Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-09-25
Kviečia Lietuvos sporto universitetas 
Kviečiame dalyvauti „Tyrėjų nakties“ renginiuose Lietuvos sporto universitete.
LSU mokslininkai rugsėjo 26 dieną dalyvaus renginyje „Tyrėjų naktis“. Jo metu daugelis Europos mokslo ir tyrimų laboratorijų atveria savo duris visuomenei, pabendrauti su žmonėmis išeina tyrėjai, kurie paprastai dirba uždarose laboratorijose ir mokslo centruose. LSU tyrėjai visiems norintiems pristatys žmogaus raumenų susitraukimo savybių testavimus, matuos reakciją į fizinį krūvį ir žmonių su negalia funkcines galias bei atliks kt. eksperimentus.
2014-09-23
Tarptautinis renginys „Darnus judumas geresnei sveikatai ir aplinkai“ 
Kaip praneša Kauno m. savivaldybė, šią savaitę, rugsėjo 24–25 d., Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje (Laisvės al. 96, Kaunas) pirmą kartą Vyriausybės, ministerijų, Lietuvos savivaldybių, LR Seimo, mokslo įstaigų, nevyriausybinių įstaigų, apie 20-ies užsienio šalių atstovai tarptautiniame renginyje „Darnus judumas geresnei sveikatai ir aplinkai“ dalinsis idėjomis ir gerosios praktikos pavyzdžiais, kaip skatinti gyventojų fizinį aktyvumą, gerinti jaunimo ir visos bendruomenės supratimą apie darnų judėjimą, kaip įtraukti žmones į sprendimų priėmimo ir darnaus miestų vystymosi procesą.
2014-09-22
Kvietimas dalyvauti kampanijoje "Aš Galvoju" 
Kviečiame prisijungti prie aplinkosauginės kampanijos AŠ GALVOJU!
Kampanijoje galite dalyvauti keliais būdais:
- siųskite savo jau įgyvendintus aplinkosauginius projektus, kurių geriausi bus apdovanoti ir paviešinti;
- siųskite aplinkosauginius projektus, kuriuos norite įgyvendinti ir laimėkite finansavimą jų realizavimui;
- dalyvaukite kampanijos koncertuose, nes dalis pajamų nuo parduotų bilietų bus skiriama aplinkosauginių projektų įgyvendinimui. Koncertinis turas vyks lapkričio mėnesį Klaipėdos, Kėdainių, Šiaulių ir Kauno arenose.
Kampanijos trukmė: nuo 2014 m. rugsėjo 8 d. iki 2014 m. lapkričio 22 d.
2014-09-22
Aleksoto šventė 
Sekmadieį Aleksote vyko 14-oji Aleksoto šventė "Grafo gimtadienis"
Kaip pasakojo dalyvavusieji, tai - geriausia iš visų organizuotų švenčių. O dienraštis "Kauno diena" parašė: "Sekmadienį VDU Kauno botanikos sodas virto skrybėlėtų damų oaze. Šis galvos apdangalas buvo vienas pagrindinių čia vykusios Aleksoto šventės "Grafo gimtadienis" akcentų. Šventės dalyviai buvo kviečiami atvykti dvariškai pasipuošę. Į kvietimą aktyviausiai atsiliepė moterys. Skrybėlėtas ir kostiumuotas buvo vos vienas kitas vyras, tačiau taip pasipuošusieji atrodė tikrai šventiškai".

2014-09-17
Kvietimas į renginį „Lietuvos NVO kokybės standarto gairės“ 
Nepakankamas nevyriausybinių organizacijų skaidrumas, nesugebėjimas pritraukti ir/arba diversifikuoti finansavimo šaltinių, rezultatais pagrįsto valdymo stoka, elgesio kodekso ar profesinės veiklos standartų neturėjimas – visa tai nulemia fragmentuotą, silpną ir pasyvų NVO sektorių. Siekiant Lietuvos NVO sektoriui įsitvirtinti kaip tvariam visuomenės segmentui, būtina apibrėžti aiškius ir vienareikšmius kokybinius reikalavimus NVO skaidrumui, atskaitomybei, lėšų pritraukimui ir vadybai bei dėti pastangas tam, kad šie kriterijai taptų gyvibingu NVO kokybės standartu.
2014-09-16
Susitikimas su Kauno m. savivaldybės NVO koordinatoriais 
KBCA pradėjo vykdyti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos biudžeto lėšomis finansuojamą NVO ir Bendruomenių organizacijų 2014-2016 m. m. plėtros programos projektą "Kurkime Kauną kartu". Projekto tikslas - remiantis NVO plėtros įstatymu, paskatinti Kauno m. savivaldybėje sukurti nevyriausybinių organizacijų (NVO) Tarybą, kurioje daugiau kaip pusę narių sudaro įvairių krypčių Kauno miesto NVO.
2014-09-15
Aleksoto šventė 
Aleksoto bendruomenės centras kviečia visus bičiulius į Aleksoto šventę "Grafo gimtadienis", kuri įvyks rugsėjo 21 d. nuo 14 val. VDU Kauno botanikos sode. Smulkiau - renginių skyrelyje.
2014-09-14
Trečiasis Bendruomenių ir šeimos metams skirtas renginys 
Ketvirtadienį, rugsėjo 11 d. Tautos namuose įvyko trečiasis Kauno Bendruomenių ir šeimų metams skirtas renginys. Šį kartą save ir bendruomenes pristatė Žaliakalnio, Centro ir Šilainių seniūnijos. Renginį vedė Žaliakalnio BC "Pelėdos" pirmininkas Kęstutis Ignatavičius ir Romainių BC pirmininkė Violeta Visockienė. Savo seniūnijų bendruomenes pristatė ir pasveikino seniūnai Br. Girdauskas, M. Šveikauskas ir G. Sinkevičius. Salėje vos tilpo žiūrovai ir dalyviai, bendruomenių centrai suruošė rankdarbių ir kulinarijos parodą.
2014-09-13
Diskusija LR Vyriausybės kanceliarijoje 
Rugsėjo 12 d. LR Vyriausybės kanceliarijoje įvyko diskusija "Visuomenės dalyvavimas įgyvendinant valstybės pažangos strategiją "Lietuva 2030", kurioje dalyvavo LRV kanceliarijos, ministerijų, Valstybės pažangos tarybos, NVO atstovai, tarp jų - ir LVBOS tarybos pirmininkas A.Račkauskas, LKBS pirmininkė G.Burokienė bei KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas. Išklausę pranešimo apie esamą strategijos "Lietuva 2030" būklę, diskutavome apie galimybes paskatinti visuomenės dalyvavimą realizuojant strategijos uždavinius. Bendruomenės lyderių nuomone, trūksta grįžtamojo ryšio tarp valdžios ir visuomenės, todėl pasiūlėme, kad toks ryšys galėtų būti iš esmės patobulintas, įjungiant vietos bendruomenių tarybas bei kuriamas savivaldybių NVO tarybas.
2014-09-11
Susitikimai su žurnalistu J. Dapšausku 
Juozas Dapšauskas, 2013-ųjų - Sveikatingumo metų iniciatorius, Sveikatos bangos sąjūdžio dešimtmečio puoselėtojas ir knygos „Sveikata, kuri mus saugo“ autorius, publicistas, susitikimų-diskusijų vedėjas, Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narys, Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos aktyvus dalyvis.
Su knygos „Sveikata, kuri mus saugo“ išleidimu šių metų pavasarį prasidėjo knygos pristatymai, diskusiniai susitikimai su bendruomenėmis, mokiniais, žiniasklaidos priemonių atstovais įvairiose Lietuvos vietovėse.

64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple