Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-12-11
NVO forumas Vilniuje 
Gruodžio 10-11 d. Vilniaus viešbučio "Artis" konferencijų salėje vyko tradicinis NVO forumas, į kurį susirinko per 200 NVO lyderių, savivaldybių atstovų. Konferencijos dalyvius pasveikino Prezidentės patarėja G.Bartusevičiūtė, SADM viceministras Šešelgis. Dvi dienas buvo diskutuojama aktualiomis NVO temomis, pristatyta nacionalinė NVO koalicija. Daugelio dalyvių nuomone, šįkart forumas buvo itin sėkmingas.
2014-12-07
LSU mokslinis seminaras apie bendruomenių fizinio aktyvumo skatinimą 
Lietuvos sporto universitetas kviečia visus į mokslinį seminarą
„Bendruomenių fizinio aktyvumo skatinimas: kokios strategijos veikia?“.
Pranešėja – LSU prorektorė prof.dr. Rasa Jankauskienė.
Seminaras vyks gruodžio 17 dieną, 16 valandą, 215 auditorijoje (LSU centriniai rūmai).
2014-12-05
Šančių ir Gričupio bendruomenių koncertas - paskutinis bendruomenių ir šeimų metų akordas 
Tautos namuose ketvirtadienį įvyko baigiamasis bendruomenių ir šeimų metų renginys - prisistatė Šančių ir Gričiupio seniūnijų bendruomenės. Ypač gerai nuteikė abiejų seniūnijų vaikų dainų ir šokių ansamblių pasirodymas. Senjorai taip pat bandė nenusileisti vaikams - dainavo, atliko mankštos pratimus, deklamavo. Koncerte dalyvavo "Girstos", Dainavos ir Aukštųjų Šančių bendruomenių centrai.
2014-12-04
LVBOS susitikimas su Seimo nariais ir ministerijų atstovais 
Gruodžio 3 d. Seime Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) susitiko su Seimo nario D. Jankausko vadovaujama Bendruomenių ir pilietinės visuomenės parlamentine grupe, VRM, SAD ir ŽŪM viceministrais, Vyriausybės patarėja bendruomenių klausimais I. Butrimiene, ministerijų atstovais ir seimo nariais, kuriame aptarė bendradarbiavimo su VRM stoką, vietos bendruomenių savivaldos pagrindų įstatymo projektą, LVBOS ir Lietuvos kaimo bendruomenių parlamento rezoliucijas, 2014-2020 m. ES struktūrinių fondų paramos programą miestų bendruomenėms, SADM paramos programą bendruomenių organizacijoms ir Vietos bendruomenių savivaldos programos įvykdymą 2014 metais.
2014-12-02
Padėkos vakaras bendruomenėms Rotušėje 
Kiekvienais metais gruodžio mėnesį Kaune pagerbiami ir apdovanojami kūrybingai dirbantys bendruomenių centrai ir aktyviausi bendruomenių atstovai. Pirmadienį vakare į miesto rotušę su savo vėliavomis susirinko Kaune veikiančių bendruomenių aktyvistai.
Kauno meras Andrius Kupčinskas padėkojo jau 10-metį Kaune aktyviai veikiančių bendruomenių centrų atstovams už reikšmingus darbus, prisidedančius prie Kauno puoselėjimo ir tobulėjimo. Šiemet bendruomenių atstovai į rotušę atsinešė savo bendruomenės vizijos laivelius, papuoštus, logotipais, užrašais ir vėliavėlėmis. Geriausius laivelius ketinama atiduoti į rotušės muziejų, bendruomenių centrai, sukūrę geriausius laivelius, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.
2014-12-01
Kalėdinė NVO mugė Vilniuje kviečia 
Sveiki, mieli nevyriausybinių organizacijų atstovai,
tęsiame mūsų gražią tradiciją ir jau penktą kartą kviečiame Jus dalyvauti gerumą kuriančioje ir šilumą skleidžiančioje kalėdinėje nevyriausybinių organizacijų mugėje.
Mugė vyks š. m. gruodžio 6 d. (šeštadienį) nuo 14 iki 16,30 val. S. Daukanto aikštėje.
Mugėje kiekviena organizacija turės galimybę pristatyti visuomenei savo sukurtus ir pagamintus išskirtinius kalėdinius suvenyrus (atvirutes, žvakutes, žaisliukus ir kt.), pavaišinti lankytojus karšta sriuba, arbata, meduoliais ar dalyvauti bet kokia kitokia Jūsų pasiūlyta forma.
2014-12-01
ADVENTO VAKARONĖ ŽALIAKALNYJE 
ŽALIAKALNYJE GYVENANČIUS ir DIRBANČIUS KVIEČIAME Į
ADVENTO VAKARONĘ.
Ji vyks gruodžio mėn. 4 d., ketvirtadienį 18 val. Kauno kolegijoje,J. Vienožinskio menų fakultete , A.Mackevičiaus g. 27. Dalyvaus dainininkas J. Janušaitis, gitaromis gros K. Ignatavičius, P. Marcinkevičius. Eiles skaitys poetas E. Janušaitis.
Organizatorius: Žaliakalnio bendruomenės centras "Pelėdos". Bendruomenės pirmininkas ir vakaro vedėjas K.Ignatavičius
Kviečiame aktyviai dalyvauti
2014-11-28
Kauno miesto nevyriausybinių organizacijų forumas 
Lapkričio 28 d. Kauno savivaldybėje įvyko Kauno m. Nevyriausybinių organizacijų (NVO) forumas, kuriame buvo patvirtinti NVO atstovai į savivaldybės NVO tarybą, NVO tarybos nuostatų projektas ir forumo rezoliucija Merui A. Kupčinskui.
Forumą Kauno mero vardu pasveikino savivaldybės tarybos narė E. Gudišauskienė, sveikinimo žodžius tarė tarybos narys G. Žukauskas, vicemeras K. Nausėda ir Kauno sav, NVO rėmimo tarybos pirmininkė G. Skaistė.

2014-11-28
Susitikimas su Lietuvos Vietos veiklos grupių tinklu ir Kauno VVG 
Lapkričio 25 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos (KBCA) ir Vilniaus bendruomenių asociacijos (VBA) atstovai dalyvavo susitikime su Lietuvos Vietos veiklos grupių (VVG tinklas) tinklo valdyba ir Kauno VVG.
Susitikime dalyvavo ir A. Stulginskio universiteto rektorius A. Maziliauskas, o taip pat ir dėstytojai, dirbantys su Kaimo plėtros programomis. Pagrindinis susitikimo tikslas - ES 2014-2020 m. miestų vietos veiklos grupių steigimosi aktualijos.
2014-11-27
KVIETIMAS Į KAUNO NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ FORUMĄ 
Siekiant paskatinti Kauno miesto nevyriausybines organizacijas bendradarbiauti, keistis informacija ir kartu spręsti aktualias temas, kviečiame Kauno miesto nevyriausybinių organizacijų atstovus dalyvauti
NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ FORUME
2014 m. lapkričio 28 d.
Kauno miesto savivaldybės didžioji salė
Laisvės al. 96, Kaunas

59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple