Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-12-09
Foto konkurso "Vietos bendruomenių džiaugsmai, rūpesčiai ir pasiekimai rezultatai 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) paskelbė Foto konkurso "Vietos bendruomenių džiaugsmai, rūpesčiai ir pasiekimai" nominantus Kaimo ir Miesto kategorijose. LVBOS taryba dėl geriausių foto nuotraukų 5 temomis: savanorystė, bendruomenės pasididžiavimas, problematika, bendruomeninko portretas ir kultūra, - balsavo du kartus ir bendru sutarimu priėmė sekančius sprendimus, kuriuos skelbia šiose lentelėse, pridedamose prie straipsnio.
2017-12-09
Mažoji Aleksoto olimpiada 
Gruodžio 6 d. Gruodžio 6 d. į Prezidento Valdo Adamkaus gimnaziją rinkosi gausus būrys vaikučių - prasidėjo mažoji Aleksoto olimpiada, kurioje dalyvavo net 9 komandos iš Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos, Jurgo Dobkevičiaus progimnazijos, Tirkiliškių mokyklos-darželio, lopšelio-darželio "Boružėlė" ir Aleksoto lopšelio-darželio.
2017-12-09
"Draugystės" gerumo akcija 
Gruodžio 8 d. bendruomenės centro "Draugystė" pirmininkė Danutė Macenkaitė kartu su LR Seimo narių Lauro Stacevičiaus padėjėja Lina Pranaitė ir Gedimino Vasiliausko padėjėja Vaida Pranarauskaite aplankė „Maisto bankas“ Kauno skyrių ir atidarė kasmetinę bendruomenės centro "Draugystė" organizuojamą akciją "Dalinkime Gerumą".
2017-12-05
Kalėdų senelio dovanos Romainiuose 
Romainiuose 2017 m. gruodžio 2 d. pirmą kartą buvo įžiebta Mažoji Kalėdinė eglutė, kurią pavasarį sodino Bendruomenė "Naujieji Romainiai" nariai. Vaikai eglutę puošė rankų darbo Kalėdiniais žaisliukais, rašė laiškus Kalėdų seneliui, veikė Kalėdų senelio paštas.
2017-12-05
Kalėdinių Dainavos ir Šilainių eglučių įžiebimas 
Gruodžio 9 d., šeštadienį, 16 val. Šilainiai uždegs pagrindinę Šilainių eglutę prie Kauno Palaimintojo Jono Pauliaus II koplyčios.
Laukia smagus renginys ir gera nuotaika. Kviečiame rinktis prie "Santaros" gimnazijos.
2017-12-04
Dainavos kaimo 90-mečio paminėjimas 
Gruodžio 1 d., minėdami Dainavos kaimo 90-metį Dainavos progimnazijos, Kauno miesto Švietimo skyriaus, KPKC, Dainavos seniūnijos, Pilietinės bendruomenės centro "Dainava" nariai organizavo konferenciją "Istorijos labirintai: Dainavos kaimui - 90!"
2017-12-04
Romantinės dainos festivalio aidai 
Gruodžio 3 d., renginių centre "Oazė" įvyko X Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis "Menu tave...". Jame dėl pirmos vietos ir teisės organizuoti sekančiais metais festivalį kovojo 9 Kauno bendruomenių centrų asociacijos kolektyvai. Šiais metais naujove, kas taps nugalėtojais - buvo ta, kad balsavo tik dalyvaujančių BC ir svečių kolektyvų vadovai.
2017-11-29
Diskusija apie Kauno viešąjį transportą 
Šiandien Kaune Vytauto Didžiojo universitete įvyko trečioji diskusija apie Kauno viešąjį transportą, jo problemas ir vizijas. Ši diskusija yra viena iš Kauno darnaus judumo plano dalių.
Kauno darnaus judumo planas turi būti paruoštas 2018 metais, Į diskusiją gausiai susirinkę kauniečiai parod, kad ši problema ypač aktuali ir sukelia daug prieštaringų nuomonių.
2017-11-29
LVBOS Mažos vertės viešųjų pirkimų mokymai  
Lapkričio 28 d. Kaune įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) mokymai "Mažos vertės viešųjų pirkimai bendruomenėse", kuriuos vedė lektorė iš Sudūvos VVG Kristina Mačiokienė, turinti didelę praktinę patirtį viešųjų pirkimų srityje.
2017-11-29
Kviečiame į susitikimą su Liudu Mažyliu 
Gruodžio 6 d. Panemunės bendruomenės centrą kviečia į susitikimą su prof. Liudu Mažyliu ir daininku solistu Liudu Mikalausku.
Susitikimas "Šiuolaikės Lietuvos kūrėjai" vyks šv. Mato gimnazijos salėje, 16 val.
Maloniai kviečiame ir laukiame.

12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple