Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-10-13
KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE PILIETINĖS AKCIJOS „RENKUOSI GYVYBĘ“ 
VISA LIETUVA SPALIO 30 DIENĄ 19 VALANDĄ
RENKASI DEGTI ŽVAKUTES – GYVYBĖS MEDĮ
SIEKIANT SAUGOTI NEGIMUSIŲ VAIKŲ GYVYBES
Kada: 2014 m. spalio 30 d., ketvirtadienį, 19 val.
Kas vyksta: Vilniuje ir Kaune iš žvakelių bus formuojamas Gyvybės Medis. Kviečiame kituose miestuose, miesteliuose, kaimeliuose žvakelėmis suformuoti – šakeles, medelius, lapelius – ar tiesiog kartu susirinkus uždegti žvakeles ir taip prisijungti prie akcijos „Renkuosi gyvybę“.

2014-10-09
Pirmasis susitikimas su Kauno miesto nevyriausybinėmis organizacijomis 
Pirmadienį, spalio 6 d., Kauno bendruomenių centrų asociacija susitiko su Kauno nevyriausybinių organzacijų atstovais, kuriems rūpi Kauno NVO tarybos įkūrimas ir kompetetingas nevyriausybinių organizacijų atstovavimas joje. Prieš susitikimą KBCA kartu su Kauno m. sav. bendruomenių, socialinių, neįgaliųjų ir jaunimo reikalų koordinatoriais išplatino kreipimąsi į nevyriausybines organizacijas, kad jie deleguotų atstovus į darbo grupę, kuri siūlys atstovus į miesto NVO tarybą.
2014-10-09
Susitikome su Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininku Valentinu Bukausku 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos atstovai - pirmininkas Arimantas Račkauskas, KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas ir Vilniaus bendruomenių asociacijos tarybos narys Emilis Misiulis šį trečiadienį LR Seime susitiko pokalbiui su Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininku Valentinu Bukausku. Pokalbio tema - vietos savivaldos problemos.
2014-10-08
Senjorų šventė Sargėnuose 
Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centras kviečia apsilankyti Senjorų šventėje, kuri įvyks spalio 11 d., 14 val., Sargėnų šv. pagrindinėje Kazimiero mokykloje, Vandžiogalos g. 51, Kaunas.
Renginio metu vyks bendruomenės centro saviveiklininkų koncertas ir smagi vakaronė.
Kviečiame apsilankyti.
2014-10-06
Romainių bendruomenės centro veiklos dešimtmetis 
Sekmadienį Romainių bendruomenės centro nariai rinkosi Kauno miškų urėdijoje, norėdami atšvęsti savo veiklos dešimtmetį. Per šiuos metus centras nuveikė daug darbų: apgynė ąžuolyną, įvedė vandentiekį ir nuotėkų liniją, rūpinosi gatvių saugumu, tvarkė aplinką, pušyną, organizavo daug renginių ir vykdė kitą, vietos bendruomenei naudingą, veiklą. Ir nors atlaikė ne vieną audrą, Romainių centras ir jo nariai išliko tvirti ir ištikimi savo bendruomenės principams ir siekiams.
2014-10-05
Aštuntasis Romantinės dainos festivalis 
Šeštadienį, spalio 4 d., į Kauno įgulos Karininkų ramovę rinkosi šventiškai pasipuošę bendruomenių centrų meno kolektyvai. Čia vyko aštuntasis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis. Pagal tradiciją festivalį organizavo praėjusių metų nugalėtojai - Petrašiūnų bendruomenės centras. Šiais metais festivalyje dalyvavo 10 mūsų bendruomenių centrų kolektyvų ir 4 svečių kolektyvai.
2014-10-03
Romantinės dainos festivalis 
Spalio 4 d., šeštadienį, vyks jau aštuntasis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis.
Šiais metais festivalį organizuoja Petrašiūnų BC, kurio rengėjai žada staigmenų, dalyvaus svečių kolektyvai.
Festivalio pradžia - 14 val. Dalyvių registracija - 13 val.
Festivalio rėmėjas - Kauno m. savivaldybė ir Kauno bendruomenių centrų asociacija.
2014-10-03
Romainių bendruomenės centras švenčia veiklos 10-metį  
Romainių bendruomenės centras švenčia savo veiklos 10 metų jubiliejų ir kviečia šią dieną pabūti drauge. Programoje: sveikinimai, aktyviausių narių pagerbimas, LNOB teatro solisto Vytauto Bakulos koncertas, sutarčių su kaimynais pasirašymas ir linksma vakaronė. Pradžia - 15 val. Kauno miškų urėdijos salėje.
Nuoširdūs sveikinimai!
2014-10-01
Kauno m. Mero sveikinimas su pagyvenusių žmonių diena 
Ne paslaptis, kad bendruomenių centrų narių daugumą sudaro vidutinio ir pagyvenusio amžiaus nariai. Jų dėka bendruomenėse padaromi labai gražūs darbai: susiburia klubai, rūpinamasi savaisiais ir kaimynais, aplinka ir saugumu, domimasi istorija, vyksta renginiai, organizuojamos kitos veiklos. Pagyvenusių žmonių dienos proga Kauno bendruomenių centrų asociacija sveikina visus senjorus ir kviečia juos gražiai ir turiningai praleisti ne tik šią dieną, bet ir visą spalio mėnesį.
2014-09-28
NVO koalicijos atstovų pasitarimas Birštone 
NVO koaliciją sudarančių tinklų atstovai kartu su kitų NVO nariais rugsėjo 25-26 d.d. Birštone pratęsė diskusijas apie būsimą NVO koalicijos strategiją. Tai buvo jau trečiasis tokio pobūdžio NVO atstovų susitikimas. Diskusijoje dalyvavo ir KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas bei Vilniaus bendruomenių asociacijos pirmininkas Rimantas Micka.

63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple