Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-03-19
Maisto banko vadovės apsilankymas 
Kovo 18 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijoje lankėsi Maisto banko Kauno regioninio padalinio vadovė Karolina Puidaitė. Ji papasakojo apie banko veiklą ir naują maisto dalinimo akciją seniūnijose.
Iki šiol maistą ir maisto paketus dalino Caritas, tačiau nuo šių metų maisto dalinimą perima Maisto bankas, kuris seniūnijose steigs dalinimo punktus. Maistas bus dalinamas 4-5 kartus per metus.
2014-03-13
Ekskursija į Klaipėdos atliekų deginimo gamyklą 
Šiandien grupė Kauno miesto bendruomenių ir savivaldybės atstovų lankėsi Klaipėdos atliekų deginimo gamykloje (Fortum Klaipėda termofikacinė elektrinė). Kartu ekskursijoje dalyvavo būrys specialistų iš Kauno m. savivaldybės padalinių bei Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento. Išvyka buvo organizuota padedant Fortum Heat Lietuva.
2014-03-12
Konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“ 
Mieli bendruomeniečiai,
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos jau penktus metus iš eilės tęsia tradiciniu tapusį konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“.
Pagrindinis konkurso siekis išlieka tas pats – padaryti mus supančią gyvenamąją aplinką kuo saugesnę. Kviečiame ir Kauno miesto bendruomenių centrus teikti paraiškas šiam konkursui.
2014-03-11
Kovo 11-oji 
Seniai jau taip daug kauniečių rinkosi į Karo muziejaus kiemelį paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos - kovo 11-osios. Tarp gausybės šventės dalyvių matėsi ir Kauno bendruomenių centrų atstovų. Kaip visada, šventėje dalyvavo gausus Aleksoto bendruomenės centro narių būrys, plazdėjo ir Aukštųjų Šančių bendruomenės centro, Lampėdžių bendruomenės centro vėliavos. Nusifotografavę kartu su Kauno meru bei europarlamentare Radvile Morkūnaite-Mikulėniene, bendruomenininkai toliau dalyvavo šventiniuose renginiuose.
2014-03-10
Kviečiame bendruomenes kartu švęsti Kovo 11-ąją 
Kviečiame visas bendruomenes kartu švęsti Kovo 11-osios šventę.
Kovo 11 d. Renginių programa
10 val. Šv. Mišios Kauno arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1). Dalyvaus Kauno sakralinės muzikos mokyklos choras „Pastoralė".
10 val. Šv. Mišios Kauno šv. Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčioje (Nepriklausomybės a. 14 A).
11.00, 12.30, 14.00 ir 15.30 val. - apžvalginės ekskursijos su gidais po Vytauto Didžiojo karo muziejų (K. Donelaičio 64, Kaunas).
2014-03-06
Konferencija "Savivaldybių ir NVO bendradarbiavimo stiprinimas" 
Šiandien Vilniaus savivaldybės posėdžių salėje įvyko baigiamoji konferencija "Savivaldybių ir NVO bendradarbiavimo stiprinimas". Konferenciją organizavo Labdaros ir paramos fondas "NVO informacijų ir paramos centras". Konferencijoje buvo pristatyti Šveicarijos paramos fondo finansuoto projekto rezultatai, išleista savivaldybių ir NVO bendradarbiavimo metodika bei jos taikymo galimybės, pristatomos keturių savivaldybių patirtys bendradarbiaujant su NVO.
2014-03-05
Kvietimas į baigiamąjį renginį „Lietuvos ir šiaurės šalių suartėjimo perspektyva: gerovės valstybės link“. 
Kviečiame bendruomenių centrus ir miesto nevyriausyboines organizacijas dalyvauti Valstybės pažangos tarybos kartu su Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje organizuojamo pažangos forumo „Gerovės valstybės modelis – šiaurietiška patirtis ir perspektyvos Lietuvoje“ baigiamajame renginyje „Lietuvos ir šiaurės šalių suartėjimo perspektyva: gerovės valstybės link“. Pažangos forumas – tai diskusijų platforma visuomenei siekiant įtraukti ją į Lietuvos pažangos strategijos „Lietuva 2030“, Lietuvos ateities vizijos, įgyvendinimą.
2014-03-05
Kvietimas NVO ir socialiniams partneriams teikti pasiūlymus dėl renginių, susijusių su Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 10-mečiu  
Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija (toliau – URM) kviečia visas pilietiškai aktyvias nevyriausybines organizacijas ir socialinius partnerius prisidėti prie Lietuvos narystės ES 10-mečio paminėjimo ir viešinimo: stiprinti Lietuvos gyventojų įsitraukimą į Lietuvos ES politikos formavimą, didinti Lietuvos pasiekimų ES žinomumą, inicijuoti diskusijas visuomenei aktualiais ir rūpimais ES darbotvarkės klausimais, įtraukti į dialogą valstybės institucijas ir užsienio partnerius, skatinti dialogą dėl Lietuvos Europos politikos vizijos.
2014-02-26
Užgavėnės bendruomenių centruose ir seniūnijose 
Šiais metais Užgavėnes organizuoja ir švęs šie Kauno bendruomenių centrai:
Aleksoto BC - kovo 1 d. (šeštadienį), 13 val. VDU Kauno botanikos sode, G. E. Žilibero g. 6.
Lampėdžių BC ir Vilijampolės seniūnijoje - Kovo 2 d. (sekmadienį), 12 val., Lampėdžių pušyne;
Panemunės seniūnijoje - Kovo 2 d. (sekmadienį), 14 val. Panemunėje, šalia bažnyčios;
Eigulių BC - kovo 4 d. (antradienį), 14.30 val. Čečėnijos aikštėje Eigulių seniūnijos);
Dainavos seniūnijoje - kovo 4 d., 14.30 val., Draugystės parke (organizuoja UAB "Dainavos būstas");
Šilainių seniūnijoje - kovo 4 d., 17.00 val. Jono Pauliaus II gimnazijos stadione (buv. "Ąžuolo" mokykla);
Žaliakalnio BC - kovo 4 d., 17.30 val., Raseinių g. 26, (prie Z. Kuzmickio bibliotekos)

2014-02-24
Skelbiama sveikatos apsaugos srities projektų, finansuojamų Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, atranka 
Kauno miesto savivaldybės administracija skelbia Sveikatos apsaugos srities projektų, finansuojamų Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, atranką 2014 metams. Didžiausia vienam projektui įgyvendinti skirtų lėšų suma - 5000 Lt. Paraiškas dalyvauti projektų konkurse gali teikti viešosios įstaigos, biudžetinės įstaigos, visuomeninės organizacijos ir kiti juridiniai asmenys.

65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple