Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-03-14
Projektų konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“ 
Siekiant toliau gerinti padėtį keliuose ir vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. vasario 11 d. nutarimą Nr. 125 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011 m. spalio 5 d. nutarimo Nr. 1165 „Dėl Valstybinės saugaus eismo plėtros 2011–2017 metų programos įgyvendinimo tarpinstitucinio metų veiklos plano patvirtinimo“ pakeitimo“ ir šiais metais Lietuvos automobilių kelių direkcija kviečia aktyviai dalyvauti šiame konkurse.
2015-03-14
Seminare "Vietos bendruomenių verslumo skatinimas" 
Penktadienį, kovo 13 d., LKBS kvietimu kartu su LVBOS pirmininku A. Račkausku apsilankėme seminare "Vietos bendruomenių verslumo skatinimas". Seminaras vyko Raudondvaryje ir jame buvo pristatytas "Vietos bendruomenių Anykščių rajone verslumo skatinimo" projektas, kurį vykdė Jaunųjų profesionalų programos (JPP) "Kurk Lietuvai" vykdytojai E. Matulaitis ir M. Satkauskaitė.

2015-03-14
Išvyka į Kauno biokuro katilines 
Kovo 12 d. nemažas būrys Kauno bendruomenių centrų narių apsilankė Petrašiūnų ir "Inkaro" biokuro katilinėse. Išvykai vadovavo Kauno savivaldybės tarybos narys ir Panemunės BC pirmininkas G. Žukauskas.
Bendrovei „Kauno energija“ priklausančiose „Inkaro“ ir Petrašiūnų jėgainėse vasario mėn. pabaigoje oficialiai atidarytos naujos biokuro katilinės. Jose gaminama šiluma jau šildo kauniečių namus. Naujųjų katilinių atidarymas lėmė rekordinį šilumos kainos mažėjimą.
2015-03-10
Kovo 11 d. renginiai Kaune 
Sveikiname Kauno miesto bendruomenių centrus su gražiu Kovo 11 d. jubiliejumi. Jau 25 metai kaip atkūrėme Lietuvos nepriklausomybę, ir ši diena išliks kaip viena reikšmingiausių datų mūsų istorijoje. Šia proga kviečiame bendruomenių centrus su savo vėliavomis dalyvauti Kauno miesto minėjime, kuris įvyks kovo 11 d., 12 val., Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
Kaune jau nuo kovo 10 d. numatyti renginiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti.
2015-03-09
Kviečiame dalyvauti projekte “GINTARINĖ PALATA” – mažiesiems ligoniukams 
Pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacijos „Baltai Juoda“ ir Labdaros ir paramos fondas “Saulės smiltys” inicijuoja akcijas ir renginius, sprendžia įsisenėjusias problemas, aktyviai dalyvauja pilietiškos visuomenės kūrimo procese, teikia labdarą ir paramą tuberkulioze sergantiems vaikams ir suaugusiems, Pulmonologijos skyriams, vaikams iš vaikų namų bei daugiavaikėms šeimoms.
Šių pilietiškai ir socialiai aktyvių žmonių dėka gimė idėja įgyvendinti projektą „Gintarinė palata“, kurią planuojama įrengti Kauno klinikinės ligoninės II vaikų ligų skyriuje.
2015-03-09
Kviečiame bendruomenių centrus prisidėti prie akcijos "Balta ramunė" 
Kviečiame visus prisijungti prie labdaros ir paramos fondo „Saulės smiltys” ir jaunimo NVO "Baltai juoda" rengiamos „Baltosios Ramunės” akcijos.
Kovo 24 diena yra Baltos ramunės – tuberkuliozės diena. Paminėdami šią dieną, siekiame skleisti informaciją apie tuberkuliozę, jos simptomus, gydymą, bei griauti su šia liga susipynusius stereotipus.
Norintys dalyvauti šioje akcijoje turi registruotis adresu: Info@saulessmiltys.lt

2015-03-09
Kovo 8-osios šventė BC "Draugystė" 
Dainavos bendruomenės centro "Draugystė" pirmininkė ir Pašilės seniūnaitė Danutė Macenkaitė kartu su socialiniais partneriais Kauno apsk. VPK kelių policijos tarnybos organizavimo skyriaus pareigūnais bei Jungine metodistų bažnyčia kovo 6 d. Žaliakalnio seniūnijos salėje sukvietė nakvynės namų moteris į koncertą, skirtą Tarptautinei moters dienai.
Moteris su gražia švente atvyko pasveikinti Kauno m. meras A. Kupčinskas, Šv. Paduviečio parapijos kunigas T. Trečiokas bei tarybos narė L. Kudarienė.
2015-03-07
Diskusijos "Sisteminis skurdo problemos tyrimas Lietuvoje" įspūdžiai 
Kovo 6 d. Lietuvos Caritas Kauno m. savivaldybėje pristatė „Sisteminį skurdo problemos tyrimą Lietuvoje“, kuriuo siekta įvertinti skurdo paplitimą Lietuvoje ir numatyti jo mažinimo galimybes (priemones). Tyrimo tikslo buvo siekiama projekto veiklas organizuojant trimis pagrindinėmis kryptimis: per skurdo ir socialinės atskirties rodiklių Lietuvoje analizę, kiekybinį ir kokybinį skurdo tyrimą.
Šiais metais „Sisteminis skurdo tyrimas“ bus pristatytas penkiolikoje Lietuvos miestų savivaldybių, kuriose susitikimų metu vyks ir apskritojo stalo diskusijos.
2015-03-04
Panemunės BC ir Žolinčių akademija kviečia 
Kovo 12 d., 17 val., Panemunės bendruomenės centras ir Žolinčių akademija kviečia į šventinę vakaronę, skirtą habil. dr. Eugenijai Šimkūnaitei atminti
Programoje:
Gyvenimo receptai pagal E. Šimkūnaitę;
Pasivaikščiojimas po vyšnių sodą, kuris jau auginamas Tauragnuose;
Pranešeja ir vedančioji: Žolinčių akademijos prezidentė Danutė Kunčienė.
Meninė programa.
Maloniai kviečiame atvykti ir dalyvauti.
2015-02-26
HIBRIDINIS KARAS UKRAINOJE IR PILIETINĖS VISUOMENĖS ATSAKAS LIETUVOJE 
Pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija „Baltai Juoda" 2015 m. vasario 25 d. KTU III rūmuose pakvietė į diskusiją: "HIBRIDINIS KARAS UKRAINOJE IR PILIETINĖS VISUOMENĖS ATSAKAS LIETUVOJE".
Diskusijoje dalyvavo: politologas, Rytų Europos studijų centro analitikas Laurynas Kasčiūnas, Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas.
Diskutavome apie Rusijos informacinį karą ir galimybes jį neutralizuoti Lietuvoje.

55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple