Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-05-13
Eismo saugumo renginys Vilijampolėje 
Kviečiame į jau trečiąjį asociacijos renginį "Eismo saugumas bendruomenėse 2015". Renginys "Saugi Vilijampolė" skirtas kaimynų dienai paminėti ir vyks gegužės 27 d., 16 val, asociacijos "Šviesuva" salėje, Raudondvario pl. 150 (UAB "Pirmas žingsnis"). Renginyje bus pristatyta Vilijampolės kriminogeninė padėtis, kalbėsimės apie tai, kaip svarbu pėstiesiems ir dviratininkams laikytis eismo taisyklių, kaip būti saugiu su kaimynais, bus dalinami atšvaitai,. Smagiai koncertuos Vilijampolės BC "Veršva" ansamblis "Santaka".
2015-05-13
Poezijos šventė "Skrydis" Eiguliuose 
Gegužės 21 d., 18 val., Čečėnijos aikštėje (Lukšio gatvė) įvyks poezijos šventė "Skrydis".
Dalyvaus Kauno, Klaipėdos poetai, koncertuos VDU MA prof. S. Martinaitytės klasės solistai, veiks fotomenininko Zenono Blatrušio paroda "Poezijos pavasarių veidai".
Šventės režisierė - Vida Jasaitytė.
Šventės organizatoriai Muravos ir Eigulių bendruomenių centrai. Maloniai kviečiame.
2015-05-13
Šilainių vokalinės muzikos festivalis „Gražiausia daina apie Kauną – 2015" 
Kviečiame bendruomenių ir mokyklų vokalinius ansamblius, vokalines grupes bei kitus vokalinius kolektyvus ir solistus dalyvauti I–ajame Šilainių seniūnijos Vokalinės muzikos festivalyje „Gražiausia daina apie Kauną – 2015" (rengėjai: Šilainių seniūnijos kultūrinės veiklos koordinacinė taryba. Festivalis vyks 2015 m. birželio 6 d.12 val. Kauno mieste Šilainių seniūnijos Milikonių vid. m-loje (adresas: Baltijos g. 30, LT-48248).
2015-05-13
Šilainių seniūnijos bendruomenių centrų šventė skirta "Mildos diena" 
Artéjant Kaimynų dienai
KVIEČIAME Į MEILĖS DEIVĖS MlLDOS ŠVENTĘ, kuri įvyks
2015 gegužės mén. 16 d., 12 val. (šeštadienis), ant Alkakalnio.
Adresas: Už Raudondvario pl. 208 namo, Žemųjų Kaniūkų l-oji asfaltuota garvé. Ja lipant į viršų pasieksite Alkakalnį, kur vyks bendruomeniq susitikimas - šventė (esant drégnam orui persikelsime į patalpas). Dalyvauja: kaimyninių Vilijampolés. Lampėdžių, Raudondvario, Užliedžių, Sargénų ir Vytėnų, Šilainių, "Šilo", Romainių ir kitų bendruomenių centrų nariai ir jų meno mégéjų vokaliniai kolektyvai.
2015-05-11
Aukštųjų Šančių BC gegužinė 
Aukštųjų Šančių bendruomenė centras kviečia į tradicinę
GEGUŽINĘ, kuri vyks gegužės 16 d., 12 val., Kauno "Žiburio" pagrindinės mokyklos stadione.
Renginio globėjas Šančių seniūnas Ričardas Rusteika
Renginio organizatoriai Aukštųjų Šančių bendruomenës centras ir Kauno "Žiburio" pagrindinë mokykla
KVIEČIAME atvykti ir pabūti kartu!
2015-05-08
"Maisto banko" kvietimas į Nacionalinę konferenciją 
Kviečiame gegužės 13 d. dalyvauti Nacionaliniame kovos su maisto švaistymu kongrese, kuris vyks Lietuvos Respublikos Seime.
Kongrese kalbės Europos komisijos ir Europos parlamento nariai ir ekspertai. Mūsų šalies Sveikatos apsaugos, Žemės ūkio, Aplinkos ministerijų, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnai pristatys priemones, galinčias nuo prapulties išgelbėti daug tinkamo vartoti maisto tam, kad jis pasiektų žmonių stalą.

2015-05-08
Konferencija „ES struktūrinės paramos investicijų galimybės bendruomenės ir verslo iniciatyvoms išnaudojant etnografinio regiono tapatybę“ 
Gegužės 14 d. Vilniuje rengiama konferencija „ES struktūrinės paramos investicijų galimybės bendruomenės ir verslo iniciatyvoms išnaudojant etnografinio regiono tapatybę“. Į ją kviečiami savivaldybių merai ir administracijos vadovai, bendruomenių ir iniciatyvinių grupių atstovai, verslo įmonių vadovai, akademinės bendruomenės nariai.
2015-05-08
Konferencija M. Romerio universitete 
Gegužės 7 d. (I-414 aud.) Mykolo Romerio universitete įvyko septintoji praktinė – mokslinė konferencija ,,Efektyvumas viešajame sektoriuje: kuo vadybos teorijos gali pasitarnauti ir ką praktikai gali patarti?". Konferencijos tikslas - diskutuoti dėl mokslo institucijų aktyvesnio įsitraukimo ir įtraukimo į viešojo administravimo procesą ir mokslinių teorijų ir modelių taikymą praktikoje. Pranešėjai: mokslininkai, Seimo ir vyriausybės nariai, universiteto dėstytojai.
2015-05-07
Eismo saugumo ir saugios kaimynystės renginys Lampėdžių bendruomenės centre. 
Vykdant asociacijos projekto "Eismo saugumas bendruomenėse 2015", gegužės 6 d. Lampėdžių bendruomenės centre įvyko susitikimas - seminaras gyvenvietės saugumo klausimais "Pasitinkant vasarą - saugūs Lampėdžiai". Susitikime dalyvavo Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnai ir projekto "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" LKBS koordinatorė S. Grigaliūniene. Seminare buvo aptarti saugumas ir teisingas elgesys keliuose, dviratininkų pareigos ir atsakomybė gatvėse, atšvaitų dėvėjimas.
2015-05-07
Pasirašyta sutartis su MRUNI Socialinių technologijų fakultetu 
Gegužės 7 d. Socialinių technologijų fakulteto dekanė prof. dr. Leta Dromantienė ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos vadovas profesorius Ramūnas Navickas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
Šios sutarties pagrindu bus siekiama Socialinių technologijų fakulteto dėstytojų, studentų ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos narių bendradarbiavimo, rengiant ir vykdant bendrus mokslinius tyrimus ir taikomąją mokslo veiklą, tarptautinius ir nacionalinius projektus, įgyvendinant mokslo ir studijų programas.

49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple