Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-03-09
Kviečiame bendruomenių centrus prisidėti prie akcijos "Balta ramunė" 
Kviečiame visus prisijungti prie labdaros ir paramos fondo „Saulės smiltys” ir jaunimo NVO "Baltai juoda" rengiamos „Baltosios Ramunės” akcijos.
Kovo 24 diena yra Baltos ramunės – tuberkuliozės diena. Paminėdami šią dieną, siekiame skleisti informaciją apie tuberkuliozę, jos simptomus, gydymą, bei griauti su šia liga susipynusius stereotipus.
Norintys dalyvauti šioje akcijoje turi registruotis adresu: Info@saulessmiltys.lt

2015-03-09
Kovo 8-osios šventė BC "Draugystė" 
Dainavos bendruomenės centro "Draugystė" pirmininkė ir Pašilės seniūnaitė Danutė Macenkaitė kartu su socialiniais partneriais Kauno apsk. VPK kelių policijos tarnybos organizavimo skyriaus pareigūnais bei Jungine metodistų bažnyčia kovo 6 d. Žaliakalnio seniūnijos salėje sukvietė nakvynės namų moteris į koncertą, skirtą Tarptautinei moters dienai.
Moteris su gražia švente atvyko pasveikinti Kauno m. meras A. Kupčinskas, Šv. Paduviečio parapijos kunigas T. Trečiokas bei tarybos narė L. Kudarienė.
2015-03-07
Diskusijos "Sisteminis skurdo problemos tyrimas Lietuvoje" įspūdžiai 
Kovo 6 d. Lietuvos Caritas Kauno m. savivaldybėje pristatė „Sisteminį skurdo problemos tyrimą Lietuvoje“, kuriuo siekta įvertinti skurdo paplitimą Lietuvoje ir numatyti jo mažinimo galimybes (priemones). Tyrimo tikslo buvo siekiama projekto veiklas organizuojant trimis pagrindinėmis kryptimis: per skurdo ir socialinės atskirties rodiklių Lietuvoje analizę, kiekybinį ir kokybinį skurdo tyrimą.
Šiais metais „Sisteminis skurdo tyrimas“ bus pristatytas penkiolikoje Lietuvos miestų savivaldybių, kuriose susitikimų metu vyks ir apskritojo stalo diskusijos.
2015-03-04
Panemunės BC ir Žolinčių akademija kviečia 
Kovo 12 d., 17 val., Panemunės bendruomenės centras ir Žolinčių akademija kviečia į šventinę vakaronę, skirtą habil. dr. Eugenijai Šimkūnaitei atminti
Programoje:
Gyvenimo receptai pagal E. Šimkūnaitę;
Pasivaikščiojimas po vyšnių sodą, kuris jau auginamas Tauragnuose;
Pranešeja ir vedančioji: Žolinčių akademijos prezidentė Danutė Kunčienė.
Meninė programa.
Maloniai kviečiame atvykti ir dalyvauti.
2015-02-26
HIBRIDINIS KARAS UKRAINOJE IR PILIETINĖS VISUOMENĖS ATSAKAS LIETUVOJE 
Pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija „Baltai Juoda" 2015 m. vasario 25 d. KTU III rūmuose pakvietė į diskusiją: "HIBRIDINIS KARAS UKRAINOJE IR PILIETINĖS VISUOMENĖS ATSAKAS LIETUVOJE".
Diskusijoje dalyvavo: politologas, Rytų Europos studijų centro analitikas Laurynas Kasčiūnas, Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas.
Diskutavome apie Rusijos informacinį karą ir galimybes jį neutralizuoti Lietuvoje.
2015-02-25
Skelbiami Bendruomenių ir NVO projektų finansavimo konkursai 
Sveikatos apsaugos ministerija, Kūno kultūros ir sporto departamentas skelbia NVO ir bendruomenių projektų finansavimo konkursus.
Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą „Sportuojanti bendruomenė“ ir kviečia teikti paraiškas. Paraiškos dėl dalyvavimo konkurse gali būti teikiamos nuo 2015 m. kovo 1 iki balandžio 1 dienos.
Nevyriausybinės organizacijos iki šių metų kovo 9 d. kviečiamos teikti paraiškas Sveikatos apsaugos ministerijai dėl projektų finansavimo.
2015-02-24
Diskusija LR Seime 
Vasario 23 d., pirmadienį Seimo Konstitucijos salėje vyko konferencija „ES šalių socialinio dialogo praktikų apžvalga. Socialinio dialogo plėtros galimybės Lietuvoje“, kurią organizavo Seimo Ekonomikos komitetas ir Lietuvos verslo konfederacija. Patirtimi dalinosi svečiai iš užsienio: Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) atstovai Stafanas Nilsonas (Staffan Nilsson), Irinė Ivonė Pari (Irini Ivoni Pari), Martinas Sikeris (Martin Siecker) ir nepriklausoma ekspertė Skirma Kondratas. Diskusijoje pasisakė ir KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas. Diskusijos reziume - būtina per ilgai neatidėliojant Lietuvoje steigti NEST, Lietuvos NVO tam yra pasiruošusios ir tikisi aktyvaus dalyvavimo. Tik atskirų profsąjungų atstovai neigė NEST kūrimo būtinumą, bet jų buvo aiški mažuma.
Pagal LR Seimo informaciją
2015-02-19
Rinkimų debatai "Šviesuvoje" 
Debatų su kandidatais į Kauno miesto mero postą maratonas tęsiasi. Jau įvyko kandidatų susitikimai su verslininkais, Kauno bendruomenių centrų asociacija, pavieniai susitikimai vyko PBC "Dainava", vasario 20 d. susitikimai vyks Eiguliuose ir Aleksote.
Šiandien 7 kandidatai ir du jų atstovai dalyvavo debatuose su Vilijampolės BC "Veršva", asociacijos "Šviesuva" nariais ir Vilijampolės gyventojais.
Kandidatai pristatė savo programas ir atsakė į klausimus.
2015-02-19
Konferencija „Šilumos ūkio plėtra ir saugumas Kaune“ 
Šiandien Lietuvos energetikos institute Kaune įvyko konferencija „Šilumos ūkio plėtra ir saugumas Kaune“. Konferencijoje bu, vo pristatyta Kauno šiluminio ūkio ir visos energetikos padėtis ir perspektyvos. Pastaruosius kelerius metus AB "Kauno energija" pagrindinį dėmesį skyrė savo ūkio, infrastruktūros atnaujinimui, naujų katilinių statybai ir senųjų rekonstrukcijai. Siekdama didinti šilumos gamybos efektyvumą bei atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą, mažinti šilumos kainas vartotojams diegė šilumos gamybos šaltiniuose biokuro deginimo įrenginius.
2015-02-19
Konferencija apie aplinkosaugą Vilniuje 
Investuotojams atėjus į vietos bendruomenių gyvenvietes ir ten planuojant vystyti naujus projektus, su vietiniais jie yra derinami tik paskutiniame etape, taigi bendruomenių balsas mažai ką reiškia. Trūksta teisinės bazės, kuria remiantis bendruomenės galėtų tinkamai apginti savo interesus, taigi šiuo metu susitarimus laimi tas, kas turi daugiau pinigų. Tokią nuomonę išreiškė įvairių bendruomenių ir visuomeninių organizacijų atstovai, dalyvavę Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) surengtoje diskusijoje „(Su)sitarkime dėl aplinkos“.

65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple