Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-06-21
Tautos namuose prisistatė Aleksoto ir Vilijampolės bendruomenės 
Bendruomenių ir šeimų metų renginiai tęsiasi. Birželio 12 d. Kultūros centre "Tautos namai" savo bendruomenes pristatė Aleksoto ir Vilijampolės seniūnai L. Navickienė ir A. Mickevičius.
Aleksoto pasirodymą pradėjo Naugardiškių bendruomenė ir jos pirmininkė N.Šeštokienė su ansambliu "Versmės", vėliau savo bendruomenių organizacijas pristate Marvelės bendruomenės pirmininkė E. Kavaliauskaitė ir "Santarvės" bendruomenės pirmininkas B. Palubinskas. Aleksotiškių pasirodymą vainikavo Aleksoto bendruomenės centro meno kolektyvai, išjudinę visus žiūrovus. Po savo linksmo pasirodymo, aleksotiškiai estafetę perdavė Vilijampolės ir Lampėdžių bendruomenėms.
2014-06-15
NVO koalicijos strategijos kūrimas 
Birželio 11-12 d.d. Birštone vyko NVO koalicijos kartu su kitais NVO tinklais organizuotos diskusijos apie Lietuvos NVO ateitį, koalicijos strategiją. Diskusijose dalyvavo ir KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas. Tai jau antrasis susitikimas Birštone, rudenį planuojami dar du susitikimai. Diskutuojama, kokia turėtų būti NVO koalicija, jos misija ir vizija, strateginės veiklos kryptys, partnerystė su valdžios ir verslo struktūromis. Pirmieji susitikimai nuteikia viltingai, tikimasi, kad pavyks sukurti darbingą ir atsakingą NVO koalicijos modelį.
2014-06-15
Diskusija Kazlų Rūdoje 
Birželio 9 d. Kazlų Rūdoje vyko diskusija apie ES struktūrinių fondų paramą Lietuvai 2014-2020 metais. Diskusijoje dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos, verslininkų, bendruomenės aktyvo atstovai, LVBOS tarybos nariai R.Kneizevičienė ir R.Navickas. Buvo pasidalinta informacija apie Bendruomenės inicijuotos vietos plėtros (BIVP) programą, diskutuota apie Kazlų Rūdos galimybes dalyvauti joje. Tenka pažymėti, kad informacijos nėra pakankamai, vidaus reikalų ministerijos, atsakingos už BIVP programą, veiksmai vėluoja, vėluoja ir ES biurokratinės struktūros. Vis dėlto tikimasi, kad šių metų rudenį jau bus aiškios dalyvavimo BIVP programoje sąlygos.
2014-06-13
Policijos prevencinių padalinių pasveikinimas 
Birželio 12 d. sukako 25 metai policijos prevenciniams padaliniams, ir ši diena laikoma jų profesine diena.
Iškilmingame renginyje Rotušėje susirinkusius policijos pareigūnus pasveikino Kauno miesto meras A. Kupčinskas, Vyr. Kauno apskr. komisaras L. Pernavas, Kauno miesto seniūnai, mūsų asociacijos pirmininkas R. Navickas.
Policijos pareigūnams už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Kauno meras įteikė padėkas, Kauno miesto burmistro Jono Vileišio žalvarinius ir pasidabruotus medalius, o policijos Vyriausias komisaras nusipelniusiems įteikė pasižymėjimo ženklus ir padėkas.
2014-06-13
Tarptautinis senjorų savanorystės projektas meta iššūkį jaunimui 
Savanoriaujantys senjorai – vis dar ne dažnas reiškinys Lietuvoje. Petrašiūnų bendruomenės centro senjorai, sulaužę stereotipus apie ramią senatvę, praėjusių metų rudenį įsitraukė į tarptautinį projektą AFIS(ZA) ¬– Active Framework for Intercultural Solidarity (Zenith of Ageing). Mokytis ir mokyti kitus, dirbti nesiekiant finansinio atlygio – tokius uždavinius pasiryžo atlikti šešios Petrašiūnų bendruomenės narės ir šeši Bialystoko trečiojo amžiaus universiteto nariai.
2014-06-11
Nevyriausybinių organizacijų, vienijančių kitas nevyriausybines organizacijas, dirbančias vaiko gerovės srityje, 2014 metų projektų atrankos konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, įgyvendindama Vaiko gerovės 2013–2018 metų programą, skelbia Nevyriausybinių organizacijų, vienijančių kitas nevyriausybines organizacijas, dirbančias vaiko gerovės srityje, 2014 metų projektų atrankos konkursą.
Paraiškas su kitais būtinais dokumentais prašome siųsti registruotu laišku arba pristatyti į ministeriją iki 2014 m. birželio 25 d. (imtinai) užklijuotame ir antspauduotame voke adresu:

2014-06-09
Smagi Kauno bendruomenių sveikatingumo diena 
Praėjusį šeštadienį beveik visą dieną Kauno bendruomenės džiaugėsi smagiomis pramogomis Kauno Santakos stadione. Čia vyko Bendruomenių ir šeimų sveikatingumo ir fizinio aktyvumo diena "Judėkim ir būkim sveiki kartu".
Renginio metu visas stadionas buvo suskirstytas į kelis sektorius. kuriuose vyko vaikų žaidimų ratas, riterių improvizuotos kautynės ir mokymai, estafetės vaikams ir tėveliams, virvės traukimo, jėgos trikovės bei greitumo/vikrumo rungtys, dviračių figūrinis važiavimas, paplūdimio tinklinio varžybos, taiči pasirodymas ir mokymai ir kt.
2014-06-05
Kviečiame į Bendruomenių ir šeimų sveikatingumo renginį 
Kviečiame bendruomenių centrų narius ir šeimas dalyvauti bei smagiai praleisti laiką "Bendruomenių ir šeimų sveikatingumo ir fizinio aktyvumo dienos "Judėkim ir būkim sveiki kartu" renginyje, kuris įvyks birželio 7 d., 11.30 val., Kauno m. Santakos parko stadione (Papilio g.). Renginys skirtas Kauno miesto bendruomenių ir šeimos metams.
Renginio partneriai: pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija "Baltai juoda" ir Lietuvos sporto universitetas. renginio pagrindinis rėmėjas - Kauno m. savivaldybė
2014-06-04
Konferencija „Žmonių su negalia mobilumas 2020“ bendruomenėms 
Nacionalinis socialinės integracijos institutas, įgyvendinantis žmonių su negalia mobilumo programą "Socialinis taksi", kviečia registruotis ir dalyvauti konferencijoje „Žmonių su negalia mobilumas 2020“, skirtą Lietuvos nevyriausybinių organizacijų, valstybinių institucijų ir bendruomenių atstovams.
Konferencija vyks 2014 m. birželio 20 d. Vilniuje, Nacionalinėje dailės galerijoje, adresu: Konstitucijos pr. 22. Konferencijos pradžia – 9.00 val.
Būtina išankstinė registracija iki birželio 18 d.
Registracija čia: https://docs.google.com/a/zmogui.lt/forms/
2014-06-01
Šilainių bendruomenės centras kviečia mokytis sutartinių 
Šilainių bendruomenės centras ir sutartinių giedotojų grupė "Kadujo" birželio 3 d., 18 val kviečia mokintis lietuvių liaudies sutartinių.
Renginys vyks Tado Ivanausko progimnazijoje, Vėtrungės g. 1.
Smulkiau - Renginių skelbimuose

65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple