Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-01-13
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos raštas dėl Bendruomenių programos  
Sausio 7 dienos posėdyje Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos taryba priėmė sprendimą dėl panaikintos Vietos bendruomenių savivaldos programos Lietuvoje ir naujo Bendruomenių finansavimo konkurso nuostatų. Šis raštas adresuotas LR Prezidentei, Ministrui pirmininkui, Seimo pirmininkei ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.
2016-01-12
Laisvės gynėjų dienos – sausio 13-osios renginiai Kaune 
Paminint Sausio 13 d. 25 - metį Kaune organizuojami tokie renginiai:
8 val. Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ miesto ugdymo įstaigose.
10 val. Šv. Mišios už žuvusius Laisvės gynėjus Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.
10.40 val.Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų meno kolektyvų koncertas „Vardan Lietuvos“ Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.
Programa....
2016-01-12
LVBOS tarybos posėdis 
Sausio 7 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos biure įvyko Lietuvos vietos bendruomenių oranizacijų sąjungos tarybos posėdis. Posėdžio metu aptarta "Bendruomeninės veiklos stiprinimo" projektų finansavimo 2016 metais atrankos konkurso organizavimo nuostatai. Valdybos sprendimu parengtas raštas Lietuvos Respublikos Prezidentei, Lietuvos Respublikos Ministrui Pirmininkui, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai dėl šios programos korekcijų ir kiti klausimai.
2016-01-11
"Europa piliečiams“ biuras kviečia į informacinius seminarus 
Kviečiame į ES programos „Europa piliečiams“ informacinius seminarus Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje ir Šilalėje.
2016 m. kovo 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas visoms programos priemonėms: Europos atminimo, Miestų partnerystės, Miestų tinklų ir Pilietinės visuomenės.
„Europa piliečiams“ biuras šiam terminui paraiškas teikiančias ar apie programą daugiau sužinoti norinčias organizacijas kviečia į informacinius seminarus penkiuose Lietuvos miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje ir Šilalėje.
2016-01-11
Vietos veiklos grupės kviečiamos teikti vietos plėtros strategijas 
Vidaus reikalų ministerija kviečia 54 Lietuvos miestuose susikūrusias vietos veiklos grupes teikti vietos plėtros strategijas, kurių tikslas – pagerinti miestų gyventojų padėtį darbo rinkoje ir paskatinti savanorystę sprendžiant bendruomenės problemas.Vietos plėtros strategijų atrankos ir įgyvendinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2015 m. gruodžio 11 d. įsakymu Nr. 1V-992 „Dėl Vietos plėtros strategijų atrankos ir įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ 4 punktas numato, kad Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras įsakymu nustato vietos plėtros strategijų atrankos pradžią ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija skelbia kvietimą teikti vietos plėtros strategijas tvirtinimui.
2016-01-05
BENDRUOMENIŲ METŲ ATIDARYMAS! 
2016 m. sausio 21 d.11 val. Šumsko bendruomenių namuose
(Sodų g.2, Šumsko mst. Kalvelių sen., Vilniaus r.)
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga ir
Vietos veiklos grupių tinklas organizuoja
VIETOS BENDRUOMENIŲ METŲ ATIDARYMO RENGINĮ
2016-01-04
Vilijampolės BC "Veršva" kviečia 
2016 metų sausio 6 dieną 15 val. kviečiame bendruomenę iškilmingai pasitikti Tris Karalius, tradiciškai užbaigti Kalėdų laikotarpį.
Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, lydimi persirengėlių svitos atkeliaus į “Veršvų” vidurinę mokyklą. Sutikime juos dainomis, šokiais, žaidimais ir vaišėmis, prisiminkime praėjusius metus, ruoškimės naujiems darbams.
Renginio organizatoriai: Vilijampolės bendruomenės centro “Veršva” valdyba
2015-12-30
Su Naujaisiais Metais! 
Žengdami per Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų slenkstį tikimės Stebuklo, lyg užmiršdami viską,kas egzistuoja čia ir dabar.
Stebuklas yra, jis-šalia mūsų: šilti namai, į kuriuos grįžtame po sunkios darbo dienos, vaiko apsikabinimas, mylimųjų žodžiai ir atodūsiai, prisiminimų kupinas tėvų kiemas, draugo ranka...
Stebuklas - tai, ką mylime ir branginame, ką išgyvenome vakar ir norime matyti, turėti, jausti už rytdienos slenksčio.
Stebuklas - mumyse, mūsų darbuose ir troškimuose, svajonėse ir išsipildyme.
Reikia tik kantrybės, sveikatos ir meilės.
2015-12-30
2016 metų bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo atrankos konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija šiandien paskelbė 2016 metų bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo atrankos konkursą.
Konkurso tikslas – finansuoti Konkurso būdu atrinktus bendruomeninės veiklos stiprinimo projektus.
Galimi pareiškėjai – Lietuvoje registruotos bendruomeninės organizacijos kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymas.
2015-12-29
Kauno taryboje patvirtintas naujas NVO ir kitų organizacijų finansavimo mechanizmas 
Kaip paskelbė Kauno m. savivaldybė, gruodžio 29 d. miesto taryba patvirtino naują NVO ir kitų organizacijų finansavimo mechanizmą, kuris bus "žingsnis skaidrumo link".
Deja, prioritetams svarstyti buvo paliktas šventinis laikotarpis, o patys prioritetai A4 lape pateikti gruodžio 18 d. atvirame NVO tarybos posėdyje. Pasiūlymus reikėjo pateikti iki gruodžio 27 d. Labiausiai liūdina tai, kad bendruomenių ir NVO programos sujungtos į vieną programą.

49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple