Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-02-03
Žinau, ką renku 
Orientuotis savivaldos rinkimuose jaunimui padės VRK partnerio interneto svetainė www.zinaukarenku.lt
Artėjant savivaldybių tarybų ir merų rinkimams, iniciatyva „Žinau, ką renku", glaudžiai bendradarbiaudama su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK), vėl imasi stebėsenos.
Orientuotis savivaldos rinkimuose jaunimui padės VRK partnerio interneto svetainė.
Kauno bendruomenių centrų asociacija taip pat nelieka rinkimų karštinės pašaly: kartu su Kauno deputatų klubu organizuojame disputą su kandidatais į Kauno merus, kuris įvyks 2015 m. vasario 17 d. 18 val. Kauno m. savivaldybės didžiojoje salėje.
2015-02-01
Duotas startas bendruomenės inicijuojamai vietos plėtrai  
Vidaus reikalų ministro įsakymu patvirtintos Vietos plėtros strategijų rengimo taisyklės duoda startą bendruomenės inicijuojamai vietos plėtrai (BIVP) Lietuvos miestuose. Tai vienas iš naujų 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) sanglaudos politikos įgyvendinimo būdų.
Taisyklės nustato reikalavimus vietos plėtros strategijų rengimui, tvirtinimui ir keitimui. Taip pat nurodo subjektus, kurie, susibūrę į vietos veiklos grupes, galės rengti ir įgyvendinti projektus, panaudodami ES fondų investicijas.

2015-01-28
Policijos ataskaita visuomenei 
Šį trečiadienį Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje įvyko tradicinis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ataskaitos visuomenei pristatymas. Jo metu pateikti 2014 metų veiklos rezultatai ir aptartos ateities gairės, siekiant dar labiau užtikrinti gyventojų saugumą.
Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas pasidžiaugė praėjusiais metais savo veiklą pradėjusiais vykdyti bendruomenių pareigūnais. Anot jo, 2014-ieji metai buvo pozityvus proveržis policijos ir bendruomenių bendradarbiavimo srityje.
2015-01-27
Darbų paroda „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia...“ 
VYTAUTO DIDŽIOJO KARO MUZIEJUS
(K. Donelaičio g. 64, Kaunas).
Vasario 12 d. (ketvirtadienį) 15.00 val. kviečiame į Juozo Kalinausko ir Linos Kalinauskaitės autorinių darbų parodos „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia...“ atidarymą ir šventinį Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos studentų koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus 94-osioms įkūrimo metinėms paminėti.
2015-01-27
Laidų ciklas apie Lietuvos bendruomenes "Arčiau namų" 
BTV eteryje sausio 25 d. sekmadienį 12 val. startavo naujas, pozityvus, pilietiškumą skatinantis ir gerąją bendradarbiavimo patirtį skleisiantis projektas apie Lietuvos bendruomenes. Laidų ciklas "Arčiau namų". Pirmasis reportažas buvo parodytas iš Neringos:
http://lnkgo.alfa.lt/visi-…/arciau-namu/ziurek-arciau-namu-1

2015-01-24
Patvirtinta Kauno NVO tarybos sudėtis 
Šį ketvirtadienį Kauno m. taryba patvirtino Kauno NVO tarybos sudėtį. Džiugu, kad visi mūsų pasiūlyti kandidatai tapo NVO tarybos nariais. Pateikiame Kauno NVO tarybos sudėtį:
Algimantas Astrauskas, asociacija „Šviesuva“;
Erika Januškevičiūtė, Kauno miesto savivaldybės administracija;
Simonas Kairys, Kauno miesto savivaldybės taryba;
Aldona Kazlauskienė, Kauno pagyvenusių žmonių asociacija;
Smulkiau...
2015-01-13
Panemunės bendruomenė kviečia į Sniego šventę 
Sausio 18 d. - pasaulinė Sniego diena, švenčiama daugiau kaip 30 pasaulio šalių.
Švenčia ją ir Kaunas.
Šventės atidarymas - 12 val. Panemunės pliaže, prie pirtelės "Darna kūnui".
Šventės metu vyks estafetės, rungtys ir kitos linksmybės.
Maloniai kviečiame apsilankyti!
2015-01-13
Sausio 13 d. renginiai Kaune 
Laisvės gynėjų dienai skirti renginiai Kaune, prasidėję praėjusį šeštadienį, tęsiasi toliau. Ateinantį pirmadienį Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje vyks pilietiškumo akcija prie laužų „Sveika būk, Laisve!“, o antradienį, sausio 13-ąją, renginiai vyks visą dieną.
Renginių pradžia - 8 val.
Programa čia:...
2015-01-12
Muzikinis projektas, išpildęs senjorų svajones 
Apie ką svajoja mūsų senjorai? Ramybę, gerą sveikatą, gražias šeimas ir karjerą susikūrusius vaikus, būrį anūkų? „Tai, žinoma, patenka į norų sąrašą, bet visada norisi daugiau“, – juokiasi Petrašiūnų bendruomenės centro senjorai, šį rudenį išmaišę ir savo dainomis gera nuotaika užkrėtę kone pusę Europos bei pabuvoję Azijoje.
2015-01-11
Pratęsiamas paraiškų priėmimo 2015 metų nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo konkursui terminas  
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija paskelbė, kad pratęsiamas paraiškų priėmimo 2015 metų nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo konkursui terminas.
Paraiškos ir kiti būtini dokumentai priimami iki 2015 m. sausio 31 d. (imtinai) adresu:
2015 metų Nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo konkursui
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, A. Vivulskio g. 11, 105 kab., 03610 Vilnius.

55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple