Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-06-08
Bendruomenių sveikatingumo ir saugumo diena 
Gražus oras ir puiki nuotaika lydėjo ir šių metų sveikatingumo ir fizinio aktyvumo dienos renginį, vykusį birželio 6 d. Santakos parko stadione. Šventė prasidėjo nuotaikinga Joanos Bartaškienės mankšta, kurioje dalyvavo visi dalyviai. Po linksmos mankštos sekė lėtesnė - priešstresinė mankšta, kurią vedė gydytoja Aurelija Davydavičienė. Šiaurietiško ėjimo mėgėjus mokė šiaurietiško ėjimo meistrai J. Koryzna ir J. Bazevičienė.
2015-06-08
Seminaras apie vietos plėtros strategijų rengimą miestų bendruomenėms 
Birželio 4 d., ketvirtadienį, Europe Royal viešbutyje įvyko informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę "Vietos plėtros strategijų rengimas". Seminarą organizavo Europos socialinio fondo agentūra ir VRM. Dalyvavo gausus būrys klausytojų iš Vidurio ir Vakarų Lietuvos, Aleksoto bei Žaliakalnio seniūnijų ir bendruomenių atstovai. Gavome daug naudingos informacijos apie pasiruošimą rengti vietos plėtros strategijas, belieka tik įkurti Aleksoto ir Žaliakalnio vietos veiklos grupes ir pradėti rengti strategijas.
2015-06-03
Birželio 6 d. kviečiame pasimankštinti į Santakos parko stadioną 
Kviečiame į Kauno bendruomenių centrų asociacijos "Bendruomenių sveikatingumo, fizinio aktyvumo ir saugumo dieną", kuri įvyks birželio 6 d. Santakos parko stadione (stadionas priešais popiežiaus paminklą). Pradžia 11 val. Kviečiame ateiti su šeima, vaikais, atvažiuoti su dviračiais. Dviratininkams numatę vaikų ir suaugusių figūrinio važiavimo rungtis. Suaugusiems siūlysime mankštas ir šiaurietišką ėjimą. Veiks policijos ir Visuomenės sveikatos biuro palapinės, vaikų žaidimų aikštelė.
2015-05-28
Eismo saugumas ir saugi kaimynystė "Veršvos" bendruomenėjė 
Gegužės 27 d. įvyko jau trečiasis KBCA projekto "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginys Vilijampolės bendruomenės centre "Veršve". Šįkart vilijampoliečiai kartu su asociacijos "Šviesuva" atstovais paminėjo Kaimynų dieną ir kartu su bendruomenės pareigūnais aptarė saugios kaimynystės ir eismo taisyklių laikymąsi gatvėje.
2015-05-27
Sveikiname su Kaimynų diena 
Gegužės 28 d. - Kaimynų diena. Geras kaimynas - Dievo palaima, - sako patarlė.
Tradiciškai Kauno bendruomenių centrai kviečia kartu pažymėti Kaimynų dieną su daina, žaidimais ir pyragais.
Kaimynų dieną švenčia: Aleksoto, Lampėdžių, Panemunės, Kaunėnų, Žaliakalnio "Pelėdos", "Žaliojo Ąžuolyno" bendruomenių centrai ir visi, kurie nepranešė.
Linkime gražaus vakaro kaimynų būryje!
2015-05-27
Gyvenamųjų vietovių ateitis – bendruomenių rankose  
Ministras Saulius Skvernelis patvirtino Vidaus reikalų ministerijos administruojamos 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Vietos plėtros strategijų rengimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą.
Paskatinti miestų bendruomenes rengti savo gyvenamosios vietovės plėtros strategijas, kuriose būtų numatyta, kaip išnaudojant bendruomenių, verslo ir vietos valdžios ryšius bus gerinamos vietinės įsidarbinimo galimybės ir didinama socialinė bendruomenių integracija.
2015-05-27
Seminaras "Su(si)tarkim" Kauno rajono bendruomenėms 
Gegužės 26 d. Lietuvos laisvosios rinkos institutas organizavo seminarą „Bendruomenė, investicijos ir aplinkosauga: kaip vertinti, dalyvauti, komunikuoti“, skirtą Kauno rajono vietos bendruomenių atstovams.
Seminarą vedė Lietuvos laisvosios rinkos Žilvinas Šilėnas.
Seminaras yra iš LLRI šiais metais pradėto mokymų ciklo bendruomenėms "Su(si)tarkim", kaip argumentuotai diskutuoti ir taikiai susitarti aktualiais bendruomenėms investicijų klausimais.
2015-05-26
Bendruomenių sveikatingumo, fizinio aktyvumo ir saugumo diena 
Kviečiame dalyvauti Kauno bendruomenių centrų asociacijos renginyje "Bendruomenių sveikatingumo, fizinio aktyvumo ir saugumo diena", kuris įvyks birželio 6 d. Santakos parko stadione (stadionas priešais popiežiaus paminklą). Pradžia 11 val. Kviečiame ateiti su šeima, vaikais, atvažiuoti su dviračiais. Dviratininkams numatę vaikų ir suaugusių figūrinio važiavimo rungtis. Suaugusiems siūlysime mankštas ir šiaurietišką ėjimą. Veiks policijos ir Visuomenės sveikatos biuro palapinės, vaikų žaidimų aikštelė.
2015-05-21
Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų atrankos 2015 metais konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų atrankos 2015 metais konkursą.
Paraiškas ir kitus būtinus dokumentus prašome pateikti iki 2015 m. birželio 8 d. (imtinai) Papildoma informacija teikiama ministerijos Šeimos ir bendruomenių departamento Šeimos politikos skyriuje telefonu: (8-5) 266 4219.
2015-05-21
Susitikimas su Lenkijos savanoriais Petršiūnų BC 
Gegužės 20 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos atstovai dalyvavo Petrašiūnų bendruomenės centro konferencijoje Bendruomeniškumas, savanorystė ir mokymasis visą gyvenimą. Kaip tai susiję? Bendruomenių centrų ir Trečiojo Amžiaus Universitetų patirtis Lietuvoje ir Lenkijoje“
Konferencijos metu buvo pasidalinta savanorystės patirtimi Lietuvoje ir Lenkijoje, buvo papasakota apie bendruomeninį judėjimą Lietuvoje ir Kauno bendruomenių organizacijas

43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple