Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-11-24
Kauno regiono bendruomenių ir NVO forumas 
Penktadienį, lapkričio 20 d., KBCA organizavo Kauno regiono bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų patirties pasidalinimo forumą. Forume dalyvavo 52 bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų iš Kauno miesto ir rajono, Prienų, Kaišiadorių, Kazlų Rūdos rajonų ir Vilniaus miesto, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė G. Burokienė,
LR Seimo narys D. Jankauskas.
2015-11-24
Baltojo kaspino savaitė Kaune 
Labdaros ir paramos fondas FRIDA, prisidėdamas prie pasaulinės akcijos, skirtos atkreipti dėmesį į smurtą lyties pagrindu, lapkričio 25 – gruodžio 10 dienomis Kaune rengia „Baltojo kaspino” festivalį. Kaune festivalio atidarymo metu šį trečiadienį, 18 val., kino centre „Romuva“ vyks nemokama dokumentinio filmo „Nuodėmė tylėti“ (JAV) peržiūra ir diskusija „Apsaugos nuo smurto įstatymas – proveržis įveikiant smurtą prieš moteris? O kas toliau?“.
Kviečiame apsilankyti.
2015-11-22
Paskutinis "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginys 
Lapkričio 26 d. 16 val. vairavimo mokykloje AUTO ABC (Islandijos pl. 15, prie buvusios Muravos degalinės) vyks paskutinis projekto "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginys - akcija su atšvaitais. Renginys, skirtas senjorams ir Atšvaitų dienai paminėti. Renginio metu po trumpos paskaitos apie atšvaitų poreikį tamsiu paros metu, kartu su Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnais vairavimo aikštelėje ir pėsčiųjų perėjoje vaizdžiai bus pademonstruota, kaip tamsiu paros metu, esant silpnam apšvietimui, atrodo pėstysis vairuotojui ir atvirkščiai.
2015-11-22
Rankdarbių parodos atidarymas 
Lapkričio 24 d. 16 val. Kauno Pedagogų kvalifikacijos centre, Vytauto pr. 44, 3-čio aukšto salėje, atidaroma Kauno bendruomenių centrų rankdarbių paroda.
Parodoje bus eksponuojami bendruomenių centrų auksrankių ir klubų rankdarbiai: mezginiai, paveikslai, siuviniai, dekupažas, vėlimo darbeliai ir kitos rūšys.
2015-11-14
Mokymų seminaras apie ES paramą bendruomenėms ir NVO 
Lapkričio 13 d. KBCA Kauno Pedagogų kvalifikacijos centre Kauno bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai gilinosi į Europos sąjungos finansavimo galimybes ir mokėsi generuoti socialinių paslaugų ir socialinio verslumo idėjas, perkelti jas į paraškas ir "sulipdyti" projektą. Padėjo mums tai padaryti VšĮ "Domus Solis" lektorė Irena Pranskevičiūtė, kuri mums padovanojo savo žinias ir patirtį.
2015-11-09
Kviečiame siūlyti kandidatus Gerumo kristalų apdovanojimams 
Kauno miesto savivaldybės Apdovanojimų taryba kviečia miesto nevyriausybines organizacijas ir visus kauniečius siūlyti asmenis apdovanoti Gerumos kristalu už reikšmingus, neatlygintinus darbus Kaunui ir Lietuvai.
2015-11-09
Apvaliojo stalo diskusija "Aktyviausia Saugios kaimynystės grupė 2015" 
Lapkričio 6 d.Kauno apskr. VPK įvyko Kauno Viešosios tvarkos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnų ir Kauno apskr. bendruomenių Saugiso kaimynystės grupių apskritas stalas. Jame buvo išrinkta aktyviausiai veikianti saugios kaimynystės grupė.Apskritame stale dalyvavo Kauno apskr. bendruomenės pareigūnai, Žaliakalnio ir Aleksoto seniūnai, 9 konkurse dalyvavusios Saugios kaimynystės grupės.
2015-11-07
Socialinio verslumo ir finansinio savarankiškumo mokymai nevyriausybinėms organizacijoms ir bendruomenėms 
Lapkričio 2 d. Prienų rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko nemokami socialinio verslumo ir finansinio savarankiškumo mokymai nevyriausybinėms organizacijoms (NVO) ir bendruomenėms. Mokymus užsakė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, vykdė VšĮ Socialinių inovacijų plėtros centras. Lektorius – verslo konsultantas, koučingo specialistas, VU ekonomikos bakalauras, bankininkystės magistras, verslininkas Andrius Olechnovičius.
2015-11-04
KBCA susitikimas su NVO tarybos pirmininke  
Vykdant SADM biudžeto lėšomis finansuojamo projekto "Bendruomenių ir kitų NVO bendradarbiavimo tiltai" veiklų planą, lapkričio 3 d. įvyko Kauno m. savivaldybės NVO tarybos pirmininkės Onos Balžekienės ir KBCA narių - pirmininkų ir aktyvo, susitikimas.
2015-11-04
BC "Draugystė" koncertas senjorams 
Tradiciškai spalio mėn. 23 d. BC "Draugystė" pirmininkė Dauntė Macenkaitė sukvietė savo rajono senjorus į nuotaikingą koncertą. Koncertas vyko S. Daukanto vidurinės mokyklos aktų salėje. Nuotaikingas dainas atliko estrados dainininkė Rūra Morozovaitė ir Kauno valstybinio muzikinio teatro daininkas Juozas Jonušaitis. Liūdėti senjorams neleido ilgametė "Grok Jurgeli" šeimininkė Stefa Navardaitienė, pokštavusi apie praejusią jaunystę ir pirmąją meilę.

50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple