Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-08-07
Socialinių inovacijų forndas kviečia jaunimą į Mentorystės socialiniam verslui mokymus 
Kviečiame jaunimą, kuriam aktualu naujos galimybės savarankiškai veiklai, saviraiškai, įsiliejimas į jaunatvišką Kauno miesto veiklą, socialinio verslo galimybės, dalyvauti mokymuose. Juose įgausite naujų žinių, praktinės patirties, kaip vykdyti socialinį verslą, susirasite draugų, bendraminčių, gausite neįkainojamos patirties.
2017-08-07
Paskelbti kvietimai teikti paraiškas programai „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" 
Kauno m. savivaldybė paskelbė kvietimą teikti paraiškas programai „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse. Kvietimai yra parengti kiekvienai seniūnijai atskirai, remiantis išplėstinių seniūnaičių sueigų protokolais. 2017 m. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atnaujino ir patvirtino projektų finansavimo programą „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, kurios pagrindinis tikslas yra skatinti gyvenamųjų vietovių (jų dalių ar kelių gyvenamųjų vietovių) bendruomenių savarankiškumą tenkinant viešuosius jų poreikius
2017-08-04
Kviečia "Jaunimo lyderių akademija" 
Kviečiame vietos bendruomenes deleguoti savo jaunimo atstovus į jaunimo lyderių akademiją. Labai laukiami bendruomenių savanoriai, kurie norėtų pasidalinti su jaunimu savo bendruomeninės veiklos sėkmės istorijomis.
Registruojame į stovyklas iki rugpjūčio 20 d.
Jeigu susidomėjote, skambinkite +37061121453, +370 600 05936 arba rašykite lvbosajunga@gmail.com.
2017-08-04
Romainių BC vėl kviečia į tinklinio varžybas 
RUGPJŪČIO 12 -13 d. ROMAINIŲ TINKLINIO PIRMENYBĖS
Varžybos vyks paplūdimio tinklinio aikštelėje (prie bokšto)
Dalyvauti kviečiame visus Romainių gyventojus.
Amžius neribojamas. Komandos sudėtis - du žaidėjai (komandos gali būti mišrios).
REGISTRUOTIS: j.palevicius@gmail.com; tel. informacijai 8611 53895
2017-08-03
Kauno m. savivaldybė kviečia teikti paraiškas 2017 m. užimtumo didinimo programai 
Kauno miesto savivaldybė paskelbė kvietimą teikti paraiškas gyventojų užinmtumo didinimo programai.Programos tikslas – didinti darbo jėgos kvalifikacijos atitiktį darbo rinkos reikmėms, laisvus darbo rinkos išteklius integruoti į darbo rinką ir joje išlaikyti, suteikti profesinius ir praktinius įgūdžius. T. y., gauti savivaldybės paramą įdarbinant asmenis ir ugdant jų profesines kompetencijas.
2017-08-02
Pradedamas vykdyti Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos projektas 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga, siekdama vienyti visos Lietuvos vietos bendruomenių skėtines organizacijas ir stiprinti jų kompetencijas bei partnerystę, rugjpjūčio 1 dieną pradėjo vykdyti projektą „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos narių stiprinimas ir plėtra“, kuris finansuojamas pagal SADM Programos “ NVO ir bendruomenių plėtros“ priemonę „Finansuoti konkurso būdu atrinktus NVO ir Bendruomenines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektus“.
2017-07-31
Projektas "Kauno piliakalniai mena..." 
Toliau vyksta Kauno kultūros centro "Tautos namai" ir Kauno bendruomenių centrų bendras projektas "Kauno piliakalniai mena", kuriame numatytas renginių ciklas prie Kaune esančių piliakalnių. Projektas skirtas Piliakalnių metams. Renginiuose dalyvauja įvairūs meno kolektyvai, istorikai.
2017-07-26
Bendruomenės "Naujieji Romainiai" šventė šeimoms 
Liepos 24 d. bendruomenė "Naujieji Romainiai" organizavo linksmą šventę šeimoms "Burbuliatorius". Veiklos ir džiaugsmo buvo visiems: ir tėveliams, ir mažiesiems.
2017-07-26
Neeilinis LVBOS tarybos posėdis Kaune 
Liepos 25 dieną įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos posėdis, kuriame buvo pristatyti neeilinės NVO tarybos priimti sprendimai, pristatytas parengtas SADM raštas dėl vietos bendruomenių programos įgyvendinimo bei aptartas pasiruošimas įgyvendinti skėtinių organizacijų projektą. LVBOS nuo rugpjūčio 1 dienos pradės įgyvendinti SADM finansuojamą projektą, skirtą nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų instituciniam stiprinimu
2017-07-19
Pradedamas išplėstinių seniūnaičių sueigų Kaune formavimas 
Kauno seniūnijose pradėti kviesti seniūnaičių sueigų susirinkimai, kurių tikslas suformuoti išplėstines seniūnaičių sueigas.
Liepos 18 d. į pirmąjį pasitarimą Aleksoto seniūnaičius ir Aleksoto bendruomenių organizacijų vadovus į pasitarimą pakvietė Aleksoto seniūnė. Pasitarime dalyvavo visi Aleksoto seniūnaičiai bei Aleksoto, Marvelės, Naugardiškių, Santarvės bendruomenių centrų pirmininkai, o taip pat ir savivaldybės atstovai - vicemerė Rasa Šnapštienė bei plėtros programų ir investicijų skyriaus darbuotoja Evelina Revuckaitė.

21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple