Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-12-01
Kalėdinė NVO mugė Vilniuje kviečia 
Sveiki, mieli nevyriausybinių organizacijų atstovai,
tęsiame mūsų gražią tradiciją ir jau penktą kartą kviečiame Jus dalyvauti gerumą kuriančioje ir šilumą skleidžiančioje kalėdinėje nevyriausybinių organizacijų mugėje.
Mugė vyks š. m. gruodžio 6 d. (šeštadienį) nuo 14 iki 16,30 val. S. Daukanto aikštėje.
Mugėje kiekviena organizacija turės galimybę pristatyti visuomenei savo sukurtus ir pagamintus išskirtinius kalėdinius suvenyrus (atvirutes, žvakutes, žaisliukus ir kt.), pavaišinti lankytojus karšta sriuba, arbata, meduoliais ar dalyvauti bet kokia kitokia Jūsų pasiūlyta forma.
2014-12-01
ADVENTO VAKARONĖ ŽALIAKALNYJE 
ŽALIAKALNYJE GYVENANČIUS ir DIRBANČIUS KVIEČIAME Į
ADVENTO VAKARONĘ.
Ji vyks gruodžio mėn. 4 d., ketvirtadienį 18 val. Kauno kolegijoje,J. Vienožinskio menų fakultete , A.Mackevičiaus g. 27. Dalyvaus dainininkas J. Janušaitis, gitaromis gros K. Ignatavičius, P. Marcinkevičius. Eiles skaitys poetas E. Janušaitis.
Organizatorius: Žaliakalnio bendruomenės centras "Pelėdos". Bendruomenės pirmininkas ir vakaro vedėjas K.Ignatavičius
Kviečiame aktyviai dalyvauti
2014-11-28
Kauno miesto nevyriausybinių organizacijų forumas 
Lapkričio 28 d. Kauno savivaldybėje įvyko Kauno m. Nevyriausybinių organizacijų (NVO) forumas, kuriame buvo patvirtinti NVO atstovai į savivaldybės NVO tarybą, NVO tarybos nuostatų projektas ir forumo rezoliucija Merui A. Kupčinskui.
Forumą Kauno mero vardu pasveikino savivaldybės tarybos narė E. Gudišauskienė, sveikinimo žodžius tarė tarybos narys G. Žukauskas, vicemeras K. Nausėda ir Kauno sav, NVO rėmimo tarybos pirmininkė G. Skaistė.

2014-11-28
Susitikimas su Lietuvos Vietos veiklos grupių tinklu ir Kauno VVG 
Lapkričio 25 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos (KBCA) ir Vilniaus bendruomenių asociacijos (VBA) atstovai dalyvavo susitikime su Lietuvos Vietos veiklos grupių (VVG tinklas) tinklo valdyba ir Kauno VVG.
Susitikime dalyvavo ir A. Stulginskio universiteto rektorius A. Maziliauskas, o taip pat ir dėstytojai, dirbantys su Kaimo plėtros programomis. Pagrindinis susitikimo tikslas - ES 2014-2020 m. miestų vietos veiklos grupių steigimosi aktualijos.
2014-11-27
KVIETIMAS Į KAUNO NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ FORUMĄ 
Siekiant paskatinti Kauno miesto nevyriausybines organizacijas bendradarbiauti, keistis informacija ir kartu spręsti aktualias temas, kviečiame Kauno miesto nevyriausybinių organizacijų atstovus dalyvauti
NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ FORUME
2014 m. lapkričio 28 d.
Kauno miesto savivaldybės didžioji salė
Laisvės al. 96, Kaunas
2014-11-25
Lietuvos regionų pažintuvės Alytuje 
Mieli kolegos,
Nuoširdžiai kviečiu Jus į mūsų organizuojamą šventinį renginį bendruomenėms
„Lietuvos regionų pažintuvės“.Šventėje Lietuvos regionų – Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos ir Suvalkijos – atstovai vaišins gardžiausiais tradiciniais valgiais, džiugins linksmiausiais
šokiais ir dainuos skambiausias dainas. Čia bus visko: smagių žaidimų, dirbtuvių, linksmų varžytuvių ir konkursų, kurie renginį nuspalvins ypatinga nuotaika.
2014-11-21
Šilainių bendruomenės centras kviečia į Romansų vakarą 
Kauno Šilianių bendruomenės centras kviečia visus kauniečius į Romansų vakarą "Ar sugrįš Metropolio vakarai", kuris įvyks 2014 m. lapkričio 23 d., 14 val., "Renginių Oazės-Crystal Club" salėje (Baltų pr. 16, Kaunas, "Impuls" kompleksas Šilainiuose).
Vakaro metu romansus atliks Kauno, Molėtų, Anykščių, Prienų ir Vilniaus atlikėjai bei ansambliai. Vakaro svečias - romansų atlikėja Liuba Nazarenko.
Maloniai kviečiame. Programa yra Renginių skyrelyje.
2014-11-20
Renginys 2014-2020 m. ES fondai - regionų vystymui 
2014 m. lapkričio 20 d. Birštone įvyko Vidaus reikalų ministerijos organizuojatas renginys "2014–2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių ir investavimo fondų panaudojimo galimybės Lietuvos regionų vystymui". Renginyje dalyvavo Kauno, Alytaus, Birštono, Marijampolės regionų plėtros tarybų nariai, vietos bendruomenių atstovai, socialiniai ir ekonominiai partneriai.
2014-11-20
NVO darbo grupės ir Savivaldos komiteto susitikimas 
Lapkričio 19 Kauno sav. mažojoje salėje įvyko NVO darbo grupės nevyriausybinių organizacijų atstovams į Kauno m. NVO tarybą pasiūlyti narių ir Savivaldos ir bendruomenių plėtojimo komiteto susitikimas. Susitikimo metu komiteto pirmininkas G. Žukauskas pasidžiaugė nevyriausybinių organizacijų ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos iniciatyva išsirinkti savo atatovus į Kauno NVO tarybą, bendruomenių veikla ir informavo, kad Kauno meras bendradarbiavimo su NVO darbo grupe teises delegavo šiam komitetui. Šiai veiklai pritarė ir dalyvavę 4 komiteto nariai.
2014-11-20
Saugios aplinkos priemonių aptarimas su Kauno policijos pareigūnais 
Lapkričio 17 d.KBCA būstinėje BC pirmininkai kartu su Kauno VPK policijos bendruomenės pareigūnais, Viešosios tvarkos valdybos viršininku R. Stuku ir Prevencijos sk. viršininku T. Stauskiu aptarė 8 mėnesių bendruomenės pareigūnų veiklos rezultatus ir iškilusias problemas vietos bendruomenių teritorijose. Pasidžiaugta gražiu bendradarbiavimu Lampėdžių, Aleksoto, Eigulių bendruomenėse. Policijos pareigūnai prisipažino, kad jiems buvo tikras iššūkis bendrdarbiavimas su vietos bendruomenėmis, gyventojais, įgauti vieni kitų pasitikėjimą ir veikti išvien, kuriant saugią aplinką.

57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple