Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-12-21
Bendruomenių susitikimas Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete 
Gruodžio 21 dieną LVBOS atstovai dalyvavo LR Seime Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto posėdyje, kuriame buvo svarstoma du klausimai, susiję su vietos bendruomenėmis: Dėl bendruomeninės veiklos finansavimo modelio 2017 metais bei vietos bendruomenių ir bendruomeninių organizacijų veiklos teisinio reguliavimo tobulinimo gairių.
2016-12-20
Advento vakaronė Lampėdžiuose 
Gruodžio 18 d. Lampėdžiuose buvo surengta tradicinė Advento vakaronė. Po šv. Mišių, kurias aukojo Vilijampolės kunigas, vyko Lampėdžių poečių Jadvygos Juodienės ir Monikos Motiejūnienės eilių apie žiemą, adventą, susikaupimą, švento kūdikėlio gimimą skaitymas. Eiles skaitė Laima Dzvonkienė. Koncertinę dalį paruošė jaunieji lampėdiškiai.
2016-12-19
CodeAcademy.lt konkursas: Dovanok ne daiktus, o ateitį! 
Programavimo, tinklalapių dizaino, interneto rinkodaros ir kitus kursus nuo rudens Vilniuje vykdanti „CodeAcademy“ mokykla kviečia ne pelno organizacijas teikti paraiškas nemokamiems svetainių sukūrimo ar atnaujinimo darbams. Mokykla nori padėti organizacijoms ir draugijoms, ištisus metus padedančioms beglobiams gyvūnams, remiančioms skurstančius, prisidedančioms prie Lietuvos jaunimo ugdymo, labdaros organizacijoms ir kt. Dažnai tokios organizacijos tiesiog neturi galimybės sukurti ar atnaujinti savo internetinę svetainę.
2016-12-16
Šilainių Padėkos vakaras „Dalintis gerumu“  
Aktyviausieji Šilainių seniūnijos bendruomenės nariai gruodžio 15 d. vakarą rinkosi į VšĮ „Šilainių bendruomenės centras“ ir asociacijos „Atgaiva“ organizuotą tradicinį Padėkos vakarą. Šio renginio temą – „Dalintis gerumu“ - padiktavo prieškalėdinio laikotarpio nuotaika. Renginio organizatorius Jonas Marcinkus džiaugėsi, kad draugėn susirinko visada nuoširdžiai savo bendruomenėms dirbantys Romainių BC pirmininkė Violeta Visockienė, Sargėnų – Vytėnų BC pirmininkė Nijolė Mažeikienė ir kiti...
2016-12-15
Policijos konferencijoje 
Gruodžio 14 d. Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate (toliau – Kauno apskr. VPK) organizuota konferencija „Tarpinstitucinis bendradarbiavimas dėl saugaus eismo Kauno mieste ir apskrityje, siekiant užtikrinti saugų eismą“. Konferencijos pranešėjai kalbėjo ir diskutavo apie pagrindines priežastis, dėl kurių Kauno apskrityje sužalojami ir žūsta žmonės, „Juodųjų dėmių“ tyrimo rezultatus ir galimybes jas šalinti. Taip pat pasidalinta gerąja patirtimi diegiant eismo saugos priemones Kauno mieste ir Kauno rajone, ugdant jaunuosius eismo dalyvius, gerinant eismo kultūrą.
2016-12-10
Gerosios patirties pasidalinimo išvyka Klaipėdos rajone 
Gruodžio 8 d. Lietuvos vietos bendruomenių aktyvas lankėsi Klaipėdos rajone ir susipažino su rajono vietos bendruomenių patirtimi, kuriant verslą ir darbo vietas. Buvo aplankytos 4 bendruomenės: Judrėnų, Veiviržėnų, Brožių ir Šalpėnų "Šaltupės" bendruomenėse. Judrėnų kaimo bendruomenė suremontuotuose bendruomenės namuose teikia maitinimo, renginių organizavimo ir vedimo paslaugas.
2016-12-10
Kviečia Sargėnų bendruomenė 
Sargėnų ir Vytėnų bendruomenė kviečia į gruodžio 19 d., 16 val. Sargėnų mokyklos salę, kur kartu su mokytojais, moksleiviais ir svečiai vyks Adventinė popietė.
Popietėje koncertuos Sargėnų ansamblis "Šilas".
2016-12-09
Padėkos vakaras Kauno Šilainių bendruomenės centre 
Gruodžio 7 d. asociacija Kauno Šilainių bendruomenės centras, pažymėdami tarptautinę Savanorių dieną, gražia Padėkos švente padėkojo visiems bendruomenės centro nariams, savanoriams ir rėmėjams. Renginyje KŠBC direktorė Rima Andriulionienė apžvelgė besibaigiančių metų nuveiktus darbus ir projektus, pasiekimus ir planus. Išties šie metai centrui buvo labai įtempti - vykdyti net 4 projektai.
2016-12-09
Adventinis vakaras Žaliakalnio BC "Pelėdos" 
Mūsų bendruomenių centruose prasidėjo kalėdinių renginių maratonas.
Gruodžio 6 d. Žaliakalnio bendruomenės centro "Pelėdos" nariai susirinko J. Vienožinskio Menų fakultete ir meninėje kamerinėje fakulteto salytėje aptarė savo nuveiktus darbus, dalinosi adventine rimtimi, pokalbiais apie advento dvasią.
2016-12-09
Kalėdinė akcija mažiesiems Kauno Klinikose 
Prieš šv. Kalėdas Dainavos bendruomenės centro „Draugystė“ pirmininkė ir Pašilės seniūnaitė Danutė Macenkaitė organizavo Kalėdinę akciją „DALINKIME GERUMĄ“. Šios akcijos metu buvo lankomi besigydantys Kauno klinikų chemoterapiniame skyriuje mažieji ligoniukai.
Gruodžio mėn. 8 d. D. Macenkaitė kartu su būriu svečių iš Jungtinės metodistų bažnyčios ir Kauno mieste išrinktų LR Seimo narių padėjėjomis Neringa Žirnyte, Lina Pranaite, Gintare Dušenkaite ir Akvile Kaminskaite - aplankė šio skyriaus mažuosius ir pradžiugino juos kalėdinėmis dovanelėmis.

26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple