Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-09-08
Bendruomenių ir šeimos metų renginys 
Kviečiame kauniečius rugsėjo 11 d., 18 val., į "Tautos namus", kur save pristatys Žaliakalnio, Centro ir Šilainių seniūnijos ir bendruomenių centrai.
Vyks Sargėnų, Šilainių, Romainių ir "Naujųjų Romainių" BC tautodailės ir kulinarinio paveldo pristatymai, koncertuos BC kolektyvai.
Renginio globėja - Kauno m. savivaldybė.
2014-09-07
Rudens gėrybių ir bendruomenių amatų mugės įspūdžiai 
Rugsėjo 5-7 dienomis Kaune vyksta Rudens gėrybių ir bendruomenių amatų mugė, kurioje kasdien koncertuoja ir bendruomenių centrų saviveikliniai kolektyvai. Taip penktadienį scenoje prie Muzikinio teatro koncertavo Šilainių BC retro ansamblis "Randevu", Aleksoto seniūnijos Naugardiškių bendruomenės ansamblis "Versmė" ir Aleksoto BC kapela "Svirbė" ir ansamblis "Kaunas" . Šeštadienį - Bendruomenių dienos metu - Sargėnų BC senjorų klubas „Berželis'. Sargėnų ir Vytėnų BC kapela "Šilas", Žaliakalnio BC ansamblis „Žaliasis Ąžuolynas“, Petrašiūnų BC choras „Monte Pacis“ ir kiti.
2014-09-02
RUDENS GĖRYBIŲ IR BENDRUOMENIŲ AMATŲ MUGĖS KAUNE PROGRAMA 
Rugsėjo 5-6-7 d. 10-20 val. Kaune, Laisvės alėjoje
Šį savaitgalį Laisvės alėjoje tris dienas vyks tradicinė Rudens gėrybių ir bendruomenių amatų mugė. Čia bus galima pasigrožėti ūkininkų užaugintu derliumi, amatininkų sukurtais dirbiniais, pasivaišinti šeimininkių pagamintais gardžiais valgiais, pasilinksminti kartu su bendruomenių meno kolektyvais, įsigyti ne tik rudens gėrybių, bet ir įvairių tautodailės gaminių
Rudens gėrybėmis ir rankų darbo dirbiniais prekiaus amatininkai, ūkininkai, tautodailininkai, smulkieji verslininkai, bendruomenių nariai iš visos Lietuvos bei užsienio šalių.
Šventės atidarymas 14 val., dalyvius sveikins miesto meras Andrius Kupčinskas ir daug garbių svečių. Scenoje prie Miesto sodo koncertuos meno kolektyvai.
2014-09-02
Paskelbti šaukimai teikti paraiškas pagal priemonę “Europos bendradarbiavimo projektams” 
Kviečiame teikti paraiškas programos “Kūrybiška Europa” paprogramei “Kultūra”, priemonei “Europos bendradarbiavimo projektai”.
Projektų sritys: Kultūra ir menas, Media (žiniasklaida, leidyba, kinas, muzika), Švietimas (neformalus).
Paraišką gali teikti: NVO, Valstybinės institucijos, turinčios juridinio asmens statusą ir veikiančios ne mažiau kaip 2 metus (skaičiuojant nuo galutinės paraiškų pateikimo dienos).
Bendras priemonės biudžetas: 2015 m. biudžetas 38 000 000 EUR.
Pagrindiniai siekiai:
- Didinti kultūros ir kūrybos sektorių pajėgumą veiklą vykdyti tarpvalstybiniu mastu,
- Skatinti tarpvalstybinę sklaidą ir judrumą
2014-09-01
Sveikiname su Rugsėjo 1-ąja 
Sveikiname visus mokytojus, mokinius ir studentus su Rugsėjo 1-ąja, linkime neprarasti žinių troškimo noro, naujų vilčių ir ateities planų išsipildymo, linkime ir toliau aktviai dalyvauti bendruomenių veikloje.

Kauno bendruomenių centrų asociacija
2014-08-18
Patvirtintos integruotų teritorijų vystymo programų rengimo gairės 
Ministras Dailis Alfonsas Barakauskas liepos mėn. pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtino Integruotų teritorijų vystymo -programų rengimo ir įgyvendinimo gaires.
Vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento parengtas dokumentas nustato integruotų teritorijų vystymo programų (ITVP) įgyvendinimo teritorijas, ITVP struktūrą, turinį, rengimo, tvirtinimo, įgyvendinimo ir keitimo tvarką.
2014-08-18
Rudens gėrybių ir amatų mugė 2014 
Rudens gėrybių ir amatų mugė rugsėjo 5, 6, 7 d. 10-20 val. Kaune, Laisvės alėjoje.
Rudens gėrybėmis ir rankų darbo dirbiniais prekiaus amatininkai, ūkininkai, tautodailininkai, smulkieji verslininkai, bendruomenių nariai iš visos Lietuvos bei užsienio šalių.
Kviečiame miestų ir kaimų bendruomenes aktyviai dalyvauti renginyje su savo gaminiais ir muzikiniais kolektyvais.
Scenoje prie Miesto sodo koncertuos meno kolektyvai.
Programa smulkiau:
2014-08-11
Paskelbti SADM 2014 metų nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų atrankos konkurso rezultatai 
Socialinė apsaugos ir darbo ministerija paskelbė 2014 metų nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų atrankos konkurso rezultatus.
Vadovaujantis Nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2014 metais konkurso organizavimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2014 m. birželio 23 d. įsakymu Nr. A1–332 „Dėl nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2014 metais konkurso organizavimo nuostatų patvirtinimo ir projektų vertinimo ir atrankos komisijos sudarymo“ ir atsižvelgiant į Nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų vertinimo ir atrankos komisijos siūlymus (2014 m. rugpjūčio 8 d. protokolas Nr. D5-222), Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kanclerio 2014 m. rugpjūčio 8 d. potvarkiu Nr. A3-111 nuspręsta skirti lėšas konkurso būdu atrinktiems projektams.
2014-08-09
Panemunė kviečia į šv, Roką ir Panemunės jubiliejų 
Panemuniečiai kviečia kartu švęsti šv, Roką ir Panemunės 455 m. jubiliejų.
Šventė vyks rugpjūčio 16 ir 17 dienomis Panemunės paplūdimyje, prie Bendruomenės centro ir šv. Mergelės Marijos bažnyčioje bei aikštėje šalia jos. Smulkiau programa yra paskelbta Renginių skelbimuose.
Maloniai kviečiame visus kauniečius.
2014-08-09
Socialinių inovacijų ir socialinio verslo konferencija BiZzZ'14 kviečia 
Socialinių inovacijų ir socialinio verslo konferencija BiZzZ'14 kviečia ieškoti įkvėpimo, kaip gerus darbus paversti versliais, kartu su pažangiausiais Lietuvos idėjininkais.
Kada: rugpjūčio 22-24d.
Kur: Užburiančiame gamtos prieglobstyje - Antalieptės kaime, Zarasų rajone.
Ko tikėtis? Jau tradiciniu tampantis renginys šiemet vyks trečią kartą. Pernai sulaukę 200 dalyvių, šiais metais tikimės pasilabinti su dar didesniu skaičiumi entuziastingų, idėjų nestokojančių žmonių. Renginio tikslas - vienoje erdvėje suburti naujų, netradicinių sprendimų ieškančius pavienius žmones ir bendruomenes, kad jie galėtų ne tik pasidalinti savomis idėjomis ir išgirsti kitų pasiūlymus, bet ir suvienyti savo kūrybines jėgas specialiai šiai konferencijai paruoštose praktinėse užduotyse.

65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple