Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-04-03
Su Šv. Velykomis 
Velyknakčio varpai, kaip ir visais prabėgusiais tūkstantmečiais, vėl žadins vilčiai, skelbdami prisikėlimo stebuklą. Stabtelėję nors minutei, susimastykime apie mūsų buvimą tame stebuklo lauke, atsimerkime ir pažvelkime į savo šeimą, savo artimą, savo tautietį gėrio ir meilės kupinomis akimis, mintimis ir nusiteikimu. Geros Velykinės nuotaikos ir puikių pavasariškų dienų Jums ir Jūsų šeimoms, mieli bendruomenių nariai!
2015-03-30
Kauno NVO tarybos posėdyje 
2014 m. pab. Kauno bendruomenių centrų asociacija inicijavo Kauno m. savivaldybės NVO tarybos įkūrimą. Šiais metais naujoji taryba pradėjo dirbti ir pakvietė savo narius jau į du posėdžius.
Kauno miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba 2015 m. vasario 23 dieną pirmajame posėdyje išsirinko NVO tarybos pirmininkę - Loretą Kudarienę, Kauno miesto savivaldybės tarybos Socialinių, sveikatos ir šeimos reikalų komiteto pirmininkę ir pavaduotoją - Audronę Kisielienę, Socialinių inovacijų fondo direktoriaus pavaduotoją.
2015-03-26
Kvietimas į "EUROPOS SAVAITĖS 2015 M.“ diskusijas 
Europos savaitės“ diskusijos – dvyliktus metus skaičiuojanti tradicija, suteikianti visuomenei plačias galimybes susipažinti su Seimo komitetų veiklair Seimo darbu, Lietuvos narystės Europos Sąjungoje aktualijomis.
Kviečiame susipažinti su Seime rengiamų diskusijų tvarkaraščiu bei registruotis į jas internete!

2015-03-26
Bendruomenės pareigūnų šventė 
Aleksoto seniūnijoje kovo 25 d. vyko Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos prevencijos skyriaus bendruomenės pareigūnų pirmųjų darbo metų paminėjimas. Susirinkusius pareigūnus sveikino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas, Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius, miesto seniūnai, bendruomenių centrų atstovai.
2015-03-24
Memorandumas 
Šiandien Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje pasirašytas bendradarbiavimo įgyvendinant institucinės globos sistemos pertvarką memorandumas.
Memorandumą pasirašė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas ir Nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas.


2015-03-14
Projektų konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“ 
Siekiant toliau gerinti padėtį keliuose ir vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. vasario 11 d. nutarimą Nr. 125 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011 m. spalio 5 d. nutarimo Nr. 1165 „Dėl Valstybinės saugaus eismo plėtros 2011–2017 metų programos įgyvendinimo tarpinstitucinio metų veiklos plano patvirtinimo“ pakeitimo“ ir šiais metais Lietuvos automobilių kelių direkcija kviečia aktyviai dalyvauti šiame konkurse.
2015-03-14
Seminare "Vietos bendruomenių verslumo skatinimas" 
Penktadienį, kovo 13 d., LKBS kvietimu kartu su LVBOS pirmininku A. Račkausku apsilankėme seminare "Vietos bendruomenių verslumo skatinimas". Seminaras vyko Raudondvaryje ir jame buvo pristatytas "Vietos bendruomenių Anykščių rajone verslumo skatinimo" projektas, kurį vykdė Jaunųjų profesionalų programos (JPP) "Kurk Lietuvai" vykdytojai E. Matulaitis ir M. Satkauskaitė.

2015-03-14
Išvyka į Kauno biokuro katilines 
Kovo 12 d. nemažas būrys Kauno bendruomenių centrų narių apsilankė Petrašiūnų ir "Inkaro" biokuro katilinėse. Išvykai vadovavo Kauno savivaldybės tarybos narys ir Panemunės BC pirmininkas G. Žukauskas.
Bendrovei „Kauno energija“ priklausančiose „Inkaro“ ir Petrašiūnų jėgainėse vasario mėn. pabaigoje oficialiai atidarytos naujos biokuro katilinės. Jose gaminama šiluma jau šildo kauniečių namus. Naujųjų katilinių atidarymas lėmė rekordinį šilumos kainos mažėjimą.
2015-03-10
Kovo 11 d. renginiai Kaune 
Sveikiname Kauno miesto bendruomenių centrus su gražiu Kovo 11 d. jubiliejumi. Jau 25 metai kaip atkūrėme Lietuvos nepriklausomybę, ir ši diena išliks kaip viena reikšmingiausių datų mūsų istorijoje. Šia proga kviečiame bendruomenių centrus su savo vėliavomis dalyvauti Kauno miesto minėjime, kuris įvyks kovo 11 d., 12 val., Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
Kaune jau nuo kovo 10 d. numatyti renginiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti.
2015-03-09
Kviečiame dalyvauti projekte “GINTARINĖ PALATA” – mažiesiems ligoniukams 
Pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacijos „Baltai Juoda“ ir Labdaros ir paramos fondas “Saulės smiltys” inicijuoja akcijas ir renginius, sprendžia įsisenėjusias problemas, aktyviai dalyvauja pilietiškos visuomenės kūrimo procese, teikia labdarą ir paramą tuberkulioze sergantiems vaikams ir suaugusiems, Pulmonologijos skyriams, vaikams iš vaikų namų bei daugiavaikėms šeimoms.
Šių pilietiškai ir socialiai aktyvių žmonių dėka gimė idėja įgyvendinti projektą „Gintarinė palata“, kurią planuojama įrengti Kauno klinikinės ligoninės II vaikų ligų skyriuje.

64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple