Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-11-06
Projektiniai renginiai benduomenių centruose 
Kauno bendruomenių centrai pradeda vykdyti SADM programos "Remti vietos bendruomenių veiklą savivaldybėse: projektus ir siūlo savo seniūnijų gyventojams ir kauniečiams daugybę nemokamų renginių ir užsiėmimų.
Aukštieji Šančiai kviečia dalyvauti koncerte, Vilijampolės BC "Veršva" - į sporto užsiėmimus, Aleksoto BC - į edukacinius užsiėmimus. Bendruomenė "Naujieji Romainiai" - į šiaurietiško ėjimo festivalį Romainiuose.
2017-11-06
Kvietimas balsuoti Fotokonkurse 
Mielieji bendruomeniečiai, labai dėkojame už jūsų nuotraukas fotokonkursui "Vietos bendruomenių džiaugsmai, rūpesčiai ir pasiekimai". Jos atspindi jūsų įvairiapusį kartais liūdną, kartais linksmą, kartais skaudų, bet visada optimistinį gyvenimą.
Lapkričio 6 d. prasidėjo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos fotokonkurso balsavimas, kuris tęsis iki lapkričio 19.
2017-10-30
Moliūgų raižymo konkursas Naujųjų Romainių bendruomenėje 
Savaitgalį Naujuose Romainiuose vertėjo atsiduoti kūrybai.Bendruomenės nariai buvo pakviesti dalyvauti moliūgų raižyme ir pasivaržyti gražiausio raižyto moliūgo konkurse.
Nors oras praėjusį savaitgalį nedžiugino, tačiau bendruomenės "Naujieji Romainiai" nariai, raižydami moliūgus žaismingai leido laiką. Kūrybinis procesas suteikė daug džiaugsmo, suvienijo šeimas bendrai veiklai ir papuošėte savo namus savitu interjero elementu.
2017-10-30
Kauno Šilainių BC edukaciniai užsiėmimai 
Kauno Šilainių bendruomenės centras, vykdydamas Kauno m. savivaldybės finansuojamą projektą, organizavo vėlimo mokymus ir kavos seminarą "Kavos skrudinimo ypatumai ir galimybės mieste".
2017m. spalio mėn. 18 d. pavakary labai svetingai ir šiltai buvome sutikti šeimininkų "Jumi veltinio studijoje" , įsikūrusioje Savanorių pr. 64 Kaune. 13 darbui nusiteikusių bendruomenės narių susirinko į " Pirštinių, riešinių vėlimo" seminarą.
2017-10-30
X-asis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis 
Asociacija Kauno Šilainių bendruomenės centras skelbia dalyvių registraciją į X-ąjį Romantinės dainos festivalį.
Tradicinis Romantinės dainos festivalis šiemet įvyks gruodžio mėn. 3d. 14 val. "Renginių Oazė" centre, Baltų pr. 16, Šilainiai, Kaunas. Festivalio tema - Tragiškos - laimingos meilės dainos. Pageidautina dalyvių apranga RETRO stiliaus.
2017-10-27
Medinės architektūros paveldo išsaugojimo seminaras Vilniuje  
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga, vykdydama SADM biudžeto lėšomis finansuojamą projektą "Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos narių stiprinimas ir plėtra", toliau vykdo mokymus. Lapkričio 14 d. 16 val. Vilniaus savivaldybėje vyksmokymų seminaras "Medinės architektūros paveldo išsaugojimo ir atgaivinimo iššūkiai urbanizuotose teritorijose"
2017-10-26
Senjorų pagerbimo dienos bendruomenių centruose 
Spalis - Senjorų pagerbimo mėnuo. Vieni iš aktyviausių miestų bendruomenių centrų narių vistik yra mūsų garbieji senjorai. Bendruomeninėje veikloje save atradę iš naujo, aktyviai įsijungę į tas veiklas, kurioms neturėjo laiko anksčiau. Jie ir dainuoja, ir šoka (!), ir renka istorinę savo rajonų medžiagą, ir užsiima labdaringa veikla, globoja ligonius ir neįgaliuosius, senelius ir šeimas.
2017-10-20
Kvietimas Į Palemono šventę 
Spalio 21 dieną (šeštadienį), 15 valandą, Palemono keramikos gamyklos salėje (Pamario g. 1), vyks vakaronė ,,Su daina širdyje‘‘.
Koncertinę programą atliks: ,,MARIŲ BANGA‘‘ vokalinis instrumentinis ansamblis iš Palemono (vadovė Loreta Vaitkuvienė); ,,MONTE PACIS‘‘ choras iš Petrašiūnų (vadovas Arvydas Paulauskas) ir kiti atlikėjai.
2017-10-18
Susitikimas su Seimo savivaldos komitetu dėl Bendruomenių rėmimo programos 
Šiandien kartu su LVBO sąjungos pirmininke Reda Kneizeviciene ir Vilniaus bendruomenių asociacijos pirmininku Sakalas Gorodeckis dalyvavome Seimo valstybės valdymo ir savivaldos komiteto posėdyje, kuriame buvo svarstomos savivaldos įstatymo pataisos ir SADM programos "Remti bendruomenių veiklą savivaldybėse" pirmosios išvados.
2017-10-18
Senjorų vakaronė šv. Mato mokykloje 
"Juokas ilgina gyvenimą, tad juokimės į sveikatą”, - tokiais skambiais žodžiais vakaronę Panemunės bendruomenės senjorams pradėjo ilgametė ,,Grok Jurgeli” šeimininkė Stefa Navardaitienė. Senjorai negailėjo jai aplodismentų už juokingus pokštus ir linksmus anekdotus, kurie vertė senjorus nuolat juoktis.

17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple