Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-07-19
Pradedamas išplėstinių seniūnaičių sueigų Kaune formavimas 
Kauno seniūnijose pradėti kviesti seniūnaičių sueigų susirinkimai, kurių tikslas suformuoti išplėstines seniūnaičių sueigas.
Liepos 18 d. į pirmąjį pasitarimą Aleksoto seniūnaičius ir Aleksoto bendruomenių organizacijų vadovus į pasitarimą pakvietė Aleksoto seniūnė. Pasitarime dalyvavo visi Aleksoto seniūnaičiai bei Aleksoto, Marvelės, Naugardiškių, Santarvės bendruomenių centrų pirmininkai, o taip pat ir savivaldybės atstovai - vicemerė Rasa Šnapštienė bei plėtros programų ir investicijų skyriaus darbuotoja Evelina Revuckaitė.
2017-07-17
Bernardo Brazdžionio atminties paminėjimas Dainavoje 
Kauno pilietinės bendruomenės centras "Dainava" liepos 11d. paminėjo 15-ąsias Lietuvos poeto Bernardo Brazdžionio mirties metines gražiu renginiu "Per pasaulį keliauja žmogus". Kartu su Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejumi buvo organizuota poetui ir jo kūrybai skirta paroda Gerojo Ganytojo bažnyčioje, laikytos mišios ir surengtas poezijos skaitinių vakaras.
2017-07-17
XVI Aleksoto dviračių žygis 
Liepos 16 d., sekmadienį, Aleksoto bendruomenės centras ir Aleksoto seniūniją organizavo jau XVI-ąjį dviračių žygį, skirtą S.Dariaus ir S.Girėno skrydžiui paminėti. Padėję gėlių lakūnų panteone, leidomės į žygį. Šiemet pasirinkome maršrutą, dviračių taku pagal Nemuną, trumpai sustojome Šančiuose, ties Napoleono piliakalniu, o istorikas Ovidijus Jurkša papasakojo apie piliakalnio istoriją.
2017-07-13
Svarbūs bendruomenių centrams Kauno tarybos sprendimai 
Antradienį Kauno savivaldybė patvirtino 2 svarbius bendruomenėms dokumentus:
Seniūnaičių sueigos nuostatatus ir SADM NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2017–2019 METŲ VEIKSMŲ PLANO ĮGYVENDINIMO 2.3 PRIEMONĖS „REMTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ ĮGYVENDINIMO KAUNOMIESTO SAVIVALDYBĖJE TVARKOS APRAŠĄ.
2017-07-11
Kviečiame į Aleksoto dviračių žygį 2017 
2017 m. liepos 16 d., sekmadienį, vyks 16-asis dviračių žygis, skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui per Atlantą paminėti.
PROGRAMA
Starto vieta: Aleksoto seniūnija (Veiverių g. 132, Kaunas)
MARŠRUTAS (Maršruto ilgis apie 14 km.): Aleksoto seniūnija - S. Dariaus ir S. Girėno aerodromas - Veiverių g. - Vytauto Didžiojo tiltas - Aleksoto g. - Nemuno krantine dviračių takas Panemunės šilo link (pro Nemuno salą, po M. K.Čiurlionio ir geležinkelio tiltais, Šančių dviračių taku, Panemunės tiltu, Smetonos alėja iki Panemunės šilo).

2017-07-06
Sveikiname bendruomenes su Valstybės diena ir kviečiame visus giedoti Tautišką giesmę 
Šie metai paskelbti Piliakalnių metais. Mindaugo karūnavimo ir Valstybės dienos proga sveikiname visus bendruomenių centrus ir bendruomenininkus, kviečiame kartu 21 val. ant Kauno piliakalnių: Veršvų, Jiesios, Vieškūnų, Jiesios, Eigulių ir kitų - giedoti tautišką giesmę.
2017-07-04
Kauno m. savivaldybė paskelbė Išplėstinės seniūnaičių sueigos nuostatų ir savivaldybės Užimtumo programos projektus 
Kauno miesto savivaldybė paskelbė Kauno miesto savivaldybės seniūnaičių sueigos nuostatų projektą. Kaip žinia, naujoji SADM paskelbta Vietos bendruomenių stiprinimo programa pakeis veikusią iki 2015 m. Vietos benduomenių savivaldos programą, o išplėstinę seniūnaičių sueiga - seniūnijų vietos bendruomenių tarybas. Išplėstinėje seniūnaičių sueigoje lygiavertį vaidmenį vaidins vietos bendruomenių organizacijų atstovai.
2017-06-30
Atnaujintas projektų konkursas priemonei „54+“ įgyvendinti – į pagalbą vyresnio amžiaus žmonėms  
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija po konsultacijų su socialiniais partneriais atnaujino 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto priemonės „54+“ projektų finansavimo sąlygų aprašą ir kviečia nevyriausybines organizacijas atnaujinti ar teikti naujas paraiškas projektų konkursui.
2017-06-30
Lietuvos savivaldybių NVO tarybų konferencija 
Birželio 29 d. visos Lietuvos savivaldybių nevyriausybinių organizacijų (NVO) tarybų atstovai bei nacionalinės Nevyriausybinių organizacijų tarybos nariai aptaria nuveiktus darbus ir ateities iššūkius. Sveikindamas konferencijos dalyvius socialinės apsaugos ir darbo viceministras Eitvydas Bingelis išskyrė tris esminius dalykus NVO sektoriaus stiprėjimui.
2017-06-28
Diskusija Seime apie visuomenės dalyvavimą viešosios politikos sprendimų priėmimo ir viešųjų paslaugų teikimo procese 
Birželio 28 dieną LR Seime Valstybės valdymo ir savivaldos komitete vyko atvira diskusija "Visuomenės dalyvavimas viešosios politikos sprendimų priėmimo ir viešųjų paslaugų teikimo procese". Teorinius visuomenės dalyvavimo aspektus pristatė Mykolo Riomerio universiteto doc. dr. Mantas Bileišis.

14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple