Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-10-01
Forumas „Viešoji komunikacija ir bendruomenių vaidmuo saugant kultūros paveldą“ 
Valstybinė kultūros paveldo komisija, atsižvelgdama į pastaruoju metu paveldosaugos sistemoje vykstančius prieštaringus procesus, sulaukiančius neigiamo visuomenės dėmesio, kartu su Seimo Kultūros komitetu ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga, vienijančia miestų ir kaimų vietos bendruomenes, spalio 4 d. nuo 13 val. Seime organizuoja forumą „Viešoji komunikacija ir bendruomenių vaidmuo saugant kultūros paveldą“.
2017-10-01
Pažintis su mediacijos praktika 
Rugsėjo 29 d. pirmą kartą mūsų bendruomenių centrų aktyvas susipažino su mediacija ir jos taikymu praktikoje. KBCA, vykdydama Kauno m. sav. biudžeto lėšomis finansuojamą projektą "Bendruomenių veiklos plėtra stiprinant gebėjimus ir plečiant bendradarbiavimą su miesto institucijomis ir organizacijomis" Nr. SR-0392, sutartis 2017-05-19, organizavo mokymus "Teisiniai ir praktiniai pagrindai, sprendžiant konfliktines situacijas, taikant mediacijos metodą".
2017-10-01
Projektų administravimo ir apskaitos mokymai 
Spalio 19 ir 21 dieną Kauno bendruomenių centrų asociacija pradėjo vykdyti mokymų seminarų ciklą, skirtą projektų valdymui, administravimui ir apskaitos tvarkymui.
Mokymai yra 2016 m. KBCA projekto, skirto bendruomenių ir nevyriausybinių organziacijų institucinių gebėjimų stiprinimui, yra tęstiniai mokymai ir skirti pačių projektų (jau gavus biudžetinį finansavimą) administravimo ir apskaitos dokumentų tvarkymui, pavyzdžiams ir praktinėms užduotims įsisavinti.
2017-09-26
Lietuvos kaimo parlamento įspūdžiai 
Rugsėjo 22-23 d.d. Ukmergės r. Taujėnų dvare Lietuvos kaimo bendruomenių ir Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos sušaukė Lietuvos kaimo parlamento III sesiją. Sesijoje kaimo bendruomenių atstovai iš 41 Lietuvos rajono, kaime veikiančių organizacijų bei Lietuvos valdžios institucijų atstovai diskutavo, kokios kaimo problemos yra šiuo metu aktualiausios, kokiomis priemonėmis jas spręsti.
2017-09-25
Paskutinis Romainių vasaros tinklinio turnyras 
Rugsėjo 17 ir 18 dienomis Romainiuose vyko paskutinis šios vasaros paplūdimio tinklinio turnyras. Turnyro organizatorius - Romainių bendruomenės centras. Turnyre dalyvavo 11 suaugusiųjų žaidėjų komandų ir 2 veteranų komandos. Komandos žaidė net septynias valandas.
2017-09-22
Vilijampolės BC "Veršva" imasi verslo 
Vilijampolės bendruomenės centro "Veršva" moterys įkūrė savo Amatų klubą, kuriame jos mokosi įvairiausių rankdarbių. Nenorėdamos būti našta, siekdamos išlaikyti savo klubą pačios, moterys nusprendė prekiauti savo gaminiais. 2016 m. jos sėkmingai pasirodė miesto, Lietuvos Bendruomenių mugėje, Nidos bendruomeių festivalyje.
2017-09-20
Aleksoto šventė, skirta 15 veiklos metų 
Rugsėjo 17 d. VDU Botanikos sode šurmuliavo gražia tradicija tapusio renginio „Aleksoto šventė“ dalyviai. Šių metų šventė buvo skirta Aleksoto bendruomenės centro 15 metų veiklai ir Tautinio kostiumo metams paminėti. Susirinko gausus būrys dalyvių ir žiūrovų. Žavi aplinka, puikūs atlikėjai, gausybė įvairių pramogų mažiems ir dideliems, švytintys žiūrovų veidai liudijo, kad šventė pavyko.
2017-09-18
ES projektų rašymo mokymai Socialinių inovacijų fonde  
Kviečiame bendruomenių centrų ir NVO atstovus mokytis Europinių programų projektų rašymo. KBCA partneriai Socialinis inovacijų fondas kviečia į šiuos mokymus rugsėjo 22, rugsėjo 28 dienomis ir spalio mėn.
Programa yra Renginių skyrelyje.
2017-09-18
Mediacijos mokymai spalio 29 d. 
Kauno bendruomenių centrų asociacija, vykdydama Kauno m. sav. biudžeto lėšomis finansuojamą projektą Nr. SRB-0392, sutartis 2017-05-19, skelbia Mediacijos mokymus bendruomenių ir NVO nariams: "Teisiniai ir praktiniai pagrindai, sprendžiant konfliktines situacijas derybomis, taikant mediacijos metodą". Mokymus ves Kauno apskr.Vyr. policijos komisariato Kauno m. Viešosios Tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė.
2017-09-17
Bendruomenių rėmimo programos aprašas bus pakeistas 
Naujausios žinios iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos: rugsėjo 14 d. susitikime su LVBOS, Lietuvos savivaldybių seniūnų ir savivaldybių asociacijomis ministerija patvirtino, kad bus pakoreguotas bendruomenių stiprinimo programos įgyvendinimo aprašas, pripažįstant tinkamomis paslaugas, reikalingas projekto veiklai vykdyti. Esamame Bendruomenių stiprinimo apraše visas paslaugas Lietuvos savivaldybės pripažino kaip netinkamas, o tai apsunkino Vietos bendruomenių organizacijoms organizuoti praktiškai bet kokias veiklos priemones.

12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple