Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-11-04
Mokymai bendruomenių ir NVO aktyvui 
Lapkričio 13 d., nuo 12 val. asociacija organizuoja mokymus "ES parama, vystant bendruomenių ir NVO socialines paslaugas ir verslumą". Mokymus ves lektorė Irena Pranskevičiūtė. Mokymų metu bus nagrinėjami paramos šaltinių, kaip pildyti paraiškas, idėjų generavimas diskusijų rate.
Mokymai vyks Pedagogų kvalifikacijos centre, Vytauto pr. 44. 105 auditorijoje.
2015-11-04
Kauno regiono bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų veiklos patirties pasidalinimo forumas 
KBCA, kryptingai vykdydama savo strategiją, toliau ieško bendradarbiavimo su kitų miestų ir kaimo bendruomenių bei nevyriausybinių organizacijomis galimybių. Norėdami susipažinti su Kauno regiono bendruomenėmis ir NVO, lapkričio 20 d. organizuojame Kauno regiono Bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų veiklos patirties pasidalinimo forumą.
2015-10-30
“Kauno miesto savivaldybės ir Nevyriausybinių organizacijų partnerystė įgyvendinant Kauno miesto strategiją” konferencijoje 
Spalio mėn. 29 d. Kauno miesto Savivaldybės Didžiojoje salėje vyko Nevyriausybinių organizacijų konferencija “Kauno miesto savivaldybės ir Nevyriausybinių organizacijų partnerystė įgyvendinant Kauno miesto strategiją”.
2015-10-29
LR valstybinių institucijų atsakymai į Lietuvos kaimo parlamento rezoliuciją 
Šių metų balandžio mėn.24 d. įvyko II-asis Lietuvos kaimo parlamentas, kuris subūrė aktyvius Lietuvos kaimo bendruomenių ir Vietos veiklos grupių atstovus, paruošė ir pateikė Lietuvos respublikos vyriausybei Rezoliuciją, kurioje yra punktai, tinkantys ir miestų bendruomenių organzacijoms. KP dalyviai, atsižvelgdami į pastarųjų metų bendras kaimo vystymosi tendencijas, konstatuoja, kad Lietuvos kaimo demografinė būklė, kaimo žmogaus socialinės raidos, viešosios infrastruktūros kūrimo klausimai užmirštami.
2015-10-28
Finalinis projekto „Aktyviausia saugios kaimynystės grupė 2015“ renginys  
Organizuojamas finalinis projekto „aktyviausia saugios kaimynystės grupė 2015“ renginys - diskusija - konkursas. Šio konkurso metu paaiškės aktyviausia Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato teritorijoje veikianti saugios kaimynystės grupė! Kviečiame visus besidominčius saugia aplinka registruotis, atvykti ir dalyvauti!
2015 m. lapkričio 6 d. 15.00 val. kviečia į apvaliojo stalo diskusiją.
2015-10-28
Nevyriausybinėms organizacijoms ir bendruomenėms – mokymai, kaip didinti savo finansinį savarankiškumą 
Nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės turės galimybę nemokamai įgyti naudingų žinių, padėsiančių didinti jų finansinį savarankiškumą.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymu organizuojami mokymai, skirti suteikti nevyriausybinėms organizacijoms finansinio raštingumo žinių, kaip tapti finansiškai savarankiškomis bei turėti pajamų teikiant paslaugas socialinės veiklos vystymo srityse.
2015-10-25
"Būk saugus gatvėje ir namuose" renginys Eigulių seniūnijoje  
Spalio 23 d. Eigulių seniūnijoje įvyko Kalniečių BC prevencinis renginys "Būk saugus gatvėje ir namuose". Renginys buvo skirtas senjorams, kad priminti, jog reikia laikytis kelių eismo taisyklių, stebėti aplinką, rūpintis savimi ir šeimos nariais, kaimynais. Renginio metu susirinkusius pasveikino Eigulių seniūnas O. Adomaitis, o renginio programą pristatė Kalniečių BC pirmininkas V. Šimkus.
2015-10-24
Bendruomenių konkurso „Tai mes!” baigiamasis renginys 
Siekdama skatinti bendruomenių kūrimąsi Lietuvoje, Žinių radijo bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamo bendruomenių konkurso „Tai mes!” dalyviais, filmavimo komanda šiemet aplankė 25 Lietuvoje veikiančias bendruomenes, galinčias pasigirti geraisiais bendruomenių veiklos pavyzdžiais, patirtimi ir žiniomis.
Konkurso rezultatai bus paskelbti lapkričio 28 d. Kėdainių renginyje - kultūrinėje šventėje - sąskridyje "Tai mes".
2015-10-21
Vairavimo su trikdžiais varžybos - saugaus eismo renginys 
Spalio 16 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija organizavo saugaus eismo renginį: kartu su Kauno Kelių policijos ir bendruomenės pareigūnais, vairavimo mokykla AUTO ABC ir senovinės automototechnikos klubu "Retroklasika" vyko bendruomenių centrų vairavimo su trikdžiais varžybos.

36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple