Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-09-18
Mediacijos mokymai spalio 29 d. 
Kauno bendruomenių centrų asociacija, vykdydama Kauno m. sav. biudžeto lėšomis finansuojamą projektą Nr. SRB-0392, sutartis 2017-05-19, skelbia Mediacijos mokymus bendruomenių ir NVO nariams: "Teisiniai ir praktiniai pagrindai, sprendžiant konfliktines situacijas derybomis, taikant mediacijos metodą". Mokymus ves Kauno apskr.Vyr. policijos komisariato Kauno m. Viešosios Tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė.
2017-09-17
Bendruomenių rėmimo programos aprašas bus pakeistas 
Naujausios žinios iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos: rugsėjo 14 d. susitikime su LVBOS, Lietuvos savivaldybių seniūnų ir savivaldybių asociacijomis ministerija patvirtino, kad bus pakoreguotas bendruomenių stiprinimo programos įgyvendinimo aprašas, pripažįstant tinkamomis paslaugas, reikalingas projekto veiklai vykdyti. Esamame Bendruomenių stiprinimo apraše visas paslaugas Lietuvos savivaldybės pripažino kaip netinkamas, o tai apsunkino Vietos bendruomenių organizacijoms organizuoti praktiškai bet kokias veiklos priemones.
2017-09-11
Lietuvos čempionai paaiškėjo Romainiuose 
Romainiuose jau nuo rugpjūčio 17 d. vyksta Paplūdimio tinklinio turnyras, kurį organizuoja Romainių bendruomenės centras. Praėjusį šeštadienį (08.09), esant nuostabiai gražiam, rudeniškai šiltam orui į atnaujintą Romainių sporto aikštyną iš visos Lietuvos į Paplūdimio tinklinio čempionatą rinkosi „Senjorai-60+“. Atvyko aštuonios komandos iš įvairių Lietuvos vietų.
2017-09-11
Kada viešoji įstaiga, NVO, asociacija ar kt. viešasis ar privatusis juridinis asmuo tampa Perkančiąja organizacija (PO) 
Lietuvos Viešųjų pirkimų tarnyba išplatino oficialų pranešimą, kada viešoji įstaiga, NVO, asociacija ar kt. viešasis ar privatusis juridinis asmuo tampa Perkančiąja organizacija (PO).
PO gali būti ne tik valstybės ar savivaldybės institucijos. PO gali tapti ir viešasis ar privatusis juridinis asmuo, jei visa ar tam tikra jo veiklos dalis yra skirta specialiai nekomercinio ir nepramoninio pobūdžio viešiesiems interesams tenkinti ir jei atitinkabent vieną iš VPĮ 2 straipsnio 25 dalies 2 punkte esančių sąlygų.
2017-09-11
KVIETIMAS Į ALEKSOTO ŠVENTĘ 
Aleksoto bendruomenės centras 2017 metais švenčia savo 15 metų darbo sukaktį ir kviečia visus į 15-ąją Aleksoto šventę. Šventė vysk sekmadienį, rugsėjo 17 d. nuo 14 val. VDU Kuano Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6). Šventės programa labai įvairi ir dkirta Lietuvos Kostiumo metams paminėti.
Maloniai kviečiame visus kauniečius ir sveikiname Aleksoto bendruomenės centrą su puikia sukaktimi!
2017-09-11
MOKYMAI KAUNO BENDRUOMENIŲ CENTRŲ ASOCIACIJOJE 
Kauno bendruomenių centrų asociacija (KBCA) pradeda mokymų seminarų ciklą, skirtą projektų valdymui, administravimui ir apskaitos tvarkymui. 2016 m. mokymuose buvo mokoma kaip parašyti projektus, šių metų mokymų seminarai yra tęstiniai ir skirti pačių projektų administravimo ir apskaitos dokumentų tvarkymui, pavyzdžiams ir praktinėms užduotims įsisavinti.
2017-09-10
ATVIRAS ŠILAINIŲ SENIŪNIJOS PAPLŪDIMIO TINKLINIO TURNYRAS 
2017 m. rugsėjo 16 d. 11 val. ROMAINIŲ TINKLINIO AIKŠTELĖJE (Romainių g. Nr.15, prie bokšto) vyks: Atviras Šilainių seniūnijos paplūdimio tinklinio turnyras.
Kviečimai dalyvauti visi Kauno meisto ir Kauno rajono tinklinio mėgėjai.
2017-09-06
Skelbiamas papildomas kvietimas Vilijampolės, Šilainių seniūnijose teikti paraiškas 2017 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo programai „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. 
Kauno miesto savivaldybės administracija kviečia papildomai teikti Vilijampolės ir Šilainių seniūnijose projektų paraiškas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.
2017-09-06
Jaunųjų lyderių akademijos stovykloje 
Rugpjūčio 25-27 ir 28-30 dienomis Agurkiškės kimo turizmo sodyboje vyko Jaunimo lyderių akademijos stovyklos, kuris organizavo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga, vykdydama SADM finansuojamą projektą „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos narių stiprinimas ir plėtra“. Jaunimas dalyvavo ne tik įvairiuose mokymuose.
2017-09-05
Vėl kviečia LSU Trečiojo amžiaus universitetas 
Lietuvos Sporto universitetas informuoja, kad nuo 2017 m. spalio mėnesio duris vėl atvers Lietuvos sporto ir sveikatinimo Trečiojo amžiaus universitetas (TAU).
Kviečiami studijuoti 50-ies metų ir vyresnius klausytojus, kurie nori įgyti sveikatinimo ir sporto srities žinių bei įgūdžių. Mūsų Universitete ypač daug dėmesio skiriama sveikatinimui ir fiziniam aktyvumui, siūloma papildomai lankyti mankštos ir šiaurietiškojo ėjimo pratybas.

14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple