Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-10-05
Kauno miesto muziejaus rudeninė dovana bendruomenėms 
Kauno miesto muziejus maloniai kviečia Kauno miesto ir rajono bendruomenių centrų narius,
seniūnus ir seniūnaičius, mielus kauniečius į susitikimą, skirtą Vietos bendruomenių metams ir Pagyvenusių žmonių mėnesiui. Susitikimas vyks spalio 12 d. (trečiadienį) 15 val. KMM Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyriaus koncertinėje salėje, (L. Zamenhofo g. 4, Kaunas).

2016-10-04
Devintasis Romantinės dainos festivalis 
Spalio 1 d. Girstučio kultūros rūmuose vyko jau devintasis Kauno bendruomenių centrų festivalis. Jį organizavo pereitų metų nugalėtojai PBC "Dainava". Festivalyje dalyvavo 7 bendruomenių centrų kolektyvai ir svečiai: PBC "Dainava", Lampėdžių, Kauno Šilainių , Vaišvydavos, Petrašiūnų, Vilijampolės "Veršva" ir Kaunėnų bei senjorų kolektyvas "Pinavija", vaikų darželis "Pasaka".
2016-10-01
Socialinių inovacijų fondo siūlomi Socialinio verslumo mokymai – laboratorija jaunimui 
Kviečiame Jus aktyviai dalyvauti Socialinių inovacijų fondo organizuojamuose „YounGo“ projekto socialinio verslumo mokymuose – laboratorijoje jaunimui (nuo 18 iki 30 metų). Mokymų tikslas - skatinti jaunimo kūrybiškumą bei socialinį verslumą, taikant novatorišką mokymo metodiką Socialinių problemų kūrybiškas sprendimas. Mokymai vyks naudojant interaktyvius žaidimus.
2016-09-28
LVBOS tarybos narių susitikimas Vidaus reikalų ministerijoje 
Rugsėjo 28 d. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos nariai susitiko su VRM Viešojo valdymo politikos departamento Vietos savivaldos skyriaus ir Regioninės plėtros departamento vadovais ir specialistais.
2016-09-28
Kauno technologijos universiteto mokslininkų apsilankymas asociacijoje 
Rugsėjo 27 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijoje apsilankė ir Kauno bendruomenių centrų padėtimi domėjosi KTU Viešosios politikos ir administravimo instituto dėstytojai: doc. Jolita Sinkienė ir vyresn. m. darb. Dr. Thomas Bryer. Jie domėjosi, kokia reali bendruomenių ir bendruomenių organizacijų padėtis Kaune ir Lietuvoje, kokios jų veiklos kryptys, aktyvumas mieste, tikroji miestų juridinė ir finansinė padėtis, kaip jas veikia politikai.
2016-09-26
Šventė "Šilainių rudenėlis" 
Praėjusį šeštadienį, rugsėjo 24 dieną, nugriaudėjo jau tradicine tapusi bendruomenių šventė "Šilainių rudenėlis". Šventėje dalyvavo virš šimto dalyvių ir kelis kartus daugiau žiūrovų. Renginį organizavo VŠĮ "Šilainių bendruomenės centras", direktorius seniūnaitis Jonas Marcinkus, o šventės scenarijaus autorė ir vedėja - kaip visada, nuostabi ir šmaikšti scenos virtuozė Violeta Visockienė.
2016-09-21
Bendruomenių kontaktų mugėje „Kartu mes – Lietuva" 
2016 metai - Vietos bendruomenių metai. Lietuvoje veikiančios bendruomenės turi kuo didžiuotis, pasidalinti ir ką parodyti. Susirinkime kartu paminėti Bendruomenių metų ir kartu pasidžiaugti nuveiktais darbais, didelėmis ir mažomis pergalėmis bei pasidalinti sukaupta patirtimi.
Maloniai kviečiame Jus ir Jūsų bendruomenės atstovus dalyvauti Bendruomenių kontaktų mugėje „Kartu mes – Lietuva“, kuri vyks šių metų rugsėjo 30 d. Marijampolėje.
2016-09-21
Tarptautinėje konferencijoje apie jaunimo įtraukimą stiprinant benddruomenes 
Rugsėjo 21 d. Kauno m. savivaldybėje vyksta Tarptautinė miestų partnerių konferencija „Dėmesys jaunimui: profesionalų ir piliečių sutelkimas, informavimas ir įkvėpimas bendradarbiauti siekiant stiprinti bendruomenes“.
Konferencijoje dalyvauja Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Švedijos, Norvegijos ir Prancūzijos miestų atstovai, kurie dalinasi jaunimo veiklomis ir patirtimis, įtraukiant jaunimą į bendruomenių veiklą, įtraukimo informavimo priemones, projektus ir iniciatyvas bei pasiekimus.
2016-09-21
Atstovo į Kauno sav. NVO tarybą rinkimai 
Rugsėjo 20 d. įvyko Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos ir bendruomenių centrų pirmininkų posėdis, kuriame buvo renkamas bendruomenių organizacijų atstovas į Kauno m. sav. Nevyriausybinių organizacijų tarybą. Juo vienbalsiai buvo išrinktas tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas, turintis didelę bendruomenių ir NVO veiklos ir teisinę kompetenciją. 2017 m. sausio mėn. baigiasi Kauno m. sav, NVO tarybos narių 2 metų kadencija. Remiantis Kauno m. Nevyriausybinių organizacijų tarybos nuostatais, mieto NVO taryboje yra 20 narių: 10 įvairias sritis atstovaujančių NVO atstovų ir 10 savivaldybės ir tarybos atstovų.
2016-09-20
Atviras Šilainių seniūnijos paplūdimio tinklinio turnyras 
2016m. rugsėjo 17 d. Romainiuose įvyko II-asis Šilainių seniūnijos paplūdimio tinklinio turnyras.
Turnyras buvo atviras, jame dalyvauti buvo kviečiamos ir kitų Kauno m. seniūnijų bendruomenių komandos. Turnyre dalyvavo įvairių amžiaus grupių 17 komandų iš Naujųjų Romanių ir Romainių, Aukštųjų Šančių, Šilainių ir Žaliakalnio bendruomenių.
Atidaryme dalyvavo Rio de Janeiro olimpietis, baidarininkas Ričardas Nekrošius. Turnyrą organizavo Romainių bendruomenės centras.
.

20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple