Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-09-08
Susitikimas su Panevėžio miesto bendruomenėmis 
Rugsėjo 6 d. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė G. Burokienė ir tarybos nariai susitiko su Panevėžio miesto bendruomenių organizacijų atstovais, LVBOS vizito tikslas - aktyvinti miestų bendruomenių organizacijas, paskatinti jas telktis, dalintis informacija, ateityje, gal būt, jungtis į bendrą sąjungos būrį. Diskusijoje buvo pasidalinta Panevėžio bendruomenių veikla, patirtimi, pasiekimais ir problemomis.
2016-09-05
I-oji Tarptautinė vietos bendruomenių mugė 
Šeštadienį, rugsėjo 3 d. nuo 10 valandos ryto Vilniuje LITEXPO kongresų ir parodų centre šurmuliavo pirmoji tarptautinė vietos bendruomenių mugė.
Šioje mugėje aktyviai dalyvavo ir Kauno bendruomenių centrų asociacija, savo veiklą pristačiusi Miestų sektoriuje. Asociacijos komandoje ir savo pasiekimus parodė Aleksoto, Romainių ir Naujųjų Romainių, "Žaliojo Ąžuolyno", Sargėnų ir Vytėnų, Vilijampolės "Veršvos", Kauno Šilainių, Palemono ir Panemunės bendruomenių centrai. KBCA veiklos pasiekimus parodėme viename stende kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungomis.
2016-09-01
Šilainių seniūnijos tinklinio turnyras 
Romainių bendruomenės centras ir Naujųjų Romainių bendruomenė organizuoja Šilainių seniūnijos tinklinio turnyrą. Vaikus,jaunimą ir suaugusius kviečiame ruoštis Šilainių seniūnijos paplūdimio tinklinio turnyrui,kuris vyks rugsėjo 17 d. 12 val. miško aikštelėje Romainių g. 15 ( prie vandens bokšto).
Turnyre dalyvauti kviečiamos visos Šilainių bendruomenės sudaryti savo komandas. Kaip ir pereitais metais, laukiami sporto entuziastų iš Sargėnų-Vytėnų, Šilainių, Romainių, Vilijampolės, Lampėdžių ir kitų bendruomenių,nes turnyras - yra atviras.
2016-08-31
Eltos agentūroje pristatyta "LItexpo" vietos bendruomenių mugė 
Šiandien, Lietuvos naujienų agentūroje ELTA Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) pirmininkė ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos (LKBS) valdybos pirmininkė Guoda Burokienė, Vilniaus bendruomenių asociacijos (VBA) pirmininkas Sakalas Gorodeckis, tarybos narys Emilis Misiulis ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos (KBCA) tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas Eltos naujienų agentūroje pristatė šeštadienį, rugsėjo 3 d., Vilniuje, "Litexpo" parodų ir kongresų centre, įvyksiančią pirmąją Tarptautinę vietos bendruomenių šventę-mugę, skirta Vietos bendruomenių metams paminėti.
2016-08-31
Šilianių bendruomenės centro solidarumo stovykla 
Rugpjūčio paskutinį savaitgalį Kauno Šilainių bendruomenės centras, vykdydamas SADM finansuojamą 2016 m. Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo atrankos konkurso projektą, organizavo bendruomenės edukacinę solidarumo stovyklą, kurioje užsiėmimus vedė lektorės Irena ir Daiva. Stovykloje bendruomenės nariai mokėsi susipažinti, užmegzti ryšius, bendrauti, išreikšti savo norus, lūkesčius ir įsitraukti į bendrą veiklą, kūrė savo bendruomeninės organizacijos viziją.
2016-08-22
LVBOS tarybos posėdis Kaune 
Rugpjūčio 18 dieną vyko Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos tarybos posėdis, kurio metu buvo aptarta pasiruošimas vietos bendruomenių mugei Vilniuje rugsėjo 3 d., aptarta LVBOS tikslai, uždaviniai bei veiklos strategija.
LVBOS nariai apgailestavo, kad tarptautinėje mugėje nebus naudojamas bendruomenių patvirtintas vietos bendruomenių metų logotipas motyvuojant tuo, kad ministerija turi patvirtintą kitą logotipą. Pagal galimybę prašysime bendruomenes naudoti mūsų visų patvirtintą logotipą
2016-08-19
Baltijos kelio paminėjimas Eiguliuose 
Šis savaitgalis turtingas renginiais ir minėjimais, kuriuos organizuoja mūsų bendruomenių centrai. Rugpjūčio 20 d. Panemunėje ir Palemone vyks šv. Roko atlaidai ir bendruomenių šventės. O rugpjūčio 21 d., 13 val., Eigulių bendruomenės centras kviečia į Čečėnijos aikštę kartu paminėti Baltijos kelio 27-ąsias metines. Po minėjimo bus koncertas.
2016-08-16
Palemono ir Panemunės bendruomenių centrai kviečia  
Rugpjūčio 20 d. du Kauno bendruomenių centrai organizuoja savo rajonų šventes: Palemono ir Panemunės. Palemono šventė vyks rugpjūčio 20 d. nuo 14 val. Palemono gimnazijos stadione. Programa yra Renginių skyrelyje.
Panemunės šventė vyks po tradicinių šv, Roko atlaidų Panemunės bažnyčioje. Programa taip pat Renginių skyrelyję. Maloniai kviečiame atvykti ir smagiai praleisti laiką.
2016-08-03
Intensyvūs mokymai NVO ir bendruomenės nariams 
Liepos 28 d. VŠĮ "Šilainių bendruomenės centras" darbuotojai, savanoriai bei aktyviausi Šilainių bendruomenės nariai susirinko stiprinti savo įgūdžių institucinių gebėjimų stiprinimo mokymuose tema “Kūrybiniai iššūkiai ir meno laboratorija”.
2016-07-28
Tarptautinnė Vietos bendruomenių mugė 2016 
Renginys skirtas vietos bendruomenių metams. Renginio metu visų rajonų bei didžiųjų miestų vietos bendruomenių nariai pristatys savo organizacijų veiklą, kuriamą produkciją, turistinius maršrutus, kvies į edukacinius renginius skirtus mažiems ir dideliems (žvakių liejimas, vijimas, verbų rišimas, klumpių drožimas, veltinių gamyba, juostų rišimas, karpiniai ir lino raižiniai, vikingų kaimas). Taip pat dalyvaus bendruomenių atstovai iš Švedijos, Lenkijos bei Estijos ir pristatys savo veiklą.

32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple