Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-12-10
Gerosios patirties pasidalinimo išvyka Klaipėdos rajone 
Gruodžio 8 d. Lietuvos vietos bendruomenių aktyvas lankėsi Klaipėdos rajone ir susipažino su rajono vietos bendruomenių patirtimi, kuriant verslą ir darbo vietas. Buvo aplankytos 4 bendruomenės: Judrėnų, Veiviržėnų, Brožių ir Šalpėnų "Šaltupės" bendruomenėse. Judrėnų kaimo bendruomenė suremontuotuose bendruomenės namuose teikia maitinimo, renginių organizavimo ir vedimo paslaugas.
2016-12-10
Kviečia Sargėnų bendruomenė 
Sargėnų ir Vytėnų bendruomenė kviečia į gruodžio 19 d., 16 val. Sargėnų mokyklos salę, kur kartu su mokytojais, moksleiviais ir svečiai vyks Adventinė popietė.
Popietėje koncertuos Sargėnų ansamblis "Šilas".
2016-12-09
Padėkos vakaras Kauno Šilainių bendruomenės centre 
Gruodžio 7 d. asociacija Kauno Šilainių bendruomenės centras, pažymėdami tarptautinę Savanorių dieną, gražia Padėkos švente padėkojo visiems bendruomenės centro nariams, savanoriams ir rėmėjams. Renginyje KŠBC direktorė Rima Andriulionienė apžvelgė besibaigiančių metų nuveiktus darbus ir projektus, pasiekimus ir planus. Išties šie metai centrui buvo labai įtempti - vykdyti net 4 projektai.
2016-12-09
Adventinis vakaras Žaliakalnio BC "Pelėdos" 
Mūsų bendruomenių centruose prasidėjo kalėdinių renginių maratonas.
Gruodžio 6 d. Žaliakalnio bendruomenės centro "Pelėdos" nariai susirinko J. Vienožinskio Menų fakultete ir meninėje kamerinėje fakulteto salytėje aptarė savo nuveiktus darbus, dalinosi adventine rimtimi, pokalbiais apie advento dvasią.
2016-12-09
Kalėdinė akcija mažiesiems Kauno Klinikose 
Prieš šv. Kalėdas Dainavos bendruomenės centro „Draugystė“ pirmininkė ir Pašilės seniūnaitė Danutė Macenkaitė organizavo Kalėdinę akciją „DALINKIME GERUMĄ“. Šios akcijos metu buvo lankomi besigydantys Kauno klinikų chemoterapiniame skyriuje mažieji ligoniukai.
Gruodžio mėn. 8 d. D. Macenkaitė kartu su būriu svečių iš Jungtinės metodistų bažnyčios ir Kauno mieste išrinktų LR Seimo narių padėjėjomis Neringa Žirnyte, Lina Pranaite, Gintare Dušenkaite ir Akvile Kaminskaite - aplankė šio skyriaus mažuosius ir pradžiugino juos kalėdinėmis dovanelėmis.
2016-12-07
Susitikimas Seime 
Šiandien LR Seime įvyko Seimo narių grupės ir NVO koalicijos narių susitikimas. Vienas iš NVO koalicijos lyderių Martinas Žaltauskas Seimo nariams pristatė nevyriausybininkų pasiūlymus, kaip gerinti NVO teisinę aplinką, o Seimo narys Povilas Urbšys supažindino susitikimo dalyvius su artimiausiais Seimo darbais NVO srityje. Įvyko įdomi diskusija, kurios vienas pagrindinių rezultatų - Seimo nariai prižadėjo suburti parlamentinę grupę NVO plėtros problemoms. Laukia svarbūs neatidėliotini darbai.
2016-12-05
Mokymai Lietuvos vietos bendruomenių lyderiams 
Gruodžio 2-3 dienomis Vilniuje įvyko mokymai bendruomenių lyderiams "Organizacijos strateginis planavimas ir vystymas, veiklos plėtra ir finansavimas". Mokymus organizavo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga. Mokymuose bendruomenių pirmininkai ir aktyvas mokėsi apibrėžti dabartinę bendruomenių organizacijų padėtį, aiškinosi, kas juos vienija, kokią norėtų matyti savo organizaciją.
2016-12-05
Kalėdinėje labdaros mugėje Vilniuje 
Šį sekmadienį Aleksoto bendruomenės centro entuziastai jau ketvirtą kartą dalyvavo kasmetinėje šv. Kalėdų labdaros mugėje, į kurią nevyriausybines organizacijas kasmet pakviečia Lietuvos Respublikos Prezidentūra. Mūsų šaunios moterys prigamino įvairiausių suvenyrų, išpuošė palapinę originaliomis girliandomis, o mūsų vyrai aleksotiškėms padėjo, kur galėjo.
2016-12-04
Žaliakalnio bendruomenės centras "Pelėdos" kviečia  
Žaliakalnio BC "Pelėdos" kviečia į Advento vakaronę, kuri vyks gruodžio 6 d., antradienį, 18 val., J. Vienožinskio menų fakultete (A.Mackevičiaus g. 27). Tai ir šv.Mykalojaus, Kauno globėjo ir Kalėdų senelio prototipo, diena. Šv. Mykalojaus bažnyčia yra Benediktinių gatvėje, vakaronėje dalyvaus ir jos klebonas, Renginį ves ir dainomis linksmins nepakeičiamas Kęstutis Ignatavičius, kulinarinį Žaliakalnio paveldą pristatys vietos šeimininkės.
2016-12-02
Susitikimas Kauno miesto savivaldybėje 
Kauno miesto savivaldybėje veikianti Bendruomenės vaiko teisių apsaugos taryba, sudaryta Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu, šį ketvirtadienį pakvietė bendruomenių centrų atstovus diskusijai apie galimybes vaiku ir šeima besirūpinančioms įstaigoms bendradarbiauti su bendruomenių centrais, jų galimybes įsitraukti į pagalbos šeimai procesą. Dalyvavo KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas, bendruomenių centrų "Dainava", "Girsta", Santarvės, Žaliakalnio aušros bendruomenių atstovai. Vyko įdomi diskusija.

32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple