Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-11-28
Kvietimas į Kalėdinį Kolpingo kiemelį “Kūrybinės dirbtuvėlės” 
Š.m. gruodžio 10 d. 11 – 15 val. kviečiame Jus į tradicija tapusį, smagų ir šventiško šurmulio pilną Kalėdinį Kolpingo kiemelį “Kūrybinės dirbtuvėlės”, kuriose galėsite ne tik pamatyti, bet ir pabandyti prisiliesti prie papuošalų, aksesuarų ir kitų rankų darbo daiktų gamybos proceso.
Šiemet Kalėdinis Kolpingo kiemelis pavirs į “Kalėdines dirbtuvėles”, kuriose galėsite išvysti metalo papuošalų, keramikos ir molio, drabužių dizaino bei vėlimo gamybos technikas ir paslaptis.
2016-11-28
Baigiamoji SIF projekto „DARBUI - TAIP!: Rinkis darbą, o ne pašalpą“ konferencija 
Maloniai kviečiame į Socialinių inovacijų fondo rengiamą Erasmus+ projekto „DARBUI - TAIP!: Rinkis darbą, o ne pašalpą“ baigiamąją konferenciją, kuri vyks 2016 m. gruodžio 12 d. viešbutyje “BEST BALTIC Kaunas” (A. Mickevičiaus g. 28, Kaunas).
Konferencijos metu bus pasidalyta minėto projekto gerąja patirtimi, jo nauda bei pasiekimais. (Konferencijos programa pridedama).
2016-11-27
Vietos bendruomenių metų uždarymo renginyje Naujamiestyje 
Lapkričio 25 d. Panevėžio rajono Naujamiesčio Kultūros centre Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga organizavo 2016 – Vietos bendruomenių metų uždarymo reginį. Renginyje dalyvavo visų Lietuvos apskričių kaimo bendruomenių sąjungos, VVG, Vilniaus ir Kauno bendruomenių asociacijų atstovai ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos nariai, Žemės ūkio ministerijos, Leader Lietuva atstovai.
2016-11-23
Susitikimas su "Misija Sibiras 2016" dalyviais Eigulių BC 
Lapkričio 22 d., pilnutėlėje Vitebsko bibliotekoje vyko „Misija Sibiras 16“ ekspedicijos pristatymas.
Vakaro pradžioje Eigulių bendruomenės centro pirmininkas Vilius Kaminskas pristatė VDU istorijos doktorantą ekspedicijos dalyvį Simoną Jazavitą. Vitebsko bibliotekos skaitytoja fleitistė Vaiva Lukoševičiūtė savo lyriška melodija pradėjo vakarą.
2016-11-21
Kvietimas teikti kandidatus Gerumo kristalui 
Reikšmingus ir neatlygintinus darbus Kaunui ir Lietuvai dovanojantiems kauniečiams kitų metų pradžioje bus įteikti Gerumo kristalai. Iki gruodžio 9 dienos nevyriausybinės organizacijos ir kauniečiai kviečiami siūlyti asmenis, kurie nusipelnė būti įvertinti tik kartą gyvenime teikiamu apdovanojimu. Kviečiame bendruomenių centrus teikti aktyviausių ir geriausių bendruomenės centrų pagalbininkų, savanorių kandidatūras Gerumo kristalo nominacijai.
2016-11-19
Viešųjų ryšių mokymų seminaras 
Lapkričio 17 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija ir vykdomos projekto partnerė asociacija „Novatoriškų idėjų centras“ pakvietė bendruomenių centrų ir NVO lyderius renginių organizavimo ir viešinimo pagrindų. Mokymų seminarą vedė lektorė, Ryšių su visuomenė specialistė Simona Banėnienė. Mokymų metu dalyviai gavo praktinių patarimų ir pavyzdžių organizuojant renginius.
2016-11-19
Išrinktos aktyviausios 2016 metų Kauno apskr. Saugios kaimynystės grupės 
Lapkričio 18 d., Kauno apskr. VPK apdovanojo 2016 metais vykusio konkurso "Aktyviausia saugios kaimynystės grupė 2016“ aktyviausias Saugios kaimynystės grupes (SKG). Tai jau antrus metus vykstantis Kauno apskrities konkursas, kuriuo skatinamos kurtis SK grupes, viešinama jau veikiančių patirtis. Vertinimo komisijai buvo sunkoka atrinkti tris geriausias grupes.
2016-11-16
Susitikimas su naująja LVBOS pirmininke Reda Kneizevičiene 
Lapkričio 15 dieną vyko Kauno bendruomenių centrų asociacijos išplėstinis tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė Reda Kneizevičienė. Posėdžio metu buvo aptarta Lietuvos Respublikos vyriausybei pasiūlymai dėl vietos savivaldos ir bendruomenių plėtros. Nuo vietos bendruomenių bus siūloma paruošti ir įgyvendinti vietos bendruomenių organizacijų plėtros politikos pagrindų įstatymą, sukurti ir įgyvendinti 2017-2020 m.m. bendruomenių plėtros programą, patobulinti vietos bendruomenių savivaldos programą...
2016-11-14
Apdovanojama aktyviausia Romainių bendruomenės šeima 
Romainių BC didžiuojasi visomis savo narių šeimomis ir tradicija vis kartu susirinkti miško ir gatvių tvarkymo švarinimo pavasario ir rudens akcijose. Maloniai BC nariai renkasi šventėse: Kalėdų eglės, Naujametinėje vakaronėje, Vidurvasario ir sporto šventėse. Vien parengiamieji švenčių darbai reikalauja nemažai organizuotumo ir pasišventimo bendruomenės labui. Romainių BC vienija per 80 narių. Ypač aktyvios kelios šeimynos: Skapčių, Durskių, Sidaravičių, Miliūnų ir Maironių.
2016-11-12
Konferencijoje „Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimas: geroji praktika“ 
Lapkričio 11 dieną A. Stulginskio universitete vyksta septintoji mokslinė – praktinė konferencija „Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimas: geroji praktika.“ Konferencijoje buvo supažindinta su ES Kaimo plėtra po 2020 m., aptarti 2014-2020 m. telkiančios lyderystės ir bendradarbiavimo tinklų kūrimo poreikiai, įgyvendinant Bendruomenių inicijuotos veiklos plėtros programą 2014-2020 m. laikotarpiu, pasidalinta gerąja kaimo bendruomenių praktika, savanoriškos veiklos skatinimu, naujos iniciatyvos, kuriant šv. Jokūbo kelią Lietuvoje pradžia ir kt. temos.

36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple