Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-12-10
Susitikimas su SAD ministre A. Pabedinskiene ir Seimo nariais 
Šiandien Lietuvos vietos bendruomenių organziacijų sąjungos (LVBOS) tarybos atstovai susitiko su Socialinės apsaugos ir darbo ministre A. Pabedinskiene, viceministru A. Šešelgiu, D. Jankausko vadovaujamos Bendruomenių ir pilietinės visuomenės parlamentinės grupės ir Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto nariais. Susitikimas vyko patvirtinus naująjį, 2016 metų, Lietuvos valstybės biudžetą, kuriame patvirtinta ir nauja bendruomenių ir NVO finansavimo suma - 3.6 mln. eurų, iš kurių 2.67 mln. eurų skirta vietos bendruomenių organizacijų, tame tarpe ir skėtinių, finansavimui
2015-12-10
Vyriausybė pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pateiktam Vietos bendruomenių metų planui 
Vyriausybė pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pateiktam Vietos bendruomenių metų planui. 2016-ieji paskelbti Vietos bendruomenių metais ir jų veiklų, priemonių planu siekiama pabrėžti vietos bendruomenių svarbą didinant gyventojų pilietinį aktyvumą ir stiprinant dalyvavimą vietos savivaldoje, formuoti bendruomenių plėtrai palankią aplinką ir gerinti viešąją nuomonę apie vietos bendruomenes ir jų veiklą.
2015-12-08
Žaliakalnio VVG strategijos rengimo pristatymas 
Gruodžio 10 d. 17 val., Žaliakalnio seniūnijos salėje (Partizanų g. 5) vyks projekto " Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros strategijos rengimas" pristatymas bendruomenei.
Kviečiame dalyvauti ir paraginti dalyvauti Žaliakalnio bendruomenės aktyvius narius, savo kaimynus, Žaliakalnio seniūnijos teritorijoje veikiančias nevyriausybines organizacijas, verslo įmones, kultūros ir švietimo įstaigas aktyviai dalyvauti pristatyme.
2015-12-02
Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo projektų finansavimo 2016 metais konkursas 
Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kviečia teikti paraiškas Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo projektų finansavimo 2016 metais konkursui.
2015-11-29
Bendruomenių šventė 
Šeštadienį į Kėdainius iš visos šalies sugužėjo bendruomenių atstovai, jau tradicine tapusios bendruomenių kultūrinės šventės „Tai mes“ dalyviai, šventės svečius džiuginantys tautiniais meniniais pasirodymais, kūrybiškais žaidimais ir varžytuvėmis, konkursais, gardžiais tautinio paveldo patiekalais ir nuotaikingomis dainomis. Šventėje dalyvavo ir gausus būrys Kauno Aleksoto, Panemunės, Marvelės, Lampėdžių, Petrašiūnų bendruomenių centrų atstovų.

2015-11-28
NordPlus Horizontal projekto vykdymo įspūdžiai iš Norvegijos 
Lapkričio 16-18 dienomis KBCA administratorė M. Bindokaitė dalyvavo trečiajame Nordplus Horizontal projekto Nordic-Baltic Physical Activity Bridges (NBPAB) NPHZ-2014/10107 susitikime Norvegijoje, Notodden universitete (Telemark University College Campus Notodden). Susitikimo seminaruose toliau buvo nagrinejamos fizinio aktyvumo skatinimo ir ugdymo programos dalyvių universitetuose ir jų praktinis pritaikymas vietos bendruomeėse.
2015-11-28
Saugaus eismo renginys su atšvaitais 
Lapkričio 26 d. vairavimo mokykloje AUTO ABC įvyko paskutinis projekto "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginys, skirtas Atšvaitų dienai ir senjorams. Renginio metu po teorinės paskaitos apie eismo saugumo taisykles pėstiesiems ir atšvaitų nešiojimą tamsiu paros metu, senjorai galėjo išbandyti praktiškai atšvaitų naudą vairavimo aikštelėje: ir sėdėdami šalia vairuotojo, ir eidami šalikele.
2015-11-25
Kauno m. savivaldybė planuoja pirkti socialines paslaugas iš bendruomenių organizacijų 
Kauno miesto Savivaldybė 2016 m. planuoja pirkti socialinės paslaugas iš Kauno mieste veikiančių NVO (bendruomenių centrų) , atliekant viešuosius pirkimus.
Kauno miesto savivaldybės Mero 2015 m. rugpjūčio 14 d. potvarkiu Nr. M-232, yra sudaryta darbo grupė, kurios tikslas įvertinti Kauno miesto savivaldybės socialinių paslaugų sistemą. Ši darbo grupė įpareigojo Socialinių paslaugų skyrių parengti socialinių paslaugų sistemos pertvarkos veiksmų planą Kauno mieste.
2015-11-25
KBCA komanda - "Protų mūšio" laimėtoja!  
Kaip jau buvo skelbta, Kauno apskr. VPK vykdė projektą "Pasidalinkime knyga". Projekto metu 8 Kauno vietose, tame tarpe ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos biure, buvo pastatytos mini bibliotekėlės - knygų spintelės, kuriose sudėtas knygas gali skaityti visi norintys. Šiandien istorinėje Kauno prezidentūroje įvyko baigiamasis renginys - Protų mūšis "Ar gerai pažįsti knygą?" Jame dalyvavo ir asociacijos komanda, kuri tapo šio renginio nugalėtoja.
2015-11-25
Kauno bendruomenių rankdarbių paroda 
Lapkričio 24 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre buvo atidaryta Kauno bendruomenių centrų narių rankdarbių paroda. Parodoje dalyvauja Aleksoto, Amalių "Amalės", Petrašiūnų, Palemono, Vilijampolės "Veršvos", Lampėdžių, Romainių, Naujųjų Romainių, Žaliakalnio, Kauno Šilainių BC moterys ir vyrai, darantys laisvalaikiu nuostabių rankadarbių: mezginių, vilnos vėlimo darbų, drabužių atliktų crazy wool technika, floristikos, siuvimo ir siuvinėjimo, dekupažo, skutinėjimo, tapybos ir grafikos darbų.

32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple