Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-06-13
Policijos prevencinių padalinių pasveikinimas 
Birželio 12 d. sukako 25 metai policijos prevenciniams padaliniams, ir ši diena laikoma jų profesine diena.
Iškilmingame renginyje Rotušėje susirinkusius policijos pareigūnus pasveikino Kauno miesto meras A. Kupčinskas, Vyr. Kauno apskr. komisaras L. Pernavas, Kauno miesto seniūnai, mūsų asociacijos pirmininkas R. Navickas.
Policijos pareigūnams už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Kauno meras įteikė padėkas, Kauno miesto burmistro Jono Vileišio žalvarinius ir pasidabruotus medalius, o policijos Vyriausias komisaras nusipelniusiems įteikė pasižymėjimo ženklus ir padėkas.
2014-06-13
Tarptautinis senjorų savanorystės projektas meta iššūkį jaunimui 
Savanoriaujantys senjorai – vis dar ne dažnas reiškinys Lietuvoje. Petrašiūnų bendruomenės centro senjorai, sulaužę stereotipus apie ramią senatvę, praėjusių metų rudenį įsitraukė į tarptautinį projektą AFIS(ZA) ¬– Active Framework for Intercultural Solidarity (Zenith of Ageing). Mokytis ir mokyti kitus, dirbti nesiekiant finansinio atlygio – tokius uždavinius pasiryžo atlikti šešios Petrašiūnų bendruomenės narės ir šeši Bialystoko trečiojo amžiaus universiteto nariai.
2014-06-11
Nevyriausybinių organizacijų, vienijančių kitas nevyriausybines organizacijas, dirbančias vaiko gerovės srityje, 2014 metų projektų atrankos konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, įgyvendindama Vaiko gerovės 2013–2018 metų programą, skelbia Nevyriausybinių organizacijų, vienijančių kitas nevyriausybines organizacijas, dirbančias vaiko gerovės srityje, 2014 metų projektų atrankos konkursą.
Paraiškas su kitais būtinais dokumentais prašome siųsti registruotu laišku arba pristatyti į ministeriją iki 2014 m. birželio 25 d. (imtinai) užklijuotame ir antspauduotame voke adresu:

2014-06-09
Smagi Kauno bendruomenių sveikatingumo diena 
Praėjusį šeštadienį beveik visą dieną Kauno bendruomenės džiaugėsi smagiomis pramogomis Kauno Santakos stadione. Čia vyko Bendruomenių ir šeimų sveikatingumo ir fizinio aktyvumo diena "Judėkim ir būkim sveiki kartu".
Renginio metu visas stadionas buvo suskirstytas į kelis sektorius. kuriuose vyko vaikų žaidimų ratas, riterių improvizuotos kautynės ir mokymai, estafetės vaikams ir tėveliams, virvės traukimo, jėgos trikovės bei greitumo/vikrumo rungtys, dviračių figūrinis važiavimas, paplūdimio tinklinio varžybos, taiči pasirodymas ir mokymai ir kt.
2014-06-05
Kviečiame į Bendruomenių ir šeimų sveikatingumo renginį 
Kviečiame bendruomenių centrų narius ir šeimas dalyvauti bei smagiai praleisti laiką "Bendruomenių ir šeimų sveikatingumo ir fizinio aktyvumo dienos "Judėkim ir būkim sveiki kartu" renginyje, kuris įvyks birželio 7 d., 11.30 val., Kauno m. Santakos parko stadione (Papilio g.). Renginys skirtas Kauno miesto bendruomenių ir šeimos metams.
Renginio partneriai: pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija "Baltai juoda" ir Lietuvos sporto universitetas. renginio pagrindinis rėmėjas - Kauno m. savivaldybė
2014-06-04
Konferencija „Žmonių su negalia mobilumas 2020“ bendruomenėms 
Nacionalinis socialinės integracijos institutas, įgyvendinantis žmonių su negalia mobilumo programą "Socialinis taksi", kviečia registruotis ir dalyvauti konferencijoje „Žmonių su negalia mobilumas 2020“, skirtą Lietuvos nevyriausybinių organizacijų, valstybinių institucijų ir bendruomenių atstovams.
Konferencija vyks 2014 m. birželio 20 d. Vilniuje, Nacionalinėje dailės galerijoje, adresu: Konstitucijos pr. 22. Konferencijos pradžia – 9.00 val.
Būtina išankstinė registracija iki birželio 18 d.
Registracija čia: https://docs.google.com/a/zmogui.lt/forms/
2014-06-01
Šilainių bendruomenės centras kviečia mokytis sutartinių 
Šilainių bendruomenės centras ir sutartinių giedotojų grupė "Kadujo" birželio 3 d., 18 val kviečia mokintis lietuvių liaudies sutartinių.
Renginys vyks Tado Ivanausko progimnazijoje, Vėtrungės g. 1.
Smulkiau - Renginių skelbimuose
2014-05-26
BC "Draugystė" kviečia kartu atšvęsti Kaimynų dieną 
"Kaimynėli, būki svečias Taikos pr. 68 - S.Daukanto vid. mokyklos kieme ir susipažink su kitų namų kaimynais".
Visus kaimynus kviečiu gegužės mėn. 28 d. (trečiadienį), 18.30 val., Taikos pr. 68 - S. Daukanto vid. mokyklos kieme pabūti kartu žalios aplinkos apsuptyje, gerų ir linksmų kaimynų rate.
Visi kartu paklausysime linksmų ir skambių dainų, pokštų apie kaimynus, išrinksime GERIAUSIĄ KAIMYNĄ.
Gerą nuotaiką mums suteiks kaimynė, ilgametė "GROK, JURGELI" šeimininkė Stefa Navardaitienė.
Jūsų laukia prizai,siurprizai, o mažųjų –saldumynai.
Bendruomenės centro "Draugystė" pirmininkė, Pašilės seniūnaitijos seniūnaitė Danutė Macenkaitė, kont. tel. 8 678 77815
2014-05-21
Kauno m. savivaldybės Bendruomenių koordinatoriaus prisistatymas 
Vakar įvyko eilinis Kauno bendruomenių centrų asociacijos posėdis, kuriame aptartas birželio 7 d. Bendruomenių ir šeimų sveikatingumo renginys Santakos parko stadione ir susitikome su naujuoju Kauno m. savivaldybės bendruomenių koordinatoriumi Edvinu Abraičiu. E. Abraitis trumpai papasakojo apie save ir savo planus dirbti su Kauno bendruomenių centrais, domėjosi BC veikla ir kasdienybe.
2014-05-19
Kvietimas į Vilijampolės BC "Veršva" Etnopaveldo klubo konferenciją "Veršvų piliakalnio paslaptys" 
Kviečiame Jus į Vilijampolės BC „Veršva“ Etnopaveldo klubo ir asociacijų „Šviesuva“ ir "Consilia academica“ rengiamą Respublikinę mokslinę – praktinę konferenciją „ VERŠVŲ PILIAKALNIO PASLAPTIS“, skirtą Veršvų piliakalnio išsaugojimui ir primenanti Kauno regiono gamtos apsaugos problemas.
Konferencija vyks 2014 m. gegužės 22 d. (ketvirtadienis), 15 val. , UAB „Pirmas žingsnis“, konferencijų salėje, Kaunas, Raudondvario pl. 150.

61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple