Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-07-21
Sveikiname Liepos mėnesį gimusius! 
Birželio 13 d. Petrašiūnų bendruomenės pirmininkės Inos Mikučionienės šeima pasipildė antru sūneliu.
Linkime mamai ir mažyliui sveikatos ir greit augti.
Liepos 7 d. savo jubiliejų - 10 metų atšventė Kaunėnų bendruomenė;
Liepos 8 d. 4 metus atšventė Asociacija Vičiūnų bendruomenė;
Liepos 27 d. savo 10-metį švęs BC "Žaliasis Ąžuolynas"
Liepos 29 d. 9 metų gyvavimo sukaktį švęs bendruomenės centras "Kauno centras"
Asmeninį jubiliejų liepos 4 d. šventė:
Jūratė Kulevienė, Palemono BC pirmininkė;
Liepos 10 d. gimtadienį šventė Lampėdžių BC tarybos narė ir aktyvi asociacijos narė Liucija Šurnienė.
Nuoširdžiausi sveikinimai visiems bendruomenių centrų nariams, pirmininkams ir švenčiantiems gimtadienius.
2014-07-21
Kviečiame į Šeimų iškylą 
Mūsų partneriai, pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija "Baltai juoda", liepos 27 d., 13 val., kviečia į „ Šeimų iškylą“.

"Šeimų iškyla" – šeimyniškai jaukus ir pilnas paprasto vaikiško džiugesio renginys, siekiantis prisiminti ir priminti, kad :
- Šeima - mūsų valstybės pagrindas;
- Šeima - vertybė, kuria turim nuolat puoselėt ir auginti.
(Kaip svarbu leisti daugiau ir turiningai laiko su savo vaikais, tėvais, artimais ir mylimais.)
- Supažindinti su organizacijom, įstaigomis, dirbančiomis Kaune šeimų gerovei palaikyti.
2014-07-13
Respublikiniame Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje 
Šį šeštadienį Ariogaloje, Dubysos slėnyje, vyko jubiliejinis - dešimtasis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis. Nuo pat ryto kaimų bendruomenininkai rikiavo palapines, stengėsi įmanomai gražiau papuošti savo "teritorijas". Išklausiusios nuoširdžius svečių sveikinimus, tarp jų - ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininko Ramūno Navicko, kaimo bendruomenės viena po kitos išradingai prisistatinėjo, vėliau įsijungė į įvairius sportinius žaidimus, ragavo originalių patiekalų, šoko ir dainavo. Buvo gražu stebėti, koks šaunus ir susiklausęs, išradingas kaimo bendruomenių aktyvas. Palinkėkime jiems sėkmės!
2014-07-10
Aleksotas kviečia į 13-ąjį dviračių žygį 
Aleksoto BC ir Aleksoto seniūnija liepos 20 d., sekmadienį, organizuoja 13-ąjį Aleksoto dviračių žygį, skirtą S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio paminėjimui, į kurį kviečiami ir visi Kauno miesto dviratininkai, kiti bendruomenių centrai.
Maršrutas:
Aleksoto seniūnija, Karo aviacijos g., (posūkis į dešinę) Veiverių g., Lazdijų g., Alšėnų g., Kalvarijos g., Julijanavos g., Marvos slėnis ( sustojimas), įkalnė, Šiltnamių g., Noreikiškės, Meteorologijos stotis, Tabariškių k. Žygio užbaigimas Tabariškių kaime prie bažnyčios.
Žygio programa...
2014-07-03
Bendradarbiavimo sutartis su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu 
Ketvirtadienį KBCA aktyvas rinkosi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato būstinėje. Džiugi priežastis - KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas ir Kauno apskrities VPK viršininkas Linas Pernavas pasirašė vienerių metų bendradarbiavimo sutartį tarp KBCA ir Kauno apskrities VPK. Pasirašymo ceremonijoje dalyvavo Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas, VPK bendruomenių pareigūnai, KBCA administratorė M.Bindokaitė, Lampėdžių, Žaliojo Ąžuolyno, Draugystės, Vilijampolės bendruomenių centro "Veršva" pirmininkai.
2014-07-02
Liepos 6-ąją kauniečiai kviečiami kartu giedoti Tautišką giesmę 
Kaune šį sekmadienį, švenčiant Valstybės dieną, Kaunas prisijungs prie tradicinės, jau šeštosios Tautiškos giesmės giedojimo akcijos. Visi kauniečiai kviečiami rinktis prie Kauno pilies ir drauge sugiedoti himną festivalio „Operetė Kauno pilyje" metu. Himnas visame pasaulyje bus giedamas nuo 21 val.
Užgimusi minint Lietuvos tūkstantmetį, ši unikali mūsų tautos iniciatyva, palaikoma pavienių žmonių ir aktyvių bendruomenių, jau tapo tradicija, kuria pagrįstai galim didžiuotis. Tai mus visus vienijantis įvykis ir gyvas įrodymas, kad ir nedidelė tauta gali daryti didelius ir reikšmingus dalykus.
2014-06-30
2014 metų nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įgyvendindama Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių plėtros 2014–2016 metų veiksmų planą, patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2014 m. balandžio 2 d. įsakymu Nr. A1-179 „Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių plėtros 2014–2016 metų veiksmų plano patvirtinimo“, skelbia 2014 metų Nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo konkursą.
2014-06-26
Žinių radijo projektas „Šau­niau­sia bend­ruo­me­nė” 
Ži­nių ra­di­jas, va­do­vau­da­ma­sis se­no­lių iš­min­ti­mi, kad kur du stos, vi­sa­da dau­giau nau­dos, o kur šau­niau­si ke­li stos, vi­sa­da per­ga­lę iš­ko­vos, ėmė­si pro­jek­to „Šau­niau­sia bend­ruo­me­nė”. Pro­jek­to tiks­las – re­mian­tis ge­ruo­ju pa­vyz­džiu pa­ska­tin­ti žmo­nes bur­tis į bend­ruo­me­nes, kar­tu siek­ti bend­rų tiks­lų, kar­tu kur­ti ge­res­nę mū­sų ša­lies at­ei­tį.
Vi­są va­sa­rą Ži­nių ra­di­jas va­ži­nės po įvai­rias Lie­tu­vos bend­ruo­me­nes, trans­liuos lai­das ir kar­tu su eks­per­tais bei klau­sy­to­jais, skai­ty­to­jais bei in­ter­ne­to lan­ky­to­jais rinks šau­niau­sią Lie­tu­vos bend­ruo­me­nę.
2014-06-26
Atrinkti 23 miestai ES paramai gauti ir patvirtinti kriterijai, pagal kuriuos bus atrinkti vidutiniai ir maži miestai ES paramai gauti  
Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas pasirašė įsakymą, kuriuo išskyrė didesnės Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos sulauksiančius Lietuvos miestus.
Išskirti miestai (tikslinės teritorijos), priskiriami vidutinių ir mažų miestų kategorijai (miestai nuo 6 iki 100 tūkst. gyventojų ir mažesni savivaldybių centrai), 2014–2020 metais sulauks 382 mln. Lt paramos, administruojamos per Vidaus reikalų ministeriją.Tikslinėmis teritorijomis vidutinių ir mažų miestų kategorijoje pripažinti 23 Lietuvos miestai: Anykščių, Biržų, Elektrėnų, Garliavos, Kaišiadorių, Kalvarijos, Kėdainių, Kupiškio, Kuršėnų, Lentvario, Molėtų, Pagėgių, Pakruojo, Plungės, Prienų, Raseinių, Rietavo, Šilutės, Širvintų, Ukmergės, Varėnos, Vilkaviškio ir Zarasų miestai.
2014-06-26
Nevyriausybinėms organizacijoms – nemokama galimybė dirbti moderniai ir mobiliai  
Asociacija „Langas į ateitį“ ir bendrovė „Microsoft Lietuva“ penktąjį kartą sukvietė Lietuvos nevyriausybines organizacijas į „Bendrystės su NVO dieną“. Birželio 12 d. susitikimas skirtas papasakoti NVO sektoriaus atstovams apie efektyvesnius veiklos būdus ir suteikti praktinių žinių, kaip informacinės ir mobiliosios technologijos padeda dirbti produktyviau.
Šiais metais „Bendrystės su nevyriausybinėmis organizacijomis dienos“ organizatoriai pasidalino praktiniais patarimais, kaip pasinaudojant nemokamai suteikiamomis IT priemonėmis ir programomis galima padidinti kiekvieno darbuotojo efektyvumą, taip pat pagerinti vidinę ir viešą komunikaciją NVO veikloje.

64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple