Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-04-09
Svarbi informacija Kaune veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms:  
Nevyriausybinių organizacijų tarybos sprendimu nuspręsta surinkti informaciją apie visas Kaune veikiančias nevyriausybines organizacijas (NVO) taip skatinant bendrystę tarp organizacijų.
Registruojamos visos Kaune veikiančios NVO.
Kviečiame ne tik registruotis visas Kauno miesto bendruomenių ir nevyriausybines organizacijas.
2015-04-08
Atvelykio šventė ir BC "Veršva" ataskaitinis susirinkimas 
2015 m. balandžio 9 d., ketvirtadienį, 16.00-17.30 val., asociacijoje "Šviesuva" vyks
ATVELYKIO ŠVENTĖ ir vyks Vilijampolės BC "Veršva" ataskaitinis susirinkimas.
Šventės metu vyks Atvelykio tradicijų pristatymas:
III-ojo amž. universiteto moterų ansamblis "Guboja" , vadovė Aleksandra Danutė Žiedelienė. Dalyvauja poetė Julija Augustauskienė ( Rudenė).
2015-04-07
"Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginiai 
Nuo balandžio 15 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija kartu su 8 bendruomenių centrais pradeda vykdyti saugaus eismo projektą "Eismo saugumas bendruomenėse 2015". Pirmasis renginys - įvadinis seminaras "Eismo saugumas bendruomenėse" įvyks balandžio 15 d., 15 val., Vitebsko bibliotekoje, P. Lukšio g. 60, Kaune (biblioteka yra šalia Vitebsko prekybos centro ir Čečėnijos aikštės). Skelbimas yra Renginių skyrelyje.
Maloniai kviečiame visus kauniečius.
2015-04-03
Su Šv. Velykomis 
Velyknakčio varpai, kaip ir visais prabėgusiais tūkstantmečiais, vėl žadins vilčiai, skelbdami prisikėlimo stebuklą. Stabtelėję nors minutei, susimastykime apie mūsų buvimą tame stebuklo lauke, atsimerkime ir pažvelkime į savo šeimą, savo artimą, savo tautietį gėrio ir meilės kupinomis akimis, mintimis ir nusiteikimu. Geros Velykinės nuotaikos ir puikių pavasariškų dienų Jums ir Jūsų šeimoms, mieli bendruomenių nariai!
2015-03-30
Kauno NVO tarybos posėdyje 
2014 m. pab. Kauno bendruomenių centrų asociacija inicijavo Kauno m. savivaldybės NVO tarybos įkūrimą. Šiais metais naujoji taryba pradėjo dirbti ir pakvietė savo narius jau į du posėdžius.
Kauno miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba 2015 m. vasario 23 dieną pirmajame posėdyje išsirinko NVO tarybos pirmininkę - Loretą Kudarienę, Kauno miesto savivaldybės tarybos Socialinių, sveikatos ir šeimos reikalų komiteto pirmininkę ir pavaduotoją - Audronę Kisielienę, Socialinių inovacijų fondo direktoriaus pavaduotoją.
2015-03-26
Kvietimas į "EUROPOS SAVAITĖS 2015 M.“ diskusijas 
Europos savaitės“ diskusijos – dvyliktus metus skaičiuojanti tradicija, suteikianti visuomenei plačias galimybes susipažinti su Seimo komitetų veiklair Seimo darbu, Lietuvos narystės Europos Sąjungoje aktualijomis.
Kviečiame susipažinti su Seime rengiamų diskusijų tvarkaraščiu bei registruotis į jas internete!

2015-03-26
Bendruomenės pareigūnų šventė 
Aleksoto seniūnijoje kovo 25 d. vyko Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos prevencijos skyriaus bendruomenės pareigūnų pirmųjų darbo metų paminėjimas. Susirinkusius pareigūnus sveikino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas, Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius, miesto seniūnai, bendruomenių centrų atstovai.
2015-03-24
Memorandumas 
Šiandien Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje pasirašytas bendradarbiavimo įgyvendinant institucinės globos sistemos pertvarką memorandumas.
Memorandumą pasirašė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas ir Nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas.


2015-03-14
Projektų konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“ 
Siekiant toliau gerinti padėtį keliuose ir vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. vasario 11 d. nutarimą Nr. 125 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011 m. spalio 5 d. nutarimo Nr. 1165 „Dėl Valstybinės saugaus eismo plėtros 2011–2017 metų programos įgyvendinimo tarpinstitucinio metų veiklos plano patvirtinimo“ pakeitimo“ ir šiais metais Lietuvos automobilių kelių direkcija kviečia aktyviai dalyvauti šiame konkurse.
2015-03-14
Seminare "Vietos bendruomenių verslumo skatinimas" 
Penktadienį, kovo 13 d., LKBS kvietimu kartu su LVBOS pirmininku A. Račkausku apsilankėme seminare "Vietos bendruomenių verslumo skatinimas". Seminaras vyko Raudondvaryje ir jame buvo pristatytas "Vietos bendruomenių Anykščių rajone verslumo skatinimo" projektas, kurį vykdė Jaunųjų profesionalų programos (JPP) "Kurk Lietuvai" vykdytojai E. Matulaitis ir M. Satkauskaitė.


54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple