Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-11-06
Sveikatingumo projektas Šilainių bendruomenės centre 
Kauno Šilainių bendruomeės centras įgyvendina Viešųjų paslaugų teikimo projektą " Fizinio aktyvumo skatinimas gyvenamojoje bendruomenėje", finansuojamą Kauno miesto savivaldybės. Projektinė veikla jau įsibėgėjusi, parengiamieji darbai beveik baigti, įsigytos reikiamos priemonės. Spalio 25 d. bendruomenės centro nariai susirinko KVKVB Šilainių padalinio patalpose į sveikatingumo renginį. Renginio eigoje buvo aptarta aktyvioji Sveikatingumo projekto dalis, dalyviai, veiklos
2016-11-06
Aleksoto bendruomenės centro ataskaitinis rinkiminis susirinkimas  
Penktadienį, lapkričio 4 d., po darbų Aleksoto bendruomenės centro nariai - ataskaitinės rinkiminės konferencijos delegatai sugužėjo į Aleksoto seniūnijos salę. Sulaukta ir garbių svečių - ką tik išrinktų LR Seimo narių Mindaugo Puidoko, Rūtos Miliūtės ir Viktoro Pranckiečio. Delegatams ir garbiems svečiams Zenonas Šalna ir Ramūnas Navickas pristatė centro valdybos ataskaitą, vyko nuoširdus pokalbis apie bendruomenių organizacijų perspektyva
2016-10-31
Seminaras apie imigrantų integraciją 
2016 m. lapkričio 8 d. (antradienį) Kaune (KTU Aula, A. Mickevičiaus g. 37) KTU savivaldos mokymo centras organizuoja seminarą-diskusiją migrantų (pabėgėlių) integracijos tema. Pagrindinis dėmesys – kaip Lietuvos savivaldybės ir vietos bendruomenės pasirengusios priimti migrantus (pabėgėlius). Renginio metu bus pristatyta ES šalių patirtis ir aptarti esami bei galimi sėkmingos integracijos vietos bendruomenėse aspektai bei kokių veiksmų turėtume imtis, kad keisti esamą situaciją.

2016-10-28
Konferencija "Sveikatos dizainas 2016" 
Aleksandro Stulginskio universitetas maloniai kviečia Jus ir Jūsų organizacijos narius į mokslinę – praktinę konferenciją „Sveikatos dizainas 2016“. Konferencijos temos: žmogaus ekologija, sveikatos stiprinimo tradicijos ir inovacijos, bendruomenės vaidmuo stiprinant sveikatą, sveikas ir saugus maistas. Konferencijos data: 2016 m. lapkričio 23 d.; pradžia 13 val. Konferencijos vieta – Aleksandro Stulginskio universitetas (IV rūmai; Universiteto g. 8a; 53361 Akademija, Kauno rajonas). Programa ir kvietimas pridedami.
Registracija iki lapkričio 20 d. adresu http://kkec.asu.lt/konferencija/ arba el. paštu rita.garskaite@asu.lt
2016-10-26
Aleksoto BC ansamblio "Svirbė" jubiliejus 
Spalio 22 d. Kauno filharmonijoje Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis šventė dešimtmečio jubiliejų. Jubiliejinis koncertas „Dainuok, širdie“ vyko Kauno filharmonijoje.
Jau valandą iki koncerto pradžios pradėjo rinktis žiūrovai, ansambliečių artimieji ir svečiai. Ansamblis „Svirbė“ jubiliejui paruošė dviejų dalių programą: pirmoje dalyje buvo atliekamos liaudies dainos ir šokiai, o antroje dalyje – buvo atliekama "retro“ programa, kurioje skambėjo prieškario romansai ir buvo šokami tų laikų šokiai.
2016-10-26
Kokio mero reikia gyventojams? 
Spalio 20 d. VDU mokslo ir studijų centre vyko seminaras-diskusija "Kokio mero reikia gyventojams? Savivalda ir gyventojų dalyvavimas", kurį organizavo VDU mokslininkai. vykdydami Lietuvos mokslo tarybos finansuojamą projektą "Lietuvos merai: politinės lyderystės dėmesys vietos savivaldoje". Projekto rezultatus pristatė VDU sociologijos katedros dr. Jurga Bučaitė-Vilkė, Šiaulių universiteto Viešojo administravimo katedros lektorė Aistė Lazauskienė, VDU viešojo administravimo katedros bendradarbis Arvydas Mikalauskas. Seminare dalyvavo ir KBCA tarybos pirmininkas prof. Ramūnas Navickas, kuris pristatė Lietuvos vietos bendruomenių lyderių poziciją apie tai, kokia turėtų būti savivalda Lietuvoje.
2016-10-26
Romainiu bendruomenės solidarumo stovykla 
2016.10.21-23d.d. Romainių BC aktyviausios šeimos vyko į mokymus-solidarumo stovyklą Trasalyje, šalia Trakų. Tai pats įspūdingiausias šių metų bendruomenės centro renginys, kurį, pagal projektą ,,Bendravime mūsų stiprybė“, finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Stovykloje buvo nagrinėjamos temos: ,,Bendruomenės kūrimas, komandos formavimas. Kaip siekti bendrų tikslų?“
2016-10-17
Finansinio savarankiškumo ir projektų rengimo mokymai 
Spalio 14 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija (KBCA), vykdydama Kauno m. sav. finansuojamos programos "Iniciatyvos Kaunui" projektą "Bendruomenių ir NVO bendradarbiavimo ir institucinių gebėjimų stiprinimas ir tinklaveika" Nr. 2016-06-21, organizavo mokymus bendruomenių centrų ir nevyriausybinių organizacijų lyderiams: "Efektyvus projektų rengimas bei valdymas – bendruomenių bei nevyriausybinių organizacijų sėkmės garantas".
2016-10-14
Tautodailės paroda „Gamtos prieglobstyje” 
Kauno miesto muziejuskviečia miestiečius ir bendruomenes į spalio 19 dieną, trečiadienį, 12 val. Kauno miesto muziejaus Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyriuje (L. Zamenhofo g. 4) atidaromą tautodailės parodą „Gamtos prieglobstyje“. Parodoje pristatomi Kauno Panemunės senelių namų Pagyvenusių žmonių dienos centro narių – Stefanijos Chreptavičienės, Irenos Barkauskienės, Reginos Krušanovienės ir Vytauto Žemaičio austos servetėlės, kryželiu siuvinėti paveiksla
2016-10-13
Susitikimas su Kauno miesto muziejaus darbuotojais 
Spalio 12 d. Kauno miesto muziejus ir jo darbuotojai pakvietė bendruomenes ir senjorus į rudeninį renginį, skirtą Vietos bendruomenių metams ir Senjorų mėnesiui. Renginio sumanytoja ir organizatorė - Dalia Poškienė. Susitikimo metu muziejaus direktorės pavaduotoja Kristina Vaitkevičienė, muziejaus padalinių vedėjai ir , muziejininkai, papasakojo apie savo padalinių veiklą, patalpas ir edukacines programas ir ekskursijas, parodė naujas Lietuvos tautinės muzikos istorijos muziejaus patalpas Zamenhofo gatvėje Nr. 4.

29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple