Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-02-01
Kvietimas pasitikrinti sveikatą 
Vasario 4 dieną, nuo 13 val. iki 16 val. Lietuvos Sporto universitete, (Sporto g. 6) 111 auditorija, bus vykdoma akcija „Pasitikrink sveikatą“. Medikai nemokamai tikrins regėjimą, klausą ir matuos kraujo spaudimą. Pasitikrinti galės tik tie gyventojai, kurie bus iš anksto užsiregistravę.
Registruotis prašome iš anksto telefonu
8 614 61900 arba el. paštu: azuol_bendr@yahoo.com
2016-01-27
Užgavėnės Kauno bendruomenių centruose ir seniūnijose 
Užgavėnės Kauno bendruomenių centruose:
Lapėdžiuose - vasario 7 d., 12 val. Lampėdžių pušyne (žr. skelbimą)
Aleksoto BC - vasario 7 d., 14 val. VDU Kauno botanikos sode;
Šilainiuose: vasario 9 d., 19.00 val. Užgavėnės Šilainių seniūnijos bendruomenėms prie Jono Pauliaus bažnyčios stadione (skelbimas bus vėliau).
Panemunės BC - vasario 7 d.13.30 prie bažnyčios
Žaliakalnio BC "Pelėdos" - vasario 9 17 val. prie Menų fakulteto
2016-01-25
2016 M. KŪNO KULTŪROS IR SPORTO PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS „SPORTUOJANTI BENDRUOMENĖ“  
Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia Kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą „Sportuojanti bendruomenė“. Konkurso tikslas – sudaryti sąlygas gyvenamųjų vietovių bendruomenėms tapti fiziškai aktyvesnėms, sveikesnėms ir stiprinti bendruomeniškumą.
2016-01-24
Vietos bendruomenių metų atidarymo renginys Šumske 
Sausio 21 d. Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga kartu su Vietos veiklos grupių tinklu Vietos bendruomenių metus atidarė skambiu renginiu. Neseniai duris atvėrusiame ir dar dažais kvepiančiame Šumsko daugiafunkciame centre – bendruomenės namuose (Vilniaus r.) bendruomenių, vietos veiklos grupių atstovai kartu su politikais ir valdžios pareigūnais dalijosi patirtimi ir šiųmetiniais planais, simboliškai raikydami pyragus, pagamintus pačių bendruomeninių organizacijų atvykusių iš visos Lietuvos.
2016-01-13
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos raštas dėl Bendruomenių programos  
Sausio 7 dienos posėdyje Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos taryba priėmė sprendimą dėl panaikintos Vietos bendruomenių savivaldos programos Lietuvoje ir naujo Bendruomenių finansavimo konkurso nuostatų. Šis raštas adresuotas LR Prezidentei, Ministrui pirmininkui, Seimo pirmininkei ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.
2016-01-12
Laisvės gynėjų dienos – sausio 13-osios renginiai Kaune 
Paminint Sausio 13 d. 25 - metį Kaune organizuojami tokie renginiai:
8 val. Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ miesto ugdymo įstaigose.
10 val. Šv. Mišios už žuvusius Laisvės gynėjus Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.
10.40 val.Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų meno kolektyvų koncertas „Vardan Lietuvos“ Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.
Programa....
2016-01-12
LVBOS tarybos posėdis 
Sausio 7 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos biure įvyko Lietuvos vietos bendruomenių oranizacijų sąjungos tarybos posėdis. Posėdžio metu aptarta "Bendruomeninės veiklos stiprinimo" projektų finansavimo 2016 metais atrankos konkurso organizavimo nuostatai. Valdybos sprendimu parengtas raštas Lietuvos Respublikos Prezidentei, Lietuvos Respublikos Ministrui Pirmininkui, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai dėl šios programos korekcijų ir kiti klausimai.
2016-01-11
"Europa piliečiams“ biuras kviečia į informacinius seminarus 
Kviečiame į ES programos „Europa piliečiams“ informacinius seminarus Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje ir Šilalėje.
2016 m. kovo 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas visoms programos priemonėms: Europos atminimo, Miestų partnerystės, Miestų tinklų ir Pilietinės visuomenės.
„Europa piliečiams“ biuras šiam terminui paraiškas teikiančias ar apie programą daugiau sužinoti norinčias organizacijas kviečia į informacinius seminarus penkiuose Lietuvos miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje ir Šilalėje.
2016-01-11
Vietos veiklos grupės kviečiamos teikti vietos plėtros strategijas 
Vidaus reikalų ministerija kviečia 54 Lietuvos miestuose susikūrusias vietos veiklos grupes teikti vietos plėtros strategijas, kurių tikslas – pagerinti miestų gyventojų padėtį darbo rinkoje ir paskatinti savanorystę sprendžiant bendruomenės problemas.Vietos plėtros strategijų atrankos ir įgyvendinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2015 m. gruodžio 11 d. įsakymu Nr. 1V-992 „Dėl Vietos plėtros strategijų atrankos ir įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ 4 punktas numato, kad Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras įsakymu nustato vietos plėtros strategijų atrankos pradžią ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija skelbia kvietimą teikti vietos plėtros strategijas tvirtinimui.
2016-01-05
BENDRUOMENIŲ METŲ ATIDARYMAS! 
2016 m. sausio 21 d.11 val. Šumsko bendruomenių namuose
(Sodų g.2, Šumsko mst. Kalvelių sen., Vilniaus r.)
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga ir
Vietos veiklos grupių tinklas organizuoja
VIETOS BENDRUOMENIŲ METŲ ATIDARYMO RENGINĮ

30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple