Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-04-28
Panemuniečiai kviečia į Aukštaitišką gegužinę 
Panemunės bendruomenės centras kartu su Rytų Lietuvos Aukštaičių draugija gegužės 1 d., 15 val., kviečia į AUKŠTAITIŠKĄ GEGUŽINĘ, kuri vyks Panemunės bendruomenės namuose (Vaidilos g. 27).
Savo kūrybą paskaitys poetė, V tarmiškos kūrybos konkurso laureatė, Milda Krasauskienė,
dainuos aukštaičių bardas Algirdas Svidinskas,
dalyvaus Rytų aukštaičių sambūrio ir tarmiškų susikalbėjimų
(Kauno tautinės kultūros centro) dalyviai
2014-04-22
Programa „Europa piliečiams“ ir seminarai 
Europos Sąjungos Taryba 2014 m. balandžio 14 d. vienbalsiai priėmė Reglamentą, kuriuo įsteigiama programa „Europa piliečiams“ 2014-2020 m. periodui.
Programa siūlo finansinę paramą šiose teminėse srityse: „Europos atminimas“ ir „Demokratinis įsipareigojimas ir piliečių dalyvavimas“.
Artimiausiomis savaitėmis „Europa piliečiams“ biuras Lietuvoje rengs informacinius seminarus penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Alytuje. Numatomų renginių laiką ir vietą bei registraciją į juos šią savaitę bus paskelbta tinklalapyje www.pilieciams.eu.
2014-04-22
PBC "Dainava" kviečia į K. Donelaičio metinių minėjimą 
Kauno pilietinės bendruomenės centras "Dainava" kviečia visus į
Kristijono Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių minėjimą.
Minėjimas vyks balandžio 27-ąją, 13 val., Gerojo Ganytojo bažnyčios mažojoje salėje
(V .Krėvės pr. 95A).
2014-04-19
Su šv. Velykom! 
Atgimusi gamta dovanoja pačią
gražiausią pavasario šventę - šv. Velykas.
Linkime, kad prasidėjęs gražus
pavasaris įkvėptų naujų jėgų,
džiaugsmo, stiprybės ir optimizmo.
Kad šventinis šurmulys
išsklaidytų kasdieninius rūpesčius,
o kiekviena auštanti pavasario diena
atneštų gerą ir saulėtą nuotaiką.

KBCA taryba
2014-04-17
SVEIKATOS MOKYKLA Panemunėje 
Kviečiame į Panemunės sveikatos mokyklą GYVENKIME SVEIKIAU.
Balandžio 23 d., 18 val., "Pavasarinių žolelių naudojimas mityboje.Už ir PRIEŠ". Lektore Danutė Kunčienė
18.30 val. susitikimas su knygos "SVEIKATA, KURI MUS SAUGO" autoriumi, sveiko gyvenimo mokytoju ir propaguotoju bei sveikos politikos ekspertu, www.tikiu.lt redaktoriumi, JUOZU DAPŠAUSKU.
Pasivaišinsime pavasariška arbata.
Organizatoriai Žolinčių akademija ir Panemunės bendruomenės centras.
2014-04-16
Pasirašyta atnaujinta Kauno miesto savivaldybės ir KBCA bendradarbivimo sutartis  
Šiandien Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas pasirašydami atnaujintą asociacijos ir Kauno m. savivaldybės bendradarbiavimo sutartį, pratęsė abipusiai naudingą partnerystę. Sutarties pratęsimui vienbalsiai pritarė ir Kauno m. taryba.
Po pasirašymo buvo aptarti pasiekimai ir tolesnės bendradarbiavimo perspektyvos, bendruomenių centrų parama, NVO tarybos savivaldybėje kūrimo perspektyva, ateinanti 2014-2020 m. m. ES bendruomenių parama, meras A. Kupčinskas išklausė bendruomenių centrų pirmininkų lūkesčius ir norus, pažadėjo ir toliau remti bendruomenes.
2014-04-16
Akcija "Žinau, ką renku" 


Kurie politikai sužavės jaunimą?

Šiandien startuoja virtuali rinkimų stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“. Joje bus galima aptarinėti ir analizuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų agitaciją balandžio – gegužės mėnesiais.
„Ypatingą dėmesį skiriame jauniems žmonėms, kurie nori žinoti, už ką balsuoja. Mūsų iniciatyvinės grupės misija - kurti politiškai aktyvią bei nuovokią visuomenę, kurioje kiekvieno rinkėjo balsas – vertingas, svarus ir pagrįstas,“ – teigia rengėjų grupei vadovaujantis Simas Staniulis.
Informaciją apie kandidatus, jų gyvenimo aprašymus ir partijų rinkimines programas dabar galima rasti ilgai nenaršant paieškos portaluose – visa tai pateikta tinklalapyje www.zinaukarenku.lt. Apsispręsti, už ką balsuoti rinkėjams taip pat padės platformoje vyksiantys diskusijų forumai, leisiantys užmegzti dialogą tarp politikų, politologų ir rinkėjų.
2014-04-16
Kviečiame dalyvauti šventėje-gegužinėje "Sveikiname vasarą"! 
Mieli Kauno miesto ir rajono bendruomenių centrų vadovai,
Kauno miesto muziejaus skyrius Juozo Gruodžio memorialinis muziejus jau antrus metus rengia bendruomenių šventę-gegužinę „Sveikiname vasarą!”.
Šiais metais šventė žada vykti gegužės 31 d. (šeštadienį) 12 val.Maloniai kviečiame sudalyvauti gegužinėje visus šokančius, dainuojančius, norinčius pabendrauti, pasilinksminti, į kitus pažiūrėti ir save parodyti.
Bendruomenių kolektyvų vadovus iki gegužės 9 dienos prašome registruotis e.p. gruodis@kaunomuziejus.lt arba telefonų numeriais.: 73 24 98 ir 8 615 40795. Registracija reikalinga tam, kad pagal dalyvių skaičių galėtume suplanuoti renginio trukmę ir eigą.
2014-04-11
Pirmasis Kaimo parlamentas 
Šiandien A. Stulginskio universitete įvyko pirmasis Lietuvos Kaimo parlamentas. Parlamente dalyvavo per 150 atstovų iš 43 rajonų. Delegatus rinko kaimo bendruomenės, vietos veiklos grupės, verslo ir vietos savivaldos institucijos. Jie susibūrė į pirmąjį Lietuvos kaimo parlamentą, norėdami iškelti regionų problemas ir rasti būdus joms spręsti.
Kaimo parlamento kvietimo iniciatorė - Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, kuriai jau eilę metų vadovauja G. Burokienė.
2014-04-10
Mokslinė konferencija M. Romerio universitete apie efektyvų viešąjį sektorių 
Balandžio 9 d. Vilniuje, M. Romerio universitete, įvyko šeštoji praktinė mokslinė konferencija "Efektyvumas viešajame sektoriuje: kuo vadybos teorijos gali pasitarnauti ir ką praktikai gali patarti?"
Konferencijos organizatorius ir moderatorius doc. dr. S. Nefas ir MRU senato narys doc. dr V. Smalskys sveikindami dalyvius, palinkėjo ne tik išklausyti pranešimus, bet ir aktyviai dalyvauti diskusijose, dalintis patirtimi, įgyta dirbant viešajame sektoriuje.

63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple