Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-02-19
Konferencija „Šilumos ūkio plėtra ir saugumas Kaune“ 
Šiandien Lietuvos energetikos institute Kaune įvyko konferencija „Šilumos ūkio plėtra ir saugumas Kaune“. Konferencijoje bu, vo pristatyta Kauno šiluminio ūkio ir visos energetikos padėtis ir perspektyvos. Pastaruosius kelerius metus AB "Kauno energija" pagrindinį dėmesį skyrė savo ūkio, infrastruktūros atnaujinimui, naujų katilinių statybai ir senųjų rekonstrukcijai. Siekdama didinti šilumos gamybos efektyvumą bei atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą, mažinti šilumos kainas vartotojams diegė šilumos gamybos šaltiniuose biokuro deginimo įrenginius.
2015-02-19
Konferencija apie aplinkosaugą Vilniuje 
Investuotojams atėjus į vietos bendruomenių gyvenvietes ir ten planuojant vystyti naujus projektus, su vietiniais jie yra derinami tik paskutiniame etape, taigi bendruomenių balsas mažai ką reiškia. Trūksta teisinės bazės, kuria remiantis bendruomenės galėtų tinkamai apginti savo interesus, taigi šiuo metu susitarimus laimi tas, kas turi daugiau pinigų. Tokią nuomonę išreiškė įvairių bendruomenių ir visuomeninių organizacijų atstovai, dalyvavę Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) surengtoje diskusijoje „(Su)sitarkime dėl aplinkos“.
2015-02-18
Apie deinstitucionalizaciją 
Lietuvos neįgaliųjų forumas, vykdydamas EEA projektą NE(galia) vs GAL(ia), pakvietė Kauno administracijos ir NVO atstovus į Kauno miesto muziejų padiskutuoti apie opias socialinių paslaugų teikimo neįgaliesiems problemas. Diskusijoje dalyvavo ir KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas. Visi diskutantai pabrėžė, kad institucinis socialinių paslaugų neįgaliesiems modelis yra atgyvenęs, būtina sukurti ir pradėti įgyvendinti deinstitucionalizacijos programą.
2015-02-17
Debatai 
Šiandien Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje po darbų užvirė energingi debatai: Kauno bendruomenių centrų asociacija ir Kauno deputatų klubas "egzaminavo" 9 kandidatus į Kauno miesto mero pareigas. Pristatę savo vizijas, kokia turėtų būti savivalda, kaip turėtų vystytis savivaldybės ir bendruomenių partnerystė, kandidatai atsakė į burtais ištrauktus klausimus apie Kauno istoriją. Poilsiui - užgavėnių blynai ir K.Ignatavičiaus atliktos dainos apie Kauną. Finalinėje debatų dalyje kandidatai atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Debatus apžvelgė ir įvertino autoritetinga komisija, o išlaikiusieji "egzaminą" gavo sertifikatus apie tinkamumą būti Kauno miesto meru. Dvi valandos debatų tikrai neprailgo.
2015-02-12
Sveikiname vilniečių bendruomenininkus 
Ši diena ilgai išliks Vilniaus bendruomenių asociacijos aktyvo atminty: Vilniaus Rotušėje iškilmingai buvo pasirašyta asociacijos ir Vilniaus savivaldybės bendradarbiavimo sutartis. Kartu su vilniečiais šio įvykio liudininku buvo ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas.
2015-02-12
Parodos atidarymas 
Šiandien P. Stulgos muziejuje atidaryta pirmoji Kauno bendruomenių tautodailininkų darbų paroda. Savo darbus eksponuoja 15 tautodailininkų, tradicinių amatų meistrų ir auksarankių moterų iš 7 bendruomenių centrų. Paroda skiriama kelioms progoms paminėti: Vasario 16 d. ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui.
Visus pasveikino KBCA pirmininkas R. Navickas, tarybos narė L. Kudarienė, atidarymo renginį vedė Romainių BC pirmininkė Violeta Visockienė.
2015-02-12
NVO tarybos pirmasis posėdis 
Šiandien Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje darbą pradėjo į pirmąjį posėdį susirinkusi naujai sudaryta Nevyriausybinių organizacijų (NVO) taryba. NVO tarybos pirmininku balsavimo būdu vienerių metų kadencijai išrinktas Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos valdybos narys Ramūnas Navickas. Sveikiname mūsų KBCA pirmininką.

2015-02-11
Užgavėnės bendruomenių centruose ir seniūnijose 
Kauno bendruomenių centrai ir seniūnijos numatę Užgavėnių šventę švęsti
vasario 14-17 d.
Aleksote - vasario mėn. 14 dieną, 13 val., VDU Kauno botanikos sode.
Panemunėje - vasario 15 d., 13 val., prie bažnyčios;
Vaišvydavoje - vasario 15 d., 15 val., prie mokyklos;
Lampedžiuose ir Vilijampolės seniūnijoje - vasario 15 d., 12 val., Lampėdių pušyne;
Dainavos seniūnijoje - vasario 17 d., Draugystės parke, apie 15 val., rėmėjas - UAB "Mano būstas";
Šilainių seniūnijoje (ruošia ir dalyvauja visos seniūnijos bendruomenės) - vasario 17 d., 17 val., Baltų pr. 103, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos stadione;
Eigulių seniūnijoje - vasario 17 d., 15 val., Čečėnijos aikštėje.
2015-02-11
Darbą pradėjo Nevyriausybinių organizacijų taryba  
Šiandien Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje darbą pradėjo į pirmąjį posėdį susirinkusi naujai sudaryta Nevyriausybinių organizacijų (NVO) taryba.
Kaip pabrėžė tarybos narius sveikinęs socialinės apsaugos ir darbo viceministras Algirdas Šešelgis, NVO taryba nacionaliniame lygmenyje sustiprins valstybės ir nevyriausybinio sektoriaus bendradarbiavimą, diskutuojant ir teikiant pasiūlymus dėl nevyriausybinių organizacijų sektoriaus plėtojimo, NVO vaidmens didinimo, didesnio jų įsitraukimo sprendžiant visuomenei aktualias problemas.
2015-02-08
Akcija “MYLĖKIME VIENI KITUS“ Kauno klinikose 
Dainavos BC "Draugystė" pirmininkė, Pašilės seniūnaitė Danutė Macenkaitė artėjančios šv. Valentino dienos proga organizavo akciją “MYLĖKIME VIENI KITUS“. Akcija vyko Kauno klinikų vaikų ligų onkohematologiniame skyriuje. Prie akcijos prisijungė ir Aukštųjų Šančių bendruomenės centro pirmininkė Eglė Kanikovienė, Kauno jungtinės metodistų bažnyčios ir VŠĮ "Baltai juoda" savanoriai.

59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple