Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-06-07
Kviečiame į linksmą vasaros atidarymo šventę! 
Asociacija Kauno Šilainių bendruomenės centras kartu su Kauno miesto muziejaus J. Gruodžio skyriumi kviečia į linksmą šventę "Sveikiname vasarą". Renginys vyks birželio 11 d., nuo 12 val.
Renginio programoje: bendruomenių centrų kolektyvų koncertas, varžytuvės, rankdarbių paroda, ekskursijos po muziejų, savitarnos studija ir kitos vasaros linksmybės.
Lauksime visų kauniečių. Ateidami atsineškite gerą nuotaiką!
2016-05-31
Bendruomenė "Naujieji Romainiai" tapo asociacijos nare 
Kauno bendruomenių centrų asociacija gegužės 31 d. priėmė naują narį - bendruomenę "Naujieji Romainiai". Šios dienos tarybos posėdyje bendruomenė buvo patvirtinta 25-ąja asociacijos nare. Bendruomenės pirmininkė Aldona Talutienė pristatė savo bendruomenę ir papasakojo apie turiningą veiklą, gražų bendradarbiavimą su Romainių ir Kauno Šilainių bendruomenės centrais.
2016-05-31
Kada sulauksime projektų paraiškų rezultatų? 
Šiais metais Kauno m. savivaldybei nutraukus buvusią Bendruomenių ir NVO rėmimo programą ir jos finansavimo tvarką, laukiam nesulaukiam paskelbtų "INICIATYVŲ" konkurso rezultatų. Nors nauji savivaldybės atstovai dievagojosi, kad viskas vyks sklandžiai ir skaidriai, o projektai turi būti vykdomi ne mažiau kaip 7 mėn. - deja, dar nieko neaišku.
2016-05-31
Viešųjų ryšių su visuomene ir spauda mokymai 
Turininga ir naudinga, smagi penktadienio (05.27) popietė, "gliaudant" Viešųjų ryšių su visuomene ir spauda mokymų riešutėlius, Mokymus vedė Viešųjų ryšių specialistė, "Novatoriškų idėjų centro" vadovė Simona Banėnienė. Mokymai vyko M. Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete.
2016-05-27
Knygos "Aleksoto istorija laiko tėkmėje" pristatymas 
Gegužės 26 d. Kauno miesto bendruomenei istorinėje Rotušėje buvo pristatyta knyga "Aleksoto istorija laiko tėkmėje". Pradžioje Rotušės aikštėje Aleksoto bendruomenės centras surengė teatralizuotą koncertą: pėstininkas voltižierius davė priesaiką, prieškario šokius ir dainas atliko Aleksoto bendruomenės centro ansamblis "Svirbė" ir linijinių šokių kolektyvas "Vėjūnė".
2016-05-26
Kauno miesto muziejaus vaikų dienos stovyklose 
Kauno miesto muziejus šią vasarą kviečia vaikučius patirti neišdildomų atostogų įspūdžių dienos stovykloje. Kiekvieną dieną vaikai praleis vis kitame muziejaus skyriuje, dalyvaus edukacinėse programose, išmoks lipdyti, groti, žaisti senoviškus žaidimus, lieti žvakes. Neįprasta aplinka, nauji draugai, įdomūs užsiėmimai bei pramogos pavers vaikų atostogas nepamirštamu nuotykiu.
2016-05-23
Gegužės 27 d. - Kaimynų diena 
Gegužės 27 d. - Kaimynų diena, kurią tradiciškai pažymi Kauno bendruomenių centrai.
Europos kaimynų diena – renginys, skirtas skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Renginys tą pačią dieną bus organizuojamas visoje Europoje. Juo siekiama, kad Europos žmonės geriau pažintų vieni kitus. Žmonės raginami tiesiog savo kieme, gatvėje ar sode suruošti nedidelę šventę. Kviečiame visus kauniečius švęsti Kamynų dieną su bendruomenėmis.
2016-05-23
Žaliakalnio BC "Pelėdos" kviečia 
ŽALIAKALNYJE GYVENANČIUS ir DIRBANČIUS KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ SU BENDRUOMENĖS PAREIGŪNU D.Joneikiu.
Bus aptariamos saugumo gyvenamoje teritorijoje problemos, informuojama apie saugią kaimynystę, konsultuojama aktualiais įstatymų klausimais, gyventojai galės pareigūną informuoti apie jiems svarbias problemas, galima bus pažymėti dviračius.
Renginys vyks gegužės 24d.,antradienį, 17.30 val., A.Mackevičiaus g. 27, prie J.Vienožinskio menų fakulteto.
2016-05-23
Kviečiame bendruomenių ir NVO narius į mokymus 
„Bendruomenės centrai – tai centrai žmonių, darančių gerus darbus. Ar visada geri darbai yra matomi? Tikrai ne!“, - teigia Simona Banėnienė, asociacijos „Novatoriškų idėjų centras“ vadovė, 14 metų dirbanti ryšių su visuomene srityje.
2016 m. gegužės 27 d. nuo 12 val. iki 16 val. M.Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete (Maironio g. 27, Kaunas) organizuojami mokymai bendruomenių centrų nariams. Kviečiame ir kitų nevyriausybinių organizacijų narius.
2016-05-18
KBCA ataskaitinis rinkiminis susirinkimas 
Šiandien Kauno bendruomenių centrų asociacijoje įvyko visuotinis ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Dalyvavo 17 iš 24 bendruomenių centrų pirmininkai ir įgalioti atstovai. Susirinkime buvo išklausytos ir patvirtintos tarybos pirmininko ir revizijos komisijos ataskaitos, perrinkta asociacijos taryba ir pirmininkas.

41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple