Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-04-13
Caritas naujienos 
Lietuvos Carito projekto „Epilepsijos psichosocialinio konsultavimo centras“ veikla susidomėjo Vokietijos įmonės „Hörrmann“ vadovybė. 2014 m. vasarą projektą aplankė grupės „Hörrmann“ atstovas socialiniams reikalams p. Stefan Heiner. Po kelių bendradarbiavimo renginių šios įmonės vadovybė maloniai pasiūlė paramą sergančiųjų epilepsija žmonių informavimo ir mokymo reikmėms.

2016-04-11
Kauno miesto ir Kauno rajono NVO tarybų susitikimas 
Šiandien Kauno rajono savivaldybės administracijos pastato posėdžių salėje vykusiame Kauno rajono NVO tarybos posėdyje apsilankė keletas Kauno miesto NVO tarybos narių. Buvo malonu susipažinti, padiskutuoti aktualiomis nevyriausybininkams temomis. Kauno rajono NVO tarybos narius ypač domino Kauno miesto valdžios ir NVO bendradarbiavimo patirtis, miesto parama nevyriausybinių organizacijų projektams. Įsitikinę, kad toks susitikimas tikrai ne paskutinis, o tik bendradarbiavimo pradžia.
2016-04-05
KBCA susitikimas su Transparency International organizacija 
Balandžio 5 d. Kauno bendruomenių centrų pirmininkai, Kauno NVO atstovai susitiko su Lietuvos organizacijos "Transparency International" Lietuvos skyriaus projektų vadove Gabija Lukšaitė ir Mindaugu Galiausku, verslo konsultantu iš CRC Consulting, kurie papasakojo apie naują projektą, kuriuo norima sukurti Lietuvos NVO organizacijų registrą - bazę "NVO atlasas", kuriame bus teikiama įvairi pagalba NVO.
2016-04-05
Diskusija su Lietuvos seniūnų asociacija savivaldos įstatymo klausimais 
Balandžio 5 d. A. Stulginskio universitete įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS), Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos (LSSA), Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos (LSDA), A. Stulginskio universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto atstovų diskusija apie pateiktus Seimui svarstyti Lietuvos vietos savivaldos įstatymo pakeitimus ir jų įtaką tolesnei seniūnų, seniūnaičių ir vietos bendruomenių organizacijų veiklai.
2016-04-05
KTU tarptautinė praktinė konferencija „Savivaldybių dalyvavimas savanorystės plėtroje“ 
Balandžio 1 d. Kauno techonologijis universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (KTU SHMMF) Savivaldos mokymo centras kartu su tarptautiniais partneriais organizavo praktinę konferenciją „Municipal Involvement in Supporting Volunteerism“ (liet. „Savivaldybių dalyvavimas savanorystės plėtroje“), į kurią buvo pakviesta ir Kauno bendruomenių centrų asociacija
2016-04-01
Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centras pateko į "Geri darbai" konkursą 
KBCA nario Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centro parengtas projektas "PUOSELĖKIME SAVO PAPROČIUS IR TRADICIJAS pateko Į "Geri darbai" atranką.
Kviečiame balsuoti už sargėniškius ir palaikyti juos atrankoje balsavimo portale "geri darbai lt"
http://geridarbai.lt/lt/projektas/puoselekime-savo-paprocius-ir-tradicijas
2016-03-31
2016 metų nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimo projektų finansavimo atrankos konkurso rezultatai 
Pasibaigė 2016 metų nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimo projektų finansavimo atrankos konkursas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kanclerio 2016 m. kovo 30 d. potvarkiu Nr. A3-50 „Dėl nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimo projektų finansavimo 2016 metais“ nuspręsta finansuoti arba nefinansuoti pateiktus projektus.
2016-03-25
Sveikiname su artėjančiomis šv. Velykomis! 
Atgimusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę –
šventas Velykas.
Linkime mūsų bendruomenių nariams:
šviesos namams, skaidrumo mintims,
gėrio ir grožio darbams.
Linkime taikos ir džiaugsmo jūsų namams!
2016-03-21
Bendradarbiavimas su Kauno NVO - naujos galimybės 
Sėkmingai ir bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų veiklai labai svarbu vystyti savo veiklą, būti įvykių sukūryje ir tobulintis, ieškoti naujų veiklos krypčių, stiprinti aktyvo ir savanorių kompetencijas. Didelę įtaką veiklai daro ir sėkmingas įvairių sričių NVO bendradarbiavimas, kuris leidžia vykdyti bendrus projektus, akcijas ir kt. veiklas.
2016-03-21
Skelbiamas konkursas "Eismo saugumas bendruomenėse 2016" 
Praėjusią savaitę Lietuvos automobilių kelių direkcijoje buvo patvirtinta, kad Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga ir 2016 metais vykdys projektą-konkursą "Eismo saugumas bendruomenėse".
Kviečiame ir šiais metais dalyvauti aktyviai konkurse, susipažinti su konkurso nuostatais bei pildyti paraiškas.

34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple