Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-01-19
Susitikimas su Kėdainių miesto bendruomenėmis 
Šiandien Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) tarybos atstovai ir pirmininkė Reda Kneizevičienė susitiko su Kėdainių miesto vietos veiklos grupe ir Kėdainių miesto bendruomenėmis. Susitikimo metu buvo pristatyta LVBOS veikla, vizija ir misija, pasiekimai ir numatyti organizacijos plėtros, veiklos, įstatymų svarstymas, finansavimo programų ir kiti uždaviniai.
2017-01-19
Šie metai - Tautinio kostiumo metai. Renginiai  
Kauno kultūros centras "Tautos Namai" maloniai kviečia apsilankyti Tautinio kostiumo metams skirtuose nemokamuose renginiuose.
Sausio 25 d. 18 val. Paskaita „Aukštaičių tradicinių XIX a. drabužių ypatumai“.
27 d. 17 val. Praktinis užsiėmimas „Tunikinių marškinių kirpimas ir siuvimas“ (turėti žirkles, siūlo ir adatą).
2017-01-19
Kviečiame į „Europa piliečiams“ programos informacinį seminarą 
Kviečiame į „Europa piliečiams“ programos informacinį seminarą Kaune, vyksiantį sausio 23 d. (pirmadienį) nuo 13:00 iki 15:00 val., BLC Verslo lyderių centre, adresu K. Donelaičio g. 62/V. Putvinskio g. 53, konferencijų centre (V aukštas, II konferencijų salė), Kaunas.
Seminaro metu bus ne tik pristatyta programos struktūra, pagrindiniai projektams keliami reikalavimai.
2017-01-18
Nauji SADM konkursai 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija paskelbė naujus projektų finansavimo konkursus: Tarpinstitucinio bendradarbiavimo jaunimo srityje projektų finansavimo 2017 metais ir Jaunimo iniciatyvų. Konkurso tikslas – siekiant spręsti jaunimo užimtumo problemas regionuose ir stiprinti verslo, darbdavių, jaunimo ir vietos savivaldos institucijų bendradarbiavimą ir veiklų inicijavimą, atsižvelgiant į savivaldybės specifiką, finansuoti projektus, skirtus tarpinstituciniam viešojo, privataus ir nevyriausybinio sektorių bendradarbiavimui skatinti.
Svarbu tai, kad pirmajame konkurse kviečiamos dalyvauti ir bendruomenių organizacijos.
2017-01-16
Susitikimas „Televizijos teisinis reguliavimas, audiovizualinė politika Lietuvoje" 
Kauno kultūros centras „Tautos namai“, Vytauto pr. 79 vyks susitikimas.
Sausio 21 d. 11 val. Lietuvos universitetų moterų asociacija (LUMA) rengia susitikimą tema „Televizijos teisinis reguliavimas, audiovizualinė politika Lietuvoje“. Dalyvaus Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos prezidentė Vaiva Žukienė, LKTA direktorius Marius Daukantas, viceprezidentas Juozas Jurelionis.
2017-01-13
Seminarai projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus pagal priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“ 
Sausio 25 d. Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinį seminarą miestų vietos veiklos grupių atstovams, įgyvendinantiems projektus pagal priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“. Šios priemonės tikslas – sudaryti palankias sąlygas vietos plėtros strategijų, kurios įtrauktos į vidaus reikalų ministro įsakymu patvirtintus siūlomų finansuoti vietos plėtros strategijų sąrašus, įgyvendinimui.
2017-01-12
Pradėjo veikti Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos facebookas 
Atnaujintas Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) FB profilis. Jis veiks vietoje buvusio 2016 - Vietos bendruomenių metai.
Visa informacija iš Lietuvos vietos bendruomenių bus čia, o informacija, įdomi kauniečiams, bus skelbiama ir kbca_Kaunas ir Kauno bendruomenių centrų asociacija.
Kviečiame jungtis!
2017-01-11
VRM išleido papildytą "Seniūnaičio žinyną" 
Vidaus reikalų ministerija, skatindama gyventojus ir jų atstovus – seniūnaičius, taip pat bendruomenines ir nevyriausybines organizacijas aktyviau dalyvauti vietos viešajame gyvenime, parengė informacinį leidinį „Seniūnaičio žinynas“.
Šiame leidinyje pateikta naujausia aktuali informacija apie gyventojų galimybes dalyvauti tvarkant vietos viešuosius reikalus bei galią daryti įtaką priimant su viešaisiais interesais susijusius sprendimus.
2017-01-11
L. Kukuraitis: „Bendruomenės privalo būti stiprinamos“ 
Vakar, sausio 10 d. Lietuvos veitos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė R. Kneizevičienė, tarybos nariai, KBCA tarybos pirmininkas R. Navickas kartu su kitų nevyriausybinių organizacijų savivaldybių, seniūnijų, valstybės institucijų atstovais, dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje aptarime apie galimybes tobulinti bendruomenių stiprinimo modelį.
2017-01-11
Kviečiame į Laisvės gynėjų dienos minėjimą 
„Laisvė nėra tironijos ar priespaudos nebuvimas. Laisvė ir nėra leidimas daryti kas patinka. Laisvė skirta tiesai ir išsiskleidžia tada, kai žmonija ieško tiesos ir gyvena ta tiesa“
Šv. Jonas Paulius II. Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapijos vardu, klebonas kun. Andrius Alminas maloniai kviečia dalyvauti Laisvės Gynėjų dienos minėjime ne tik Šilainių Romainių ir Sargėnų bendruomenes, bet ir visus kauniečius

30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple