Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-09-15
Socialinių Inovacijų fondo projektų baigiamosios konferencijos 
Kauno bendruomenių centrų asociacija aktyviai bendradarbiauja su Kauno Socialinių Inovacijų fondu, džiaugėsi jų pagalba deleguojant Kauno m. sav. NVO tarybos nevyriausybinių organizacijų atstovus į miesto NVO tarybą 2014 m. Todėl mielai dalyvaujame jų projektų seminaruose ir konferencijose socialiniais ir lygių galimybių bei lyčių lygybės klausimais.
2015-09-15
Kviečiame į Aleksoto šventę 
Aleksoto bendruomenės centras kviečia į XV-ą Aleksoto šventę, skirtą Lietuvos dvarų kultūrai.
Ateikite - nepasigailėsite!
Vieta - VDU Kauno botanikos sodas.
Laikas: rugsėjo 20 d., 14 val.
Renginio programa - Renginių skiltyje.
2015-09-15
Seminaras "Demokratija ir vietos savivalda" 
Kauno savivaldybės didžiojoje salėje šiandien vyko seminaras "Demokratija ir vietos savivalda", kurį organizavo KTU viešosios politikos ir administravimo institutas ir Kauno miesto savivaldybė. Seminare buvo pristatytas Europos socialinis tyrimas apie demokratijos supratimą atskirose Europos šalyse, diskutuota apie savivaldą ir bendruomenes Lietuvoje, ypatingą dėmesį kreipiant į Kauno miesto valdžios ir NVO, tarp jų ir vietos bendruomenių organizacijų, o taip pat seniūnaičių bendradarbiavimą.
2015-09-10
Akcija "Už vairo blaivus" 
Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnai rugsėjo 11 d. primins vairuotojams, kad už vairo jie turi būti blaivūs. Pareigūnai vairuotojus stabdys ne norėdami juos nubausti,
2015-09-09
Diskusija Vidaus reikalų ministerijoje apie miestų vietos veiklos grupes 
Rugsėjo 8 dieną Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) tarybos nariai ir miestų vietos veiklos grupių atstovai dalyvavo diskusijoje su VRM departamentų atstovais apie miestų vietos veiklos grupių veiklą, projektus ir iškilusias problemas.
2015-09-07
Anketa "Įvertinkite saugumo jausmą Kauno mieste"  
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įgyvendindamas programą "Saugi Kauno apskrities 2015-2016" parengė anketą skirtą saugumo jausmo įvertinimui Kauno mieste. „Saugi Kauno apskritis“ – tai programa, skirta gerinti Kauno apskrities policijos bendradarbiavimą su Kauno apskrities gyventojais, vietos savivaldomis, vietos bendruomenėmis, teikti gyventojų lūkesčius atitinkančias paslaugas, didinti gyventojų pasitikėjimą policija, įtraukti Kauno apskrities bendruomenę į saugios aplinkos kūrimą.
2015-09-07
Kauno jaunimo apdovanojimai 2015 
Kauno jaunimo reikalų taryba, sudaryta iš Savivaldybės institucijų ir įstaigų bei jaunimo organizacijų atstovų, aštuntus metus iš eilės rengia „Kauno jaunimo apdovanojimus".
Rugsėjo 16 d. Kauno miesto Rotušėje vyks geriausio ir aktyviausio Kauno miesto jaunimo pagerbimo ceremonija, kurios metu bus apdovanoti šeši geriausieji:
2015-09-07
Kauno bendruomenių centrai Bendruomenių amatų mugėje 
Rugsėjo 4 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariai dalyvavo Bendruomenių amatų mugėje, kurią organizuoja BC "Žaliasis ąžuolynas".
Aleksoto, Vilijampolės "Veršva", Romainių ir "Naujųjų Romainių", Panemunės, Sargėnų ir Vytėnų ir "Žaliojo Ąžuolyno" bendruomenių centrai demonstravo savo klubų rankdarbius, kvietė vaišintis skanėstais.
2015-09-03
Informacija norintiems studijuoti Lietuvos sporto universiteto TAU 
Lietuvos sporto ir sveikatinimo trečiojo amžiaus universitetas (TAU) kviečia studijuoti visus 50-ies metų ir vyresnius klausytojus.
Studijų LSS TAU trukmė - vieneri metai.
Registruotis į TAU studentus galite atvykę į Lietuvos sporto universiteto Karjeros ir kompetencijos plėtotės centrą (Sporto g. 6, 112 kabinetas, LSU centriniai rūmai).

2015-09-03
Konkursas “Aktyviausia saugios kaimynystės grupė” 
Kauno apskr. vyr. policijos komisariatas kviečia bendruomenių centrus ir bendruomenes registruotis ir aktyviai dalyvauti konkurse “Aktyviausia saugios kaimynystės grupė”.
Registracija vyks iki rugsėjo 21 d. Nugalėtojų laukia prizai.
KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI!

54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple