Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-08-09
Panemunė kviečia į šv, Roką ir Panemunės jubiliejų 
Panemuniečiai kviečia kartu švęsti šv, Roką ir Panemunės 455 m. jubiliejų.
Šventė vyks rugpjūčio 16 ir 17 dienomis Panemunės paplūdimyje, prie Bendruomenės centro ir šv. Mergelės Marijos bažnyčioje bei aikštėje šalia jos. Smulkiau programa yra paskelbta Renginių skelbimuose.
Maloniai kviečiame visus kauniečius.
2014-08-09
Socialinių inovacijų ir socialinio verslo konferencija BiZzZ'14 kviečia 
Socialinių inovacijų ir socialinio verslo konferencija BiZzZ'14 kviečia ieškoti įkvėpimo, kaip gerus darbus paversti versliais, kartu su pažangiausiais Lietuvos idėjininkais.
Kada: rugpjūčio 22-24d.
Kur: Užburiančiame gamtos prieglobstyje - Antalieptės kaime, Zarasų rajone.
Ko tikėtis? Jau tradiciniu tampantis renginys šiemet vyks trečią kartą. Pernai sulaukę 200 dalyvių, šiais metais tikimės pasilabinti su dar didesniu skaičiumi entuziastingų, idėjų nestokojančių žmonių. Renginio tikslas - vienoje erdvėje suburti naujų, netradicinių sprendimų ieškančius pavienius žmones ir bendruomenes, kad jie galėtų ne tik pasidalinti savomis idėjomis ir išgirsti kitų pasiūlymus, bet ir suvienyti savo kūrybines jėgas specialiai šiai konferencijai paruoštose praktinėse užduotyse.
2014-08-06
Paskelbti pirmieji programos „Europa piliečiams“ projektų atrankos rezultatai 
Paraiškas 2014 m. birželio 4 dienos terminui teikusios organizacijos jau gali sužinoti, ar jų projektą Europos Komisija ketina finansuoti pagal programą „Europa piliečiams“ šiais metais.
Pirmam paraiškų atrankos etapui programą koordinuojanti agentūra EACEA iš Europos sulaukė 974 paraiškų, iš kurių ekspertai atrinko 242 projektus paramai gauti. Išsamiau apie kiekvienos krypties ir priemonės rezultatus lietuvių kalba galite skaityti čia:
1 kryptis – Europos atminimas >>
2 krypties priemonė Miestų partnerystė >>
2 krypties priemonė Miestų tinklai >>
Taip pat informaciją anglų kalba galite rasti vykdančiosios agentūros EACEA tinklalapio skiltyje Selection results >> 
2014-08-06
Kauno m. seniūnijų Vietos bendruomenių savivaldos programos lėšų paskirstymas 2014 m. 
Kauno bendruomenių centrų asociacija, remdamasi Kauno miesto savivaldybės Vietos bendruomenės tarybos sudarymo tvarkos aprašu, vykdo Kauno m. Vietos bendruomenių savivaldos programos vykdymo stebėseną. Per du mėn., asociacijai pagaliau pavyko surinkti ir apibendrinti Kauno m. seniūnijų Vietos bendruomenių tarybų (VBT) lėšų paskirstymą seniūnijų bendruomenių poreikiams.
Kai kurios VBT (Centro ir Šilainių) net neskelbia paskirstytų lėšų dydžio. VBT lėšų paskirstymo planuose nėra ir kokie bendruomenės centrai, organizacijos, įstaigos ar seniūnačiai pateikė prašymus gauti lėšas.
2014-08-05
POEZIJOS ŠVENTĖ „RUGPJŪČIO MEILĖS SPALVOS“ 
Rugpjūčio 9 d., šeštadienį, 12 val., Kauno miesto muziejaus skyriuje Juozo Gruodžio memorialinio muziejaus kiemelyje (Salako g. 8) vyks poezijos šventė „RUGPJŪČIO MEILĖS SPALVOS“.
Renginyje dalyvauja Kauno miesto Šilainių bendruomenės poetės – Zenė Sadauskaitė, Aldona Mankutė-Kursevičienė, Julija Augustauskienė-Rudenė, Goda Jankauskienė, Irena Jacevičienė-Žukauskaitė bei svečiai – Pranas Jurkonis, Vladas Buragas ir kt.
Maloniai kviečiame pasimėgauti romantinėmis meilės eilėmis...
Renginys nemokamas!
2014-08-05
Kviečiame dalyvauti projekte "Draugų uogienė – dalinkis 2014“ 
Vilniaus VšĮ "„Gerų Minčių Magijos Projektai“, vykdanti socialiai atsakingo verslo veiklą nuo 2008 m. kviečia Lietuvos bendruomenių orgnizacijas dalyvauti projekte "Draugų uogienė – dalinkis 2014“
Tikimasi:
*Paskatinimo jūsų bendruomenės daugiavaikes šeimas dalyvauti projekte;
*Informacijos apie projektą pateikimo sodų savininkams, bendruomenės nariams, galintiems pasidalyti derliaus pertekliumi.
*Aktyvaus įsitraukimo į projektą.
Įsipareigojame viešinti informaciją apie bendruomenes, dalyvaujančias projekte.
2014-08-05
Sveikiname Romainių bendruomenės centrą su jubiliejumi! 
Remiantis oficialiais raštais, rugpjūčio 3 d. Romainių bendruomenės centras šventė savo veiklos dešimtmetį. Praeitas gražus laikotarpis, kuriame nuveikta daug prasmingų darbų Romainių bendruomenės labui. Tačiau ir toliau laukia kiti darbai, pats didžiausias iš kurių - Bendruomenės namų sutvarkymas Romainių bendruomenės poreikiams.
Linkime visiems Romainių BC nariams, Romainių tarybai ir visiems romainiškiams gražios prasmingos veiklos, darbų, renginių, išlikti stipriais ir bendruomeniškais dar ne vieną dešimtmetį.

Kauno bendruomenių centrų asociacija
2014-07-30
Kvietimas dalyvauti Velomaratone 
Rugpjūčio 24 d. Vilniuje penktą kartą bus duotas startas didžiausiai dviračių šventei Lietuvoje - „Velomaratonui 2014". Kauno miesto savivaldybės ir dviratininkų iniciatyva buriama jungtinė Kauno komanda, prie kurios kviečiami prisijungti visi dviračių mėgėjai.
Norinčius minti už Kauną, kviečiame svetainėje www.velomaratonas.lt registruotis į ne mokamą ERGO mėgėjų važiavimą (10, 20 arba 30 km), kuris vyks tą pačią šventės dieną 14-16 val. po sportininkų važiavimų. Registracijos formos komandos pavadinimo laukelyje reikia įrašyti pavadinimą „Kauno komanda". Daugiau informacijos - https://www.facebook.com/events/649510188458600/
2014-07-24
SADM Informuoja nevyriausybines organizacijas dėl atstovų delegavimo į Nevyriausybinių organizacijų tarybą 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 9 d. nutarimu Nr. 641 „Dėl Nevyriausybinių organizacijų tarybos sudėties ir jos nuostatų patvirtinimo“ (toliau – Nutarimas) yra sudaroma Nevyriausybinių organizacijų taryba, kuri susideda išdvidešimt narių: devynių valstybės institucijų ir įstaigų atstovų, vieno Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovo ir dešimties nevyriausybinių organizacijų atstovų.Informuojame, kad vadovaujantis Nevyriausybinių organizacijų tarybos nuostatais, nacionalinės skėtinės nevyriausybinių organizacijų asociacijos ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo Nutarimo įsigaliojimo bendru sutarimu į Nevyriausybinių organizacijų tarybą deleguoja dešimt nevyriausybinių organizacijų atstovų, iš kurių ne daugiau kaip aštuoni būtų nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų atstovai ir ne mažiau kaip du – kitų nevyriausybinių organizacijų atstovai
2014-07-21
Sveikiname Liepos mėnesį gimusius! 
Birželio 13 d. Petrašiūnų bendruomenės pirmininkės Inos Mikučionienės šeima pasipildė antru sūneliu.
Linkime mamai ir mažyliui sveikatos ir greit augti.
Liepos 7 d. savo jubiliejų - 10 metų atšventė Kaunėnų bendruomenė;
Liepos 8 d. 4 metus atšventė Asociacija Vičiūnų bendruomenė;
Liepos 27 d. savo 10-metį švęs BC "Žaliasis Ąžuolynas"
Liepos 29 d. 9 metų gyvavimo sukaktį švęs bendruomenės centras "Kauno centras"
Asmeninį jubiliejų liepos 4 d. šventė:
Jūratė Kulevienė, Palemono BC pirmininkė;
Liepos 10 d. gimtadienį šventė Lampėdžių BC tarybos narė ir aktyvi asociacijos narė Liucija Šurnienė.
Nuoširdžiausi sveikinimai visiems bendruomenių centrų nariams, pirmininkams ir švenčiantiems gimtadienius.

63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple