Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-04-26
2-asis Lietuvos Kaimo parlamentas 
Balandžio 24 d. A. Stulginskio universitete įvyko antrasis Lietuvos kaimo parlamentas. Svarbiausios nagrinėjamos temos: kaip modernizuoti kaimą? Kaip pritraukti jaunimą, kad kaimas augtų ir klestėtų? Kaip išsaugoti Lietuvos kaimui būdingą socialinę ir kultūrinę dvasią? Atsakymų į šiuos ir panašius klausimus ieškojo Lietuvos kaimo parlamento atstovai, susirinkę į antrąją sesiją. „Kad gautųsi ugnis, reikia kibirkšties. Pasaulį į priekį varo žmonės, kurių akyse žiba kibirkštis. O Jūsų akyse kibirkščių tikrai netrūksta. Džiaugiamės partnerystę su Jumis“, – sveikindamas į Aleksandro Stulginskio universitetą atvykusius svečius kalbėjo rektorius prof. dr. Antanas Maziliauskas.
2015-04-22
Kviečiame pasirašyti Žaliakalnio bendruomenių peticiją dėl Pelėdų kalno vientisumo išsaugojimo 
Žaliakalnio bendruomenių organizacijos kartu su Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakultetu kviečia pasirašyti peticiją išsaugoti unikalią teritoriją. Kviečiame apsilankyti šiame puslapyje ir pareikšti savo nuomonę: http://asesupeleda.com/peticija/.
2015-04-22
7-oji M. Romerio universiteto praktinė-mokslinė konferencija 
Gegužės 7 d. M. Romerio universitete organizuojama praktinė - mokslinė konferencija "Efektyvumas viešajame sektoriuje: kuo vadybos teorijos gali pasitarnauti ir ką praktikai gali patarti?".
Programoje numatytos paskaitos bendruomenių lyderiams, kurias skaitys prof. R. Jusevičius, I. Leliūgienė, B. Mikulskienė, G. Navaitis, doc. J. Šiugždienė, J. Senkienė, E. Pocius, JPP "Kurk Lietuvai" vadovas ir kiti.
2015-04-16
"Eismo saugumas bendruomenėse 2015" pirmasis renginys 
"Eismo saugumas bendruomenėse 2015" pirmasis įvadinis seminaras įvyko vakar, balandžio 15 d., Vitebsko bibliotekoje. Dalyvavo Kauno VPK bendruomenės ir Kelių policijos pareigūnai, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos projekto koordinatorė, KBCA pirmininkas, "Amalės", A. Šančių, Muravos, Kaunėnų BC pirmininkai, vaikų dienos centro "Vaikų stotelė" auklėtiniai ir savanorės, vietos gyventojai.
2015-04-13
BC "Pelėdos" ir Žaliakalnio seniūnijos renginys 
2015 m. balandžio 14 d. 17 val. Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto salėje (A.Mackevičiaus g. 27)
Žaliakalnio bendruomenės ir menininkų diskusija
Čiurlionis lofte? Kaip išsaugosime tarpukario Žaliakalnio dvasią Pelėdų kalne?
2012 m. per Europos kultūros paveldo dienas Žaliakalnio bendruomenė vaikštinėjo menininkų išmintais takais, vietos dvasios ieškodama. Ir kas gi ta Žaliakalnio dvasia?
2015-04-13
Antrasis socialinio verslo forumas 
Balandžio 9-10 d.d. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyko antrasis socialinio verslo forumas, kurį organizavo Britų Taryba kartu su Lietuvos partneriais. Apie socialinį verslą pasakojo pranešėjai iš Didžiosios Britanijos bei Skandinavijos, mūsų nevyriausybininkai. Akivaizdu, kad minėtose šalyse socialinis verslas yra vienas svarbiausių ekonomikos variklių, o Lietuvoje ši sritis kol kas vos vos kvėpuoja. Forume buvo bandoma pasiūlyti Lietuvai tinkamą socialinio verslo modelį, juolab kad jau yra patvirtinta socialinio verslo koncepcija. Laukia daug darbų, norint iš esmės pagerinti socialinio verslo būklę Lietuvoje. Ar pasieksim proveržį šioje srityje, priklauso ir nuo mūsų - nevyriausybininkų, ypač nuo vietos bendruomenių organizacijų.
2015-04-12
Vilijampolės BC "Veršva" ataskaitinis susirinkimas 
Balandžio 9 d. Vilijampolės BC "Veršva" įvyko ataskaitinis rinkiminis susirinkimas.
Susirinkimo metu centro nariai išklausė pirmininkės J. Gulbinienės, revizijos komisijos ataskaitų, patvirtino naują tarybą ir rinko pirmininką, kuriuo antrai kadencijai liko Jolanta Gulbinienė. Pirmininkės ataskaitoje pristatyta plati 2014 m. bendruomenės veikla: vykdyti projektai, aktyviausi bendruomenės nariai.
2015-04-09
Svarbi informacija Kaune veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms:  
Nevyriausybinių organizacijų tarybos sprendimu nuspręsta surinkti informaciją apie visas Kaune veikiančias nevyriausybines organizacijas (NVO) taip skatinant bendrystę tarp organizacijų.
Registruojamos visos Kaune veikiančios NVO.
Kviečiame ne tik registruotis visas Kauno miesto bendruomenių ir nevyriausybines organizacijas.
2015-04-08
Atvelykio šventė ir BC "Veršva" ataskaitinis susirinkimas 
2015 m. balandžio 9 d., ketvirtadienį, 16.00-17.30 val., asociacijoje "Šviesuva" vyks
ATVELYKIO ŠVENTĖ ir vyks Vilijampolės BC "Veršva" ataskaitinis susirinkimas.
Šventės metu vyks Atvelykio tradicijų pristatymas:
III-ojo amž. universiteto moterų ansamblis "Guboja" , vadovė Aleksandra Danutė Žiedelienė. Dalyvauja poetė Julija Augustauskienė ( Rudenė).
2015-04-07
"Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginiai 
Nuo balandžio 15 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija kartu su 8 bendruomenių centrais pradeda vykdyti saugaus eismo projektą "Eismo saugumas bendruomenėse 2015". Pirmasis renginys - įvadinis seminaras "Eismo saugumas bendruomenėse" įvyks balandžio 15 d., 15 val., Vitebsko bibliotekoje, P. Lukšio g. 60, Kaune (biblioteka yra šalia Vitebsko prekybos centro ir Čečėnijos aikštės). Skelbimas yra Renginių skyrelyje.
Maloniai kviečiame visus kauniečius.

63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple