Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-08-11
Žaliojo Ąžuolyno BC išvyka ir eismo saugumo akcija 
Rugpjūčio 8 d. BC "Žaliasis Ąžuolynas" organizavo Žaliakalnio bendruomenės išvyką į Bistrampolio dvarą ir Panevėžio rajoną. Išvykoje dalyvavo daugiau kaip 40 žaliakalniečių. Bistrampolio dvaras - yra vienas iš reikšmingiausių dvarų Šiaurės Lietuvoje, įsikūręs 14 kilometrų nuo Panevėžio, netoli Uliūnų gyvenvietės, 700 metrų nuo kelio Via Baltica. Iki šių dienų išlikę dvaro rūmai pastatyti 1850 metais, dabar puikiai atrestauruotas ir įdomus.
2015-08-07
Romantinės dainos festivalis - 2015 m. spalio 10 d. 
Per vasarą pailsėjome, išmokome naujų dainų, tad spalio 10 d. Aleksoto bendruomenės centras Kauno miesto bendruomenių centrų kolektyvus suburs į tradicinį "Romantinės dainos festivalį" Kauno įgulos karininkų ramovėje. Pereitų metų Romantinės dainos nugalėtojai, Aleksoto bendruomenės centras pagal tradiciją yra šių metų Romantinės dainos festivalio rengėjai ir kviečia Kauno meisto bendruomenių centrus registruotis dalyvauti festivalyje.
Registruoja dalyvius Aleksoto bendruomenės centro pirmininkas Zenona Šalna.
2015-08-07
"Saugios kaimynystės" bendruomenių apklausa 
VRM sudarytos Saugios kaimynystės bendruomenėse darbo grupės prašymas bendruomenėms ir jų organizacijoms užpildyti "Saugios kaimynystės" anketą. Grupės narių nuomone, gali būti, kad remiantis išsakytomis anketose nuomonėmis, bus galima galvoti ir apie aktyvesnį finansavimą.
Kviečiame visos Lietuvos kaimo ir miestų bendruomenes kaip įmanoma aktyviau dalyvauti apklausoje ir atsakyti į elektroninės apklausos anketą. Apklausa vykdoma iki rugsėjo 10 d. Kviečiame šia nuoroda pasidalinti su kitomis bendruomenėmis.
Anketa yra čia: https://docs.google.com/…/1cq0D3keDGDigk0CAhHtj4B…/viewform…
2015-08-07
Bendruomenių amatų mugė 
Šiais metais rugsėjo 4-5-6 dienomis Žaliakalnio bendruomenės centras „Žaliasis Ąžuolynas“ organizuoja Kaune, Laisvės alėjoje, renginį „Bendruomenių amatų mugė“, kuri tapo tradicine kauniečių rudens švente. Šiuo renginiu siekiama aktyvinti bendruomenių, bei viso Kauno miesto gyventojų visuomeninį aktyvumą per kultūrinius ir pažintinius renginius, puoselėti Kauno miesto savitumą, įamžinant kauniečių kultūrinę ir visuomeninę veiklą, bei kultūrinį palikimą, taip pat skatiname senų tradicinių amatų atstovų verslus, juos pristatydami visuomenei
2015-08-04
Vietos bendruomenių savivaldos programos 2014 m. ataskaita  
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia 2014 m. Vietos bendruomenių savivaldos programos ataskaitą. 2012 metais pirmą kartą buvo pradėta įgyvendinti Vietos bendruomenių savivaldos programa, kuria siekiama skatinti bendruomenes visoje Lietuvoje aktyviai dalyvauti priimant sprendimus dėl lėšų panaudojimo, tenkinat vietos bendruomenių viešuosius poreikius. Programa įgyvendinama, siekiant bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės su valstybės ir savivaldybių institucijomis, jų plėtros ir aktyvaus dalyvavimo socialinėje veikloje.
2015-07-30
Pas Kauno rajono kaimo bendruomenes ir NVO pasisemti patirties 
Liepos 29 d. būrys Kauno bendruomenių centrų aktyvo lankėsi Kauno rajono Vilkijos Neįgaliųjų sąjungoje, Raudondvariečių, Kulautuvos, Zapyškio ir Pagirių bendruomenių centruose. Išvykos tikslas - susipažinti su bendruomenių ir kitų NVO patirtimi, įgyvendinant verslumo ir socialinių paslaugų projektus ir jų įgyvendinimu kaimo vietovėse.
Išvykos nuotraukos: https://www.facebook.com/pages/Kauno-bendruomenių-centrų-asociacija
2015-07-30
Dviračių žymėjimo akcija Panemunės paplūdimyje 
Vasara - dviračių sezono metas. Gatvėse pagausėjus dviratininkų – padaugėja ir dviračių vagysčių skaičius. Kviečiame Jus pasirūpinti šių transporto priemonių apsauga. Veiksminga ir nieko nekainuojanti dviračių apsaugos nuo vagių priemonė – jų žymėjimas policijoje.
2015-07-31 14:00 - 17:00 val. rengiama dviračių žymėjimo akcija Panemunės paplūdimyje (prie naujojo gelbėjimo stoties paviljono A. Smetonos al. 4).
2015-07-22
Lietuvos vartotojų institutas kviečia į seminarą 
Liepos 29 d. Lietuvos vartotojų institutas Kaune organizuoja seminarą „Vartotojų teisės:
bendradarbiavimas šviečiant vartotojus, pagrindinės aktualijos“, į kurį kviečiami dalyvauti Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybių ir valstybės institucijų darbuotojai, nevyriausybinių organizacijų ir vietos bendruomenių atstovai, norintys susipažinti su naujausiomis vartotojų teisių aktualijomis, valstybės ir savivaldybės institucijų bendradarbiavimo su nevyriausybinėmis organizacijomis galimybėmis.
2015-07-21
Neeilinis Bendruomenių centrų aktyvo posėdis 
Šiandien KBCA narių pirmininkų it centrų aktyvistai susirinko į neeilinį asociacijos posėdį.
Posėdyje dalyvavo ir Kauno apskr. VPK Imuniteto sk. vyr. tyrėjas, komisaras, P. Klikūnas, kuris papasakojo apie skyriaus veiklą. Posėdyje buvo aptarti bendruomenių centrams svarbūs klausimai, tarpusavio bendradarbiavimas ir sutelktumas, bendravimo su miesto valdžia klausimai.
2015-07-21
Vieneri metai Facebook'e 
Liepos 3 d. sukako metai, kai Kauno bendruomenių centrų asociacija pradėjo bendrauti su draugais ir skleisti informaciją apie savo veiklą feisbuke (facebook). Per šį laiką subūrėme nedidelį, bet tvirtą ištikimų bičiulių ratą. Socialiniame tiknkle skleidžiame informaciją apie bendruomenių centrus, jų veiklą, keliame naujienas, kurios aktualios ar įdomios bendruomenėms, NVO ir kauniečiams bei mūsų draugams užsienyje, iš kitų šaltinių.

57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple