Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-02-12
NVO tarybos pirmasis posėdis 
Šiandien Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje darbą pradėjo į pirmąjį posėdį susirinkusi naujai sudaryta Nevyriausybinių organizacijų (NVO) taryba. NVO tarybos pirmininku balsavimo būdu vienerių metų kadencijai išrinktas Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos valdybos narys Ramūnas Navickas. Sveikiname mūsų KBCA pirmininką.

2015-02-11
Užgavėnės bendruomenių centruose ir seniūnijose 
Kauno bendruomenių centrai ir seniūnijos numatę Užgavėnių šventę švęsti
vasario 14-17 d.
Aleksote - vasario mėn. 14 dieną, 13 val., VDU Kauno botanikos sode.
Panemunėje - vasario 15 d., 13 val., prie bažnyčios;
Vaišvydavoje - vasario 15 d., 15 val., prie mokyklos;
Lampedžiuose ir Vilijampolės seniūnijoje - vasario 15 d., 12 val., Lampėdių pušyne;
Dainavos seniūnijoje - vasario 17 d., Draugystės parke, apie 15 val., rėmėjas - UAB "Mano būstas";
Šilainių seniūnijoje (ruošia ir dalyvauja visos seniūnijos bendruomenės) - vasario 17 d., 17 val., Baltų pr. 103, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos stadione;
Eigulių seniūnijoje - vasario 17 d., 15 val., Čečėnijos aikštėje.
2015-02-11
Darbą pradėjo Nevyriausybinių organizacijų taryba  
Šiandien Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje darbą pradėjo į pirmąjį posėdį susirinkusi naujai sudaryta Nevyriausybinių organizacijų (NVO) taryba.
Kaip pabrėžė tarybos narius sveikinęs socialinės apsaugos ir darbo viceministras Algirdas Šešelgis, NVO taryba nacionaliniame lygmenyje sustiprins valstybės ir nevyriausybinio sektoriaus bendradarbiavimą, diskutuojant ir teikiant pasiūlymus dėl nevyriausybinių organizacijų sektoriaus plėtojimo, NVO vaidmens didinimo, didesnio jų įsitraukimo sprendžiant visuomenei aktualias problemas.
2015-02-08
Akcija “MYLĖKIME VIENI KITUS“ Kauno klinikose 
Dainavos BC "Draugystė" pirmininkė, Pašilės seniūnaitė Danutė Macenkaitė artėjančios šv. Valentino dienos proga organizavo akciją “MYLĖKIME VIENI KITUS“. Akcija vyko Kauno klinikų vaikų ligų onkohematologiniame skyriuje. Prie akcijos prisijungė ir Aukštųjų Šančių bendruomenės centro pirmininkė Eglė Kanikovienė, Kauno jungtinės metodistų bažnyčios ir VŠĮ "Baltai juoda" savanoriai.
2015-02-03
Žinau, ką renku 
Orientuotis savivaldos rinkimuose jaunimui padės VRK partnerio interneto svetainė www.zinaukarenku.lt
Artėjant savivaldybių tarybų ir merų rinkimams, iniciatyva „Žinau, ką renku", glaudžiai bendradarbiaudama su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK), vėl imasi stebėsenos.
Orientuotis savivaldos rinkimuose jaunimui padės VRK partnerio interneto svetainė.
Kauno bendruomenių centrų asociacija taip pat nelieka rinkimų karštinės pašaly: kartu su Kauno deputatų klubu organizuojame disputą su kandidatais į Kauno merus, kuris įvyks 2015 m. vasario 17 d. 18 val. Kauno m. savivaldybės didžiojoje salėje.
2015-02-01
Duotas startas bendruomenės inicijuojamai vietos plėtrai  
Vidaus reikalų ministro įsakymu patvirtintos Vietos plėtros strategijų rengimo taisyklės duoda startą bendruomenės inicijuojamai vietos plėtrai (BIVP) Lietuvos miestuose. Tai vienas iš naujų 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) sanglaudos politikos įgyvendinimo būdų.
Taisyklės nustato reikalavimus vietos plėtros strategijų rengimui, tvirtinimui ir keitimui. Taip pat nurodo subjektus, kurie, susibūrę į vietos veiklos grupes, galės rengti ir įgyvendinti projektus, panaudodami ES fondų investicijas.

2015-01-28
Policijos ataskaita visuomenei 
Šį trečiadienį Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje įvyko tradicinis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ataskaitos visuomenei pristatymas. Jo metu pateikti 2014 metų veiklos rezultatai ir aptartos ateities gairės, siekiant dar labiau užtikrinti gyventojų saugumą.
Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas pasidžiaugė praėjusiais metais savo veiklą pradėjusiais vykdyti bendruomenių pareigūnais. Anot jo, 2014-ieji metai buvo pozityvus proveržis policijos ir bendruomenių bendradarbiavimo srityje.
2015-01-27
Darbų paroda „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia...“ 
VYTAUTO DIDŽIOJO KARO MUZIEJUS
(K. Donelaičio g. 64, Kaunas).
Vasario 12 d. (ketvirtadienį) 15.00 val. kviečiame į Juozo Kalinausko ir Linos Kalinauskaitės autorinių darbų parodos „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia...“ atidarymą ir šventinį Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos studentų koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus 94-osioms įkūrimo metinėms paminėti.
2015-01-27
Laidų ciklas apie Lietuvos bendruomenes "Arčiau namų" 
BTV eteryje sausio 25 d. sekmadienį 12 val. startavo naujas, pozityvus, pilietiškumą skatinantis ir gerąją bendradarbiavimo patirtį skleisiantis projektas apie Lietuvos bendruomenes. Laidų ciklas "Arčiau namų". Pirmasis reportažas buvo parodytas iš Neringos:
http://lnkgo.alfa.lt/visi-…/arciau-namu/ziurek-arciau-namu-1

2015-01-24
Patvirtinta Kauno NVO tarybos sudėtis 
Šį ketvirtadienį Kauno m. taryba patvirtino Kauno NVO tarybos sudėtį. Džiugu, kad visi mūsų pasiūlyti kandidatai tapo NVO tarybos nariais. Pateikiame Kauno NVO tarybos sudėtį:
Algimantas Astrauskas, asociacija „Šviesuva“;
Erika Januškevičiūtė, Kauno miesto savivaldybės administracija;
Simonas Kairys, Kauno miesto savivaldybės taryba;
Aldona Kazlauskienė, Kauno pagyvenusių žmonių asociacija;
Smulkiau...

61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple