Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-02-05
Akcijos "Darom" forumas 
KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas vasario 3 dalyvavo Akcijos "Darom" aktyvo organizuotame forume, kuris vyko LR Vyriausybės rūmų didžiojoje salėje bei LR Seimo rūmuose. Forume dalyvavo per 500 dalyvių iš daugelio Lietuvos savivaldybių. Forumo dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos premjeras Saulius Skvernelis, akcijos lyderiai pristatė 2017 metų planus bei ambicingą tikslą - įvykdyti 1000 projektų, buvo pasidalinta gerąją patirtimi, diskutuota kaip geriau pasiruošti akcijai, kuri, prasidėjusi balandžio 22 d., tęsis visus metus. Diskusijose kilo ir nemažai klausimų, vienas iš jų - veiklą vystyti už miestų ribų - šio teiginio nenorėjo suprasti miestų nevyriausybininkai. Manome, kad Kauno bendruomenių centrai aktyviai dalyvaus akcijoje, ir tvarkysis būtent savo seniūnijų teritorijose.
2017-02-05
Nevyriausybininkai tariasi 
Vasario 3 d. Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro kvietimu Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos nariai Reda Kneizevičienė ir Ramūnas Navickas dalyvavo renginyje, skirtame aptarti NVO galimybes dalyvauti ES investicijų priemonėse.
Dar gruodžio 1 dieną Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras kreipėsi į LR Seimą, LR Vyriausybę, LR Prezidentūrą dėl Nevyriausybinių organizacijų dalyvavimo 2014-2020 metų ES finansinės perspektyvos įgyvendinime. Iki šiol gautas tik Sveikatos apsaugos ministerijos raštas, kad bus keletas priemonių, kuriose galės dalyvauti NVO sektorius kaip pareiškėjas.
2017-02-01
Ar reikia Kauno bendruomenėms bendruomenių namų? 
Apie Aleksoto bendruomenės centro norą turėti savo bendruomenių namus kalbama jau 10 metų. Kai atsirado reali galimybė juos turėti, panaudojant ES 2014-2020 m. Bendruomenių inicijuotos veiklos plėtros lėšas, Kauno savivaldybė primygtinai siūlo pakeisti adresą - iš Europos pr. 105A į Sodininkų g. 2, šalia Botanikos sodo, kur susisiekimas prastas ir visiškas Kauno užkampis.
2017-01-26
Nevyriausybinių organizacijų ir miesto bendruomenės įgalinimo srities paraiškų teikimo kvietimai 
Kauno miesto savivaldybė paskelbė Nevyriausybinių organizacijų ir miesto bendruomenės įgalinimo srities kvietimai:
1.Nevyriausybinių organizacijų gebėjimų ir darbuotojų kompetencijų stiprinimas, organizacinė parama, partnerystės ir tinklaveikos skatinimas ir
2. Miesto bendruomenės, ypač jaunimo, savanorystės ir socialinio verslumo skatinimas.
2017-01-25
Apie vietos bendruomenes su Seimo nare Guoda Burokiene 
Vakar Kauno bendruomenių centrų asociacijoje įvykos suitikimas su Seimo nare Guoda Burokiene. Buvusi Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė 2016 m. laimėjo Seimo rinkimuose ir dabar darbuojasi Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete bei Migracijos komisijoje. Į susitikimą atėjo nemažas būrys mūsų aktyvo, todėl pokalbių temos buvo skirtos vietos bendruomenių klausimų sprendimui Seime ir Vyriausybės programose.
2017-01-19
Susitikimas su Kėdainių miesto bendruomenėmis 
Šiandien Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) tarybos atstovai ir pirmininkė Reda Kneizevičienė susitiko su Kėdainių miesto vietos veiklos grupe ir Kėdainių miesto bendruomenėmis. Susitikimo metu buvo pristatyta LVBOS veikla, vizija ir misija, pasiekimai ir numatyti organizacijos plėtros, veiklos, įstatymų svarstymas, finansavimo programų ir kiti uždaviniai.
2017-01-19
Šie metai - Tautinio kostiumo metai. Renginiai  
Kauno kultūros centras "Tautos Namai" maloniai kviečia apsilankyti Tautinio kostiumo metams skirtuose nemokamuose renginiuose.
Sausio 25 d. 18 val. Paskaita „Aukštaičių tradicinių XIX a. drabužių ypatumai“.
27 d. 17 val. Praktinis užsiėmimas „Tunikinių marškinių kirpimas ir siuvimas“ (turėti žirkles, siūlo ir adatą).
2017-01-19
Kviečiame į „Europa piliečiams“ programos informacinį seminarą 
Kviečiame į „Europa piliečiams“ programos informacinį seminarą Kaune, vyksiantį sausio 23 d. (pirmadienį) nuo 13:00 iki 15:00 val., BLC Verslo lyderių centre, adresu K. Donelaičio g. 62/V. Putvinskio g. 53, konferencijų centre (V aukštas, II konferencijų salė), Kaunas.
Seminaro metu bus ne tik pristatyta programos struktūra, pagrindiniai projektams keliami reikalavimai.
2017-01-18
Nauji SADM konkursai 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija paskelbė naujus projektų finansavimo konkursus: Tarpinstitucinio bendradarbiavimo jaunimo srityje projektų finansavimo 2017 metais ir Jaunimo iniciatyvų. Konkurso tikslas – siekiant spręsti jaunimo užimtumo problemas regionuose ir stiprinti verslo, darbdavių, jaunimo ir vietos savivaldos institucijų bendradarbiavimą ir veiklų inicijavimą, atsižvelgiant į savivaldybės specifiką, finansuoti projektus, skirtus tarpinstituciniam viešojo, privataus ir nevyriausybinio sektorių bendradarbiavimui skatinti.
Svarbu tai, kad pirmajame konkurse kviečiamos dalyvauti ir bendruomenių organizacijos.
2017-01-16
Susitikimas „Televizijos teisinis reguliavimas, audiovizualinė politika Lietuvoje" 
Kauno kultūros centras „Tautos namai“, Vytauto pr. 79 vyks susitikimas.
Sausio 21 d. 11 val. Lietuvos universitetų moterų asociacija (LUMA) rengia susitikimą tema „Televizijos teisinis reguliavimas, audiovizualinė politika Lietuvoje“. Dalyvaus Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos prezidentė Vaiva Žukienė, LKTA direktorius Marius Daukantas, viceprezidentas Juozas Jurelionis.

24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple