Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-08-24
Linksma Palemono šventė 
Rugpjūčio 22 d., saulėtą šeštadienį, Palemono gimnazijos kieme, įvyko tradicinė Palemono šventė, kurią organizuoja Palemono bendruomenės centras. Šventė sutraukė ir suvienijo palemoniečius į linksmą, klegantį būrį. Šventę atidarė Palemono BC pirmininkė Rita Agurkienė, palemoniečius sveikino Lampėdžių ir Naugardiškių bendruomenių centrai, garbūs svečiai.
2015-08-20
LVBOS bendradarbiavimo sutartys su VRM ir NVO vaikams konfederacija 
Rugpjūčio 19 d. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) ir Vidaus reikalų ministerija pasirašė dvišalę bendradarbiavimo sutartį. Ja siekiama įtvirtinti bendradarbiavimą plėtojant bei įgyvendinant veiklas vietos savivaldos, regioninės plėtros bei visuomenės saugumo stiprinimo srityse, skatinti bendruomenių organizacijas stiprinti bendruomeniškumą ir gerosios patirties sklaidą.
2015-08-18
Bendruomenių susitikimas-festivalis „Nida InterComm-2015“. 
Š.m. spalio 8-11 d. Nidoje įvyks tarptautinis bendruomenių susitikimas-festivalis „Nida InterComm-2015“.
Vieta: Nidos kutūros centras „Agila“. Renginio partneris Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS).
Festivalio programoje Teminių meninių programų pasirodymai, Šokių kolektyvų konkursas,
Tarptautinis bendruomenių atstovų dainų konkursas, kurį vertins tarptautinė komisija, konkurso nugalėtojai bus apdovanojami prizais;
Seminaras-diskusija apie bendruomenių veiklos tobulinimą ir kiti renginiai.
2015-08-11
Palemono šventė 
Kviečiame visus rugpjūčio 22 d, 13 val., į Palemono BC organizuojamą Palemono šventę. Kaip visada, netrūks pramogų, dainų ir žaidimų.
Smulkesnė šventės programa yra Renginių skyrelyje
2015-08-11
Žaliojo Ąžuolyno BC išvyka ir eismo saugumo akcija 
Rugpjūčio 8 d. BC "Žaliasis Ąžuolynas" organizavo Žaliakalnio bendruomenės išvyką į Bistrampolio dvarą ir Panevėžio rajoną. Išvykoje dalyvavo daugiau kaip 40 žaliakalniečių. Bistrampolio dvaras - yra vienas iš reikšmingiausių dvarų Šiaurės Lietuvoje, įsikūręs 14 kilometrų nuo Panevėžio, netoli Uliūnų gyvenvietės, 700 metrų nuo kelio Via Baltica. Iki šių dienų išlikę dvaro rūmai pastatyti 1850 metais, dabar puikiai atrestauruotas ir įdomus.
2015-08-07
Romantinės dainos festivalis - 2015 m. spalio 10 d. 
Per vasarą pailsėjome, išmokome naujų dainų, tad spalio 10 d. Aleksoto bendruomenės centras Kauno miesto bendruomenių centrų kolektyvus suburs į tradicinį "Romantinės dainos festivalį" Kauno įgulos karininkų ramovėje. Pereitų metų Romantinės dainos nugalėtojai, Aleksoto bendruomenės centras pagal tradiciją yra šių metų Romantinės dainos festivalio rengėjai ir kviečia Kauno meisto bendruomenių centrus registruotis dalyvauti festivalyje.
Registruoja dalyvius Aleksoto bendruomenės centro pirmininkas Zenona Šalna.
2015-08-07
"Saugios kaimynystės" bendruomenių apklausa 
VRM sudarytos Saugios kaimynystės bendruomenėse darbo grupės prašymas bendruomenėms ir jų organizacijoms užpildyti "Saugios kaimynystės" anketą. Grupės narių nuomone, gali būti, kad remiantis išsakytomis anketose nuomonėmis, bus galima galvoti ir apie aktyvesnį finansavimą.
Kviečiame visos Lietuvos kaimo ir miestų bendruomenes kaip įmanoma aktyviau dalyvauti apklausoje ir atsakyti į elektroninės apklausos anketą. Apklausa vykdoma iki rugsėjo 10 d. Kviečiame šia nuoroda pasidalinti su kitomis bendruomenėmis.
Anketa yra čia: https://docs.google.com/…/1cq0D3keDGDigk0CAhHtj4B…/viewform…
2015-08-07
Bendruomenių amatų mugė 
Šiais metais rugsėjo 4-5-6 dienomis Žaliakalnio bendruomenės centras „Žaliasis Ąžuolynas“ organizuoja Kaune, Laisvės alėjoje, renginį „Bendruomenių amatų mugė“, kuri tapo tradicine kauniečių rudens švente. Šiuo renginiu siekiama aktyvinti bendruomenių, bei viso Kauno miesto gyventojų visuomeninį aktyvumą per kultūrinius ir pažintinius renginius, puoselėti Kauno miesto savitumą, įamžinant kauniečių kultūrinę ir visuomeninę veiklą, bei kultūrinį palikimą, taip pat skatiname senų tradicinių amatų atstovų verslus, juos pristatydami visuomenei
2015-08-04
Vietos bendruomenių savivaldos programos 2014 m. ataskaita  
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia 2014 m. Vietos bendruomenių savivaldos programos ataskaitą. 2012 metais pirmą kartą buvo pradėta įgyvendinti Vietos bendruomenių savivaldos programa, kuria siekiama skatinti bendruomenes visoje Lietuvoje aktyviai dalyvauti priimant sprendimus dėl lėšų panaudojimo, tenkinat vietos bendruomenių viešuosius poreikius. Programa įgyvendinama, siekiant bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės su valstybės ir savivaldybių institucijomis, jų plėtros ir aktyvaus dalyvavimo socialinėje veikloje.
2015-07-30
Pas Kauno rajono kaimo bendruomenes ir NVO pasisemti patirties 
Liepos 29 d. būrys Kauno bendruomenių centrų aktyvo lankėsi Kauno rajono Vilkijos Neįgaliųjų sąjungoje, Raudondvariečių, Kulautuvos, Zapyškio ir Pagirių bendruomenių centruose. Išvykos tikslas - susipažinti su bendruomenių ir kitų NVO patirtimi, įgyvendinant verslumo ir socialinių paslaugų projektus ir jų įgyvendinimu kaimo vietovėse.
Išvykos nuotraukos: https://www.facebook.com/pages/Kauno-bendruomenių-centrų-asociacija

40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple