Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-11-14
Apdovanojama aktyviausia Romainių bendruomenės šeima 
Romainių BC didžiuojasi visomis savo narių šeimomis ir tradicija vis kartu susirinkti miško ir gatvių tvarkymo švarinimo pavasario ir rudens akcijose. Maloniai BC nariai renkasi šventėse: Kalėdų eglės, Naujametinėje vakaronėje, Vidurvasario ir sporto šventėse. Vien parengiamieji švenčių darbai reikalauja nemažai organizuotumo ir pasišventimo bendruomenės labui. Romainių BC vienija per 80 narių. Ypač aktyvios kelios šeimynos: Skapčių, Durskių, Sidaravičių, Miliūnų ir Maironių.
2016-11-12
Konferencijoje „Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimas: geroji praktika“ 
Lapkričio 11 dieną A. Stulginskio universitete vyksta septintoji mokslinė – praktinė konferencija „Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimas: geroji praktika.“ Konferencijoje buvo supažindinta su ES Kaimo plėtra po 2020 m., aptarti 2014-2020 m. telkiančios lyderystės ir bendradarbiavimo tinklų kūrimo poreikiai, įgyvendinant Bendruomenių inicijuotos veiklos plėtros programą 2014-2020 m. laikotarpiu, pasidalinta gerąja kaimo bendruomenių praktika, savanoriškos veiklos skatinimu, naujos iniciatyvos, kuriant šv. Jokūbo kelią Lietuvoje pradžia ir kt. temos.
2016-11-12
Išrinkta nauja Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė 
Lapkričio 10 dieną Kaune įvyko neeilinis Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos (LVBOS) tarybos posėdis, kurio metu buvo išrinkta nauja LVBOS pirmininkė.
Posėdžio metu, tapusi LR Seimo nare, atsistatydino pirmininkė Guodos Burokienė, buvo aptartos LVBOS vykdomos SADM projekto veiklos bei kiti organizacijos kausimai. Naująją pirmininke išrinkta Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos tarybos narė ir Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenių asociacijos pirmininkė Reda Kneizevičienė.
2016-11-12
Gerų idėjų vakarėlis 
Lapkričio 8 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija dalyvavo renginyje "Gerų įdėjų vakarėlis" Kauno kavinukėje "Kultūra!". Buvo įdomu ir smagu susipažinti su "saviškiais", besidarbuojančiais nevyriausybinėje veikloje. Vakarėlio sumanytojai - VšĮ "Geri norai" ir jos vadovas Žilvinas Mažeikis. Organizacijos tikslas - inicijuoti ir įgyvendinti projektus, stiprinančius Lietuvos NVO sektorių bei didinančius socialinės atsakomybės suvokimą.
2016-11-11
Kviečiame į Viešųjų ryšių mokymų seminarą 
Bendruomenių centrų ir nevyriausybinių organziacijų lyderiai kviečiami didinti kompetencijas!
Kauno bendruomenių centrų asociacija ir projekto partneris asociacija „Novatoriškų idėjų centras“ kviečia į mokymų seminarą:
„Dėmesio! organizuojamas renginys“, lapkričio 17 d., ketvirtadienį, 15 val. Mokymai vyks Laisvės al.83A-1, Lietuvos lenkų sąjungos Kauno skyriaus patalpose.
Seminaro lektorė - ryšių su visuomene specialistė Simona Banėnienė.
2016-11-06
Sveikatingumo projektas Šilainių bendruomenės centre 
Kauno Šilainių bendruomeės centras įgyvendina Viešųjų paslaugų teikimo projektą " Fizinio aktyvumo skatinimas gyvenamojoje bendruomenėje", finansuojamą Kauno miesto savivaldybės. Projektinė veikla jau įsibėgėjusi, parengiamieji darbai beveik baigti, įsigytos reikiamos priemonės. Spalio 25 d. bendruomenės centro nariai susirinko KVKVB Šilainių padalinio patalpose į sveikatingumo renginį. Renginio eigoje buvo aptarta aktyvioji Sveikatingumo projekto dalis, dalyviai, veiklos
2016-11-06
Aleksoto bendruomenės centro ataskaitinis rinkiminis susirinkimas  
Penktadienį, lapkričio 4 d., po darbų Aleksoto bendruomenės centro nariai - ataskaitinės rinkiminės konferencijos delegatai sugužėjo į Aleksoto seniūnijos salę. Sulaukta ir garbių svečių - ką tik išrinktų LR Seimo narių Mindaugo Puidoko, Rūtos Miliūtės ir Viktoro Pranckiečio. Delegatams ir garbiems svečiams Zenonas Šalna ir Ramūnas Navickas pristatė centro valdybos ataskaitą, vyko nuoširdus pokalbis apie bendruomenių organizacijų perspektyva
2016-10-31
Seminaras apie imigrantų integraciją 
2016 m. lapkričio 8 d. (antradienį) Kaune (KTU Aula, A. Mickevičiaus g. 37) KTU savivaldos mokymo centras organizuoja seminarą-diskusiją migrantų (pabėgėlių) integracijos tema. Pagrindinis dėmesys – kaip Lietuvos savivaldybės ir vietos bendruomenės pasirengusios priimti migrantus (pabėgėlius). Renginio metu bus pristatyta ES šalių patirtis ir aptarti esami bei galimi sėkmingos integracijos vietos bendruomenėse aspektai bei kokių veiksmų turėtume imtis, kad keisti esamą situaciją.

2016-10-28
Konferencija "Sveikatos dizainas 2016" 
Aleksandro Stulginskio universitetas maloniai kviečia Jus ir Jūsų organizacijos narius į mokslinę – praktinę konferenciją „Sveikatos dizainas 2016“. Konferencijos temos: žmogaus ekologija, sveikatos stiprinimo tradicijos ir inovacijos, bendruomenės vaidmuo stiprinant sveikatą, sveikas ir saugus maistas. Konferencijos data: 2016 m. lapkričio 23 d.; pradžia 13 val. Konferencijos vieta – Aleksandro Stulginskio universitetas (IV rūmai; Universiteto g. 8a; 53361 Akademija, Kauno rajonas). Programa ir kvietimas pridedami.
Registracija iki lapkričio 20 d. adresu http://kkec.asu.lt/konferencija/ arba el. paštu rita.garskaite@asu.lt
2016-10-26
Aleksoto BC ansamblio "Svirbė" jubiliejus 
Spalio 22 d. Kauno filharmonijoje Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis šventė dešimtmečio jubiliejų. Jubiliejinis koncertas „Dainuok, širdie“ vyko Kauno filharmonijoje.
Jau valandą iki koncerto pradžios pradėjo rinktis žiūrovai, ansambliečių artimieji ir svečiai. Ansamblis „Svirbė“ jubiliejui paruošė dviejų dalių programą: pirmoje dalyje buvo atliekamos liaudies dainos ir šokiai, o antroje dalyje – buvo atliekama "retro“ programa, kurioje skambėjo prieškario romansai ir buvo šokami tų laikų šokiai.

34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple