Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-04-09
2014-2020 m. skirstant ES paramą svaresnį žodį tars vietos bendruomenės ir verslas  
Balandžio 7 d. Vyriausybės pasitarime, svarstant Vidaus reikalų ministerijos (VRM) ataskaitą apie regionų skirtumų mažinimo 2011-2013 m. programą, buvo aptarti ir svarbiausi klausimai, susiję su investicijomis į regionų plėtrą naujame 2014-2020 metų laikotarpyje.
Pasak vidaus reikalų ministro Dailio Alfonso Barakausko, 2014-2020 m. Europos Sąjungos (ES) finansiniu laikotarpiu regioniniams projektams, kurių sąrašus formuos regioninės plėtros tarybos, bus skirta per 3,6 mlrd. Lt ES struktūrinės paramos lėšų arba 15,1 proc. nuo visos Lietuvai skirtos ES struktūrinės paramos – tai beveik 1,5 karto daugiau, negu buvo skirta 2007-2013 m. Siekiant kuo efektyviau naudoti ES lėšas taip pat bus taikomi nauji investavimo modeliai ir sprendimai.
2014-04-07
Gatvės gimnastų treniruokliai Dainavoje 
Balandžio 5 d., šeštadienį, "Dainavos" bendruomenė pakvietė dainaviškius į Gatvės gimnastų treniruoklių atidarymo šventę, kurioje naujus gatvės gimnastų treniruoklius išbandė ne tik patys gimnastai, bet ir būrys jaunimo.Treniruoklai įrengti pagal "Dainavos" bendruomenės projektą Vietos bendruomenių savivaldos programos lėšomis,
2014-04-07
Pasaulinė sveikatos diena 
Pasaulinė sveikatos diena buvo minima ir Kaune. Lietuvos sporto universitetas organizavo keletą renginių, skirtų sveikatos dienai: tai ir sveikatos įvertinimo testai, ir masinė mankšta prie S.Dariaus ir S.Girėno paminklo, kurią šauniai pravedė mūsų energingoji Joana Bartaškienė, ir paskaita apie mažuosius mūsų priešus - mikrobus. Mankštoje dalyvavo Aleksoto bendruomenės centro, Dainavos bei Petrašiūnų bendruomenių centrų entuziastai. Gerai nuotaikai netrukdė ir smulkus pavasariškas lietutis.
2014-04-04
Panemuniškiai kviečia į savo renginius 
Panemunės bendruomenės centras kviečia į Žvalumo rytmečius balandžio 7-14 d. d., 7 val. ryto.
Kviečiame įsijungti į naują žolinčių projektą „DIENĄ PRADĖKIME ŽVALŪS“.
Kiekvieną rytą renkamės mankštai prie pirtelės „DARNA KŪNUI“ Panemunėje. Jūsų laukia lengvas meditacinis bėgimas, pratimai akims, savimasažas, tempimo pratimai, apsikabinimo pamokos, maudynės, sticijų pasveikinimas...
Organizatoriai Žolinčių akademija
2014-04-02
PBC "Dainava" kviečia į gatvės gimnastų pasirodymą 
Balandžio mėn. 5 d., šeštadienį, 11 val., PBC "Dainava" kviečia į Gatvės gimnastų treniruoklių atidarymo šventę, kurioje pamatysite profesionalių gatvės gimnastų pasirodymą, galėsite išbandyti savo jėgas. Treniruoklai įrengti pagal Dainavos bendruomenės projektą Vietos bendruomenių savivaldos programos lėšomis,
Šventė vyks V.Krėvės pr.114, Kaunas, prie Kauno statybininkų rengimo centro,
Kviečiame apsilankyti.
2014-04-01
Panemuniečiai kviečia į Aukštaitišką gegužinę 
Panemunės bendruomenės centras kartu su Rytų Lietuvos Aukštaičių draugija gegužės 1 d., 15 val., kviečia į AUKŠTAITIŠKĄ GEGUŽINĘ, kuri vyks
Panemunės bendruomenės namuose (Vaidilos g. 27).
Savo kūrybą paskaitys poetė, V tarmiškos kūrybos konkurso laureatė, Milda Krasauskienė,
dainuos aukštaičių bardas Algirdas Svidinskas,
dalyvaus Rytų aukštaičių sambūrio ir tarmiškų susikalbėjimų
(Kauno tautinės kultūros centro) dalyviai.
Kviečiame apsilankyti.
2014-04-01
Kviečiame kartu paminėti Pasaulinę sveikatos dieną 
Balandžio 7 - Pasaulinė sveikatos diena. Tradiciškai šią šventę pažymi Lietuvos sporto universitetas, Visuomenės sveikatos biuras ir Kauno bendruomenių centrų asociacija.
Kviečiame visas Kauno miesto bendruomenes ir bendruomenių centrus dalyvauti šios dienos renginiuose balandžio 7 d., kurie vyks centriniuose LSU rūmuose, Sporto g. 6. Kviečiame mankštintis kartu su Joana Bartaškiene, išklausyti paskaitos apie pavojingus užkratus ir išsitirti kūno fizinę būklę.
2014-03-26
Patvirtinta nauja Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos taryba 
Kovo 25 d. KBCA biure įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) posėdis, kuriame galutinai buvo patvirtinta naujos sudėties taryba.
2013 m. gruodžio mėn. įvykusiame LVBOS ataskaitiniame rinkiminiame susirinkime Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungą atstovavo senieji jų atstovai ir pirmininkė G. Burokienė. Dabar pasliūlyti visi keturi atstovai. Šiaulių apskr. bendruomenių konfederacija taip pat pasiūlė savo atstovą į tarybą.
Posėdžio metu į Seimo darbo grupę (komisiją) teisės aktų projektams rengti vietoj Liudviko Ragauskio deleguotas naujas atstovas - Tomas Bakučionis.
2014-03-23
Diskusija apie NVO plėtros įstatymo įsigaliojimą 
Kovo 20 d. Transparency International" salėje įvyko diskusija apie NVO plėtros įstatymo įsigaliojimą, NVO tarybos formavimą. Balandžio mėnesį įsigalios žiemą priimtas NVO plėtros įstatymas,
įtvirtinantis NVO sąvoką, esminius veiklos principus, sukuriantis prielaidas NVO skirstymui į viešosios ir grupinės naudos organizacijas bei įtvirtinantis NVO Tarybos veikimo pagrindus.
Diskusijoje siekėme išsiaiškinti, kokias naujas galimybes ar iššūkius sukuria šis įstatymas ir ką tai reiškia NVO sektoriui, kaip toliau siekti, kad NVO sektorius stiprėtų, tobulėtų atskaitingumo
srityje, kaip užtikrinti, kad NVO finansavimo mechanizmai būtų skaidresni ir kokią NVO Tarybą norėtume matyti atstovaujant NVO interesus.
2014-03-19
Įspūdžiai iš Kauno ansamblių koncerto-sąšaukos 
Kovo 15 d. 14 val. Kauno kultūros centre "Tautos namai" vyko vokalinių ansamblių sąšauka-koncertas "Atsiliepk dainoj", kuriame dalyvavo Šilainių ir Sargėnų bendruomenės centrų meno kolektyvai "Randevu" ir "Sietuva". Nors programoje buvo skelbti šešių kolektyvų pasirodymai, jų dalyvavo daugiau. Koncerto rengėjai - Kauno pagyvenusių žmonių asociacija priėmė visus kolektyvus labai šiltai, o kolektyvai susilaukė daug plojimų ir palaikymo.

64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple