Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-10-03
Romainių bendruomenės centras švenčia veiklos 10-metį  
Romainių bendruomenės centras švenčia savo veiklos 10 metų jubiliejų ir kviečia šią dieną pabūti drauge. Programoje: sveikinimai, aktyviausių narių pagerbimas, LNOB teatro solisto Vytauto Bakulos koncertas, sutarčių su kaimynais pasirašymas ir linksma vakaronė. Pradžia - 15 val. Kauno miškų urėdijos salėje.
Nuoširdūs sveikinimai!
2014-10-01
Kauno m. Mero sveikinimas su pagyvenusių žmonių diena 
Ne paslaptis, kad bendruomenių centrų narių daugumą sudaro vidutinio ir pagyvenusio amžiaus nariai. Jų dėka bendruomenėse padaromi labai gražūs darbai: susiburia klubai, rūpinamasi savaisiais ir kaimynais, aplinka ir saugumu, domimasi istorija, vyksta renginiai, organizuojamos kitos veiklos. Pagyvenusių žmonių dienos proga Kauno bendruomenių centrų asociacija sveikina visus senjorus ir kviečia juos gražiai ir turiningai praleisti ne tik šią dieną, bet ir visą spalio mėnesį.
2014-09-28
NVO koalicijos atstovų pasitarimas Birštone 
NVO koaliciją sudarančių tinklų atstovai kartu su kitų NVO nariais rugsėjo 25-26 d.d. Birštone pratęsė diskusijas apie būsimą NVO koalicijos strategiją. Tai buvo jau trečiasis tokio pobūdžio NVO atstovų susitikimas. Diskusijoje dalyvavo ir KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas bei Vilniaus bendruomenių asociacijos pirmininkas Rimantas Micka.
2014-09-25
Kviečia Lietuvos sporto universitetas 
Kviečiame dalyvauti „Tyrėjų nakties“ renginiuose Lietuvos sporto universitete.
LSU mokslininkai rugsėjo 26 dieną dalyvaus renginyje „Tyrėjų naktis“. Jo metu daugelis Europos mokslo ir tyrimų laboratorijų atveria savo duris visuomenei, pabendrauti su žmonėmis išeina tyrėjai, kurie paprastai dirba uždarose laboratorijose ir mokslo centruose. LSU tyrėjai visiems norintiems pristatys žmogaus raumenų susitraukimo savybių testavimus, matuos reakciją į fizinį krūvį ir žmonių su negalia funkcines galias bei atliks kt. eksperimentus.
2014-09-23
Tarptautinis renginys „Darnus judumas geresnei sveikatai ir aplinkai“ 
Kaip praneša Kauno m. savivaldybė, šią savaitę, rugsėjo 24–25 d., Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje (Laisvės al. 96, Kaunas) pirmą kartą Vyriausybės, ministerijų, Lietuvos savivaldybių, LR Seimo, mokslo įstaigų, nevyriausybinių įstaigų, apie 20-ies užsienio šalių atstovai tarptautiniame renginyje „Darnus judumas geresnei sveikatai ir aplinkai“ dalinsis idėjomis ir gerosios praktikos pavyzdžiais, kaip skatinti gyventojų fizinį aktyvumą, gerinti jaunimo ir visos bendruomenės supratimą apie darnų judėjimą, kaip įtraukti žmones į sprendimų priėmimo ir darnaus miestų vystymosi procesą.
2014-09-22
Kvietimas dalyvauti kampanijoje "Aš Galvoju" 
Kviečiame prisijungti prie aplinkosauginės kampanijos AŠ GALVOJU!
Kampanijoje galite dalyvauti keliais būdais:
- siųskite savo jau įgyvendintus aplinkosauginius projektus, kurių geriausi bus apdovanoti ir paviešinti;
- siųskite aplinkosauginius projektus, kuriuos norite įgyvendinti ir laimėkite finansavimą jų realizavimui;
- dalyvaukite kampanijos koncertuose, nes dalis pajamų nuo parduotų bilietų bus skiriama aplinkosauginių projektų įgyvendinimui. Koncertinis turas vyks lapkričio mėnesį Klaipėdos, Kėdainių, Šiaulių ir Kauno arenose.
Kampanijos trukmė: nuo 2014 m. rugsėjo 8 d. iki 2014 m. lapkričio 22 d.
2014-09-22
Aleksoto šventė 
Sekmadieį Aleksote vyko 14-oji Aleksoto šventė "Grafo gimtadienis"
Kaip pasakojo dalyvavusieji, tai - geriausia iš visų organizuotų švenčių. O dienraštis "Kauno diena" parašė: "Sekmadienį VDU Kauno botanikos sodas virto skrybėlėtų damų oaze. Šis galvos apdangalas buvo vienas pagrindinių čia vykusios Aleksoto šventės "Grafo gimtadienis" akcentų. Šventės dalyviai buvo kviečiami atvykti dvariškai pasipuošę. Į kvietimą aktyviausiai atsiliepė moterys. Skrybėlėtas ir kostiumuotas buvo vos vienas kitas vyras, tačiau taip pasipuošusieji atrodė tikrai šventiškai".

2014-09-17
Kvietimas į renginį „Lietuvos NVO kokybės standarto gairės“ 
Nepakankamas nevyriausybinių organizacijų skaidrumas, nesugebėjimas pritraukti ir/arba diversifikuoti finansavimo šaltinių, rezultatais pagrįsto valdymo stoka, elgesio kodekso ar profesinės veiklos standartų neturėjimas – visa tai nulemia fragmentuotą, silpną ir pasyvų NVO sektorių. Siekiant Lietuvos NVO sektoriui įsitvirtinti kaip tvariam visuomenės segmentui, būtina apibrėžti aiškius ir vienareikšmius kokybinius reikalavimus NVO skaidrumui, atskaitomybei, lėšų pritraukimui ir vadybai bei dėti pastangas tam, kad šie kriterijai taptų gyvibingu NVO kokybės standartu.
2014-09-16
Susitikimas su Kauno m. savivaldybės NVO koordinatoriais 
KBCA pradėjo vykdyti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos biudžeto lėšomis finansuojamą NVO ir Bendruomenių organizacijų 2014-2016 m. m. plėtros programos projektą "Kurkime Kauną kartu". Projekto tikslas - remiantis NVO plėtros įstatymu, paskatinti Kauno m. savivaldybėje sukurti nevyriausybinių organizacijų (NVO) Tarybą, kurioje daugiau kaip pusę narių sudaro įvairių krypčių Kauno miesto NVO.
2014-09-15
Aleksoto šventė 
Aleksoto bendruomenės centras kviečia visus bičiulius į Aleksoto šventę "Grafo gimtadienis", kuri įvyks rugsėjo 21 d. nuo 14 val. VDU Kauno botanikos sode. Smulkiau - renginių skyrelyje.

61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple