Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-07-07
Panemunės piknikas Panemunės paplūdimyje 
Liepos 12 d., 17 val., Panemunės bendruomenės centras kviečia visus į Panemunės paplūdimį, A. Smetonos al., kur vyks "Panemunės piknikas" . Pikniko metu vyks "Sapnų sesija", "Būgnų sesija" su Rita Baniene, vyks linksmoji saugaus eismo ir saugos viktorina, vienas iš "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" projekto renginių.
Programa smulkiau Renginių skyrelyje ir facebook'e.
Maloniai kviečiame!
2015-07-07
Eismo saugumo akcija Vaišvydavoje 
Liepos 6 d. Vaišvydavos jaunieji entuziastai Valstybės dieną paminėjo dviračių žygiu po Vaišvydavos apylinkes. Nors diena buvo karšta, tai nesutrukdė visiems nukeliauti prie Kauno marių, pabūti gamtoje kartu su šeima ir draugais.
Išvykos pradžioje KBCA administratorė M. Bindokaitė trumpai pristatė asociacijos "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" projektą ir paaiškino, kaip naudotis atšvaitais, kada reikia dėvėti liemenes, priminė dviratininkams, kaip elgtis važiuojant kaimo vietovėje. Žygio dalyviams buvo padalintos liemenės ir atšvaitai.
2015-07-07
Išvyka į Raudondvario bendruomenės centrą 
Liepos 2 d. didelis būrys Kauno bendruomenių centrų atstovų rinkosi į Raudondvario dvarą, kuriame susitikome su Raudondvario bendruomenės centro aktyvu.
Susitikime dalyvavo centro pirmininkas Algirdas Svidinskas. Apie Raudondvarį ir Raudondvario bendruomenes išsamiai papasakojo buvusi ilgametė Raudondvario kultūros centro vadovė Violeta Visockienė.
2015-07-01
Vietos bendruomenių metų komisijos posėdis 
KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas antradienį dalyvavo jau antrame Vietos bendruomenių metų komisijos posėdyje, kuris vyko SADM'e. Atsimenant, kad papildomų lėšų vietos bendruomenių metams (2016 metai) nebuvo skirta, diskutuota, kokius renginius galima būtų organizuoti turimomis ministerijų, savivaldybių ir bendruomenių organizacijų galimybėmis. Sutarta, kad reikėtų sukurti vietos bendruomenių metų ženklą ir klipą, socialiniuose interneto tinkluose skelbti vietos bendruomenių metų renginių kalendorių, prašyti nacionalinės radijo ir televizijos skelbti socialinę reklamą metų tematika.
2015-06-22
Jonines Kaune 
Birželio 22, 23 ir 24 dienomis Kaunas ir Kauno bendruomenių centrai tradiciškai organizuoja Joninių šventes.
Joninės vyks Naugardiškių parke, Amaliuose, senosios prieplaukos amfiteatre, Romainiuose, Čečėnijos aikštėje, Pakalniškių piliakalnyje (Vaišvydavoje).
Kviečiame apsilankyti!
Joninių renginių grafikas yra Renginių skyrelyje:
2015-06-21
Mokymai socialinio verslumo tema 
Birželio 19 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija organizavo mokymus Kauno m. BC ir NVO aktyvui "SOCIALINIS AR BENDRUOMENINIS VERSLAS – KAIP UŽSIDIRBTI, PADEDANT KITIEMS". Mokymus vedė lektorė Irena Pranskevičiūtė, Stokholmo ekonomikos mokyklos verslo administravimo magistrė, turinti daugiau nei 15 metų vadovavimo patirtį, nuo 2007 metų aktyviai dalyvaujanti NVO, socialinio verslo politikos ir švietimo srityse.

2015-06-19
Atviras pažangos forumas 
Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre Vilniuje šį penktadienį įvyko baigiamasis pažangos forumo renginys "Inovatyvus viešasis sektorius - misija įmanoma?". Forumo dalyvius pasveikino premjeras A.Butkevičius bei Mari Kiviniemi, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO - angl OECD) gen. sekretoriaus pavaduotoja. EBPO pareigūnė Eva Beuselinck pristatė OECD ataskaitą apie Lietuvos atitikimą Atviros vyriausybės kriterijams, suomių, latvių ir estų pareigūnai pasidalino savo šalių patirtimi šioje srityje, o Lietuvos lektoriai pasakojo apie atskirų institucijų inovatyvumą. Forume dalyvavo LVBOS pirmininkas Arimantas Račkauskas ir NVO tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas.
2015-06-16
Susitikimas su valdymo ir bendruomenių plėtojimo komitetu 
KBCA taryba šiandien susitiko su Kauno m. savivaldybės tarybos valdymo ir bendruomenių plėtojimo komiteto nariais Rasa Šnapštiene, Mantu Jurgučiu ir Gediminu Žukausku. KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas pristatė KBCA veiklą, išsivystė įdomi diskusija apie būsimą komiteto ir KBCA bendradarbiavimą. Sutarėme konstruktyviai bendradarbiauti, sprendžiant bendruomenių plėtros problemas.
2015-06-16
Birželio 19 d. mokymai socialinio verslumo klausimais 
Kauno bendruomenių centrų asociacija kviečia bendruomenių centrus ir nevyriausybines organizacijas į socialinio verslumo pagrindų mokymus.
Mokymai vyks birželio 19 d., nuo 15 val., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, K. Donelaičio g. 8. Mokymus ves lektorė Irena Pranskevičiūtė.
Mokymų programa yra paskelbta Renginių skyrelyje.
Į mokymus prašytume registruotis tel. +370 600 05936 ir el. paštu: kbcainfo1@gmail.com
2015-06-16
SADM darbo grupės posėdis 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sudaryta Vietos bendruomenių metų komisija šį pirmadienį rinkosi į pirmąjį posėdį. Komisijos pirmininkas A.Šešelgis supažindino komisijos narius su esama situacija, ruošiant 2016 metų, paskelbtų vietos bendruomenių metais, veiksmų planą. Pasirodė, kad finansų ministerija nesiruošia skirti papildomų lėšų metų renginiams, todėl teks verstis su ministerijų bei savivaldybių esamais vidiniais resursais. Komisijos nariai pateikė daug pasiūlymų, kokie renginiai galėtų būti vykdomi 2016-aisiais. Sutarėme kuo greičiau paruošti veiksmų planą ir ieškoti galimybių jį realizuoti. Komisijoje vietos bendruomenių organizacijas atstovavo Guoda Burokienė, Jolanta Malinauskaitė, Ramūnas Navickas ir Emilis Misiulis.

49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple