Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-09-20
Aleksoto šventėje 
Rugsėjo 18 d. VDU Kauno Botanikos sode kauniečiai linksminosi Aleksoto šventėje. Gražus oras, koncertai ir vaikų žaidimai, Botanikos sodo gėlynai sutraukė daugybę žmonių. Šventė vyko Fredos Grafo dvare. Botanikos sodo gėlynai pasipuošė svečiais su skrybėlaitėmis ir puošniais aprėdais, vyko gražiausios skrybėlaitės ir šiaudinių skulptūrų konkursas.
2016-09-20
Šilainių bendruomenės mugė "Šilainių rudenėlis 2016" 
Rugsėjo mėnesį mūsų bendruomenių centrai kaip niekad aktyvūs ir kviečia į organizuojamus renginius. Ką tik praėjo Aleksoto šventė ir Romainių BC organizuotas atviras Šilainių seniūnijos tinklinio turnyras, dabar į Šilainių seniūnijos mugę "Šilainių rudenėlis 2016" kviečia VšĮ "Šilainių bendruomenės centras. Mugė vyks rugsėjo 24 d. Milikonių pagrindinės mokyklos stadione ir "Santaros" gimnazijos stadione.
2016-09-19
Socialinių inovacijų fondas įgyvendinto projekto „MOTYVAS“ rezultatai 
Socialinių inovacijų fondas įgyvendino projektą „MOTYVAS“ (ang. „MOTIVE“) Europos Sąjungos finansuojamas projektas pagal Erasmus+ programą. Projekto komanda pripažino, jog suaugusiųjų mokymasis atlieka itin svarbų vaidmenį siekiant socialinės integracijos, aktyvaus pilietiškumo, bendruomenės atstovų perkvalifikavimo ar įgūdžių tobulinimo. Projekte „Motyvas“ suteikiamas lankstus kelias suaugusiųjų mokymuisi įskaitant ankstesnio mokymosi patvirtinimą. Projekto baigiamajame renginyje dalyvavo ir KBCA.
2016-09-14
Tarptautinė konferencija Kaune 
Š.m. rugsėjo 21 d. 9.30 val. Kauno miesto savivaldybėje (Laisvės al. 96) vyks tarptautinė konferencija „Dėmesys jaunimui: profesionalų ir piliečių sutelkimas, informavimas ir įkvėpimas bendradarbiauti siekiant stiprinti bendruomenes“.
Šis renginys yra viena iš Kauno miesto savivaldybės projekto „Focus on Youth“ veiklų, finansuojamų pagal Europa piliečiams programą.
2016-09-14
Debatai "Mano miestas Kaunas" 
Socialinių inovacijų fondas maloniai kviečia į debatus „Mano miestas Kaunas“, kurie vyks 2016 m. rugsėjo 21 d. nuo 16:30 val. Kavinėje Vero Coffee House, Mairionio g. 7, Kaunas. Debatai skirti paskatinti politikos veikėjų ir jaunimo dialogą aptariant svarbias jaunimui ir visuomenei problemas.
Renginio dalyvių skaičius ribotas, skubėkite registruotis.
2016-09-08
Policijos šventė ir Renginiai bendruomenių centruose 
2016 m. rugsėjo 24 d. respublikinė policijos ir visuomenės šventė Kaune. Nuo 12 val. šventė vyks prie Kauno pilies.
Programoje - kvapą gniaužianti rinktinės "ARAS" nusikaltėlių sulaikymo operacija, pasitelkiant VSAT sraigtasparnį, įspūdingi policijos kinologų ir jų augintinių triukai, Raitosios policijos raitelių akrobatiniai šuoliai per liepsnojančias kliūtis, taktinis Lietuvos policijos mokyklos kursantų ir dėstytojų pasirodymas.
2016-09-08
Susitikimas su R. Karbauskiu 
Rugsėjo 7 d. KBCA biure įvyko bendruomenių centrų pirmininkų ir Ramūno Karbauskio susitikimas, kuriame kalbėjomės apie Lietuvos kultūros, švietimo, socialinę padėtį. Apie vietos bendruomenių stiprinimą ir palaikymą, būtinus pasikeitimus valstybės politikoje, norint sustabdyti demografinę krizę.
2016-09-08
Susitikimas su Panevėžio miesto bendruomenėmis 
Rugsėjo 6 d. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė G. Burokienė ir tarybos nariai susitiko su Panevėžio miesto bendruomenių organizacijų atstovais, LVBOS vizito tikslas - aktyvinti miestų bendruomenių organizacijas, paskatinti jas telktis, dalintis informacija, ateityje, gal būt, jungtis į bendrą sąjungos būrį. Diskusijoje buvo pasidalinta Panevėžio bendruomenių veikla, patirtimi, pasiekimais ir problemomis.
2016-09-05
I-oji Tarptautinė vietos bendruomenių mugė 
Šeštadienį, rugsėjo 3 d. nuo 10 valandos ryto Vilniuje LITEXPO kongresų ir parodų centre šurmuliavo pirmoji tarptautinė vietos bendruomenių mugė.
Šioje mugėje aktyviai dalyvavo ir Kauno bendruomenių centrų asociacija, savo veiklą pristačiusi Miestų sektoriuje. Asociacijos komandoje ir savo pasiekimus parodė Aleksoto, Romainių ir Naujųjų Romainių, "Žaliojo Ąžuolyno", Sargėnų ir Vytėnų, Vilijampolės "Veršvos", Kauno Šilainių, Palemono ir Panemunės bendruomenių centrai. KBCA veiklos pasiekimus parodėme viename stende kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungomis.
2016-09-01
Šilainių seniūnijos tinklinio turnyras 
Romainių bendruomenės centras ir Naujųjų Romainių bendruomenė organizuoja Šilainių seniūnijos tinklinio turnyrą. Vaikus,jaunimą ir suaugusius kviečiame ruoštis Šilainių seniūnijos paplūdimio tinklinio turnyrui,kuris vyks rugsėjo 17 d. 12 val. miško aikštelėje Romainių g. 15 ( prie vandens bokšto).
Turnyre dalyvauti kviečiamos visos Šilainių bendruomenės sudaryti savo komandas. Kaip ir pereitais metais, laukiami sporto entuziastų iš Sargėnų-Vytėnų, Šilainių, Romainių, Vilijampolės, Lampėdžių ir kitų bendruomenių,nes turnyras - yra atviras.

21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple