, skirtą nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų instituciniam stiprinimu
2017-07-19
Pradedamas išplėstinių seniūnaičių sueigų Kaune formavimas 
Kauno seniūnijose pradėti kviesti seniūnaičių sueigų susirinkimai, kurių tikslas suformuoti išplėstines seniūnaičių sueigas.
Liepos 18 d. į pirmąjį pasitarimą Aleksoto seniūnaičius ir Aleksoto bendruomenių organizacijų vadovus į pasitarimą pakvietė Aleksoto seniūnė. Pasitarime dalyvavo visi Aleksoto seniūnaičiai bei Aleksoto, Marvelės, Naugardiškių, Santarvės bendruomenių centrų pirmininkai, o taip pat ir savivaldybės atstovai - vicemerė Rasa Šnapštienė bei plėtros programų ir investicijų skyriaus darbuotoja Evelina Revuckaitė.
2017-07-17
Bernardo Brazdžionio atminties paminėjimas Dainavoje 
Kauno pilietinės bendruomenės centras "Dainava" liepos 11d. paminėjo 15-ąsias Lietuvos poeto Bernardo Brazdžionio mirties metines gražiu renginiu "Per pasaulį keliauja žmogus". Kartu su Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejumi buvo organizuota poetui ir jo kūrybai skirta paroda Gerojo Ganytojo bažnyčioje, laikytos mišios ir surengtas poezijos skaitinių vakaras.
2017-07-17
XVI Aleksoto dviračių žygis 
Liepos 16 d., sekmadienį, Aleksoto bendruomenės centras ir Aleksoto seniūniją organizavo jau XVI-ąjį dviračių žygį, skirtą S.Dariaus ir S.Girėno skrydžiui paminėti. Padėję gėlių lakūnų panteone, leidomės į žygį. Šiemet pasirinkome maršrutą, dviračių taku pagal Nemuną, trumpai sustojome Šančiuose, ties Napoleono piliakalniu, o istorikas Ovidijus Jurkša papasakojo apie piliakalnio istoriją.
2017-07-13
Svarbūs bendruomenių centrams Kauno tarybos sprendimai 
Antradienį Kauno savivaldybė patvirtino 2 svarbius bendruomenėms dokumentus:
Seniūnaičių sueigos nuostatatus ir SADM NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2017–2019 METŲ VEIKSMŲ PLANO ĮGYVENDINIMO 2.3 PRIEMONĖS „REMTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ ĮGYVENDINIMO KAUNOMIESTO SAVIVALDYBĖJE TVARKOS APRAŠĄ.
2017-07-11
Kviečiame į Aleksoto dviračių žygį 2017 
2017 m. liepos 16 d., sekmadienį, vyks 16-asis dviračių žygis, skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui per Atlantą paminėti.
PROGRAMA
Starto vieta: Aleksoto seniūnija (Veiverių g. 132, Kaunas)
MARŠRUTAS (Maršruto ilgis apie 14 km.): Aleksoto seniūnija - S. Dariaus ir S. Girėno aerodromas - Veiverių g. - Vytauto Didžiojo tiltas - Aleksoto g. - Nemuno krantine dviračių takas Panemunės šilo link (pro Nemuno salą, po M. K.Čiurlionio ir geležinkelio tiltais, Šančių dviračių taku, Panemunės tiltu, Smetonos alėja iki Panemunės šilo).


12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple