Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-07-20
Saugus ir smagus Aleksoto dviračių žygis 
Sekmadienio ryte aleksotiškiai ir svečiai iš įvairių Kauno miesto ir rajono vietų rinkosi prie Aleksoto seniūnijos į 14-tą dviračių žygį. Susirinko apie 100 dviračių entuziastų. Aleksoto seniūnė Lukrecija Navickienė, sveikindama dalyvius priminė, kad šis žygis skirtas lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno bei F. Vaitkaus atminimui ir pakvietė pirmiausiai padėti gėlių prie aviatorių memorialo.
2015-07-16
Vietos bendruomenių metų komisijos trečiasis posėdis 
Šiandien jau trečią kartą buvo susirinkusi vietos bendruomenių metų (2016) komisija. Svarstėme renginių, skirtų vietos bendruomenių 2016 metams, projektą. Po diskusijų nutarėme, kad dar reikėtų tikslinti renginių projekto atskiras pozicijas, todėl teks susitikti dar kartą ir galutinai suderinti vietos bendruomenių metų programą.
2015-07-13
Panemunės piknikas 
Liepos 12 d. po pietų panemuniečiai gausiai rinkosi į Panemunės paplūdimį pasiklausyti paslaptingo šamano būgno skambėjimo ir pakeliauti po sapnų pasaulį kartu su lektore Rita Baniene. Prieš jos vedamą "Būgnų sesiją", Panemunės BC pirmininkas G. Žukauskas ir Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnės pakvietė dalyvauti saugio kaimynystė ir saugaus eismo linksmojoje viktorinoje, o jaunuosius dviratininkus - dalyvauti dviračių varžybose.
2015-07-11
Rožių traukiniu į šventę 
Šį šeštadienį išsiruošiau į Panevėžį. Panevėžio Rožyno bendruomenės pirmininkė Romalda Šerplienė pakvietė į bendruomenės renginį-kelionę siauruko geležinkelio Rožiu traukiniu. Kelionė buvo nuostabi: traukinukas atvežė mus į Rožių stotelę, kurioje patogiai įsitaisę prie suneštinių vaišių stalų klausėmės dainų apie rožę, žavėjomės miestelėnų šokiais, ragavome rožių šerbeto, rinkome rožių karalienę.
2015-07-09
Tradicinis Aleksoto dviračių žygis 
Aleksoto bendruomenės centras liepos 19 d., 10 val., organizuoja tradicinį Aleksoto dviračių žygį: Aleksotas - Kačerginė, skirtą S. Dariaus ir S. Girėno bei F. Vaitkaus 80 metų skrydžiui per Atlantą paminėti. Žygio dalyvių registracija prasidės 9 val. ryto prie Aleksoto seniūnijos (Veiverių g. 132).
Žygio pradžioje vyks figūrinis dviračių važiavimas, eismo saugumo akcija, gros ansamblis "Svirbė".
Dviračių žygis yra vienas iš žinomiausių Aleksoto BC ir vienas iš KBCA projekto "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" plano renginių.
Maloniai kviečiame!
2015-07-07
Panemunės piknikas Panemunės paplūdimyje 
Liepos 12 d., 17 val., Panemunės bendruomenės centras kviečia visus į Panemunės paplūdimį, A. Smetonos al., kur vyks "Panemunės piknikas" . Pikniko metu vyks "Sapnų sesija", "Būgnų sesija" su Rita Baniene, vyks linksmoji saugaus eismo ir saugos viktorina, vienas iš "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" projekto renginių.
Programa smulkiau Renginių skyrelyje ir facebook'e.
Maloniai kviečiame!
2015-07-07
Eismo saugumo akcija Vaišvydavoje 
Liepos 6 d. Vaišvydavos jaunieji entuziastai Valstybės dieną paminėjo dviračių žygiu po Vaišvydavos apylinkes. Nors diena buvo karšta, tai nesutrukdė visiems nukeliauti prie Kauno marių, pabūti gamtoje kartu su šeima ir draugais.
Išvykos pradžioje KBCA administratorė M. Bindokaitė trumpai pristatė asociacijos "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" projektą ir paaiškino, kaip naudotis atšvaitais, kada reikia dėvėti liemenes, priminė dviratininkams, kaip elgtis važiuojant kaimo vietovėje. Žygio dalyviams buvo padalintos liemenės ir atšvaitai.
2015-07-07
Išvyka į Raudondvario bendruomenės centrą 
Liepos 2 d. didelis būrys Kauno bendruomenių centrų atstovų rinkosi į Raudondvario dvarą, kuriame susitikome su Raudondvario bendruomenės centro aktyvu.
Susitikime dalyvavo centro pirmininkas Algirdas Svidinskas. Apie Raudondvarį ir Raudondvario bendruomenes išsamiai papasakojo buvusi ilgametė Raudondvario kultūros centro vadovė Violeta Visockienė.
2015-07-01
Vietos bendruomenių metų komisijos posėdis 
KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas antradienį dalyvavo jau antrame Vietos bendruomenių metų komisijos posėdyje, kuris vyko SADM'e. Atsimenant, kad papildomų lėšų vietos bendruomenių metams (2016 metai) nebuvo skirta, diskutuota, kokius renginius galima būtų organizuoti turimomis ministerijų, savivaldybių ir bendruomenių organizacijų galimybėmis. Sutarta, kad reikėtų sukurti vietos bendruomenių metų ženklą ir klipą, socialiniuose interneto tinkluose skelbti vietos bendruomenių metų renginių kalendorių, prašyti nacionalinės radijo ir televizijos skelbti socialinę reklamą metų tematika.
2015-06-22
Jonines Kaune 
Birželio 22, 23 ir 24 dienomis Kaunas ir Kauno bendruomenių centrai tradiciškai organizuoja Joninių šventes.
Joninės vyks Naugardiškių parke, Amaliuose, senosios prieplaukos amfiteatre, Romainiuose, Čečėnijos aikštėje, Pakalniškių piliakalnyje (Vaišvydavoje).
Kviečiame apsilankyti!
Joninių renginių grafikas yra Renginių skyrelyje:

58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple