Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-02-19
Konferencijoje “Gerojo valdymo principų taikymas Lietuvos savivaldybėse” 
Vasario 18 dieną Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras kartu su partneriais - Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) bei Norvegijos „Change the World“ organizavo konferenciją “Gerojo valdymo principų taikymas Lietuvos savivaldybėse”
2016-02-19
M. Romerio universitetas kviečia į konferenciją "Veikli bendruomenė funkcionalioje savivaldybėje" 
Mykolo Romerio universitetas balandžio 13 d. kviečia į kasmeninę MRU rengiamą konferenciją "Efektyvumas viešajame sektoriuje: kuo vadybos teorijos gali pasitarnauti ir ką praktikai gali patarti?" Šių metų konferencija yra skirta bendruomeniškumui ugdyti - "Veikli bendruomenė funkcionalioje savivaldybėje". Bendruomenės kviečiamos dalyvauti ir MRU rengiamame konkurse "BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2015 – KELIAS Į SĖKMĘ“.
2016-02-19
Kauno miesto savivaldybė kviečia teikti paraiškas pagal miesto įvaizdžio stiprinimo srities prioritetą 
Kauno miesto savivaldybė kviečia nevyriausybines organizacijas ir bendruomenes prisidėti prie Kauno problemų sprendimų, siūlant iniciatyvas ir teikiant paraiškas.
Šiuo metu kviečiame teikti paraiškas į Miesto įvaizdžio stiprinimo srities 3 prioritetus: sporto miesto, aktyvaus jaunimo miesto ir 2016 m. pagrindiniai Kauno miesto kultūros renginiai
2016-02-17
Bendrovė „Microsoft Lietuva“ ir asociacija „Langas į ateitį“ kviečia į „Bendrystės su NVO dieną 
Bendrovė „Microsoft Lietuva“ ir asociacija „Langas į ateitį“ š. m. vasario 23 d. kviečia aktyviai Vilniuje veikiančias Lietuvos nevyriausybines organizacijas į jau 7-us metus organizuojamą „Bendrystės su NVO dieną“. Renginio pranešėjai pasidalins praktiniais patarimais susijusiais su įmonės ir darbuotojų duomenų sauga bei galimybe pasinaudoti Microsoft nemokamai suteikiamomis IT priemonėmis ir programomis.

2016-02-17
Kauno miesto savivaldybei teikiamų paraiškų finansavimo pakeitimai 
Kaip skelbia Kauno m. savivaldybės portalas, įvairių sričių Kauno miesto savivaldybei teikiamas paraiškas dėl finansavimo vertins ne politikai ar savivaldybės darbuotojai, o išorės ekspertai. Pasak specialistų – tai didelė naujovė šalies savivaldybių gyvenime. Nors ekspertų darbas bus neatlygintinas, neabejojama, jog jų bus užtektinai.
2016-02-16
Sveikiname Redą Kneizevičienę 
Sveikiname LVBOS tarybos narę Redą Kneizevičienę, kuriai vasario 16-ąją Prezidentė D.Grybauskaitė įteikė medalį "Už nuopelnus Lietuvai"!
2016-02-15
Sveikiname bendruomenių centrus su Vasario 16-a 
Sveikiname visus Kauno bendruomenių organizacijas su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena! Mus visus, gyvenančius Kaune ir Lietuvoje, vienija Vasario 16-osios dvasia. Mes visi kūriame savo vaikų ir tuo pačiu savo tautos ateitį. Didžiuokimės šia švente ir švęskime išradingai.
2016-02-12
Ruošiamės vietos bendruomenių mugei 
Litexpo parodų rūmuose jau antrą kartą rinkosi Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos iniciatyvinė vietos bendruomenių mugės organizavimo grupė (E.Misiulis, A.Račkauskas, R.Micka, G.Burokienė, R.Navickas). Šį kartą susitikome su Parodų rūmų vadybininkais, kurie pristatė penktosios rūmų salės eksplikaciją, kaip galėtų būti išdėstomos 10 apskričių bei 4 miestų (Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių) vietos bendruomenių organizacijų bei vietos veiklos grupių ekspozicijos. Aptarėme renginio sąmatą, diskutavome apie mugės koncepciją.
2016-02-10
Įspūdžiai iš baigiamojo konkurso Eismo saugumas bendruomenėse 2015 renginio 
2016 m. vasario 10 d. Skėmiuose, Radviliškio r., įvyko baigiamasis projekto - konkurso "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginys, kurio metu vertingais prizais buvo apdovanotos konkurse aktyviai dalyvavusios bendruomenės. Kadangi projektas jau sėkmingai vyksta šeštus metus ir jo rezultatai akivaizdūs: sumažėjo žuvusiųjų keliuose skaičius, kaimo gyventojai tamsoje tapo matomi, ugdomas pilietiškai atsakingas jaunimas.
2016-02-09
Nebūkim abejingi! 
Kauno "Bočių" bendrija vasario 13 d. (šeštadienį) 12 val. kviečia visus neabejingus Lietuvos ateičiai į Tautos namuose (Vytauto pr.79) organizuojamą pasitarimą dėl Astravo atominės elektrinės grėsmių. Kauniečiai, esate labai laukiami.

47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple