Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-04-13
BC "Pelėdos" ir Žaliakalnio seniūnijos renginys 
2015 m. balandžio 14 d. 17 val. Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto salėje (A.Mackevičiaus g. 27)
Žaliakalnio bendruomenės ir menininkų diskusija
Čiurlionis lofte? Kaip išsaugosime tarpukario Žaliakalnio dvasią Pelėdų kalne?
2012 m. per Europos kultūros paveldo dienas Žaliakalnio bendruomenė vaikštinėjo menininkų išmintais takais, vietos dvasios ieškodama. Ir kas gi ta Žaliakalnio dvasia?
2015-04-13
Antrasis socialinio verslo forumas 
Balandžio 9-10 d.d. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyko antrasis socialinio verslo forumas, kurį organizavo Britų Taryba kartu su Lietuvos partneriais. Apie socialinį verslą pasakojo pranešėjai iš Didžiosios Britanijos bei Skandinavijos, mūsų nevyriausybininkai. Akivaizdu, kad minėtose šalyse socialinis verslas yra vienas svarbiausių ekonomikos variklių, o Lietuvoje ši sritis kol kas vos vos kvėpuoja. Forume buvo bandoma pasiūlyti Lietuvai tinkamą socialinio verslo modelį, juolab kad jau yra patvirtinta socialinio verslo koncepcija. Laukia daug darbų, norint iš esmės pagerinti socialinio verslo būklę Lietuvoje. Ar pasieksim proveržį šioje srityje, priklauso ir nuo mūsų - nevyriausybininkų, ypač nuo vietos bendruomenių organizacijų.
2015-04-12
Vilijampolės BC "Veršva" ataskaitinis susirinkimas 
Balandžio 9 d. Vilijampolės BC "Veršva" įvyko ataskaitinis rinkiminis susirinkimas.
Susirinkimo metu centro nariai išklausė pirmininkės J. Gulbinienės, revizijos komisijos ataskaitų, patvirtino naują tarybą ir rinko pirmininką, kuriuo antrai kadencijai liko Jolanta Gulbinienė. Pirmininkės ataskaitoje pristatyta plati 2014 m. bendruomenės veikla: vykdyti projektai, aktyviausi bendruomenės nariai.
2015-04-09
Svarbi informacija Kaune veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms:  
Nevyriausybinių organizacijų tarybos sprendimu nuspręsta surinkti informaciją apie visas Kaune veikiančias nevyriausybines organizacijas (NVO) taip skatinant bendrystę tarp organizacijų.
Registruojamos visos Kaune veikiančios NVO.
Kviečiame ne tik registruotis visas Kauno miesto bendruomenių ir nevyriausybines organizacijas.
2015-04-08
Atvelykio šventė ir BC "Veršva" ataskaitinis susirinkimas 
2015 m. balandžio 9 d., ketvirtadienį, 16.00-17.30 val., asociacijoje "Šviesuva" vyks
ATVELYKIO ŠVENTĖ ir vyks Vilijampolės BC "Veršva" ataskaitinis susirinkimas.
Šventės metu vyks Atvelykio tradicijų pristatymas:
III-ojo amž. universiteto moterų ansamblis "Guboja" , vadovė Aleksandra Danutė Žiedelienė. Dalyvauja poetė Julija Augustauskienė ( Rudenė).
2015-04-07
"Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginiai 
Nuo balandžio 15 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija kartu su 8 bendruomenių centrais pradeda vykdyti saugaus eismo projektą "Eismo saugumas bendruomenėse 2015". Pirmasis renginys - įvadinis seminaras "Eismo saugumas bendruomenėse" įvyks balandžio 15 d., 15 val., Vitebsko bibliotekoje, P. Lukšio g. 60, Kaune (biblioteka yra šalia Vitebsko prekybos centro ir Čečėnijos aikštės). Skelbimas yra Renginių skyrelyje.
Maloniai kviečiame visus kauniečius.
2015-04-03
Su Šv. Velykomis 
Velyknakčio varpai, kaip ir visais prabėgusiais tūkstantmečiais, vėl žadins vilčiai, skelbdami prisikėlimo stebuklą. Stabtelėję nors minutei, susimastykime apie mūsų buvimą tame stebuklo lauke, atsimerkime ir pažvelkime į savo šeimą, savo artimą, savo tautietį gėrio ir meilės kupinomis akimis, mintimis ir nusiteikimu. Geros Velykinės nuotaikos ir puikių pavasariškų dienų Jums ir Jūsų šeimoms, mieli bendruomenių nariai!
2015-03-30
Kauno NVO tarybos posėdyje 
2014 m. pab. Kauno bendruomenių centrų asociacija inicijavo Kauno m. savivaldybės NVO tarybos įkūrimą. Šiais metais naujoji taryba pradėjo dirbti ir pakvietė savo narius jau į du posėdžius.
Kauno miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba 2015 m. vasario 23 dieną pirmajame posėdyje išsirinko NVO tarybos pirmininkę - Loretą Kudarienę, Kauno miesto savivaldybės tarybos Socialinių, sveikatos ir šeimos reikalų komiteto pirmininkę ir pavaduotoją - Audronę Kisielienę, Socialinių inovacijų fondo direktoriaus pavaduotoją.
2015-03-26
Kvietimas į "EUROPOS SAVAITĖS 2015 M.“ diskusijas 
Europos savaitės“ diskusijos – dvyliktus metus skaičiuojanti tradicija, suteikianti visuomenei plačias galimybes susipažinti su Seimo komitetų veiklair Seimo darbu, Lietuvos narystės Europos Sąjungoje aktualijomis.
Kviečiame susipažinti su Seime rengiamų diskusijų tvarkaraščiu bei registruotis į jas internete!

2015-03-26
Bendruomenės pareigūnų šventė 
Aleksoto seniūnijoje kovo 25 d. vyko Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos prevencijos skyriaus bendruomenės pareigūnų pirmųjų darbo metų paminėjimas. Susirinkusius pareigūnus sveikino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas, Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius, miesto seniūnai, bendruomenių centrų atstovai.

58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple