Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-02-10
Vasario 16 d. renginiai Kauno mieste 
Vasario 16 d.
10 val. Šv. Mišios Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje (Žemaičių g. 31A).
10 val. Šv. Mišios Kauno šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje (Nepriklausomybės a.14A).
11 val. Kauno studentų, moksleivių bei visuomeninių organizacijų eisena nuo Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos į Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelį. Eiseną ves Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“.....
2017-02-09
Aplinkos ministerijos ir Lietuvos bendruomenių atstovų susitikimas  
Šiandien Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) tarybos nariai susitiko su Aplinkos ministru Kęstučiu Navicku ir viceministre Reda Brandišauskiene. Susitikime pagrindinis dėmesys buvo skirtas vietos bendruomenių ir Aplinkos ministerijos bendradarbiavimo stiprinimui, sprendžiant aktualias aplinkos apsaugos, infrastruktūros plėtros, atliekų tvarkymo problemas.

2017-02-07
VRM paskelbė konkursą geriausiam 2017 metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui  
2017 m. sausio 30 d. Vidaus reikalų ministerijos paskelbtą konkursą geriausiam 2017 metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui nustatyti. Konkurse gali dalyvauti 2016 m. vykdytas (baigtas vykdyti arba tebevykdomas tęstinis) nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektas, atitinkantis Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų (programų) konkurso nuostatų ir Vidaus reikalų ministerijos šiais metais skelbiamas konkurso temas.
2017-02-05
Projektų konkursas "Sportuojanti bendruomenė" 
Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės kviečia teikti paraiškas 2017 metų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursui „Sportuojanti bendruomenė“ ir kviečia dalyvauti bendruomenines organizacijas, kurios per paskutinius kalendorinius metus (t.y. 2016 m.) nėra gavę departamento konkursui „Sportuojanti bendruomenė“ skirtų lėšų, kurios veikia ne mažiau kaip dvejus metus, turi ne mažiau kaip 30 narių.
2017-02-05
Kauno bendruomenių centrų susitikimas su Aplinkos ministru K. Navicku 
Vasario 3 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos atstovai - Lampėdžių, "Žaliojo Ąžuolyno", Romainių ir Panemunės BC pirmininkai susitikome su Aplinkos ministru Kęstučiu Navicku, kuris turi įspūdingą aplinkosauginę patirtį ir gerai žino kauniečių rūpesčius. Susitikimo metu bendruomenininkai pasidalino ne tik pasiekimais saugant ir rūpinantis aplinka, bet rūpimomis ir skaudžiomis vietos bendruomenių problemomis.
2017-02-05
Akcijos "Darom" forumas 
KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas vasario 3 dalyvavo Akcijos "Darom" aktyvo organizuotame forume, kuris vyko LR Vyriausybės rūmų didžiojoje salėje bei LR Seimo rūmuose. Forume dalyvavo per 500 dalyvių iš daugelio Lietuvos savivaldybių. Forumo dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos premjeras Saulius Skvernelis, akcijos lyderiai pristatė 2017 metų planus bei ambicingą tikslą - įvykdyti 1000 projektų, buvo pasidalinta gerąją patirtimi, diskutuota kaip geriau pasiruošti akcijai, kuri, prasidėjusi balandžio 22 d., tęsis visus metus. Diskusijose kilo ir nemažai klausimų, vienas iš jų - veiklą vystyti už miestų ribų - šio teiginio nenorėjo suprasti miestų nevyriausybininkai. Manome, kad Kauno bendruomenių centrai aktyviai dalyvaus akcijoje, ir tvarkysis būtent savo seniūnijų teritorijose.
2017-02-05
Nevyriausybininkai tariasi 
Vasario 3 d. Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro kvietimu Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos nariai Reda Kneizevičienė ir Ramūnas Navickas dalyvavo renginyje, skirtame aptarti NVO galimybes dalyvauti ES investicijų priemonėse.
Dar gruodžio 1 dieną Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras kreipėsi į LR Seimą, LR Vyriausybę, LR Prezidentūrą dėl Nevyriausybinių organizacijų dalyvavimo 2014-2020 metų ES finansinės perspektyvos įgyvendinime. Iki šiol gautas tik Sveikatos apsaugos ministerijos raštas, kad bus keletas priemonių, kuriose galės dalyvauti NVO sektorius kaip pareiškėjas.
2017-02-01
Ar reikia Kauno bendruomenėms bendruomenių namų? 
Apie Aleksoto bendruomenės centro norą turėti savo bendruomenių namus kalbama jau 10 metų. Kai atsirado reali galimybė juos turėti, panaudojant ES 2014-2020 m. Bendruomenių inicijuotos veiklos plėtros lėšas, Kauno savivaldybė primygtinai siūlo pakeisti adresą - iš Europos pr. 105A į Sodininkų g. 2, šalia Botanikos sodo, kur susisiekimas prastas ir visiškas Kauno užkampis.
2017-01-26
Nevyriausybinių organizacijų ir miesto bendruomenės įgalinimo srities paraiškų teikimo kvietimai 
Kauno miesto savivaldybė paskelbė Nevyriausybinių organizacijų ir miesto bendruomenės įgalinimo srities kvietimai:
1.Nevyriausybinių organizacijų gebėjimų ir darbuotojų kompetencijų stiprinimas, organizacinė parama, partnerystės ir tinklaveikos skatinimas ir
2. Miesto bendruomenės, ypač jaunimo, savanorystės ir socialinio verslumo skatinimas.
2017-01-25
Apie vietos bendruomenes su Seimo nare Guoda Burokiene 
Vakar Kauno bendruomenių centrų asociacijoje įvykos suitikimas su Seimo nare Guoda Burokiene. Buvusi Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė 2016 m. laimėjo Seimo rinkimuose ir dabar darbuojasi Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete bei Migracijos komisijoje. Į susitikimą atėjo nemažas būrys mūsų aktyvo, todėl pokalbių temos buvo skirtos vietos bendruomenių klausimų sprendimui Seime ir Vyriausybės programose.

29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple