Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-05-21
Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų atrankos 2015 metais konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų atrankos 2015 metais konkursą.
Paraiškas ir kitus būtinus dokumentus prašome pateikti iki 2015 m. birželio 8 d. (imtinai) Papildoma informacija teikiama ministerijos Šeimos ir bendruomenių departamento Šeimos politikos skyriuje telefonu: (8-5) 266 4219.
2015-05-21
Susitikimas su Lenkijos savanoriais Petršiūnų BC 
Gegužės 20 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos atstovai dalyvavo Petrašiūnų bendruomenės centro konferencijoje Bendruomeniškumas, savanorystė ir mokymasis visą gyvenimą. Kaip tai susiję? Bendruomenių centrų ir Trečiojo Amžiaus Universitetų patirtis Lietuvoje ir Lenkijoje“
Konferencijos metu buvo pasidalinta savanorystės patirtimi Lietuvoje ir Lenkijoje, buvo papasakota apie bendruomeninį judėjimą Lietuvoje ir Kauno bendruomenių organizacijas
2015-05-21
2016 metai paskelbti Bendruomenių metais 
Seimas balandžio 23 d. pritarė 2016 metus paskelbti Vietos bendruomenių metais. Šią iniciatyvą palaikė 88 parlamentarai.
Nutarimu pasiūlyta Vyriausybei sudaryti Vietos bendruomenių metų komisiją, kuri iki šių metų rugsėjo 1 d. parengtų ir patvirtintų Vietos bendruomenių metų programą ir pradėtų parengiamuosius darbus jai įgyvendinti.
2015-05-20
Ar rinksime seniūną tiesiogiai? 
Seimo socialdemokratų frakcija pakvietė savivaldos atstovus, LRS narius, bendruomenių lyderius, mokslininkus padiskutuoti tema - ar tikslingi tiesioginiai seniūno rinkimai. Diskusijoje dalyvavo daug Seimo narių, merų, seniūnų, bendruomenininkų, tačiau nuomonės labai skirtingos, akivaizdu, kad apsisprendimas bus nepaprastas. Ramūnas Navickas pristatė LVBOS požiūrį į dabartinę savivaldą ir kokia ji turėtų būti.
2015-05-20
Diskusija Seime apie miestų Vietos veiklos grupių steigimą 
2015 m. gegužės 20 d. Seime vyko Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto (VVSK) ir Seimo Europos informacijos biuro „Europos savaitės 2015 m.“ diskusija „Vietos veiklos grupių miestuose steigimas(is) ir vietos plėtros strategijų rengimas“. VVSK pirmininkas V. Bukauskas pasveikinęs diskusijos dalyvius, pažymėjo, kad diskusijos tema labai aktuali, nes kalbama apie paramą, kuri skatina gyventojus ir vietos bendruomenes aktyviai dalyvauti gyvenamųjų vietovių plėtros procesuose.
2015-05-18
"Kas yra Voluntarius LT“ ? 
Asociacija "Šviesuva" gegužės 21 d., 16 val., į išskirtinį susitikimą su organizacija Voluntarius.LT.
Remiantis Izraelyje veikiančios savanorių organizacijos „United Hatzalah“ modeliu, Lietuvoje įkurta VšĮ „Voluntarius LT“. Organizaciją Izraelyje įsteigė Eli Beeri. Patyręs, kad greitoji pagalba dažnai vėluoja, El Beeri buria savanorius, į nelaimės vietą atskubančius greičiau nei greitoji. „United Hatzalah“ veikla Izraelyje, JAV, P.Afrikoje, Belgijoje įrodė kiek daug gali nuveikti savanoriai. Ši patirtis būtų įdomi ir mūsų savanoriams. KVIEČIAME.
2015-05-15
Konferencija „Bendruomeniškumas, savanorystė ir mokymasis visą gyvenimą" 
Kviečiame į Petrašiūnų bendruomenės centro, Kauno bendruomenių centrų asociacijos bendruomenių centrų, Trečiojo amžiaus universiteto ir Lenkijos Bialystoko savanorių susitikimą - konferenciją: „Bendruomeniškumas, savanorystė ir mokymasis visą gyvenimą.
Kaip tai susiję? Bendruomenių centrų ir Trečiojo Amžiaus Universitetų patirtis Lietuvoje ir Lenkijoje“
Konferencijos vieta: Petrašiūnų bendruomenės centras, Betonuotojų g.4, Kaunas
Konferencijos data: 2015 m. gegužės 20 d., trečiadienis
Konferencijos laikas: nuo 16.00 val. iki 20.00 val.
2015-05-14
„VIETOS VEIKLOS GRUPIŲ MIESTUOSE STEIGIMAS(IS) IR VIETOS PLĖTROS STRATEGIJŲ RENGIMAS“ 
Maloniai kviečiame jus dalyvauti Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto ir Seimo
Europos informacijos biuro „Europos savaitės 2015“ diskusijoje
„VIETOS VEIKLOS GRUPIŲ MIESTUOSE STEIGIMAS(IS) IR VIETOS PLĖTROS STRATEGIJŲ
RENGIMAS“
Diskusija vyks 2015 m. gegužės 20 d., trečiadienį, 11 val.
Konstitucijos salėje, Seimo I rūmai, Gedimino pr. 53, Vilnius
2015-05-13
Eismo saugumo renginys Vilijampolėje 
Kviečiame į jau trečiąjį asociacijos renginį "Eismo saugumas bendruomenėse 2015". Renginys "Saugi Vilijampolė" skirtas kaimynų dienai paminėti ir vyks gegužės 27 d., 16 val, asociacijos "Šviesuva" salėje, Raudondvario pl. 150 (UAB "Pirmas žingsnis"). Renginyje bus pristatyta Vilijampolės kriminogeninė padėtis, kalbėsimės apie tai, kaip svarbu pėstiesiems ir dviratininkams laikytis eismo taisyklių, kaip būti saugiu su kaimynais, bus dalinami atšvaitai,. Smagiai koncertuos Vilijampolės BC "Veršva" ansamblis "Santaka".
2015-05-13
Poezijos šventė "Skrydis" Eiguliuose 
Gegužės 21 d., 18 val., Čečėnijos aikštėje (Lukšio gatvė) įvyks poezijos šventė "Skrydis".
Dalyvaus Kauno, Klaipėdos poetai, koncertuos VDU MA prof. S. Martinaitytės klasės solistai, veiks fotomenininko Zenono Blatrušio paroda "Poezijos pavasarių veidai".
Šventės režisierė - Vida Jasaitytė.
Šventės organizatoriai Muravos ir Eigulių bendruomenių centrai. Maloniai kviečiame.

59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple