Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-05-01
Forume "Ką privalome daryti, kad gyventojai jaustųsi saugūs" 
Balandžio 29 d. Vytauto Didžiojo universitete įvyko gyventojų saugumą užtikrinančios vidaus reikalų sistemos institucijos sukvietė politikus, savivaldos, verslo srities atstovus, akademinę bendruomenę, studentus, teisėsaugos institucijų darbuotojus aktyviai diskutuoti, išreikšti savo nuomonę ir ieškoti bendrų sprendimų visiems rūpimais klausimais forume – diskusijoje „KĄ PRIVALOME PADARYTI, KAD GYVENTOJAI JAUSTŲSI SAUGŪS“.
2015-04-28
Kauno bendruomenių centrų asociacija tapo IFS nare 
Kauno bendruomenių centrų asociacija, pateikusi prašymą, įstojo į tarptautinę Gyvenviečių ir kaimynijų federaciją IFS (The International Federation of Settlements and Neighborhood Centers). Balandžio mėn. IFS tarybos sprendimu KBCA buvo priimta į šią federaciją.
Narystė šioje federacijoje suteikia platesnes bendradarbiavimo ir pasikeitimo patirtimi galimybes.Kaip sakoma generalinės direktorė Melissa Aase sveikinimo laiške KBCA pirmininkui R. Navickui, "...asociacijos darbas ir programos padarė įspūdį tarybos nariams. Federacija tikisi galimybėmis keistis informacija ir žiniomis, dialogo apie darbus daugelyje šalių ir mūsų tame tarpe".
2015-04-26
Renginyje "Socialinis verslumas kaip sinergija ir pridėtinė vertė jaunimo mentorystei Europoje" 
Balandžio 23 d. KBCA atstovai ir tarybos pirmininkas R. Navickas dalyvavo pirmajame Strateginių partnerysčių projekto "Socialinis verslumas kaip sinergija ir pridėtinė vertė" sklaidos renginyje - diskusijoje. Projektą vykdo Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras (SPSVDPRC). KBCA dalyvauja šiame projekte kaip partneriai, kartu su Kauno teritorinė darbo birža, Kauno technikos kolegija, Muravos BC ir BC "Girsta" bei Jonavos kolegija.
2015-04-26
2-asis Lietuvos Kaimo parlamentas 
Balandžio 24 d. A. Stulginskio universitete įvyko antrasis Lietuvos kaimo parlamentas. Svarbiausios nagrinėjamos temos: kaip modernizuoti kaimą? Kaip pritraukti jaunimą, kad kaimas augtų ir klestėtų? Kaip išsaugoti Lietuvos kaimui būdingą socialinę ir kultūrinę dvasią? Atsakymų į šiuos ir panašius klausimus ieškojo Lietuvos kaimo parlamento atstovai, susirinkę į antrąją sesiją. „Kad gautųsi ugnis, reikia kibirkšties. Pasaulį į priekį varo žmonės, kurių akyse žiba kibirkštis. O Jūsų akyse kibirkščių tikrai netrūksta. Džiaugiamės partnerystę su Jumis“, – sveikindamas į Aleksandro Stulginskio universitetą atvykusius svečius kalbėjo rektorius prof. dr. Antanas Maziliauskas.
2015-04-22
Kviečiame pasirašyti Žaliakalnio bendruomenių peticiją dėl Pelėdų kalno vientisumo išsaugojimo 
Žaliakalnio bendruomenių organizacijos kartu su Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakultetu kviečia pasirašyti peticiją išsaugoti unikalią teritoriją. Kviečiame apsilankyti šiame puslapyje ir pareikšti savo nuomonę: http://asesupeleda.com/peticija/.
2015-04-22
7-oji M. Romerio universiteto praktinė-mokslinė konferencija 
Gegužės 7 d. M. Romerio universitete organizuojama praktinė - mokslinė konferencija "Efektyvumas viešajame sektoriuje: kuo vadybos teorijos gali pasitarnauti ir ką praktikai gali patarti?".
Programoje numatytos paskaitos bendruomenių lyderiams, kurias skaitys prof. R. Jusevičius, I. Leliūgienė, B. Mikulskienė, G. Navaitis, doc. J. Šiugždienė, J. Senkienė, E. Pocius, JPP "Kurk Lietuvai" vadovas ir kiti.
2015-04-16
"Eismo saugumas bendruomenėse 2015" pirmasis renginys 
"Eismo saugumas bendruomenėse 2015" pirmasis įvadinis seminaras įvyko vakar, balandžio 15 d., Vitebsko bibliotekoje. Dalyvavo Kauno VPK bendruomenės ir Kelių policijos pareigūnai, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos projekto koordinatorė, KBCA pirmininkas, "Amalės", A. Šančių, Muravos, Kaunėnų BC pirmininkai, vaikų dienos centro "Vaikų stotelė" auklėtiniai ir savanorės, vietos gyventojai.
2015-04-13
BC "Pelėdos" ir Žaliakalnio seniūnijos renginys 
2015 m. balandžio 14 d. 17 val. Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto salėje (A.Mackevičiaus g. 27)
Žaliakalnio bendruomenės ir menininkų diskusija
Čiurlionis lofte? Kaip išsaugosime tarpukario Žaliakalnio dvasią Pelėdų kalne?
2012 m. per Europos kultūros paveldo dienas Žaliakalnio bendruomenė vaikštinėjo menininkų išmintais takais, vietos dvasios ieškodama. Ir kas gi ta Žaliakalnio dvasia?
2015-04-13
Antrasis socialinio verslo forumas 
Balandžio 9-10 d.d. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyko antrasis socialinio verslo forumas, kurį organizavo Britų Taryba kartu su Lietuvos partneriais. Apie socialinį verslą pasakojo pranešėjai iš Didžiosios Britanijos bei Skandinavijos, mūsų nevyriausybininkai. Akivaizdu, kad minėtose šalyse socialinis verslas yra vienas svarbiausių ekonomikos variklių, o Lietuvoje ši sritis kol kas vos vos kvėpuoja. Forume buvo bandoma pasiūlyti Lietuvai tinkamą socialinio verslo modelį, juolab kad jau yra patvirtinta socialinio verslo koncepcija. Laukia daug darbų, norint iš esmės pagerinti socialinio verslo būklę Lietuvoje. Ar pasieksim proveržį šioje srityje, priklauso ir nuo mūsų - nevyriausybininkų, ypač nuo vietos bendruomenių organizacijų.
2015-04-12
Vilijampolės BC "Veršva" ataskaitinis susirinkimas 
Balandžio 9 d. Vilijampolės BC "Veršva" įvyko ataskaitinis rinkiminis susirinkimas.
Susirinkimo metu centro nariai išklausė pirmininkės J. Gulbinienės, revizijos komisijos ataskaitų, patvirtino naują tarybą ir rinko pirmininką, kuriuo antrai kadencijai liko Jolanta Gulbinienė. Pirmininkės ataskaitoje pristatyta plati 2014 m. bendruomenės veikla: vykdyti projektai, aktyviausi bendruomenės nariai.

53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple