Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-01-05
BENDRUOMENIŲ METŲ ATIDARYMAS! 
2016 m. sausio 21 d.11 val. Šumsko bendruomenių namuose
(Sodų g.2, Šumsko mst. Kalvelių sen., Vilniaus r.)
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga ir
Vietos veiklos grupių tinklas organizuoja
VIETOS BENDRUOMENIŲ METŲ ATIDARYMO RENGINĮ
2016-01-04
Vilijampolės BC "Veršva" kviečia 
2016 metų sausio 6 dieną 15 val. kviečiame bendruomenę iškilmingai pasitikti Tris Karalius, tradiciškai užbaigti Kalėdų laikotarpį.
Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, lydimi persirengėlių svitos atkeliaus į “Veršvų” vidurinę mokyklą. Sutikime juos dainomis, šokiais, žaidimais ir vaišėmis, prisiminkime praėjusius metus, ruoškimės naujiems darbams.
Renginio organizatoriai: Vilijampolės bendruomenės centro “Veršva” valdyba
2015-12-30
Su Naujaisiais Metais! 
Žengdami per Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų slenkstį tikimės Stebuklo, lyg užmiršdami viską,kas egzistuoja čia ir dabar.
Stebuklas yra, jis-šalia mūsų: šilti namai, į kuriuos grįžtame po sunkios darbo dienos, vaiko apsikabinimas, mylimųjų žodžiai ir atodūsiai, prisiminimų kupinas tėvų kiemas, draugo ranka...
Stebuklas - tai, ką mylime ir branginame, ką išgyvenome vakar ir norime matyti, turėti, jausti už rytdienos slenksčio.
Stebuklas - mumyse, mūsų darbuose ir troškimuose, svajonėse ir išsipildyme.
Reikia tik kantrybės, sveikatos ir meilės.
2015-12-30
2016 metų bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo atrankos konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija šiandien paskelbė 2016 metų bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo atrankos konkursą.
Konkurso tikslas – finansuoti Konkurso būdu atrinktus bendruomeninės veiklos stiprinimo projektus.
Galimi pareiškėjai – Lietuvoje registruotos bendruomeninės organizacijos kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymas.
2015-12-29
Kauno taryboje patvirtintas naujas NVO ir kitų organizacijų finansavimo mechanizmas 
Kaip paskelbė Kauno m. savivaldybė, gruodžio 29 d. miesto taryba patvirtino naują NVO ir kitų organizacijų finansavimo mechanizmą, kuris bus "žingsnis skaidrumo link".
Deja, prioritetams svarstyti buvo paliktas šventinis laikotarpis, o patys prioritetai A4 lape pateikti gruodžio 18 d. atvirame NVO tarybos posėdyje. Pasiūlymus reikėjo pateikti iki gruodžio 27 d. Labiausiai liūdina tai, kad bendruomenių ir NVO programos sujungtos į vieną programą.
2015-12-22
Sveikiname su šv. Kalėdomis 
Dar vieneri metai prabėgo. Baigiame numatytus darbus ir renginius, skubame pildyti ataskaitas. Bėgame, skubame, ieškome dovanų artimiesiems ir draugams.
Kauno bendruomenių centrų asociacija dėkoja visiems bendruomenių centrams, buvusiems kartu, visiems centrų savanoriams ir darbštuoliams, visiems mūsų pagalbininkams, rėmėjams ir partneriams ir linki jiems, kad ši šventė būna rami, graži ir pilna draugų, šeimos narių klegesio ir šventinio džiaugsmo. Sveiki, sulaukę šv. Kalėdų!
2015-12-20
Baigiamoji projektų aptarimo konferencija 
Gruodžio 18 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos BC pirmininkai ir bendruomenių centrų aktyvistai susirinko į baigiamąją vykdytų projektų aptarimo konferenciją.
Jaukioje Aleksoto seniūnijos salėje KBCA tarybos pirmininkas R. Navickas pristatė visų 2015 metų nuveiktų darbų ir projektinių veiklų ataskaitą.
2015-12-18
Konsultacinis seminaras „Bendruomenės inicijuotos vietos plėtros strategijos: rengimas, atranka ir įgyvendinimas (II dalis)“. 
Gruodžio 7, 8 ir 14 d. Anykščiuose, Birštone ir Palangoje vyko Vidaus reikalų ministerijos (VRM) organizuotas konsultacinis seminaras „Bendruomenės inicijuotos vietos plėtros strategijos: rengimas, atranka ir įgyvendinimas (II dalis)“.
Gruodžio 8 d. Žaliakalnio VVG ir KBCA atstovai dalyvavo seminare Birštone.
2015-12-18
Patvirtintos Vietos plėtros strategijų atrankos ir įgyvendinimo taisyklės 
Ministras Saulius Skvernelis (2015-12-11) patvirtino Vidaus reikalų ministerijos (VRM) administruojamos 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Vietos plėtros strategijų rengimas“ Vietos plėtros strategijų atrankos ir įgyvendinimo taisykles.
2015-12-13
Išvyka į Vilnių pasisemti patirties 
Šeštadienį KBCA organizavo išvyką į kavinę "Mano guru", kurioje projektų vadovė Vesta supažindino su socialiniu verslu ir socialinės integracijos ir paramos projektais socialinės rizikos grupėms: grįžusiems iš įkalinimo vietų, vartojusiems alkoholį ir narkotikus - jų gražinimu į normalų gyvenimą ir įdarbinimu.

40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple