Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-07-01
Vietos bendruomenių metų komisijos posėdis 
KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas antradienį dalyvavo jau antrame Vietos bendruomenių metų komisijos posėdyje, kuris vyko SADM'e. Atsimenant, kad papildomų lėšų vietos bendruomenių metams (2016 metai) nebuvo skirta, diskutuota, kokius renginius galima būtų organizuoti turimomis ministerijų, savivaldybių ir bendruomenių organizacijų galimybėmis. Sutarta, kad reikėtų sukurti vietos bendruomenių metų ženklą ir klipą, socialiniuose interneto tinkluose skelbti vietos bendruomenių metų renginių kalendorių, prašyti nacionalinės radijo ir televizijos skelbti socialinę reklamą metų tematika.
2015-06-22
Jonines Kaune 
Birželio 22, 23 ir 24 dienomis Kaunas ir Kauno bendruomenių centrai tradiciškai organizuoja Joninių šventes.
Joninės vyks Naugardiškių parke, Amaliuose, senosios prieplaukos amfiteatre, Romainiuose, Čečėnijos aikštėje, Pakalniškių piliakalnyje (Vaišvydavoje).
Kviečiame apsilankyti!
Joninių renginių grafikas yra Renginių skyrelyje:
2015-06-21
Mokymai socialinio verslumo tema 
Birželio 19 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija organizavo mokymus Kauno m. BC ir NVO aktyvui "SOCIALINIS AR BENDRUOMENINIS VERSLAS – KAIP UŽSIDIRBTI, PADEDANT KITIEMS". Mokymus vedė lektorė Irena Pranskevičiūtė, Stokholmo ekonomikos mokyklos verslo administravimo magistrė, turinti daugiau nei 15 metų vadovavimo patirtį, nuo 2007 metų aktyviai dalyvaujanti NVO, socialinio verslo politikos ir švietimo srityse.

2015-06-19
Atviras pažangos forumas 
Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre Vilniuje šį penktadienį įvyko baigiamasis pažangos forumo renginys "Inovatyvus viešasis sektorius - misija įmanoma?". Forumo dalyvius pasveikino premjeras A.Butkevičius bei Mari Kiviniemi, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO - angl OECD) gen. sekretoriaus pavaduotoja. EBPO pareigūnė Eva Beuselinck pristatė OECD ataskaitą apie Lietuvos atitikimą Atviros vyriausybės kriterijams, suomių, latvių ir estų pareigūnai pasidalino savo šalių patirtimi šioje srityje, o Lietuvos lektoriai pasakojo apie atskirų institucijų inovatyvumą. Forume dalyvavo LVBOS pirmininkas Arimantas Račkauskas ir NVO tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas.
2015-06-16
Susitikimas su valdymo ir bendruomenių plėtojimo komitetu 
KBCA taryba šiandien susitiko su Kauno m. savivaldybės tarybos valdymo ir bendruomenių plėtojimo komiteto nariais Rasa Šnapštiene, Mantu Jurgučiu ir Gediminu Žukausku. KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas pristatė KBCA veiklą, išsivystė įdomi diskusija apie būsimą komiteto ir KBCA bendradarbiavimą. Sutarėme konstruktyviai bendradarbiauti, sprendžiant bendruomenių plėtros problemas.
2015-06-16
Birželio 19 d. mokymai socialinio verslumo klausimais 
Kauno bendruomenių centrų asociacija kviečia bendruomenių centrus ir nevyriausybines organizacijas į socialinio verslumo pagrindų mokymus.
Mokymai vyks birželio 19 d., nuo 15 val., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, K. Donelaičio g. 8. Mokymus ves lektorė Irena Pranskevičiūtė.
Mokymų programa yra paskelbta Renginių skyrelyje.
Į mokymus prašytume registruotis tel. +370 600 05936 ir el. paštu: kbcainfo1@gmail.com
2015-06-16
SADM darbo grupės posėdis 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sudaryta Vietos bendruomenių metų komisija šį pirmadienį rinkosi į pirmąjį posėdį. Komisijos pirmininkas A.Šešelgis supažindino komisijos narius su esama situacija, ruošiant 2016 metų, paskelbtų vietos bendruomenių metais, veiksmų planą. Pasirodė, kad finansų ministerija nesiruošia skirti papildomų lėšų metų renginiams, todėl teks verstis su ministerijų bei savivaldybių esamais vidiniais resursais. Komisijos nariai pateikė daug pasiūlymų, kokie renginiai galėtų būti vykdomi 2016-aisiais. Sutarėme kuo greičiau paruošti veiksmų planą ir ieškoti galimybių jį realizuoti. Komisijoje vietos bendruomenių organizacijas atstovavo Guoda Burokienė, Jolanta Malinauskaitė, Ramūnas Navickas ir Emilis Misiulis.
2015-06-16
Dviračių žymėjimo akcija birželio 19 d. 
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai kviečia į dviračių žymėjimo akciją!
Birželio 19 d. kviečiame visus, kas turite dviračius ir jais naudojatės, pažymėti savo dviračius. Su savimi turėkite pirkimo dokumentus. Akcija vyks prie Kauno pilies.
Būsite saugūs visą vasarą!
2015-06-08
Bendruomenių sveikatingumo ir saugumo diena 
Gražus oras ir puiki nuotaika lydėjo ir šių metų sveikatingumo ir fizinio aktyvumo dienos renginį, vykusį birželio 6 d. Santakos parko stadione. Šventė prasidėjo nuotaikinga Joanos Bartaškienės mankšta, kurioje dalyvavo visi dalyviai. Po linksmos mankštos sekė lėtesnė - priešstresinė mankšta, kurią vedė gydytoja Aurelija Davydavičienė. Šiaurietiško ėjimo mėgėjus mokė šiaurietiško ėjimo meistrai J. Koryzna ir J. Bazevičienė.
2015-06-08
Seminaras apie vietos plėtros strategijų rengimą miestų bendruomenėms 
Birželio 4 d., ketvirtadienį, Europe Royal viešbutyje įvyko informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę "Vietos plėtros strategijų rengimas". Seminarą organizavo Europos socialinio fondo agentūra ir VRM. Dalyvavo gausus būrys klausytojų iš Vidurio ir Vakarų Lietuvos, Aleksoto bei Žaliakalnio seniūnijų ir bendruomenių atstovai. Gavome daug naudingos informacijos apie pasiruošimą rengti vietos plėtros strategijas, belieka tik įkurti Aleksoto ir Žaliakalnio vietos veiklos grupes ir pradėti rengti strategijas.

47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple