Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-09-21
Šilainių Rudens šventė 
Rugsėjo 27 d. Šilainiai švęs savo 30-metį. Ta proga pirmą kartą vyks Šilainių rudens šventė, į kurią kviečiami visi miestiečiai.
Šventė vyks Milikonių pradinės mokyklos bei Santaros gimnazijos stadione.
Pradžia - 13 val.
Organizatoriai - Romainių bendruomenės centras
2015-09-21
Savaitgalio renginiai Romainiuose, Palemone ir Aleksote 
Jau skelbėme facebook'e ir mūsų svetainėje, kad rugsėjo 19-20 dienomis vyko dideli renginiai Aleksote, Romainiuose ir Palemone.
Išreikšti įspūdžius geriausiai padeda užfiksuotos fotoakimirkos, todėl visų renginių nuotraukos yra įkeltos facebooke: https://www.facebook.com/Kauno-bendruomeni%C5%B3-centr%C5%B3-asociacija-1514571238758082/timeline/
2015-09-21
Tarptautinė diskusija apie vyresnio amžiaus žmonių integracijos į darbo rinką klausimais 
Rugsėjo 18 d., SADM ir Tarptautinė darbo organizacija organizao tarptautinę diskusiją "Vyresnio amžiaus asmenų integracija į darbo rinką". Ministrė A.Pabedinskienė akcentavo, jog gyventojų senėjimą labiausiai lemia ilgėjanti gyvenimo trukmė ir mažėjantis gimstamumas, todėl nepaisant Lietuvoje augančių vyresnio amžiaus žmonių užimtumo rodiklių, turime didinti vyresnių darbuotojų galimybes įsidarbinti, užtikrinti suaugusiųjų mokymąsi, galimybes kvalifikaciją kelti visą gyvenimą.
2015-09-17
Savaitgalio renginiai bendruomenių centruose 
Šis savaitgalis - rugsėjo 19-20, ypač gausus mūsų bendruomenių centrų organizuojamais renginiais.
Be plačiai Kauno spaudoje išreklamuotų Šančinių, Aleksote vyks panašus renginys - Aleksoto bendruomenės šventė, jau XV-oji ir skirta Lietuvos dvarų istorijai. Ji prasidės rugsėjo 20, 14 val. Botanikos sode.
Rugsėjo 19 d. Romainių ir Šilainių bendruomenių centrai organizuoja Šilainių seniūnijos sporto turnyrą.Romainių paplūdimio tinklinio aikštelėje.
2015-09-15
Socialinių Inovacijų fondo projektų baigiamosios konferencijos 
Kauno bendruomenių centrų asociacija aktyviai bendradarbiauja su Kauno Socialinių Inovacijų fondu, džiaugėsi jų pagalba deleguojant Kauno m. sav. NVO tarybos nevyriausybinių organizacijų atstovus į miesto NVO tarybą 2014 m. Todėl mielai dalyvaujame jų projektų seminaruose ir konferencijose socialiniais ir lygių galimybių bei lyčių lygybės klausimais.
2015-09-15
Kviečiame į Aleksoto šventę 
Aleksoto bendruomenės centras kviečia į XV-ą Aleksoto šventę, skirtą Lietuvos dvarų kultūrai.
Ateikite - nepasigailėsite!
Vieta - VDU Kauno botanikos sodas.
Laikas: rugsėjo 20 d., 14 val.
Renginio programa - Renginių skiltyje.
2015-09-15
Seminaras "Demokratija ir vietos savivalda" 
Kauno savivaldybės didžiojoje salėje šiandien vyko seminaras "Demokratija ir vietos savivalda", kurį organizavo KTU viešosios politikos ir administravimo institutas ir Kauno miesto savivaldybė. Seminare buvo pristatytas Europos socialinis tyrimas apie demokratijos supratimą atskirose Europos šalyse, diskutuota apie savivaldą ir bendruomenes Lietuvoje, ypatingą dėmesį kreipiant į Kauno miesto valdžios ir NVO, tarp jų ir vietos bendruomenių organizacijų, o taip pat seniūnaičių bendradarbiavimą.
2015-09-10
Akcija "Už vairo blaivus" 
Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnai rugsėjo 11 d. primins vairuotojams, kad už vairo jie turi būti blaivūs. Pareigūnai vairuotojus stabdys ne norėdami juos nubausti,
2015-09-09
Diskusija Vidaus reikalų ministerijoje apie miestų vietos veiklos grupes 
Rugsėjo 8 dieną Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) tarybos nariai ir miestų vietos veiklos grupių atstovai dalyvavo diskusijoje su VRM departamentų atstovais apie miestų vietos veiklos grupių veiklą, projektus ir iškilusias problemas.
2015-09-07
Anketa "Įvertinkite saugumo jausmą Kauno mieste"  
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įgyvendindamas programą "Saugi Kauno apskrities 2015-2016" parengė anketą skirtą saugumo jausmo įvertinimui Kauno mieste. „Saugi Kauno apskritis“ – tai programa, skirta gerinti Kauno apskrities policijos bendradarbiavimą su Kauno apskrities gyventojais, vietos savivaldomis, vietos bendruomenėmis, teikti gyventojų lūkesčius atitinkančias paslaugas, didinti gyventojų pasitikėjimą policija, įtraukti Kauno apskrities bendruomenę į saugios aplinkos kūrimą.

43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple