Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-05-03
Kviečiame į Lampėdžių BC eismo saugumo ir saugios kaimynystės renginį 
Gegužės 6 d., 18 val., Lampėdžių bendruomenės centre, Vytauto g. 10, įvyks antrasis "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginys - susitikimas su Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnais. Susitikimo metu bus supažindinta su projektu, aptarti saugaus eismo ir saugios kaimynystės klausimai, papasakota apie eismo įvykius, pasidalinta gerąja Lampėdžių bendruomenės patirtimi. Bus parodyti saugaus eismo filmukai, atsakoma į gyventojų klausimus.
Maloniai kviečiame.
2015-05-01
Sveikiname su Motinos diena! 
Gražiausi sveikinimai mūsų mamoms ir močiutėms!
- Kiek daug jėgos, švelnumo ir gerumo sutelpa tavo širdy,
Kiek daug geru darbų nudirbo tavo rankos,
Kiek daug naktų skaičiavo tavo mintys ir dejavo tik viena - tavo širdis.
Tebūna tavo vardas, tavo darbas šventas,
Tebūna tavo dienos ilgos ir džiaugsmingos,
O laikas tekartoja:"Nepalūžti, nepavargti ir gyventi, gyventi!"
2015-05-01
Edukacinis užsiėmimas "Žvakių liejimo tradicijos" 
KBCA, vykdydama Kauno m. sav. biudžeto lėšomis finansuojamą projektą "Asociacijos veiklos plėtra", jame numačiusi kartu su bendruomenių centrų rankdarbių mėgėjomis organizuoti mokomuosius užsiėmimus, kuriuose bus dalinamasi patirtimi ir mokinamasi naujų rankdarbių ir amatų.
Vienas iš tokių užsiėmimų - vaškinių žvakių liejimo pamoka, įvyko balandžio 28, asociacijos biure.
2015-05-01
Forume "Ką privalome daryti, kad gyventojai jaustųsi saugūs" 
Balandžio 29 d. Vytauto Didžiojo universitete įvyko gyventojų saugumą užtikrinančios vidaus reikalų sistemos institucijos sukvietė politikus, savivaldos, verslo srities atstovus, akademinę bendruomenę, studentus, teisėsaugos institucijų darbuotojus aktyviai diskutuoti, išreikšti savo nuomonę ir ieškoti bendrų sprendimų visiems rūpimais klausimais forume – diskusijoje „KĄ PRIVALOME PADARYTI, KAD GYVENTOJAI JAUSTŲSI SAUGŪS“.
2015-04-28
Kauno bendruomenių centrų asociacija tapo IFS nare 
Kauno bendruomenių centrų asociacija, pateikusi prašymą, įstojo į tarptautinę Gyvenviečių ir kaimynijų federaciją IFS (The International Federation of Settlements and Neighborhood Centers). Balandžio mėn. IFS tarybos sprendimu KBCA buvo priimta į šią federaciją.
Narystė šioje federacijoje suteikia platesnes bendradarbiavimo ir pasikeitimo patirtimi galimybes.Kaip sakoma generalinės direktorė Melissa Aase sveikinimo laiške KBCA pirmininkui R. Navickui, "...asociacijos darbas ir programos padarė įspūdį tarybos nariams. Federacija tikisi galimybėmis keistis informacija ir žiniomis, dialogo apie darbus daugelyje šalių ir mūsų tame tarpe".
2015-04-26
Renginyje "Socialinis verslumas kaip sinergija ir pridėtinė vertė jaunimo mentorystei Europoje" 
Balandžio 23 d. KBCA atstovai ir tarybos pirmininkas R. Navickas dalyvavo pirmajame Strateginių partnerysčių projekto "Socialinis verslumas kaip sinergija ir pridėtinė vertė" sklaidos renginyje - diskusijoje. Projektą vykdo Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras (SPSVDPRC). KBCA dalyvauja šiame projekte kaip partneriai, kartu su Kauno teritorinė darbo birža, Kauno technikos kolegija, Muravos BC ir BC "Girsta" bei Jonavos kolegija.
2015-04-26
2-asis Lietuvos Kaimo parlamentas 
Balandžio 24 d. A. Stulginskio universitete įvyko antrasis Lietuvos kaimo parlamentas. Svarbiausios nagrinėjamos temos: kaip modernizuoti kaimą? Kaip pritraukti jaunimą, kad kaimas augtų ir klestėtų? Kaip išsaugoti Lietuvos kaimui būdingą socialinę ir kultūrinę dvasią? Atsakymų į šiuos ir panašius klausimus ieškojo Lietuvos kaimo parlamento atstovai, susirinkę į antrąją sesiją. „Kad gautųsi ugnis, reikia kibirkšties. Pasaulį į priekį varo žmonės, kurių akyse žiba kibirkštis. O Jūsų akyse kibirkščių tikrai netrūksta. Džiaugiamės partnerystę su Jumis“, – sveikindamas į Aleksandro Stulginskio universitetą atvykusius svečius kalbėjo rektorius prof. dr. Antanas Maziliauskas.
2015-04-22
Kviečiame pasirašyti Žaliakalnio bendruomenių peticiją dėl Pelėdų kalno vientisumo išsaugojimo 
Žaliakalnio bendruomenių organizacijos kartu su Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakultetu kviečia pasirašyti peticiją išsaugoti unikalią teritoriją. Kviečiame apsilankyti šiame puslapyje ir pareikšti savo nuomonę: http://asesupeleda.com/peticija/.
2015-04-22
7-oji M. Romerio universiteto praktinė-mokslinė konferencija 
Gegužės 7 d. M. Romerio universitete organizuojama praktinė - mokslinė konferencija "Efektyvumas viešajame sektoriuje: kuo vadybos teorijos gali pasitarnauti ir ką praktikai gali patarti?".
Programoje numatytos paskaitos bendruomenių lyderiams, kurias skaitys prof. R. Jusevičius, I. Leliūgienė, B. Mikulskienė, G. Navaitis, doc. J. Šiugždienė, J. Senkienė, E. Pocius, JPP "Kurk Lietuvai" vadovas ir kiti.
2015-04-16
"Eismo saugumas bendruomenėse 2015" pirmasis renginys 
"Eismo saugumas bendruomenėse 2015" pirmasis įvadinis seminaras įvyko vakar, balandžio 15 d., Vitebsko bibliotekoje. Dalyvavo Kauno VPK bendruomenės ir Kelių policijos pareigūnai, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos projekto koordinatorė, KBCA pirmininkas, "Amalės", A. Šančių, Muravos, Kaunėnų BC pirmininkai, vaikų dienos centro "Vaikų stotelė" auklėtiniai ir savanorės, vietos gyventojai.

57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple