Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-02-19
Kauno miesto savivaldybė kviečia teikti paraiškas pagal miesto įvaizdžio stiprinimo srities prioritetą 
Kauno miesto savivaldybė kviečia nevyriausybines organizacijas ir bendruomenes prisidėti prie Kauno problemų sprendimų, siūlant iniciatyvas ir teikiant paraiškas.
Šiuo metu kviečiame teikti paraiškas į Miesto įvaizdžio stiprinimo srities 3 prioritetus: sporto miesto, aktyvaus jaunimo miesto ir 2016 m. pagrindiniai Kauno miesto kultūros renginiai
2016-02-17
Bendrovė „Microsoft Lietuva“ ir asociacija „Langas į ateitį“ kviečia į „Bendrystės su NVO dieną 
Bendrovė „Microsoft Lietuva“ ir asociacija „Langas į ateitį“ š. m. vasario 23 d. kviečia aktyviai Vilniuje veikiančias Lietuvos nevyriausybines organizacijas į jau 7-us metus organizuojamą „Bendrystės su NVO dieną“. Renginio pranešėjai pasidalins praktiniais patarimais susijusiais su įmonės ir darbuotojų duomenų sauga bei galimybe pasinaudoti Microsoft nemokamai suteikiamomis IT priemonėmis ir programomis.

2016-02-17
Kauno miesto savivaldybei teikiamų paraiškų finansavimo pakeitimai 
Kaip skelbia Kauno m. savivaldybės portalas, įvairių sričių Kauno miesto savivaldybei teikiamas paraiškas dėl finansavimo vertins ne politikai ar savivaldybės darbuotojai, o išorės ekspertai. Pasak specialistų – tai didelė naujovė šalies savivaldybių gyvenime. Nors ekspertų darbas bus neatlygintinas, neabejojama, jog jų bus užtektinai.
2016-02-16
Sveikiname Redą Kneizevičienę 
Sveikiname LVBOS tarybos narę Redą Kneizevičienę, kuriai vasario 16-ąją Prezidentė D.Grybauskaitė įteikė medalį "Už nuopelnus Lietuvai"!
2016-02-15
Sveikiname bendruomenių centrus su Vasario 16-a 
Sveikiname visus Kauno bendruomenių organizacijas su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena! Mus visus, gyvenančius Kaune ir Lietuvoje, vienija Vasario 16-osios dvasia. Mes visi kūriame savo vaikų ir tuo pačiu savo tautos ateitį. Didžiuokimės šia švente ir švęskime išradingai.
2016-02-12
Ruošiamės vietos bendruomenių mugei 
Litexpo parodų rūmuose jau antrą kartą rinkosi Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos iniciatyvinė vietos bendruomenių mugės organizavimo grupė (E.Misiulis, A.Račkauskas, R.Micka, G.Burokienė, R.Navickas). Šį kartą susitikome su Parodų rūmų vadybininkais, kurie pristatė penktosios rūmų salės eksplikaciją, kaip galėtų būti išdėstomos 10 apskričių bei 4 miestų (Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių) vietos bendruomenių organizacijų bei vietos veiklos grupių ekspozicijos. Aptarėme renginio sąmatą, diskutavome apie mugės koncepciją.
2016-02-10
Įspūdžiai iš baigiamojo konkurso Eismo saugumas bendruomenėse 2015 renginio 
2016 m. vasario 10 d. Skėmiuose, Radviliškio r., įvyko baigiamasis projekto - konkurso "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginys, kurio metu vertingais prizais buvo apdovanotos konkurse aktyviai dalyvavusios bendruomenės. Kadangi projektas jau sėkmingai vyksta šeštus metus ir jo rezultatai akivaizdūs: sumažėjo žuvusiųjų keliuose skaičius, kaimo gyventojai tamsoje tapo matomi, ugdomas pilietiškai atsakingas jaunimas.
2016-02-09
Nebūkim abejingi! 
Kauno "Bočių" bendrija vasario 13 d. (šeštadienį) 12 val. kviečia visus neabejingus Lietuvos ateičiai į Tautos namuose (Vytauto pr.79) organizuojamą pasitarimą dėl Astravo atominės elektrinės grėsmių. Kauniečiai, esate labai laukiami.
2016-02-09
NVO mugė „Kas, jei ne aš?“ 
NVO teisės institutas kartu su VU teisės fakultetu, studentų atstovybe bei ELSA Vilnius organizuoja NVO mugę „Kas, jei ne aš?“ vasario 24 d. VU teisės fakultete.
Šiuo renginiu siekiame jaunuosius teisininkus sudominti įvairia trečiojo sektoriaus veikla. O
organizacijoms suteiksime progą prisistatyti ir papasakoti ką teisininkai veikia jūsų organizacijose savo būsimiems savanoriams, praktikantams, o galbūt ir ateities darbuotojams.
2016-02-09
Bendruomeninių organizacijų veiklos projektų finansavimo konkursas sulaukė didelio dėmesio 
Kaip skelbia Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainė, SADM sulaukė net 815 aktyvių ir iniciatyvių bendruomenių paraiškų iš visos Lietuvos. 2016 metais bus įgyvendinamas naujas bendruomeninės veiklos finansavimo modelis. Konkurso būdu bus tiesiogiai finansuojami bendruomeninių organizacijų veiklos projektai, skirti bendruomeninės veiklos stiprinimui. Tame tarpe, iš Kauno - 18 paraiškų, iš Vilniaus - 19 projektų paraiškų.

32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple