Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-11-11
Vaišvydavos bendruomenės centras kviečia 
VAIŠVYDAVOS BENDRUOMENĖ KVIEČIA Į KŪRYBINES DIRBTUVES ŠV . KALĖDŲ IŠVAKARĖSE. 2019 m. LAPKRIČIO 13 D., TREČIADIENĮ, 18 val. Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje (Vaišvydo 28), II a. su meistre Rita Sasnauskiene.
2019-11-09
Bendruomenių forumas Aleksote 
Penktadienį Kauno bendruomenių asociacijos biure įvyko Aleksoto bendruomenių forumas, kuriame buvo pasidalinta įvairiomis bendruomenių naujienomis, išklausyti pranešimai apie Lietuvos vietos bendruomenių organizacijas, skėtinę organizaciją LVBOS, viešųjų paslaugų perdavmo bendruomenėms problematika.
2019-11-07
Susitikimai Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje 
Vakar Kauno apkrities viešosios bibliotekos Kaunistikos skyriuje buvo pristatytas "Kauno datų ir faktų atvertis" elektroninis žinynas "Kaunas: datos ir faktai". Apie šį žinyną, sukauptą jame suskaitmenintą informaciją apie Kauną mums papasakojo dr. Mindaugas Balkus.
2019-11-07
Bendravimas tarp kartų  
Spalio 29 d., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentai ir dėstytojai, aplankė Romainių "Gerumo namų" bendruomenę, vaišino pačių gamintais rankų darbo sveikuoliškais koldūnais ir biskvitiniu obuoliu pyragu.
2019-11-07
Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės plytinę aplankius 
Bendruomenė Naujieji Romainiai spalio 26 d. lankėsi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės plytinėje, kuri yra Krūminių kaime, Varėnos rajone. Iš kelionės romainiškiai grįžo kupini įspūdžių ir gerai nusiteikę. Šiltas šeimininkų priėmimas, ekskursija po plytinę ir įdomus pasakojimas apie senąsias plytų gaminimo technologijas viesiems labai patiko.
2019-11-06
Vilijampolės BC vaikų stovykla 
Pasibaigė Vilijampolės bendruomenės centro "Veršva" organizuota „Rudens stovykla“ vaikams. Tai buvo nuostabių potyrių savaitė. Vaikai stovyklos metu vykdė labai daug veiklų: kopė į Veršvų piliakalnį, keliavo į žaidimų kambarį, origami technika išlankstė gražuolę gulbę..
2019-11-03
Romainių BC išvyka į Plungės kraštą 
Spalio 26 d. Romainių bendruomenės centro aktyvas vyko į Plungės kraštą. Svarbiausias išvykos tikslas - užmegzti draugystę su dviem labai puikiai dirbančiomis bendruomenėmis: ,,Gardų“ ir ,,Šarnelės‘‘. Žemaičių Kalvarijoje, prie jų nuostabios bažnyčios-bazilikos pasitiko tų bendruomenių pirmininkai Rima Jokubauskienė ir Bronius Kleinauskas.
2019-11-03
Šilainių bendruomenės centro vakaras "Vėlių eilės" 
2019 metų lapkričio mėn. 2 dieną kauniečius ir miesto svečius Kauno Šilainių bendruomenės centro kūrėjai kartu su aktore ir režisiere Edita Niciūte pakvietė į mirusiųjų pagerbimo vakarą – sakralinės poezijos ir muzikos spektaklį "Vėlių eilės“, kuris vyko Šventosios Dvasios (Šilainių) baltojoje koplyčioje.
2019-10-25
Petrašiūnų renginys atkreipia dėmesį į augančią patalpų problemą 
Spalio 23 d. buvo dar vienas gražus trečiadienio renginys Petrašiūnų bendruomenės senjorams. Jis įvyko Petrašiūnų bibliotekos kiemelyje. Dainingieji Monte Pacis savo dainomis kvietė senjorus švęsti rudenį, ant bibliotekos pastato stogo jų muzikos ir dainų atskrido paklausyti trys balandžiai
2019-10-25
Prisiminimų vakaras Palemone 
Spalio 23 d. Kauno sav. V, Kudirkos viešosios bibliotekos Palemono padalinio bibliotekoje vyko Prisiminimų vakaras apie Tarpukariu Palemone gyvenusius žymius žmones: V. Taujenį, K. Popeliučką, S. Nėrį, B. Bučą.

12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple